Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Chłopaki pójdą z dziadkiek na sanki .Mnie jeszcze trochę pobolewa dziąsło .A co do Karateki -kto wie , kto wie ............? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mnie wykończą w pracy :O ;) Chociaż teraz chwilka na szybką kawę . Awe a płuczesz szałwią albo czymś innym buzię ? Szybciej sie zagoi. Pożyjemy - zobaczymy jak będzie :) Na pewno najfajniej było by mieć faceta (od początku) ze swojego miasta. Tyle, że to jest trudne do realizacji, jeśli prowadzi się domowy tryb życia, tak jak ja ;) Ale to właśnie najczęsciej takie przypadki sprawiają, że kogoś poznajemy, zakochujemy się, albo i nie ;) No i pytanie za 100 punktów ;) Czy w ogóle jest wolnym facetem ... Wiem tylko jak ma na imię i nazwisko i nic innego nie mogę się dowiedzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -płuczę :) A co zakochiwania się -to samo się dzieje i chyba właśnie to jest najpiękniejsze ;) Nie znasz dnia, ani godziny :) A ładne ma imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kilka dni dyskomfortu i zapomnisz o tym feralnym ząbku ;) Imię ma ładne - Piotr. Tylko ciekawe ile wspólnego ma ze św. Piotrem ? ;) Ależ zazdroszczę Ci tych ferii, ja nawet w ferie nie wezmę tygodnia wolnego. Chłopcy będą musieli siedzieć sami :( Chociaż tak sobie myślę,że chociaż piątki wezmę sobie wolne, żeby troszkę z nimi pobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię ładne :) A czy jest święty ....? To się okaże :) Masz rację -te ferie razem z dziećmi to pełen komfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie ma sie co nakręcać;) Równie dobrze mogę Go zobaczyć za kilka miesięcy, albo jest żonaty, albo zupełnie nie zainteresowany. Ja mam nadzieję, że za jakiś czas jak już mały nie bedzie tyle chorował, to zaoszczędzę sobie choć kilka dni, żeby w ferie chociaż przez tydzień z nimi być. Jak na razie zawsze mi braknie urlopu a nowego szkoda mi brać, bo nigdy nie wiem co się w ciągu roku wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej , Złoty .......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Mama chyba 2 dni nie krecilam, bo nie mialam czasu, ale za to dzis bylam na basenie:-) MAm nadzieje, ze dzis pokrece. Lost 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem .Jestem za miła i za dobra .Pewnie znów mi kiedyś dokuczysz .Ale już taka jestem i trudno .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awuś ❤️ ale ja Tobie nigdy nie dokuczałem :o :( bardzo Ciebie lubię to TY chyba Byłaś kiedyś niemiła... :o :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niemiła ...........? Chyba nie ;) :) Na razie znikam, bo film mi się zaczyna :) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pilnuję pralki, dzisiaj sama ją zamontowałam i boję się, że gdzieś będzie lecieć woda. Na razie ok, więc chyba podłączenie skończyło się sukcesem ;) Star ja dzisiaj troszkę kręciłam i ćwiczyłam. Zawsze najgorzej sie zebrać a potem już "leci".Jak fajeczki ? Odstawione ? Lost - co sie dzieje ? Skąd taka smutna mina ? :( Awe zapomniałam,że jesteś fanką "Na Wspólnej";) Ja też o dziwo jestem w tym serialu w temacie, zawsze o tej porze leci mi już TVN więc, chcąc nie chcąc oglądam ;) Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mało TV oglądam - za to pewnie za dużo siedzę w necie :P ;) Ale jakieś nałogi trzeba mieć ;) Nie wtedy nie :)Ale teraz jest już dobry czas, już nie odpuszczę wpadłam w trans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu troszkę się przytyło :P ;) jak coś to pisz na mejla ;) będę bardzo milutki ;) dalej mam problemy :o :o ale jestem grzeczny 3 dni :P :P i tak już zostanie... :) to są tylko zwykłe pragnienia :) a mozg chce co innego :) :) :) i wygrywa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×