Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

moja przyjaciolka byla kiedys u wrozki, i 99% jej sie sprawdzilo. nie pamietam co jej tam dokladnie mowila, jedyne co pamietam to,ze jej ta wrozka powiedziala ze zdradzi meza(to bylo jeszcze przed zareczynami). i to jest ten 1% ktory jej sie nie sprawdzil... no ale sa dopiero 4 lata po slubie, nigdy nic nie wiadomo... ja bym do wrozki bala sie isc, jeszcze by mi cos zlego powiedziala i bym sie zamartwiala... ps.ja jestem lwiatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilka, olej sprzatanie:P i perfekcyjna pania domu. 'co masz zrobic dzis, zrob jutro' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjej wszystkie lwiatka ktore znam to bardzo ladne dziewczyny :-)nie ublizajac strzelczyniom oczywiscie!!! :-D jak dobrze masonowo, ze zagladnelas :-D no szczerze, jak wtedy uslyszalam o tych wypadkach to dlatego powiedzialam rodzicom, tacie zeby go ostrzec, ale potem i tak sie o tym gdzies zapomina i dopiero sobie pozniej przypominasz o tym, co ci ktos powiedzial... moj tata nalezy do bardzo trzezwostapajacych po ziemii, i smieje sie ze mnie i tych ezoterycznych bzdur, ale potym wypadku, ktory zreszta ukrywal przede mna i dopiero powiedzial o nim jak ja mu powiedzialam o swoim, zeby podobno mnie nie martwic, to sie zaczal dopytywac co tam jeszcze bylo... ja bym teraz bardzo chciala udac sie do tej wrozki, podowiadywac sie , nie zawsze odczuwam taka ciekawosc, bo czasem tez sie boje i lepiej nie wiedziec mowie sobie, ale teraz bardzo chetnie bym z tego skorzystala, nie wiem tylko gdzie ja znalezc i kiedy pojade do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalam sprzatanie, ale nie wyglada to dobrze :-( tak jutro sie za to bede musiala zabrac, Masonowo lubisz sklep top shop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi podasz swoj mail to ci napisze, bo tutaj jestesmy podgladane i wolalabym nie zdradzac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aneczko, kiedys bardzo nie lubilam swojego imienia, nikt sie tak w przedszkolu nie nazywal, mialam straszne kompleksy z tego powodu,powaznie, niby imie normalne ale jakos tak nie bardzo mi sie podobalo teraz juz spoko :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kazdy chyba ma taki etam w zyciu,ze czepia sie swojego imienia:) mnie sie tez kiedys moje nie podobalo bo co druga dziewczna to Ania,teraz pracuje z dwiema Aniami,ale byl taki okres ,ze bylysmy w 6:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wiadomo, ale takie doswiadczenie dalo mi do myslenia jesli chodzi o wybor dla naszego przyszlego bobaska... jak wiesz(apropo topiku o imionach) jestesmy zgodni co do imienia dla chlopca, natomiast dziewczynka?????nie wiadomo dodatkowo sprawa sie komplikuje, bo podoba mi sie duzo angielskich imion, ale nie chcialabym nadawac imienia takiego, zeby moja mama go przekrecala, albo robila swoja wlasna wersje, bo wtedy dziecko bedzie mialo jak by dwa imiona bo to mi sie nie podoba ja wlasnie jak bylam mala to chcialam miec na imie kasia albo ania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z my z M mamy juz wybrane dla naszych dzieciaczkow,ale jeszcze sie wlasnie zastanawiam nad imieniem dla chlopca,mnie rowniez sie podobaja imiona zagraniczne,ale tak jak piszesz rowniez nie chce zeby je jakos przekrecano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ taka jestem zabiegana ze nie mialam czasu wczesniej do Was zagladnac ...dzis od popoludnia mialam dzien porzadkowy w domu na weekend spodziewam sie gosci bo szykuje sie mala imprezka wiec tez jeszcze troche pracy mnie czeka ... a co dzidzi to ja dopiero starania zaczne w polowie maja ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasem mam tez takie mysli, a moze jakies polskie imie moze Karolina, maz nawet nie oponuje, kto wie, moze pojde w druga strone, wiadomo, ze Malgorzata