Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shaarei

Chcę schudnąć 10 kilo w 5 tygodni. Niemożliwe czy możliwe???

Polecane posty

lkasdsjgsg--> Dziekujemy za rady :) Dzisiaj kolejny dzien, ja juz po snaidaniu jestem, przed chwila zjadlam kilka truskawek z odrobina jogurtu i jednego pomidora :) Teraz lece bo na praktyki musze isc :( To 3 majcie sie no i milego dnia :) Zajrze wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja od 7 dzis na nogach,ale dopiero przed chwila zjadlam sniadanie-pol bulki z wedlina, dziwne jest jedno-niby czuje glod,ale nie chce mi sie jesc;/dziwne,ale obym nie polegla. Wczoraj bylismy ze znajomymi w pubie do pozna i dzis czuje sie jak zwiedly kapec;/ I spac mi sie chce finexx - waga ani nie drgnie bo moze jesz za malo kcal? ile posilkow zjadasz? ja stwierdzilam,ze najlepsze jest dla mnie jak jem 3-4 posilki dzienie, i moze Ty wlasnie jesz za malo?? bogata w milosc-super nick :) 3 kg to dobry poczatek ku zmianom na lepsze:) tak trzymac :) a co do napojow, to ja np.pilam wczoraj nestle fit chyba jablkowa wode-nie wiem ile ma kcal,bo nie patrzylam,ale byla baardzo dobra,wiec polecam ja- a do tego fit to moze nie ma tak duzo cukru :) u Was tez tak pochmurno dzis?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasek----> wiesz, ja jem trzy posilki dziennie, rano jogurt duzy pitny. ok 300kcal, potem na obiad roznie, raczej stawiam na warzywka, choc dzis ugotowalam sobie piers z kurczaka... a wieczorem albo jogurt albo ogorka na zabicie glodu, albo jakies chlebek wasa z czyms... buuuu :(( ale ja czuje po sobie ze \"jest mnie mniej\" ale na wadze tego nie widac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam recepty
finex - głowa do góry!!! U mnie też waga stoi, raz spada drastycznie, a potem znowu stoi - normalne. Faszerowałyśmy nasze organizmy truciznami, teraz nagle same zdrowe duperelki to organizm nie wie o co chodzi i się buntuje. To normalne, jeśli nie wymiękniesz to waga zacznie w koncu spadać, no nie ma bata. U mnie jakoś leci, raz lepiej raz gorzej. Wczoraj przyznam że miałam kryzys bo zjadłam na kolacje dwie bułki z masłem, serem i szynką. Dziś zjadłam bułkę i miskę flaczków i talerz truskawek. I znowu mi się przypomniało że dziś nie paliłam! :P Siubasku u mnie w Chełmnie - pięknym Mieście Zakochanych - było pochmurno, padał deszcz i w ogóle psia pogoda, teraz jest słonko od kilku godzin, ale podobno będą w nocy deszcze i burze. Ja nie wiem co się w tej Polsce z pogodą stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to moje ale pisałam na innym forum i tak się podpisywałam. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) I jak wam poszlo ? U mnie dobrze o 8 zjadlam kilka truskawek i troche jogurtu i pomidora, potem o 11:30 surowke o 15:30 jablko i o 17:30 2 pomidory i jedna brzoskwinie i tot yle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis hmmm nie tak jak bym chciala. Do poludnia ok,ale pozniej po poludniu znajomi przybyli,wiec kawka, ciasteczko,paluszek,piwko no i lipnie;/ Ale tak mysle,ze chyba od poniedzialku przejde na jakas dietke,aby trzymac sie planu- np.jakas taka,ze 1 dnia je sie sam twarog,drugiego cos tam,trzeciego cos tam.. ech musze pomyslec,bo tak kiepsko mi idzie cos;/ mam duuuzo diet roznych na kompie wiec zaczynam szukac :) Sharei-a dlaczego Chełmno jest zwane miastem zakochanych?powiem szczerze,ze 1szy raz slysze takie okreslenie tego miasta:) A ja pozdrawiam znad morza :) wieje u nas dzis strasznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga222
