Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Kamilsen i Madalenka dajcie znac jak wasze staranka:) Następna do testowanka to Maadaa na niedziele ma termin @. 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia, u mojego (obecnie) siedmiolatka też nie było widać serca, dopiero w 8 tyg. A do tego miałam krwawienia. Moja pani doktor powiedziała: czekamy, wyłyżeczkowac zawsze się zdąży, nie ma co się pochopnie śpieszyć. I co? Jest młodzieniec na schwał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim ;) nareszcie u nas nie pada ;) za to dzien zapowiada sie bardzo pracowity wiec nie wiem czy bede miala szanse cos napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 29 dc i dalej robie moje testy owulacyjne jako ze to pierwszy miesiac z testami i postanowilam caly cykl sprawdzac. I co? dzis dwie kreski wyszly najbardziej podobne do siebie w calym cyklu!!!??? Taka ciemna kreska testowa chyba jeszcze nie byla!!??? no i co? ja chyba jakas nie taka jestem i nie wiem o co chodzi. Zamiast zblizajacej sie @ mam owulacje? Hmmm... dzialac na pewno bedziemy, ale to dziwne. dzien testu ustalilam na 29.10 czyli 36 dc jak wczesniej nie przyjdzie @. Bo potem jedziemy na urlopik i moze mi sie wszystko poprzestawiac i opoznic. Po ostatnim urlopie moj cykl trwal 52 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie u mnie świeci nawet słonko:) j jest super wczoraj na testach owulka wyszły mi dwie kreski także dzisiaj obowiązkowo przytulanko mam nadzieję że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Cześć dziewczyny:-) Sralis Margolis, dziękuję za duchowe wsparcie:-) Dzisiaj późnym wieczorem mam wizytę u innego gina, mam nadzieję, że wszystko będzie ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa to twój organizm jest bardzo czuły na zmiany:) ja pamiętam miałam ow w 31dc ale to było w tym cyklu kiedy wychodziłam za mąż, także stresisko było że hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula1983 -----> to teraz @ dostane dopiero za dwa tygodnie i powinien to byc dlugi cykl??? Kwiatuszkowa Emi -----> dzialamy dzis :-) zuzankastaranka80 -----> fajny suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim. Nie odzywam sie bo mam jakiegoś ciążowego doła.... Niby sie ciesze z tej ciąży, ale chciałabym żeby było juz po wszystkim. Ciągle chce mi sie spać i nie mam ochoty z nikim gadać..... Miłego dnia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie wózkow: miałam taki ze skrętnymi kołami. Myślałam, że oci...ieję. Przedtem miałam genialny, najprostszy, i wiecie co jest absolutnie najl;epsze w prowadzeniu po tych naszych chodnikach i drogach??? dmuchane koła!!! Miękko, elegancko, elastycznie. Każdy manewr był bajką. polecam z serca. a tak w ogóle, żadnym wózkiem się nie manewruje łatwo, a ponieważ jestem tradycjonalistką, to wolę dla dziecka wózek głęboki z płaskim dnem niż fotelik na kółkach, w którym po zaśnięciu dziecko robi różne niewygodne wygibasy. Przy tak małym i miękkim kręsosłupie to wydaje mi się ryzywkowne. Ale to tylko moja opinia, a że nie mam patentu na wszystkowiedzę, a do tego jestem starej daty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 29
Jest szansa :) Ja zaszłam w 16 dniu cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szansa na ciążę jest zawsze, bo nasze organizmy lubią czasami pofikać ;-) Natomiast pewnie większa przy współżyciu przed 14 dniem, niż po. Ale wszystko w rękach Najwyższego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Witam po jednodniowej nieobecności ;) Darumia, jak tam wizyta ?? Czekam na relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaaa - nie ma co zazdrościć, bo kumpela mi napisała, ze ja traktuje ciążę jak chorobe - niech szybko minie i bedzie po wszystkim. A to chyba nie jest normalne, nie? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA no co ty ;) ciesz sie kochana ;) Ja mam bardzo pozytywne nastawienie. Mój M tak samo - codziennie smaruje mi brzuch oliwką zeby skóra była elastyczna, mówi do mnie przez "WY" i wogole super sie zachowuje ;) Wasi mężwoie też tak zwariowali? Czy sie normalniej zachowuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Maadaa..............27..........5.........25.10....... .UK................0 Radosna27...........27........6..........26.10........Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36........5.........26.10.........Kraków..... . ....1 wiolkcia...............27........6.........29.10...... ..z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 aneczka1711.......26.........1.........31.10.........kro sn o...........1 Lista dziewczynek z terminami @ na najbliższy tydzień. AAAA_mogłabym nawet rzygać cały dzień byleby fasolka do mnie zawitała. 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×