Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Hej mamusie :) Co do spotkania to nie ma problemu. Tylko, że jak coś wyjeżdżam 25 lipca i wracam 30 :) Jak przyjdzie co do czego to sie dostosuję, bo ja na zwolnieniu jestem i leniuchuje :) Mam pytanie, któraś z Was podała ostatnio link do allegro z pasami ciażowymi. Jak to cudo działa? Tzn. nakłada się to tylko na brzuch czy jak (sorki za głupie pytanie :) ) chodzi mi o to czy np. zakryje on to, że guziki w spodniach mam odpięte? :) Nie mogę znaleźć żadnych fajnych spodni, w stare się mieszcze tylko guziki odpięte zostają i tak się zastanawiam czy mogę wykorzystać taki pas :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja po wizycie w laboratorium, za morfologie, glukoze, przeciwciała i mocz płaciłam 45 zł, ale ździerstwo. Poza tym mój mąż robił sobie też badania i grupę krwi, to wyszło ponad 80 zł :) Ale śmieję się że tyle razem krwi oddaliśmy że można by było zrobić czerninę :) Zenek - to ja podawałam link do strony o pasach. Te pasy są super i jeśli chodzi o twoje pytanie czy zakryje to że nie masz zapiętych guzików przy spodniach to napewno :) Ja dziś jechałam właśnie na badania ubrana w ten pas i miałam opuszczony gdzieś na wysokość kości ogonowej, a górą sięgał mi 5-7 cm ponad pępek, ładnie przylega, więc na niego założyłam bluzkę która normalnie byłaby mi za krótka a tak to mogę nosić :) Ja mam pas w kolorze czarnym , bo chyba najbardziej uniwersalny jest i beżowym. OlaGd - to moje nazywanie dziecka słowem maluda, to zdrobnienie od maluszek, maleństwo, maluch itp. Ja to różnie właśnie nazywam dzieciątko, bo nie znam płci i nazywam ogólnikowo :) Pozdrowionka mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki w rewalu dzisiaj ladna pogoda ,idziemy na plaze. Deseo witaj w naszym gronie,milo powitac nowa kolezanke:) Mili ja na plazy spotykalam juz pare kobitek w ciazy, jak bylismy w rewalu to naliczylam ich chyba z 10:)i ogrom ludzi z malymi dziecmi:)widac ze mamy teraz baby boom:) ja chodze na plazy wlasnie w strpju i chusta zawiazana na brzuchu, wiec to moze mnie widziala twoja siostra:)chusta czarno-biala. ale staram sie w wiekszosci lezec na kocu pod parasolem. A tak poza tym to moj patrys kopie mnie coraz mocnej ,czasami tak mnie walnie, ze az mi sie slabo robi, a najbardziej to lubi mi skakac po pecherzu.No i krzyz caly czas mnie boli, jak wroce musze sie wybrac do ortopedy, bo moj ginekolog powiedzial,ze jesli nie przejda mi te bole to mam sie do niego wlasnie wybrac, zeby cos zaradzil, a bol jest czasem nie do wytrzymania niestety. pozdrawiam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! sprawdzam stopke, jutro zaczynamy 20tc ale juz sobie zmienilam... ten czas leci niesamowicie na poczatku tak mi sie dluzylo a teraz zanim sie obejze to kolejny miesiac:) juz coraz blizej... natalia86 ale mialas przygode z tym pajakiem co jak co ale gdzie ten skubaniec ci wlazl, ja to spac nie moge jak zobacze gdzies na scianie a co dopiero miec to ochydztwo na sobie chyba bym umarla:) natalie82 a kapiesz sie troche w morzu? bo jak slysze ze dziewczyny troche pobrodzily a tu juz jakies bakterie w moczu to az sie obawiam na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Trójmiasta, a czy przyszły czwartek lub piątek by wam odpowiadały? Bardzo chciałabym zobaczyć się z Wami zaraz po swoim USG. Może będę już znała płeć, no i jakieś inne wyniki... :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaGd mi raczej tak- no chyba, że mąż wyjedzie a ja będę musiała z małą zostać... niestety nie będę mogła jej ze sobą zabrać bo mam zakaz dźwigania a to wyklucza możliwośc wsadzenia w fotelik do wózka itp... w domu sobie jakoś radzimy :) uczę ją aby zmieniać pieluszkę na podłodze ale na zewnątrz nie bardzo... Jednak narazie nic nie planuję więc mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment bo mam trochę pracy. Wpadnę później i nadrobię zaległości. Chciałam się pochwalić bo strasznie się cieszę:) Byłam wczoraj na USG i na szczęście wszystko w porządku: pęcherz maleństwo miało pełny co oznacza że nerki pracują, serduszko, mózg i kręgosłup też ok. Dzidzia waży już 650dag:) No i wygląda na to że będzie dziewczynka - Wiktoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!!!!!!!!! mycha 881 fajnie ze wszystko ok ja jutro zobacze co i jak juz sie nie mogę doczekać fajnie dziewczyny ze możecie sie spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=zw-ID2f8VR4 To link do materiału o facecie który startuje w Cliff-Divingu czyli w tych skokach z klifów do wody. Zawsze marzyłam żeby coś takiego zobaczyć a teraz w Gdańsku będziemy mieli namiastkę: w najbliższą sobotę odbędą się zawody z udziałem bohatera pokazanego materiału, Orlando Duque. http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=33734 Mam nadzieję że zawodnicy nie rozmyślą się gdy zobaczą ten kanał (dosłownie i w przenośni) bo Motława nie jest pokazową rzeką a jej dno to śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do gratulacji :) Natalie 82 zazdroszczę pobytu nad morzem, w Warszawie jest tak gorąco że nie ma czym oddychać, na tarasie mam pełne słońce więc póki co chowam się w domu. Zastanawiam się właśnie nad jakimś wyjazdem, czy to dobry moment, mi się wydaje że chyba ostatni bo jestem już coraz większa. Jak myślicie dziewczyny? Fajnie Wam dziewczyny że organizujecie sobie spotkanko :) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deseo jasne ze to dobry moment, taki pobyt nad morzem na pewno dobrze zrobi tobie i twojemu synkowi... my z mezem juz sie tak zbieramy zbieramy i zebrac nie mozemy ale w poniedzialek jeszcze wizyta u lekarza i we wtorek juz ruszamy nad morze...a jesli nam sie uda to planujemy jeszcze wyjechac w sierpniu lub wrzesniu jesli tylko bede dobrze sie czula to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, gratki dziewuszki :) Następna mała kobietka dla równowagi :D Ja się dziś wybrałam do sklepiku pod blokiem po jakieś ciasteczka, bo mam mieć gościa po południu :) I powiem Wam, ze wręcz się cieszę, ze siedzę w domku i nie muszę chodzić do pracy... Jest taki skwar i duchota, ze nie było czym oddychać :O Oj też bym się chętnie gdzieś wybrała, ale przez męża pracę nie da rady w tym roku :( Może we wrześniu... ale czy ja we wrześnio będę miała na to jeszcze siłę ;) Juz będzie kawał brzusia do dźwigania :) Pozdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z szanownym panem mężusiem mamy w planach pojechać w sierpniu na tydzień na Mazury i tydzień spędzić nad morzem. Ciekawa tylko jestem czy coś z tego wypali, bo postawiliśmy sobie ambitny cel do zrealizowania a konkretnie budowę domu... Tyle że wszystko idzie jak po grudzie i nadal nic nie ruszyliśmy z pracami tylko biegamy po urzędach . Coraz częściej zastanawiam się czy w tym kraju można załatwić coś szybko i bez zbędnego latania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie namówiłam męża by wreszcie zrobił sobie trochę wolnego i jedziemy w poniedziałek nad morze - do władysławowa, szybko działam :) Dziś mam gości więc czeka mnie robienie jedzonka, noo ale potem będzie mega wyżerka :), tyle że ten upał odbiera mi wszelkie siły... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Natalia86 za info o tych pasach, własnie taki mi się przyda zeby zakryć odpięte guziki w spodniach :) Widziałam, że sporo osób już zakupiło takie pasy. Ja się zdecyduję na czarny i biały, bo to uniwersalne kolory. Cieszę się, że nie będę narazie musiała kupować spodni ciążowych, a tak małym kosztem będzie mi wygodnie. Co do spotkania to przyszły czwartek bardziej mi pasuje, bo w piątek wyjeżdżam (24 lipca). Tak więc jak coś to ja jestem za :) Pozdrawiam Was serdecznie. Tak przy okazji w KappAhlu są obniżki 50 % od przecen i małe ciuszki są przecenione jakby któraś chciała :)) Ogólnie to we wszystkich sklepach są teraz wyprzedaże i można nieźle poszaleć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja już po i co będzie dziewczynka (ja liczyłam na chłopca ale może następnym razem) wszystko z małą okej martwi mnie tylko jedno mam szyjkę 25 mm. a wizyta u pani doktor jutro ciekawa jestem co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Trojmiasta - mi pasuje i czwartek i piatek - rowniez bede po usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia a o co chodzi z tym pasem? myslalam ze mowicie o pasie po porodzie? masz jeszcze link do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kki, Zenek napisałam do Was na N-K. Iwusiu, a Ty masz konto na N-K? Jak nie, to może napisz do mnie mail (wpisuję w dane)? (I gdzie Pindilindi?