Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Diet coke to jesteśmy już dwa wieloryby :D ja się na szczęście dfoczekałam ju na okres ale i tak jeszcze brzuch jak bania!!! Wrrr! Zaraz wsiadam na rowerek i zobaczymy jak będzie jutro na wadze :D Agdzie nasza nestee? i reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już czwartek! Ale super! jeszcze tylko 2 dni pracy! ...a w sobotę bieganie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cześć dziewczyny! No to pora na śniadanko :) Dziś zjem jedną ultracienką kromkę ciemnego chleba Fitness z pasztetem i z papryką :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dzis nic rano nie jesc ale bylam za zawodach w siatkowke i tak mnie brzuch bolal i niemialam siely ze po 1 meczy zjadlam pol kanapki i pączka ale no 3,5h grania w siatkowke bez przerwy napewno to spalilam :P tak mnie wszystko boli ze chodzic nie moge ale fajnie bgylo :). a teraz obiadek kotlecik z warzywami. a odnosnie modelek moze i facetom sie niepodobaja ale ja marze o takim ciele a skoro sie nie podobaja to czemu modelki maja zazwyczaj bogatych przystjnych meżów ?:P:P:P pewnie dlatego ze sa sliczne i sławne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie sie podziala reszta dziewczyn ? chyba nie zrezygnowaly...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
no właśnie... buuu gdzie reszta?! nie chcę tu zostać sama do czerwca :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostaniemy same!!! Może wrócą a jak nie to przynajmniej pozostanuie nam smukła sylwetka. Batalia trwa!!!!!!!!!!!! Może ktoś się jeszcze dołączy z nowych osób zobaczymy. Mi też się podoba figura tzw. wieszaka co poradzić. Ja dziś mało jadłam rano musli potem mini bułeczka z polędwicą sopocką i serek wiejski 3% najgorsze przede mną - wieczór!!! Wtedy z regóły nadrabiam zaległości w jedzeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się przyjrzałam archiwum i widzę że dawno nie było dziewczyn na literę N :D nefi, neptune, nestee :D jakiś alfabetyczny zbieg okoliczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
no i nie było diet coke! Diet coke wróć! Ja dziś na uczelni zjadłam rewelacyjną zupę, miala dziwną nazwę - marąga, za to smakowało rewelacyjnie - kawałki piersi z kurczaka, trzy kolory papryki pokrojone w paski, cebula i plasterki pieczarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Jestem Kochane moje ! Toss and Turn - dziekuje za zainteresowanie :) Ja sie 3mam z dieta, jednak strasznie sie boje wazenia, bo jestem wielkim wielorybem i na pewno waga mi wzrosnie, a okres mam miec za tydzien dopiero ! Ciesze sie ze mam swoja Towarzyszke niedoki :) Cosmopola -buziaki, 3maj sie dzielenie. Odnosnie figur, to mi sie marzy fiura A.Ambrosio - szczegolnie uda.A jak ona po ciazy wyglada ! Nie narzekam na gore, ale uda mam zupelnie nie dopasowane. Cwicze od lat, masuje, kremuje, foliuje i nadal mam 2 wielkie pnie drzewne :) Macie moze jakies doswiadczenia w chudnieciu wlasnie z ud ? Ja sie nie poddaje i nie uznaje ze to moje geny. Wiem ze jak schudne, to mi troche w ud zejdzie, ale mi najpierw zawsze z gory schodzi - rece mam jak witki, brzuch tez ok. Jejku, jakbym chciala miec figure jablko !!! Bardzo sie ciesze, ze choc my wytrwalysmy, lepiej mniej a tresciwiej, prawda ? Na bank bede tu do czerwca ! Sciskam Was kochane, dajcie znac co slychac. Jak Wam sie zyje wogole ? Cosmo ma dzidziusia, tak ? Co ogolnie porabiacie w zyciu ? Nestee, neptune- meldowac sie ! Niewaznie jak nie wychodzi, w kazdej chwili mozna zaczac od nowa !buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra ambrosio jest super :) ja tez zostane do czerwca a dokladnie do 20 maja bo wtedy wyjezdzam do turcji mam nadzieje z moim wymazonym białym bikini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cucarach bomba! :D haha "zostanę tu do czerwca a