Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

a jesli chodzi o ten 2 rozmiar to sie dosc dlugo go uzywa to napewno nie kupisz za duzo. nic sie nie martw, ja na poczatku uzywalam przy Oli Papmpersa pozniej Hagisa bo taniej wychodzily, a jak niunia juz miala chyba kilka dobrych mcy to zaczelismy kupowac takie z lidla w fioletowych opakowaniach bo duzo duzo taniej wychodzily. a jednak jakby nie patzrec to na pampersy idzie taka kasa ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit moja kumpela ma córeczkę i mała ważyła 6 kg jak skończyła 3 miesiące- urodziła sie z waga 3200. jeśli chodzi duopack pampersów to zanim kupisz przelicz ile wychodzi za sztukę bo czasem bardziej się opłaca kupić bez promocji. ja też mam te newborn małą baczkę ale później zamierzam kupować te z biedronki lub tesco. kumpela testuje właśnie i mówi że niczym się nie różnią od pampersów a o połowę tansze. ja zawsze myślałam że wybór pampersów to żadna filozofia- kupujesz takie na jakie cię stać ale nie. weszłam kiedyś na forum a tutaj całe elaboraty na ten temat. te przeciekają, tamta się nie dopinają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo, Gawit - nie chcę panikować, wiadomo że teraz skurcze przepowiadające to normalka, poza tym gin wcisnął mnie na pierwszy możliwy termin... no i albo wytrwam albo nie, decyzja podjęta, że jak się zacznie wcześniej to rodzimy normalnie. Na sile nie będę nic przyspieszać....co ma być to będzie... Same wiecie że raz jest gorzej a za chwile wszystko puszcza i nic się nie dzieje...poczekam na spokojnie, bez nerwów i zobaczymy. Dzięki za wsparcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź odnośnie pampersów! Ja zamierzam uzywać tylko pieluch jednorazowych, ale z czasem chcę przejść na jakieś tańsze. dużo dobrego słyszałam o tych z lidla i biedronki. zakupię jeszcze ten duopack , bo uważam, że się opłaca! 2x94 sztuki za 85 zł, więc wychodzi jakieś 0,45 groszy za sztukę (tak mniej więcej) a to chyba tanio? Ejmi trzymamy kciuki za to, żebyś dotrwała! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za 85 zł to się opłaca. u mnie w realu widziałam za 95 zł duopack. Ejmi głowa do góry. ja też cały czas się zastanawiam czy dotrwam do terminu cc tym bardziej że to będzie skończony 39 tc. moja mała na razie grzeczna ale nie wiem jak dalej pójdzie. odnośnie dzieci to ja dziś wysyłam życzenia urodzinowe do kumpla a ten mi odpisuje że zostanie tatą w czerwcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaa dziś przyszła mi gazetka z reala i od dziś duopacki różne rodzaje są po 84,95 zł :) więc jakby któraś potrzebowała jeszcze pampersy to uważam, że się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex no to super:D a moje dziecie tez ma bardzo czesto czkawke az mi brzuch podskakuje i mam wrazenie ze go to wkurza bo za kazdym razem przy czkawce tak sie rzuca w tym brzuchu ze szok tez go dlugo meczy i do tego to czkanie takie czeste tzn szybkie tzn nie wiem jak to nazwac:D no wlasnie gawit dobrze ze wspomnialas bo jutro badz w sobote zamierzam kupic pampersy i nie mam pojecia jakie, jak kupie jedna paczke tych: http://www.frisco.pl/product/4015400274667/PAMPERS_Premium_Care_Pieluszki_New_Born__Rozmiar_1__2_5_kg___Duze_Opakowanie_78_szt_.xhtml o i takie: http://www.domzdrowia.pl/43994,pampers-new-baby-2-mini-3-6-kg-98-szt-jumbo-pack.html to bedzie dobrze??? gawit ty mowisz o tych drugich ze sa w promocji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy lepiej jakbym na razie kupila 2paczki tych pierwszych premium care