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item687899113_pas_ciazowy_uniwersalny_najtaniej_na_allegro.html Thekasia ten pas jest super. Może służyć jako przedłużka do "starych", za krótkich bluzeczek. Ja przez to nie muszę kupować tyle nowych na lato, tylko zakładam pas. Możesz też mieć tak opuszczony że zasłonisz sobie nim to że masz np. odpięte spodnie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Dziewczynki zaszalałam i wyslałam do wszystkich na NK tekst ,który sama niedawno dostałam,mam nadzieje że tak jak mi spodoba Wam sie! Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ja się dziś troszku w domu nasprzątałam i teraz boli mnie kręgosłup :(, ale mała kopie :D więc jestem spokojna :D a mąż właśnie wrócił z pracy i mówi mi, że baba mu w dupę wjechała! no ja pierdzielę! dopiero co odebraliśmy auto od blacharza i znowu!!!! no jakieś pechowe to auto i cieszę się, że zdecydowaliśmy się je sprzedać, tyle, że przeciągnie się to w czasie, bo trzeba teraz ten zderzak naprawić! dobrze, że mąż pracuje u lakiernika :D to szybko zrobią (mam nadzieję) Pozdrawiam! PS. uaktualniłam stopkę, bo wczoraj skończyłyśmy 23 tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny witam deseo wygląda na to że mamy ten sam termin porodu, tylko mam trochę więcej kg na plusie:) No i rozumiem cię doskonale też nie chciałabym urodzić 1 listopada. Co do tych wiaderek to ja nie jestem przekonana. Zazdroszczę wam tego że mieszkacie nad morzem, już dawno tam nie byłam Micha gratuluje dziewczynki ja też byłam przekonana że będzie chłopak a tu niespodzianka ale strasznie się cieszę. Najważniejsze żeby było zdrowe Dobija mnie ta duchota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Ależ duchota :O Na prawdę przechodzi mi ochota na życie przy takiej pogodzie :O Nogi na szczęście nie puchną, ale uważam też żeby się nie przemęczać. Dziś zaliczyłam fryzjera i w końcu czuję się lepiej jak odrosty zniknęły :) Podcięłam też włosy żeby mieć lżejszą głowę, zresztą teraz to i tak głównie w związanych chodzę bo inaczej się nie da :O Mycha881- gratuluje dziewczynki. Fajnie że powoli statystyka nam się wyrównuje chociaż i tak chyba będzie przewaga chłopców :) Co do szyjki...ciekawe co powie Ci lekarz ale 25 mm to już stan zagrożenia, norma jest do 30 mm :(..... Jeśli Cię to pocieszy to ja miałam 33 mm i też mi na usg gina powiedziała że \"za długa to ta szyjka nie jest\" ale wszystko było domknięte i póki co mój lekarz prowadzący powiedział, że nie robimy paniki. Ale ja się boję bardzo, że ta szyjka mi się skraca i będę musiała leżeć....a tego nie zdzierżę :( W sobotę mam usg to się okaże co i jak, ale pojadę tam jak zwykle (cholera) z duszą na ramieniu i z nerwami :O Natalia 86- ja brzydzę się wszelkiego robactwa i zaraz idzie kapeć w ruch jak coś widzę :O Pająki są obrzydliwe i pewnie też bym dostała zawały gdyby mi taki z biustu wylazł :O Ostatnio rzucił się na mnie żuczek...utłukłam drania od razu! A poza tym to latem strasznie mnie wkurzają muchy!! Madzialińska - a nie planujesz zwolnienia do końca ciąży? czy takiego \"przerywańca\" wolisz uprawiać? Siedzenie w domu ma swoje wielkie plusy...odchodzi Ci wiele napięć :) Gawit - no to pech z tym autem :O No ale naprawiajcie i uciekajcie z nim skoro taki pechowy! Jutro rutynowa wizyta u gina. Nie chce mi się iść jak nie wiem:O Już mi przeszedł ten czas kiedy latałam na te wizyty jak na skrzydłach byleby tylko serducho usłyszeć :) Zauważyłam że te 3 tygodnie to mi zlatują jak z bicza trzasnął. Zanim się obejrzę przyjdzie mi rodzić :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit no to naprawdę jakieś pechowe to auto, nie ma co. Ale mam nadzieje że to już ostatni raz :) Gratuluję mamusią dziewczynek :) Ja właśnie odebrałam wyniki badań. Okazało się że mój mąż ma grupę krwi A Rh plus, a ja A Rh minus, więc będzie konflikt :( Ale teraz przy badaniu przeciwciał nie stwierdzono, to dobrze. Ale tak jak ostatnio mam we krwi podwyższone WBC 11,5 (4,00-10,00) i NEU 8,67 (1,63-6,96), no i dla odmiany mam niską hemoglobine, ostatnio była ładnie wysoka a teraz poniżej normy :( Ale reszta wszystko dobrze, mocz i cukier ok! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jaka pogoda sie zapowiada na nastepny tydzien??? nie mam zielonego pojecia a jade do Polski i chcialabym miec duzo slonka :) u nas dzis nawet slonecznie, choc chmurki co chwile przelatuja i wiatr spory. Natalia konfilktem sie nie martw. poczytaj troszke na ten temat na necie. na pewno sie uspokoisz :) a pasy sa faktycznie niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×