Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Oj Mamo -już dość tego opalania ;) bo jestem zazdrosna o Twój kolor skóry ;) :) Ja też powinnam zajać się pokojami chłopców ,ale to taka syzyfowa praca ,że już mi się nie chce nawet zaczynać ;) To baw się dziś dobrze.Zajrzę ,jak wrócę z zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku to chyba nawet za dużo słońca miałam ;) Ale wyjątkowo piękny serpień był więc trzeba było to wykorzystać ;) W sumie to nie wiem czy chce mi sie brać za ich pokój, czeka mnie spora robota, bo też muszę ubrania przejrzeć - z większości oboje już wyrośli. Nie wiem czy do tego wszystkiego juz dzisiaj dojrzałam ;) No nic, też powoli zbieram sie z netu. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Złoty*
Dzień dobry Dziewczynki 🌻 cipuszki już umyte 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dopiero zawitałam do domu. Rybciu, gratuluję i cieszę się, że choć Tobie się udało. Nie ukrywam, że jednak także zazdroszczę, nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym mieć pracę od poniedziałku, tak jak Ty. :( Dziewczyny, 3majcie za mnie kciuki, pomódlcie się w mojej intencji, czy co tam chcecie, proszę, baaardzo tego potrzebuję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Będę trzymała w poniedziałek kciuki, a jeśli bedzie trzeba to i dłużej. W końcu musi się udać i dostaniesz pracę. Ja mam dzisiaj balkonówę ;) Z winkiem i z kolegą dlatego życzę już miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo :) A u mnie leje jak z cebra :) Lost - trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Złoty*
Awusiu Kochanie 🌻 lepiej trzymaj za ......penka 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
He he, a u mnie z kolei ani słońca, ani deszczu, ale szarówka. Dzięki dziewczyny za wsparcie. Żeby tylko się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem sobie :P ;) i widzie ze mam podszywacza :o :D Dalej nie jestem odblokowany :o to jakiś spisek :o :o wszystkie pomarańczki złote to podszywy pisze tylko na czarno z dwoma gwiazdkami :P ;) Dziwie się tylko ze się nabrałyście :o Mamo, Awe miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty pewnie za chwilę zablokują Ci ten nick ;) Oj chłopie, rozrabiasz jak pijany zajączek na miedzy ;) Obiadek z panem odbył się. Nie zaiskrzyło nic a nic i to chyba było najgorsze spotkanie w moim życiu :O Już na necie miałam wrażenie, że facet jest strasznym smutasem. Realnie wygladało to tak jakby facet już za życie pogrzebał sie żywcem. Ja poterzebuje faceta, ktory żyje ;) Tak więc następnego razu nie będzie na pewno ...i tak się zastanawiam ile jeszcze spotkań przede mna zanim znajdę upragnione szczęście ;) Lost cały czas trzymam za Ciebie kciuki, daj jutro znać co i jak. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 👄 :) nie zablokują bo jestem bardzo grzeczny :P ;) Randka się nie udała? :o pan był "żółwiem " :P ? Udało się zrzucić parę kilogramów? lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty to nie był dobry okres na zrzucanie kilogramów :P ;) Od jutra po raz kolejny zaczynam, teraz jeszcze delektuję się piwkiem ;) Na 100 % zablokują Ciebie pewnie już w nadchodzącym tygodniu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołka nie mogą zablokować :P ;) Tez sobie często mówię " od jutra" :o :o to jest złe :o :o może zacznij już od dziś :P ;) Stosujesz czasami to Ci pisałem wcześniej w meilach ? ;) Trochę narobiłaś mi smaki na piwo :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mamo- ja też nie wiem, ale dziś jakoś mi to nie przeszkadza :-D Lost- sercem jestem z Tobą , napewno się uda znaleźć pracę i Tobie.Na pocieszenie powiem Ci,ze jesteś i tak lepsza ode mnie, bo rzuciłaś palenie, a ja nadal kopcę :(((( Dziewczynki, dzięki za ciepłe słowa i gratulacje 👄 Zmykam się przygotowywać :-D Dobrego dnia i tygodnia Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybciu :) To miłego pierwszego dnia pracy Ci życzę :) Ja mam tylko nadzieję, że zdasz nam dzisiaj relację jak było ;) Lost dzisiaj szczególnie trzymam kciuki, oby wiadomosć była pozytywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Rybciu -też czekam na relacje :) Mamo - u mnie dzis bez słońca .Mamo też nie lubię smutasów (zwłaszcza ,że jednego mam w domu ;) ) ,więc nie ma co się zastanawiać :) Lost - jak tam dziś ? Złoty -jeśli wcześniej to nie Ty , to zwracam honor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe:) A u nas jest c.d. pięknej pogody a ja będę męczyć się w pracy 😭;) Ja nie wyobrażam sobie byc z osobą smutną, która rzadko się uśmiecha, która nie ma poczucia humoru, nie lubi się smiać, bawić, chodzić na koncerty. Już raz to w życiu przerabiałam i na dobre mi to nie wyszło ;) Muszę mieć bardzo wesołego pana, ktory ma dużo energii życiowej ;) Za tydzień kończą się nasze wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,widzisz -ja też uwielbiam się śmiać ,a moj M tego nie lubi .Niestety przywykłam ,ale nadal uśmiecham się do innych :) Fakt - już niebawem koniec wakacji ,ale potem już niedługo Święta ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Witam! Mamiś, wydaje mi się, że sprawa jest już przesądzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - tzn jak przesądzona ? ( jeśli mogę zapytać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Czyli, że nic z tego. Za długo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - myśl, proszę pozytywnie :) ok ? Jeszcze nic przecież nie wiesz . Awe ja też jestem wesołą osóbką i nie chciałabym drugi raz w życiu zostać "zgaszona" . Niestety na Swieta ja nie mamzadnego urlopu, znowu będę musiała czekać do lata. Ale chociaż troszkę w Świeta od nauki odpocznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Nie wiem, ale wydaje mi się, że wybór już padł na inną osobę. Obym się myliła, ale szanse coraz mniejsze. Dzię dodatkowo tak boli mnie głowa, że zaraz mi pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×