new born 1 (2-5kg) zanim on dojdzie doo 5kg to napewno sie wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex a ty bierzesz cala paczke pampersow do szpitala czy kilka kilkanascie sztuk, a jak cos to ci maz bedzie donosil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamy i przyszłe mamy. Mam na imię Dorota, mam dwóch synków i wspaniałe wspomnienia z kafeterii i czasu oczekiwań na poród ... chciałam Wam polecić moje konto na allegro gdzie sprzedaję ciuszki po dzieciach moich i siostry. Ciuszki sa jak nowe - bardzo zadbane znanych renomowanych firm NEXT, cherokee, mathercare, marks&spencer, i wile innych ... zaglądnijcie proszę a OBIECUJĘ ŻE NIE POŻAŁUJECIE ... zapraszam serdecznie pozdrawiam Dorota http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2288818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tam nie gromadzę pampersów na razie :) Rozumiem, że są promocje i tym podobne sprawy... ale na serio nie wiecie jakie te dzieciaczki będą i jak szybko będą rosły :D Pewnie jak się kupi to się wykorzysta... ale... Ja na razie mam do szpitala zwykła małą paczkę Pampersów new baby (bo nie dostałam wytycznych ile ich będzie potrzebnych na sztuki) i dużą paczkę tych nowych Pampersów Premium Care rozmiar 1. A jak będą potrzebne to wyśle chłopa do sklepu niech kupuje :D Do tego czasu człowiek się tez zorientuje w jakim tempie one wychodzą ;) Ejmi, na pewno wytrwasz. Może masz dziś słabszy dzień, nie denerwuj się, weź książkę, poleż, poczytaj :) Jutro będzie lepiej, musi być :) Alex gratulacje dla koleżanki!! A co do czkawki to moja Mała potrafi mieć 2 - 3 razy na dobę i tak przez kilka minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili tak mówię o tych drugich. w gazetce wyczytałam, że są w promocji. zresztą wszystkie pampersy są w tej cenie, znaczy duopack za 84,95 zł :) znaczy z tych "starszych" pampersów. od najmniejszego rozmiaru do największego. te nowe , te nr 1 co wklejałaś linka, nie wiem po ile są! a w tej aptece co pokazałaś to strasznie drogie te pampki! ja kupiłam taką samą paczkę, tyle samo sztuk w rossmannie za 49 zł. była jakas promocja, ale nawet bez promocji one kosztują 54 zł Alex moje dziecię ma czkawkę zazwyczaj wieczorem. i nie trwa to jakoś długo. a może trwa tylko ja zasypiam i już nic nie czuję ;) Mi też dziś brzuch twardnieje :( to kolejny dzień kiedy zaczyna twardnieć mi po południu, właściwie wieczorem :( i nie mogę sobie wygodnej pozycji znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie macie jeszcze kupionych tych malych pampersow to najbardziej polecam te z wycieciem na pepuszek zeby niepotrzebnie go nie podrazniac pampersami, ja kupilam z happy 40 szt cos kolo 20 zl wiec tez sie oplacaja a na poczatek zeby nie obcierac to warto miec na te 2 tyg dopoki pepuszek nie dopadnie wlasnie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Ja siedzę i czekam i nic nie wskazuje na poród... Poprzednia akcja była od seksu i namawiam mojego na jeszcze, ale on nie chce już :( Chociaż od rana mówi, że mam już urodzić. Prysznic nie pomaga, więc korzystam jeszcze z wolnego a haftuję pełną parą. Za jakieś 3 dni będzie gotowe cudo :) :) :) Dziękuję za Wasze wsparcie i kciuki, kochane jesteście 🌼🌼🌼 Życzę Wam miłej nocki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbasia, a ja myślałam, że Ty już rozpakowana :D Cały dzień nic się nie odzywałaś ;) Ale fakt, że i forum nam dziś świrowało ostro... Czyli czekamy na kolejna akcję 🌼 Ja tez mykam lulu, bo jakoś mnie tak dziś już morzy sen... Kolorowych