Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Bratka,Wiesz tu jest taka beznadzieja co do lekarzy ze umawiaja sie z nami co miesiac. Nie ma szans zeby czesciej. Hormony dostalam na poczatku sierpnia a umowiona bylam 18. Powiedzieli mi ze to za wczesnie zeby cos stwierdzic bo jestem tuz przed owulacja. Jajeczek bylo az 4. Dwa 20 i 22 mm i dwa troch emniejsze. Powiedzieli nam zeby nie probowac bo moze byc ciaza mnaga...napalilismy sie oczywiscie jak dzieci...i co? Rozczarowanie. Teraz mam wizyte ustawiona na 7 wrzesnia zeby sprawdzic czy pekly, myslisz ze wszystkie mogly nie peknac? Ja kompletnie jeszcze nie mam co do tego doswiadcznia. Ciagle jajeczek nie bylo i nie bylo....a teraz nagle tyle i takie duze...bylam super szczesliwa... Ale dzieki za slowa pocieszenia,,,,a dlugo ci stymulowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacje mialam najprawdopodbniej tuz po wizycie czyli 18 sierpnia...przynajmniej wtedy mi test owulacyjny wyszedl poztywny.Pierwszy raz w ogole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej bratka...natchnelas mnie teraz nadzieja....bo ja nie wiedzialam ze ktos tu jest albo byl w podobnej sytuacji do mnie....Tak dlugo to wszystko trwa, ze juz upadlam na duchu. Kurcze myslisz ze test moze byz za wczesnie...w sumie to juz 2 tygodnie minely od owulki wiec powinien wyjsc, no a poza tym ten bol brzucha jak na @...Nie daje sobie wielkich nadzieji w tym miesiacu ale chciala bym wierzyc, ze te hormony cos zmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że 7 września będzie za późno na sprawdzenie czy pękł pęchcerzyk, bo do tego czasu możesz już dostać @, o ile oczywiście się nie udało. A o to pękanie pytam dlatego, że ja miałam tak, że pęcherzyki nie pekały i w cyklu, w którym zaszłam lekarz po raz pierwszy przepisał mi zastrzyk na pęknięcie, po którym w ciągu 48 godzin jest owulacja u mnie jak widać był to strzał w dziesiątkę :) Ale z tak rzadkimi wizytami to może być problem. Ja leczyłam się w klinice leczenia niepłodności i jak trzeba było to na wizyty chodziłam nawet co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez sie rozpisalam...mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle....bo dusze to w sobie....wiec teraz jak to mawiaja..."poszly konie po betonie" :D...juz nie marudze! over :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz bratka to gdzie ja chodze to tez od leczenia nieplodnosci, tylko ze system w Holandii jest taki, ze prywatnych klinik nie ma wiec czekasz jak kazdy i kiedy cie umowia to umowia. Moj lakarz w Polsce tez mowil cos o przebijaniu...jak sie wkurze to zawitam do Polski na dluzej i zrobie z tym porzadek! Oni mi tutaj powiedzieli, ze jak nie peknie to sie zrobi cysta i zobacza w przyszlym cyklu i jak cos to przebija. W ogole na wizyte powinnam isc pozniej niz 7 ale 13 jade na wakacje na 2 tygodnie za ocean, wiec nie chce miec jakiejsc cysty, wiec ich nacisnelam zeby szybciej...ehhhh...ciezka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony, skoro test owulacyjny wyszedl ok, to moze cos peklo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja ciągle zapominam, że Ty w Holandii jesteś... Masz rację z tym testem, jak wyszedł pozytywny to pewnie pęcherzyk pękł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka, ja cie teraz kochana bede zaaaaasypywac pytaniami :D Ale na dzisiaj juz dosc, przemeczac cie nie moge ze wzgledu na Twoj stan :D Co ma byc to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :):):) luleczko ciesze się iż Twoje psychiczne nastawienie jest na dobrym torze i że dzienie to wszystko zniosłaś i jesteś pełna nadziei i optymizmu- nic tylko brać z Ciebie przykład. tysiu gratuluje pozytywnych wyników na rozmowie- teraz to negocjuj najlepsze warunki :):):) oby było po Twojej mysli. mi kolejny dzień mija bez @, beż zadnych objawów itp. dziś kupię teścika i chyba zrobię w sobotę albo piątek o ile nie będzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