Shaarei co robisz, że tak chudniesz? Aż mi sie nie chce wierzyć, że można tyle zgubić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ujrzalam upragniona 7 z przodu, mam 79kg, bylo 81:) a wczoraj nie moglam sie powstrzymac, zjadlam o 21 dwie kromki zwyklego chleba z serkiem i pomidorem... grrrrrr!!!! :[ no ale nic nie poddaje sie, czyli wyszlo, ze dwa kg na tydzien :) nie no ale nic nie widze po sobie, czuje, ale nie widze!:( buuuuu.... a jak tam u Was dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNAJULIA
Witajcie!!! Chciałabym do Was dołączyć jesli można oczywiście :) Zaczełam się odchudzać 25.05 do wczoraj wszystko było ok, ale niestety poległam, poszłam na imieniny do przyjaciółki no i .......alkohol,pozniej kebabik a dzis.......wyrzuty sumienia. Ogólnie chciałabym schudnąć 16 kg, do tej pory udało mi się zgubic 3.... na jeden tydzień to dosc duzo,ale podobnie jak niektorym z Was w ogole tego nie widac..... Mam nadzieje ze dotrwam,i uda mi sie zgubic choc 10 kg. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! SIUBASKU - Chełmno jest nazywane Miastem Zakochanych bo w kościele Fara znajdują się relikwie świętego walentego, na rynku cały rok wiszą sznury z serc i ogólnie taka miłosna atmosfera tu panuje :) Bardzo ładne miasteczko, położone na 9 pagórkach, polecam na randki ;) Dieta u mnie sie posypała, wczoraj 2 piwa z sokiem w kręgielni, dziś grill, no cóż, nie zawsze musi być idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agga222 - pisałam elaborat na ten temat stronę wcześniej. Waga pokazuje że chudnę, zgubiłam "teoretycznie" 7 kilogramów w półtora tygodnia, ale tego po mnie nie widać. Poza tym że mam nogi jak patyczaki, to d**a, biodra, ramiona nadal nabite. Albo ja źle widze, albo różnice są minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaarei , może my sobie podać rąsie ;) Moja dieta dzisiaj leży :O Zjadłam kawałek pizzy, kilka michałków i lodzika :P:O:( Jutro chyba będę głodować:D;)😭 dobranocki wszystkim! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moja dieta wczoraj tez legla w gruzach :( zjadlam chipsy, kawalek kurczaka i pilam sok zwykly i mial fulll cukru:(.. nie no ehh...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u mnie dzis tez zle bylismy ze znajomymi w mexykanskiej i o godz.22 wtrzachnelam tortille;/ a teraz zle sie czuje-Bog mnie pokaral-bo niedobrze mi,ble. Kuzwa,a wesele juz za 26 dni;/tragedia NO ale widze,ze U was podobnie ciezko z weekendem:( chyba nigdy nie schudne,jestem okropna dobranoc ,ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie witajcie laski faktycznie cichutko tu ale chyba nie poddajecie sie,bo macie jakies upadki? ja zawsze jak juz zaczyalama pisac na jakims topiku i mi nie szlo,to przestawalam pisac. Ale teraz tez nie idzie mi tak jak chce, no ale trudno. W ogole mam do Was pytanie, szukalam na allegro sukienki jakiejs na wesele- w sumie mam w domu 2 dlugie eleganckie,ale chce czegos nowego- i znalazlam cos takiego, powiedzcie mi prosze co myslicie o takiej sukience. http://allegro.pl/show_item.php?item=648898200&msg=Twój+e-mail+został+wysłany. Wiem,ze jest ona dopasowana,ale jak przeglodze sie 1 dzien,to brzuch mam plaski ;) hehe Pisalam do tej osoby, czy mozna w razie W sukienke odeslac,ale mi nic nie odpisuje wciaz:( aha i chodzi mi o kolor czarny, no to czekam na rady Wasze:) i wracajcie juz no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonekiii9