i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pamietacie,jak natalia86 pisała,że jutro do szpitala jedzie? Dostałam od Niej smsa i przekazuję wiadomość: "Ja już dziś zdecydowałam się jechać do szpitala, bo bolał mnie brzuch.Zaostawili mnie,bo rozwarcie juz na 2 cm i szyjka bardzo podatna, czyli miekka! Leki odstawia mi gdzieś w pon lub wt, o ile nic się nie bedzie działo to we wtorek mnie rozpakują :-) Dziś ktg wykazało skurcze w skali ok. 50 co kilka minut i dali mi jakiś zastrzyk na wyciszenie, choc nie wiem po co. Tutaj chyba nikomu nie chce się robić cesarki w weekend, wiec trzymaja mnie na póżniej. Najgorsze to ,że tyle czasu musze tu bezczynnie leżeć. Jakbym nie mogła tego samego w domu robic. Pozdrowienia dla dziewczyn z kafe. :-) To tyle, napisłam jej,że dobrze,że pojechała jednak dziś, tylko szkoda,ze do wt tam musi czekac. I żeby się dzielnie trzymała. Ale coś czuje,ze skoro juz miała skurcze, to może jednak ulituja się nad nią i wbrew zasadzie,że cc tylko we wt lub czw, zrobia jej w weekend, zamiast wyciszac. Chociaz chyba przy cc to lepiej te skurcze wyciszyc. Sama już nie wiem..:-) Ejmi - TY się może spakuj, bo może już tego 4-tego zostaniesz w szpitalu. I się nie nakrecaj, bo niepotrzebnie zaczynasz się denerwowac. Pomyśl,że to ostatnie dni na luzaka... weź kapiel, idz na mały spacer.. poczytaj ksiażke.. poleż sobie... Relaks na maksa! A propos akcji w poczekalnie to tu chyba nawet nie chodzi o pyskatość męża lub jej brak..ale o płeć... a jesli on grzeczny i kulturny przy tym, to takie zrzędliwe panie może ująć własnie w ten sposób i to mu się na plus liczy... hihih zenek - super, ze zadziałałas i jutro wszystko sprawdzisz. Ale myslę,ze to już normalne i duza cześć z nas może miec łozysko 2 lub już 3. Daj koniecznie znać po badaniach! natalie - no to ześ sobie popracowała! hihih. Teraz odpoczynek i leżenie! Morał z tego ,że musisz do pracy na krócej chodzic. Mam nadzieję,ze wizyta w kinie udana! Ale fajnie macie! Zazdroszczę. Choć nie wiem czemu my się nie wybralismy... pewnie dlatego,że mnóstwo filmów w domowym zaciszu ogladamy. Ja też trzymam się zasady,ze rodzimy po 2-gim. hihi I niestety, nie byłam dobra z polskiego, tzn uwielbiam ksiazki, mnóstwo czytam! ,ale moja pani w LO mnie nie lubiła i mam traume zwiazaną z tym przedmiotem. hihi. Ale ja jestem po prostu straszną gaduła i nie potrafię zwarcie, precyzyjnie i krótko formułowac mysli..dlatego tak pisze rozwlekle. hihi i lubię się wypowiadać w wielu kwestiach. :-) Madzialińska - ja też kupuje na allegro od dłuzszego czasu. Właściwie całą garderobę praktycznie tylko tam. Mam sprawdzonych sprzedawców i ich się najczęściej trzymam. Dla mnie to wygodne, bo sama robić zakupów nie lubie,a mój cierpi katusze w sklepach. :-) A Twój maż to spryciarz,ma niezłą argumentacje antykinową! hihi. Hamuda - ja też kupiłam kilka ubranek,a potem mi siostra dała po swojej i nawet 1/3 nie zabrałam,bo tam była ilość na 6-cioraczki,a nie na jedną małą dziewczynke. hihi Uwązam,że tyle rzeczy to młodej zbedne jest. Ela - nie ma się co dziwić,że u Was atrakcji kulturanych nie ma na potegę, żyjecie w takim metliku, moim zdaniem, że ja bym czasu nie znalazła i sił. Zwłaszcza sił! hihih Ale masz racje, pieluchy z wycieciem są najlepsze dla maluszka... No własnie - mi tez się wydaje a propos pampków,ze z 10 na dzień to schodzi przynajmniej. Ja , podobnie jak Madzia, nie robię żadnych zapasów, choc nie przeczę z powodu nieustajaych propomcji w róznych sklepach miałam takie zapedy. Jednak nie dałam się... hihi. A prawda tak,ze na