dokładnie do 20 maja" :D super powiedzonko! Diet coke miło Cię widzieć! Święte słowa! Zgadzam się zwłaszcza z ostatnimi zdaniami! Po to jesteśmy żeby się wspierać nawet gdy nie wychodzi. Zwycięzcą jest nie ten który od razu osiąga sukces ale ten który mimo przeciwności się nie poddaje i prze do przodu. Ja na przykład zeżarłam przed chwilą 5 pierogów ruskich i dwa krokiety z mięsem :D mało dietetyczne co? Ale jutro będzie lepiej. Co do pni drzew to nie zgadzam się że gruszka zła figura przynajmniej górę masz szczupłą. Ja np. cała jestem jak pień drzewa tylko nadgarstki mam jak patyczki obwód 14 cm w najszerszym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro wieczorem nie zjem nic!!!! Przysięgam!!!!!!! Wezmę do pracy więcej jedzenia żeby nie przyjść głodną jak smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam zostać tak długo jak długo tutaj będziecie. Ale sądzę że w maju to już cel osiągniemy i będziemy tylko sobie pisać o tym jak utrzymujemy cudowną linię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie:) Mała była chora i nie miałam czasu na kompa, a pozatym często jeżdżę do mamy a tam nie mam netu. Mam super wiadomość od 19 lutego schudłam dwa kg! Ważę 57 dla mnie to super sukces, coraz bliżej do wymarzonych 55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Cucarach...175.............63kg..........61kg...... ..........57kg...........4kg Cosmopola 160cm......59kg.............56,8kg...........54kg........... ...2,8kg Toss_and _Turn..164....72kg............71kg............69kg.......... ......2kg diet coke....165cm.......54.5kg........54.2kg...........52kg..... ........2.2kg mimi1981...169.......59kg............57kg.........55kg..........2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mimi gratulacje! To super! Następne ważenie mamy 10 marca. Mam nadzieję że do tego czasu zleci mi co najmniej kilogram. A ile ma twoja mała? Mój ma 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Mimi gratulację!!! Super, jak widać przykłady osób, którym się udało, oby tak dalej! Cosmopola - nie szalej :PP Trzymam Cię za słowo, że jutro wieczorny post! Ja o 18 zjadlam trochę surówki z kapusty kiszonej i dziś już nic nie jem, aż do rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma 15 miesięcy. Dziewczyny czy bierzecie jakieś suplementy wspomagające odchudzanie? Ja biorę preparat LINEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę CLA z L-karnityną i zieloną herbatą na razie nic nie mogę na ten temat powiedzieć. Ale na którymś topiku czytałam że dziewczyny chwaliły Formoline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja borę trzy miesiące i mogę powiedzieć, że mam mniejszy apetyt szczególnie na słodycze, mogłby dla mnie nie istnieć. A ile to bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczną masz córunię mimi! I powiem ci że jak na 15 m-cy po porodzie to wymiary masz super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola dziękuję:) Czytałam o tym formoline ale na jednym topiku dziewczyny pisały, że nie można ich łączyć z antykoncepcja hormonalną. Wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wiem ale jeśli to prawda to musi taka informacja być na ulotce. Nie wiem co zawiera ten preparat, ale generalnie z pigułkami nie wolno łączyć żadnych tabletek z błonnikiem bo wchłania on dużą część zawartości pigułki i przestaje ona być skuteczna, więc błonnik tak ale pare godzin po pigułce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nic nie biore i nigdy nie brałam dla mnie najlepszy jest sport :P oj Cosmopola prawie do czerwca :P jak wróce z Turcji to dalej bede sie odzywać ale do 20 maja chcialabym wazyc 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola a jak ten Vichy na brzuch? Cucarach wszystkie wyjdziemy w bikini i będziemy cudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×