Witajcie dziewczynki nowe i stare:) Ja jestem cały czas na diecie, nie miałam dostepu do neta bo moj skarb wziął kompa na kilka dni zeby go zreperowac:D TĘSKNIŁAM:D:D:D Przez te pare dni szło mi dobrze, nie powiem, no ale kilka wpadek było, przez ten mój @, ale naszczeście jutro się kończy i zamierzam leciec i kupić karnet na basenik:D kupiłam sobie takkże twistera do cwiczeń no i codzien cwiczenia z tamille webb oczywiscie:D Widze ze i wam swietnie idzie! Sharei gratulujee takiej utraty wagi:) Całuski:D od dziś już jestem cały czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonekiii9
siubasku- ta sukienka jest extra sama mam identyczną prawie tylko ze bez ramioczek i troszke krótszą, powiem ci ze mega wyszczupla fajnie przylega do ciałaka, no i wystrzałowo sie wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz ta druga nie ma marszczen na brzuchu i moze byc bardziej widoczne wszystko:) prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale z taką wagą
ta sukienka to przesada. bedziesz wyglądać jak baleron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga waga,ale nie wiesz jak wygladam, wiec daruj sobie zbedne komentarze, jestes spetana w ciasne konwenanse swojego umyslu;/ zawisc;/ to przykre,ze sa na tym swiecie ludzie tacy jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale z taką wagą
zawiść? to własnie życzliwość. Nie wmowisz mi ,ze waząc 73 kg masz świetną figurę. I mowię to dla Twojego dobra, bo nieraz widzi się na ulicy pulchne laski ubrane w tak obcisłe rzeczy, ze sadło im się bokiem wylewa. A mozna się ubrac w sukienkę dopasowaną do swojego typu figury i wyglądać bardzo ładnie, ukryć mankamenty figury, zamiast je podkreślać. Te sukienki , które wcześniej wkleiłaś nadają się dla dziewczyn o idealnych figurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zalezy mi na tym,aby przekonywac Ciebie jaka to ja mam figure przy takiej i takiej wadze. I po pierwsze- nie oceniaj mnie przez pryzmat lasek z wylewajacym sie sadlem, bo nie znasz mnie, nie widzialas. Czasami dziewczyna wazaca 70 kilo lepiej wyglada niz anorktyczka z biodrem na wierzchu. Wiec to jest bardzo sprzeczna sprawa-chcesz o tym dyskutowac-bardzo prosze-zaloz sobie oddzielny temat i wygadasz sie do woli. Ja figury swietnej miec nie musze, jak komus sie nie podoba na mnie patrzec,to niech odwroci sie w druga strone. Po drugie- a jakie to idealne figury?? Jeden lubi ogorki,drugi ogrodnika corki, wiec co to jest idealna figura?? Dla kazdego co innego i zapewne mamy odmienne zdanie na ten temat. Rada na przyszlosc..pomysl troche dluzej,niz tym razem :) I nie przypominam sobie, abym o jakakolwiek zyczliwosc prosilam Ciebie?? hmm... Tak czy siak, pozdrawiam Ciebie i jest taki ladny dzien, po co ta zawisc... Echh oto Polska wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana902
Prosze o podanie jakiegos nr kontaktowego, maila, oraz miejscowosci!! Pomoge schudnac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale z taką wagą
co ty masz z tą zawiścią ? jakaś frustracja czy co. Po prostu warto mieć trochę poczucia estetyki i samokrytycyzmu, oraz zdrowego rozsądku, ktory podpowie,ze to co dobre dla rozmiaru 36 będzie i dobre dla 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale z taką wagą
* CZY to co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, juz mi sie nie chce nawet komentowac tego co piszesz. Wole w inny sposob spedzic to urocze popoludnie. A tak w ogole, to widze,ze chyba innych problemow nie masz- tylko pozazdroscic. Mnie to nie obchodzi co obca dla mnie osoba chce nosic i jak w tym bedzie ogladala. Sa duzo gorsze problemy od tych Twoich banalnych: glod, wojny,przemoc... A teraz juz mozesz odejsc w pokoju i przyczepic sie do jakiegos innego topiku- musisz szukac sobie problemow-nie dopusc do tego :) Bo popoludnie bez takiego problemu, to popoludnie stracone:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×