początek mam dwie małe paczki, a promocje są co chwila i jak mniej więcej zobacze ile i jakich potrzebuje to wtedy poszukam wieszkych paczek. Do szpitala musimy 15 sztuk zabrac (resztę dają), ja mam małą paczkę 28 szt i nie rozpakowywałam jej, biorę całą. Co do tych biedronkowych, to kumpela mówiła,ze jej młoda tylko te tolerowała..zatem ona same pochwały na ich temat głosi. I ja też zamierzam po jakimś czasie na taki się przerzucic. Ale ostatnio kumpela mi dzwoniła,ze nawet najdrozsze pieluchy i tak są tanie w porówaniu ze szczepionkami - to dopiero koszta... i jeszcze seriami niektóre trzeba brac a każda np po 400zł. szok! Na szczęście jeszcze sobie tym głowy nie zawracam..poczekam co pediatra doradzi i wtedy bedziemy rozważać opcje wszelakie. Barbasia - no wreszcie dajesz znak! Ja bym jednak wróciła do tego seksu..ale za trzy dni - jak dzieło ukończysz.. :-) No to miłego - ja tez uciekam spac. I też mi jakoś brzuchol dziś twardnieje, ale musze przeczekać - dlatego jutro lezenie plackiem i relaks! Dobrej nocy zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wlasnie dalam cerate pod materac ale mi sie to nie widzi slizga sie i podwija :/ chyba obejde sie bez ... co do pameprsow mam 1.5 paczki new born z pampersa czyli jedynki i jedna paczke huggies czy jak tam rozmiar 2 mnie brzuch od poniedzialku twardnieje i to mocno az mnie przeraza :( ok ucikam spac a jutro odwiedziny kolezanki co slad po niej w szkole zaginol czekam z niecierpliwoscia taka ciekawa jestem co sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ile macie w brzuszku? a ile miałyście przed...chodzi mi o różnicę w czasie ciązy... Ja miałam 101, pózniej 98...a dzis 103 :) Nie wiem, czy sie stresowac, czy nie, ale chyba mam mały brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuda jesli chodzi o rozstepy to jeszcze moga sie pojawic. ja nie mialam nic a nic a jakis tydziej temu pojawila sie zmora, kilka paskow po prawej stronie , ponizej pepeka. na pocztaku nawet ich nie widzialam ale fotki je wykryly. siostra miala identycznie. pojawily sie na koniec. nie jest ich duzo i nie sa az tak brzydkie ale jak widac kremowanie nie zawsze pomaga. a ja sie stralam zapobiegac. sa tylko po prawej stronie tam gdzie moj klusek zwykl siedziec- tam mam wiekszy brzuch.no i brzuch mam pokazny. spa-cja w wiesz ja juz dawno nie mierzylam. jutro zmierze. ale nie martw sie , nie mozna porownywac. chyba ze sie strartowalo z tego samego 'metraża". ktos ma mniej a ktos wiecej w pasie przed ciaza to i w ciazy nie ma co porownywac/ co najwyzej mozesz podac roznice przed i po , wtedy ma to wiekszy chyba sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie! I znowu melduję się jako pierwsza :p Chciałam poczytać co tam napisałyście wczoraj ale nie mogę wejść na poprzednie strony tylko na ostatnią :( Jednak pojechałam wczoraj na to ktg... W żaden sposób nie mogłam obudzić mojej Małgosi i mąż zadecydował że jedziemy. Komputer wyliczył że mój dzieć ma średnio 6 ruchów na godzinę :o po tel. do lekarza ustaliliśmy że jak nic się nie zmieni to jadę do szpitala ale na szczęście wieczorem ta średnia trochę podskoczyła i nie pojechałam. Ciekawe jak będzie dzisiaj... Jakby co to ok. 12 znowu jadę na kontrolne ktg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Ale dziś pospałam :D padłam koło 22 i obudziłam się dopiero po 5 na siusiu. Myślałam, że juz nie usnę, a tu proszę do 7:30 :) Teraz sobie szamię śniadanko. Agulinia dzięki za wieści od Natalia86. W sumie mogliby zrobić dla niej wyjątek z tą cesarką, a nie trzymać