Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

mój zresztą też może całą dobę, ale nie znosi przymusu bo to mu odbiera całą radość i spontaniczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyliśmy z męzem wczoraj podczas meczu pewna prawidlowość. otórz nasze przegrywaly jak siedzialam i ogladalam mecz. jak tylko wychodziłam z pokoju od raz nadrabiały zaległości. dlatego mój maż poprosił grzecznie zebym sobie poszła do innego pokoju bo jak tylko sie pojawiam nasze po tyłku dostaja. i musiałam sobie isć :(. mozna powiedzieć, że dzięki mnie wygrałay. hehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Wczoraj z Piotrusiem wróciliśmy ze szpitala mały urodził się 28 września o pierwszej wnocy,ważył 3970.Więcej napisze wieczorem hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypodglądałam was wszystkie dziewczyny i powysyłałam zaproszenia ;) jak ja żałuję że w tym cyklu się nie staraliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zaraz do sądu chyba zwariuję takiego mam stracha nie wiem przed czym przeciez sama pozew złożyłam;( a tu taki stres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezyjka - gratulacje 🌻 :) majka - no stres... wygrasz to :) kochane a co wy porabiacie w zi\yciu prywatnym... na czym polega wasza praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczeta. Ostatnio troche mnie nie było ale miałam sporo pracy, ale za to wszystko czytałam. Dula, kruszynka, esia bardzo Wam gratuluję, ciesze sie z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem, ze to jest nie fer ale Wam zazdroszcze. Przepraszam Was. Jak czytałam te wszystkie wypowiedzi to aż mi się łezka zakręciła w oku. Boze co ja byn oddała, żebu Wam też pisać że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam konta na naszej klasie, tzn. mam razem z mężem i mam pytanie czy moge Was dodać do konta męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja naprawdę już zaczynam wariować, śnia mi się po nochach takie rzeczy że normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×