u nas nie przejdzie, a jeszcze do tego jak mu powiem, ze Gosia jest w skrocie, to mi chyba nie uwierzy, swojego czasu bylam fanka imienia Liwia, ale teraz jest duzo Oliwii i wydaje mi sie ze Liwia to taka oliwia bez o, ale tak to imie ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kokosowa bezo 🖐️ juz myslalam, ze sie od tego dentysty nie wyrwiesz, no to chyba juz masz wszystkie zeby zdrowe :-) mu tu dzisiaj z ania o imionach, wczoraj o znakach zodiaku, jeszcze w miedzy czasie z Masonowa o wrozkach...takie tam pogaduchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cora to Gabriela ja wybieralam imie dla cory i pomimo ze do konca porodu nie znalam plci dziecka to gdzies podswiadomie wiedzialam ze bedzie to corka , maz ma imie wybrane dla chlopca od lat chce miec Dawidka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentyste przezylam aczkolwiek czuje zeba pomimo iz byl leczony kanalowo reaguje mi szczegolnie na zimno , jesli do 3 tyg nie przejdzie bol bede musiala sie pozbyc tego zeba ..:-( wozki , ciuszki ,, zapach oliwki ,pieluszki ojj jak ja tesknie za tym ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie znalas plci swojego dziecka????dlaczego???nie chcialas czy co??? Gabriela bardzo ladnie, tez rozwazalismy z mezem takie imie! Ja na razie nie chce zdradzac swoich typow, jak zaciaze to sie oczywiscie podziele, ale na razie chce to trzymac dla siebie! ja mam przeczucie, ze jak bede w ciazy to, ze to bedzie chlopczyk, nie wiem dlaczego, moze dlatego ze mam imie dla chlopca, a dla dziewczynki nie czy co nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie podoba zapach dzieci :-D powaznie, bo ona tak fajnie pachna tak swiezutko i w ogole caly taki zapach kolo nich sie unosi, ja pewnie bym poszla do szkoly rodzenia, bo ja kompletnie nie mam pojecia jak sie zajmowac takim maluszkiem, a tam ucza takich rzeczy Szczerze ja nie bylam tutaj jeszcze u dentysty, na razie odpukac mam spokoj,jak jestem w polsce to kontrola nie pogardze, tym bardziej ze naprawde mam fajnego dentyste, kanalowo mialam raz leczonega zeba, za milo tego nie wspominam, jakies takie dziwne wierto z taka cienka igla, czy co to bylo brrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jak jak bede w ciazy juz mam przczucie ze to bedzie dziewczynka:) dziwne:P ja to zawsze sobie mowilam,ze jak bede w ciazy to nie bede chciala znac plci dziecka,ale nie wiem czy to teraz przejdzie,kurde chyba nie bede sie mogla doczekac,przeciesz musze wiedziec jakie ciuszki kupywac,wyposazenie itd itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze kiedy robilam usg dziecko bylo tak ulozone ze nie bylo widac czy to chlopiec czy dziewczynka , czulam ze bedzie Gabi ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilka nikt nie porafi zajmowac sie dzidziuskiem to samo przychodzi,ja to sie tylko boje kapac te malenstwo,a tak to juz chyba mam wszystko przemyslane,poukladane i nie boje sie:) mam juz 2-letnia siostrzenice to ja karmilam,przewijalam,ale wykapalam dopiero jak miala pol roczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajnie, tez lubie koziorozce, chociaz czasem macie ciezkie charaktery... na ta impre robisz jakies salatki?moze sprzedasz jakis prosty, zaznaczam prosty przepis na salatke, bo ja w kolko robie ta sama i juz mi sie znudzila z tunczyka robie, ryz gotowany we woreczkach, kukurydze i majonez , ewentualnie pieprz, bo ja jestem fanatyczka pieprzu i dodaje pieprz wszedzie gdzie sie tylko da :-D mozna tez dodac jajko na twardo i ogorki kiszone, ale nie zawsze mam dostep do kiszonych i wtedy tez mozna razem zmajonezem dodac ketchup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeiwczyny samo wszystko przychodzi , fakt ze na poczatku pomagala mi mama kapac corke ale pozniej razem z mezem spokojnie dawalismy sobie rade ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×