ją przez cały weekend i skurcze wyciszać. Zobaczymy, na razie trzymamy kciuki :) A ta zasada może z czegoś wynikać... może tylko w te dni mają anestezjologa... Spac_ja ja brzuszka już nie mierzę, bo nic się w tym temacie nie zmienia. Ostatnio miałam 113 cm :D Hanka, ta Twoja Małgosia to taka mała przekora ;) U mnie w szpitalu mówili, ze jeśli liczba ruchów w ciągu godziny jest mniejsza niż 6 to wtedy trzeba zgłaszać. Tak więc Twój Mały leniwiec wyrabia normę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski! Ja sobie jeszcze poleguje w łózku.. słucham radia i układam pasjanse.. Nawet się wyspałam :-) Humor dopisuje:-) Dziś w planach leżakowanie. Zatem się nie zmęczę. hihi Hanka - myślę,że nie zaszkodzi jak do czasu rozwiazania będziesz sobie chodzić na ktg, tak profilaktycznie. Małgosia to śpioch i tego już raczej nie zmienisz. :-) Spacja - ja zaczynałam od 75-76cm i aktualnie mam 108cm. Ale moja siostra twierdzi,żem już baryła jest! Bo brzuchol do przodu poszedł. Nie ukrywam,że wolałabym mniejszy brzuch i powinnaś sie cieszyć,że Twój odrobinę mniejszy jest.:-) Nadia - spróbuj coś jeszcze podłożyć na podkład,a pod prześcieradło. Np cienki koc, który, ograniczy ślizganie prześcieradła. Mnie to pomogło. :-) Wypoczywaj, bierz leki i musi powoli sie sytuacja ustabilizować z tym twardnieniem. :-) No, to ja uciekam zrobić sobie śniadanko. Zajrzę do Was później. Miłego dnia! Słonecznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Melduje sie i ja. Niestety sie nie wyspalam i glowa mnie boli :(. A plan na dzis i najblizsze dni to lezec, lezec i jeszcze raz lezec, co by nie urodzic 1.11 :). Zawsze jak troche sie sforsuje to dopiero nastepnego dnia odczuwam tego skutek - wieksza ilosc skurczy wiec zaczynam odpoczywanie juz dzis :). Gawit co do pampkow to ja nie robie zapasu bo wiem ze dzieciaczek moze miec uczulenie na pieluchy i wtedy zapasy laduja w koszu. Alex gratulacje dla psiapsiolki. Basia a Ty jeszcze z brzuszkiem?! :) Ja niestety slyszalam ze wlasnie po seksie moze dojsc do skurczy ale czesto konczy sie na niczym. Natalia86 aby Ci ten pobyt w szpitalu szybko zlecial i we wtorek bedziesz juz z malenstwem. Swoja droga skurcze ok. 50 sa niewielkie, jak przepowiadajace ale pewnie dmuchaja na zimne. Agulinia - ja ostatnio interesowalam sie szczepionkami - szczegolnie tymi dodatkowymi i jest to masa kasy. Czy ktoras z Was bedzie szczepic maluchy dodatkowymi szczepionkami jak na rotawirusy czy pneumokoki? Spa_cja brzuszki to kwestia indywidualna wiec kochana nie martw sie. Hanka ta Twoja Malgosia to plata Wam figle, ale mysle ze potem okaze sie ze z niej aniolek jest i bedziecie dziekowac ze macie taka grzeczna i dlugo spiaca coreczke :). Madzia jak tam Ty sie trzymasz przed przyszlym tygodniem? Jest stres? Ja mam do terminu 2 dni i coraz czesciej mysle ze mimo tych moich akcji - skurczy, czopu czy krwawien to sie przeterminuje. Nie chce rodzic 1.11 ale zaczynam sie bac ze moj organizm jakos nie da rady i czeka mnie oksytocyna w kroplowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana mam nadzieje,ze dzisiaj juz kafe dobrze chodzi, bo wczoraj to masakra byla. Film o Michaelu bardzo fajny,ale mojemu maluszkowi zdecydowanie sie nie podobalo, przez bite 2 h prezyl sie niemilosiernie i walil mnie bo wszystkich wnetrznosciach. Juz mialam ochote wyjsc z kina, caly brzuch mialam tak potem skopany,ze szok. No i jak wrocilismy to wcale nie mial zamiaru sie uspokoic, oj bolalo... WIec chyba to kino to nie byl najlepszy pomysl, wyrodna matka ze mnie, ale