Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ananas w UK

19stki i 20stki z ponad 70 kg w dół!

Polecane posty

Gość himera
Dzien doberek ;) a ja wczoraj bylam wybrac kiecke slubna....i po przegladzie miliona katalogow w koncu wybralam....teraz nie moge przytyc ani grama zeby nie wygladac jak parowka w celofanie :D sukienka jest bardzo prosta, ale niczego nie wybacza wiec jak weszlam w rozmiar 36-38 to tak ma zostac ;) pani mnie wymierzyla wiec roziarowo wygladam tak: biust-87, talia 63, biodra-96 , wiec z tego co widze biodra za duze ;) mam do sierpia czas zeby cos z tym zrobic :) ehm szkoda ze tak bardzo mi sie tylka ruszyc nie chce...chyba postawie na basen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzień minął? U mnei nijak... Ale! Kupiłam skakanke! Od jutra zaczynam bo dziś nei miałam kiedy. Chciałamjezcze obciażniki na nogi kupić, ale nei mieli na magazynie.... Jeszcz ebędę na nie polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_84
cześć dziewczyny mogę sie dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dziewczynki! Co slychac? Dzis na wadze 66,5 :) Powoli do przodu! Dzis zaczelam Dietke Kapusciana! Zobaczymy czy na niej wytrzymam! Ktos z was mial z nia stycznosc? Schudl? :) Pozdrawiam i milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lenka sama jestem dosc nowa ale mysle ze nikt sie nie bedzie mial nic przeciwko Twojemu przylaczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_84
mam taka nadzieję, chociaż jestem trochę za stara hehe co do diety kapuścianej ja próbowałam kilka razy i jest nawet skuteczna tylko ,że ja nigdy długo nie dawałam rady bo nienawidze tej zupy i po dwóch dniach mnie mdli na jej widok ale myślę ,że jak by się wytrwało 14 dni to 4-6 kg jest jak najbardziej realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_84
cisza taka więc może to wykorzystam i trochę o sobie napiszę więc mam prawie 25 lat , 176 cm wzrostu i ważę jakieś 75 kg od 10 stycznia schudłam od 81 kg w zeszłym roku od stycznia do września schudłam z 89 na 71, no ale potem sobie pofolgowałam i znowu było prawie 81 także teraz zaczęłam od stycznia prawie od nowa na ten moment moim celem jest zobaczyć 6 na wadze z przodu i mam nadzieję , że będzie to w marcu- nawet jeśli to będzi 69,9 hehe a tak wogóle chciałabym ważyć 62-64 ale do tego to jeszcze daleka droga ale sie rozpisałam- nowa i tyle miejsca zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cieszylabym sie nawet z 3 kg :) Tylko bede stosowac ta diete do soboty . W sobote sa Walentynki to trzeba zjeesc jakies normalne danie nie? Hmmm... mysle zeta mala odskocznia nic nie popsuje! :) Zobaczymy! Jak co to napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co bym dala zeby zobzczyn na wadze 59 :) ale....powolutku! Mam 172 cm wzrostu najwiecej wazylam 75 kg w kwietniu rok temu potem schudlam do 671 Znowu przytylam. I na poczatku tego roku zaczelam sie odchudzac z 72 a dzis 66,5 hmm... calkiem calkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) tez stosowalam kiedys diete kapusciana ale to nie dla mnie brrr az mi nedobrze na sama mysl o tej okropnej \"zupie\":P u mnie od kilku dni waga stoi i ani drgnie:/ przeraza mnie to bo nie wiem dlaczego tak sie dzieje trzymam sie 1000 kcal a kilogramy nie spadaja chociaz po spodniach czuje ze robia sie luzniejsze... no ale nikt nie mowil ze bedzie latwo niestety:( ja bym bardzo chciala do 12 marca zobaczyc 6 z przodu ale coraz mocniej watpie w to ze mi sie uda... a w ogole mam juz plan na ostatni semestr moich studiow i jest tragiczny:/ niby studia dzienne a czuje sie jak w wieczorowce wczoraj mialam na 15 30 dzis na 13 50 eh szkoda slow wracam do domu wieczorami tak po 20 i mam ochote jesc jesc i jesc ale oczywsice sie powstrzymuje:-o nie moge sie teraz poddac o nie nie bo wiosna coraz blizej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jem pieczywa, ziemniakow, slodyczy, makaronow, fast foodow, nie