violkcia, ty dawno po terminie @ ;) rany, trzymam kciuki zeby ta wredna 2 nie przyszla ;) juz mam dosc pracy na dzis. chyba zaraz zaczne strajk ;) po pracy lece do lekarza, a wieczorem jeszcze znajomi wpadną ;) takze zapowiada sie ciekawy koniec dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.....02.03.10............Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....26.03.10....Białysto k............ misia1990...........19....3.......05.05.......Bielsko-Biała....29.07....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam pomyłka :P STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_........27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.......24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr........26.....3.....02.03.10............Lod z ................... Monikaddd.....22....18.....26.03.10....Białysto k............ misia1990......19....3.....3/4.....05.05.......Bielsko-Bi ała....29.07....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze się nawet nie przywitałam ale dopiero od lekarza wracam i taka jakaś zakręcona jestem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
nareszcie ktoś w sierpniu przeniósł sie do dolnej tabelki ;) bibi, jeszcze na ciebie czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak po terminie ale jak robiłam testa w niedzielę to oczywiście negatyw więc się nie napalam- raczej to przesunięcie wywołane czymś tam- jeszcze nie wiem czym ale czymś hhehehehe:) ja oczywiście dziś też do 21-ej w pracy- potem do domciu rodziców- pakowanko i jedziemy do swojego domciu ok 40 km a potem luz blussss i bzyk bzyk ;p;p;p;p hehehe no i oby jej nie było ale tylko wtedy jesli jestem w ciąży a jak nie to niech juz bedzie by znów potem zacząc starania bo normalnie w3 takiej sytuacji wydłuża mi się czas na starania :):);/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia ty to i tak masz mocne nerwy :d Ja to jak widzisz zawsze sprawdzam do przodu bo wytrzymac nie moge :D Trzymam kciuki! Fajnie ze tych brzuchatek przybywa, Misa gratulacje...mam nadzieje ze mnie stad nie wykurzycie jak sama zostane w gornej tabelce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli!!!! zaraz będą bęcki!!! jaka sama w górnej??? wszystkie będziemy w dolnej!!! nie ma innej opcji. a jestem cierpliwa ponieważ więc że nie tym razem gdyż nie mam żadniusich objawó ciążowych ale to żadnych- więc czekam tylko na @ i tym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiolkcia a moze juz teraz sie udalo? test niby negatywny ale @ nie ma ;) także ja tam tzrymam kciuki ;) spróbuj moze zrobic test innej firmy niz poprzednio ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bladziutka kreseczka wyszła dopiero w piątek a termin małpy miałam na wtorek tekże nie koniecznie trzeba odrazu myśleć negatywnie ja poczekałam cierpliwie i mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez zamierzam zrobić z tym testem- ale tak jak mówię nic się we mnie nie zmiania więc szanse znikome- a spóźnia się pewnie przez stresa i przemęczenie. chociaż ciągle biję się z myślami- iść zrobić zaraz czy czekac i mieć jeszcze tą małą kapkę nadziei i cak cały dzień hehehehe, napewno zrobie w tym tygodniu jeśli będzie taka potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia...wiem wiem..mozesz mi dac w leb....mnie sie dzisiaj marudzenie wlaczylo i kurna sie wylaczyc nie chce....co zapewne jest objawem ze @ nadchodzi bo lapie dola... :D Obiecuje ze juz nie bede....no przynajmniej do nastepnej @ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale misia mnie nakręcasz :):):):) bo zaczne wierzyć że coś jest na rzeczy :):):) i zaraz pójde do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam a ładna krecha to mi dopiero w niedziele wyszła bo ta w piątek to bladziusieńka a bete HCG z wczoraj mam 356,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia wytrzymaj moze do jutra rana...bo tak to sie bedziesz zastanawiac,ze moze nie wyszlo bo z porannego nie robilas...I znowu sie zacznie nakrecanie...lepiej zawsze rano i trzymam jednak kciuki za to ze ty spadniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli to ja Ci pomogę to wyłączyć. dotykasz paluszkiem noska - a tam znajduje się przycisk "restart" no i wszystko gra i jak nowo narodzona jestes :):):). nie marudz kochana bo sytuacja może być właściwie inna niż myslisz- jest 50:50 więc szanse wyrównane- i nic tylko czekać cierpliwie- nie nerwuj się bo jak by co to może być tam już fasolka a jej szkodzić nie wolno- tak trzeba mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej misia a ajk to jest z tyhm HCG? Jak sie nie jest w ciazy to jest 0 ? A pozniej rosnie i rosnie....czy jak? Nie mam doswiadczenia bo tu u mnie nie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×