bardzo chcialam ten film zobaczyc. Dostalam za swoje:) Ten moj patrys to juz tam chyba bardzo malo miejsca ma, bo ja kazdy j ego ruch bardzo czuje i jest to juz malo przyjemne. Dzisiaj w planach tak jak i agulinia leniuchuje. Hanka ale przynajmniej na bizaco jestes z tym ktg , ja to jeszcze ani razu nie mialam robionego. Spacja ja w brzuszku mam ok.107cm, wlasnie sie mierzylam, myslalam,ze wiecej bedzie, bo brzuch mam naprawde pokaznych rozmiarow. Co do pieluszek to ja mam 1 paczke newborn huggiesow i 1 paczke new baby pampersow i 1 paczke pampersow rozm 1 ( te ostatnie kupilam w dobrej cenie , bo za 94 szt placilam 42 zl), . A ostatnio widzialm promocje w realu na pampersy new baby za 21 zł (ta mala paczuszka tam jest chyba 48 szt) i 94 szt byly po 42 zł znowu,wiec dobra cena , bo np. w rosmanie te same sa po 52 a w promocji to i tak po 49 zdaje sie ,wiec drozej. No i tez tak obstawiam ze dziennie to 10 szt bedzie szlo. Alexandrunia o takich relacjach z porodu to az milo czytac, bo sformulowanie ze nie bylo tak zle optymistycznie nastraja;) Agulinia dziekujemy za przekazanie wiadomosci od natali, trzymaj sie w tym szpitalu, choc wiadomo,ze lezenie tam do najprzyjmniejszych rzeczy nie nalezy.I czekamy na wiesci jak juz bedziesz po cc. Deseo ja mysle ze na rotawirusy to bede szczepic, ale ponoc szczepionka jest w formie do wypicia slyszlam, moja bratanica to cholestwo zlapala jak miala 3 miesiaca i taka malutka lezala w szpitalu pod kroplowka, jak sobie to przypomne to mi znowu mi sie plakac chce, wiec jesli moge to chcialabym mojego patryczka przed tym ustrzec. A co do pneumokokow to jeszcze sama nie wiem, zobaczymy co pediatra powie. Milego dnia dziewczynki, odpoczywajcie, bo to ostatnie takie beztroskie dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jeszcze 2 w 1 eh ale juz ciezko dzis zaczynam 37 tydz chyba nie dam rady czuje sie strasznie ale pocieszam sie ze dzis spotkanie z kumpela ... zaswiadczenie dla meza ze szkoly rodzenia mam wiec jak zdazy to rodzimy razem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, macie bardzo dobre plany z tym leniuchowaniem do niedzieli włącznie :D Ja też taki mam w planach zastosować ;) Co do tych pampersiaków to tez właśnie słyszałam, że dzieciaczki różnie reagują na różne pieluszki i dlatego miedzy innymi powstrzymywałam sie z robieniem zapasów. Deseo, powiem tak... Zestresowałam się jak Michaaa wkleiła tu ten nieszczęsny link, ale już mi odpuściło :) Czekam grzecznie poniedziałku i pewnie dopiero w niedzielę zacznę się denerwować. Tak na prawdę to teraz przejmuje się tylko tym, żeby mnie przyjęli bo tam jest zawsze nawał pacjentek... no ale może tego 2.11. się tak rwać do rodzenia nie będą ;) Dzisiaj Piotrek ma jeszcze zadzwonić do znajomej położnej i z nią pogadać na temat tego przyjęcia, może nam ciut pomoże :) Co do szczepionek, to na razie wiem tylko, że jest to masa kasy, jakby tak chcieć szczepić na wszystko co mówią. Mamy ciotkę pediatrę, więc będziemy się jej telefonicznie radzić czy szczepić na dane coś co powiedzą. A jeśli szczepić to która szczepionką, bo tu tez zawsze jest jakiś wybór. O rotawirusach to słyszałam, że jest podobnie jak z grypą... szczepią na szczepy aktywne rok wcześniej :O Więc tak w zasadzie zawsze jest ryzyko zachorowania... Natalie82 Cieszę się, że film sie podobał :) Ale przy okazji wyszło, że mój chłop miał rację, jak mówił, ze Małe będzie się bało tych głośnych dźwięków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki szczepcie na rotawirusy, jesli tylko macie taka