pije sokow i gazowanych napojow;) Mam nadzieje, ze ten kryzys jest chwilowy i szybko minie, a waga znowu poleci pieknie w dol jak w pierwszym tygodniu:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bushnell U mnie waga też stoi! A na dodatek podskoczyła o 0,4kg! Teraz stoi na 69,2kg. A również nie przekraczam 1000kcal! Ale dziś biorę się za skakanke. Na dobry początek 20minut. Będzie dobrze, ale juz tez zaczynam wątpić w 66kg 2marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! wczoraj zaczelam dietke kapusciana ale chyba juz na niej nie wytrwam! :( wieczorem nie dosc ze dopadl mnie wilczy glod to jeszcze myslalam ze bede spac w kibelku ! he he :) Koszmar! Zupke oczywiscie zjem ale w ciagu dnia planuje jeszcze inne posilki! Hmm... obiad 2 nalesniki z chyudym twarozkiem i dzemem a na kolacje koktajl truskawkowo/ grejfrutowy na chudym mleczku! myslicie ze to bedzie dobry pomysl? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! wczoraj zaczelam dietke kapusciana ale chyba juz na niej nie wytrwam! :( wieczorem nie dosc ze dopadl mnie wilczy glod to jeszcze myslalam ze bede spac w kibelku ! he he :) Koszmar! Zupke oczywiscie zjem ale w ciagu dnia planuje jeszcze inne posilki! Hmm... obiad 2 nalesniki z chyudym twarozkiem i dzemem a na kolacje koktajl truskawkowo/ grejfrutowy na chudym mleczku! myslicie ze to bedzie dobry pomysl? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolek 1985 jak się \"rozpisałaś\":) A u mnei waga chyba czaczyna spadać bo dziś znów zobaczyłam 68,9kg. Wczoraj 20 minut na skakance (ale jak strasznie! nie umiem skakać) i dziś też 20 minut- już trochę lepiej. A co do tej diety Fiołku to ja Ci ne umiem odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
Cześć wszystkim jestem tutaj nowa też potrzebuje wsparcia musze wam powiedziec ze przy wzroscie 165 dobilam do 81kg MASAKRA:(od 9 dni jestem na diecie MŻ i dzzisaij waga pokazuje mi 76,5 kg narzaaie jestem zadowolona cwiczze 20 minut dziennie trzymam zaa was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj strasznie senny dzień. Wczoraj bawiłam się z moimi dzieffczynkami na imprezie do pozno, a dzisiaj na 6 do pracy. niedawno wróciłam, kimnę się godzinę i wybieram się do kina z kumpelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
Ooo matko ja bym chyba nie wstala o 6 rano po imprezie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
oooo matko raz mi sie to zdarzylo i nigdy wiecej normalni spalam na stojaco w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc! Witam wszystkich nowych :) Ananasku jak powiedzialam tak zrobilam ale..... nigdy wiecej do koktajlu nie dodam grejfruta blee... Wyszedl strasznie gorzki! No i wczoraj jezdzilam 1 godz na rowerku normalnie mialam wene tworcza heheh :) Waga caly czas pokazuje 66,5 ale mysle ze to kwestia 2 dni jak pokaze 66! Chociaz? DZis sa! WALENTYNKI WALENTYNKI WALENTYNKI!!! hehehe i dzis sobie troszeczke pofolguje! heh Zycze wszystkim Udanych WALENTYNEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnei waga bez zmian:D Prezent walentynkowy w postaci serduszka ze zlota udalo mi sie zepsuc:D Tzn łańcuszek więc trzeba naprawić:D Ale cóż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystajac z wolnej chwilki chciala bym tylko powiedziec ze waga znowu mi powoli spada w dol co mnie bardzo cieszy:) a teraz wracam do ukochanego:P milego wieczoru i swietowania!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tez mam problem z waga czy moge sie do Was przylaczyc?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Normalnie nie wierze! Mimo wczorajszego obzarstwa a jadlam ,jadlam! dzis waga pokazala 66 kg! Wedlug moich celow do konca lutego musze zrzucic jeszcze 1 kg! Do 65! Uda mi sie? Zobaczymy! Pozdrawiam! Zycze Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
To gratuluje ja 76kg jescze niestety ale sie pilnuje i moze za tydzien juz 75kg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×