Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

same panny zodiakalne widac:) tylko nie ja:P mc bez pracy a juz nie moge w domu usiedziec z poprzedniej sie zwolnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dziękuję! caly dzień gorączka go trzymała, wieczorem dałam mu lek p/gorączkowy i już rozruszał się na calego, fikał i rozrabiał! :) także ma sie ku lepszemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc:) tusi wczesniej tu bylam pod nickiem miles away:) ale sie zaczernilam i zmienilam:P spijcie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia 26
witam Was wszystkich:)ja rowniez zodiakalna panienka.Musze powiedziec ze ja to nawet mam paru znajomych ale nie wiem dlaczego tak jest ze czuje sie samotna?mam przyjaciolke z ktora moglabym konie krasc ale mieszka za granica wiec widzimy sie srednio 2 razy w roku:( czasem wydaje mi sie ze moze cos ze mna jest nie tak,moze jestem nudna albo co?chcialabym miec duzo znajomych i wogole miec taka zdolnosc latwego nawiazywania kontaktow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam 1 pannę - bardzo konkretna, zdecydowana osoba z silnym charakterem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie:) dobra wiadomość:) mamusie będzie miała znów urwanie głowy hihi ale lepiej jak wywijaja niż mają być chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za świat się zrobił, że tylu jest młodych ludzi samotnych???....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonely7 dlugo tu siedzialam dzis dosc;) jutro bede tu pozniejszym wieczorem. ciesze sie ze z dzieciaczkiem juz ok:)))))) utul kochane maluchy od cioci z neta:P hehe;) dbrnc:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Nusia 26 kolejna panienko:) też bym tak chciał jak Ty piszesz ale co poradzić chyba odpycham ludzi od siebie tylko nawet nie wiem czym:( może wyglądem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam problem z netem ale juz jestem. Panny ponoc sa strzsnymi pedantkami, sa ułożone i same pozytywy:Pmogłabym wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia 26
no o mnie mowia ze ladna ale nic z tego nie wynika:(ja mysle ze wyglad nie jest najwazniejszy bo zdarzylo mi sie spotkac osoby piekne jak z obrazka,a nawet nie dalo nawiazac jakiejkolwiek rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd uroda mija z czasem a wnętrze i dusza zawsze pozostanie taka sama. wygląd nie jest naważniejszy bo często jest to mylące takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia 26
ja tez tak uwazam,powiem szczerze ze kiedys nie zwracalam uwagi na wyglad zewnetrzny ale takie czasy,ze trzeba sie lansowac a ja tak nie potrafie i moze dlatego czasem czuje sie jak szara mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest wazny... ja lubie ladnie wygladac ladnie sie ubrac czasami pokrecic wlosy itd hehe ale niestety panuje stereotyp ze jak dziewczyna ladna to glupia itd czesto sie z takim mysleniem spotykam niestety:( a faceci jak widza ladna dziewczyna to mysla tylko o tym zeby ja szybko do lozka zaciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×