mozliwosc to to zrobcie. ja moja niunie zaczszepilam na pnemokoki a za mc miala miec szczepienie na rotawirusy ale niestety wczesniej zlapala w przedszkolu, 2 tyg wyrwane z zyciorysu, kroplowki, odwodnienie, biegunka wymioty i tak non-stop przez 2 tyg. a najgorsze ze zadne lekarstwa na to nie pomagaja po prostu sam organizm musi sie zczyscic. a ja pisalam dzis do sroczki co tam u niej ale poki co nic nie odpisuje, moze sie juz tam rozpakowuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja na chwilkę, bo mam fatalna noc za sobą i dzisiaj fatalnie się czuję :( mili ja biorę całą paczkę New Borna, podobno 1 paczka starczy :) Jeśli chodzi o pampersy to mam podobne zdanie do madzialinskiej. Ja na razie mam 1 paczkę New Born do szpitala i 1 Premium Care też '1', bo i tak mam zamiar kupować DADA z Biedronki, bo mam je sprawdzone na dzieciach brata i wiem, że są dobre. Po za tym nie wiadomo czy mała nie będzie miała np.uczulenia na któreś pampy :/ spacja ja przed ciążą w pasie miałam 63cm, a teraz mam 96 :) deseo mam tak jak Ty :/ Leże ile wlezie, bo jak tylko coś ruszę to zaczyna mi twardnieć brzuch i boleć podbrzusze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam z rana i nawet wyspana jestem. Wczoraj faktycznie kafe szalało, kilka postów mi nie poszły i wkońcu przestałam zaglądać ale dzisiaj widzę, że już śmigacie od rana. Natalie82 ciebie chyba tak brzuszek okresowo pobolewa??? Kurcze ja tak mam od kilku dni ale poza tym nic się nie dzieje. Tylko znowu mam bakterie w moczu i leukocyty podwyższone mimo brania Lacibiosu. Mężuś rano odebrał wyniki. No nic pewnie znowu globulki w poniedziałek dostanę. Basia próbujcie z tym seksem bo u mojej kuzynki właśnie po nim zaskoczyło a męczyła się 4 dni z regularnymi skurczami a rozwarcia nie było. Rano 4 dnia był seksik a wieczorem urodziła. I kończ szybciutko swoja pracę i się pochwal. A co haftujesz??? Ja najbardziej lubiłam swoje obrazu w Castoramie oprawiać bo tam duży wybór mają i ram i paspartu. Spacja ja mam w brzuszku 115cm więc dość... Hanka Ty to naprawdę masz z tą swoją Małgosia za swoje ale na pewno jak się urodzi to będzie bardzo grzeczniutka a te nasze kopaczki, co cały dzień dają mamą popalić pewnie i po porodzie dadzą... Madzia przepraszam u nas nie ma Śpiocha a te kombinezony w Smyku są śliczne po 79zl właśnie stad moje przypuszczenie. Agulinia dzięki za wieści od Natalie82. Mnie podobnie jak Madzi się wydaje że skądś te cesarki we wtorki i czwartki wynikają. I leż i leniuchuj. Ja te zmam dzisiaj taki zamiar. Tyle naszego w tych ostatnich już dniach. Gawit ja zapasów pampersów też nie robię narazie. W końcu po porodzie mąż i tak na zakupy będzie jeździł to kupi jakie będzie trzeba. Mam dwie paczki na początek tych 2-5 wiec na jakiś czas starczy. Co do szczepionek to zobaczę co powie pediatra ale na pewno na rota wirusy chciałabym małego zastrzelić. Rożne są na ten temat opinie, ale zawsze to taka szczepionka choć po części małego chroni. Dziewczyn na forum październik 2009 są na etapie szczepień, zapaleń piersi i takich rzeczy z którymi my penie za miesiąc będziemy się borykać. Wczoraj weszłam do nich na chwilę żeby sprawdzić czy tam tez nic nie działa i sobie poczytam troszkę. Natalie82 super, ze film się podobał. My dawno już nie byliśmy w kinie i pewnie długo nie pójdziemy, ale mąż robi nam często seansy w domu a że on maniak sprzętu wszelakiego efekty podobne jak w kinie mamy. Ja tez miłego dzionka życzę i uciekam poleżeć przed tv i poleniuchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×