Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

bibi, z tego co czytalam na innych forach co dziewczyny radza, to najlepiej kupowac rozmiar 62 bo firmy maja na tyle rózne rozmiary. Wiec akurat bedziesz miala i małe ciuszki i wieksze. Jak tuż przed porodem na usg sie okaze ze dzidzius malutki bedzie to dokupisz kil;ka ciuszkow 56. No ja mam najwwiecej pajaców i bodziaków. Jakos kaftaniki i stracyyjne spioszki mi sie nie podobaja ;/ Niby maluch powinien miec wygodnie, ale i tak nie moglam sie oprezec i zakupilam jeansy w rozmiarze 68 ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........17.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....20......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....19......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....11.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Przypominam tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi kaftaniki i śpioszki też się nie podobają, ale czytalam gdzies ze do szpitala trzeba miec ze 2 kaftaniki dzla dzidziusia, bo tak niekóre połozne radzą chodzi o pępuszek. ja tych 56 na razie nie kupuję mam jedno body i rampersik malutki, kupię potem coś jeszcze, tak to też 62 poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi kaftanikami tez slyszalam. Ze w szpitalu ubieraja malenstwo w koszulke lub kaftanik, do tego pieluszka i zawijaja w rozek albo kocyk. Dzięki temu pepek szybko sie goi i nie jest podrazniony. Ale jak jest u nas w szpitalu nie wiem - na pewno wypytam jak na szkole rodzenia bedziemy chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........14.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....20......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....19......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....11.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0 A ja poprawiam bo źle wpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi proszę dziewczyny jak się czułyście w pierwszych tygodniach ciąży, jakie miałyście objawy. Bo ja czytam w necie ale wszystko piszą wg jakiś tam norm a nie co rzeczywiśie jest :( denerwuje mnie to że podają że ból brzucha jak na @ ale nie wiem czy taki jak przed czy taki jak w trakcie, albo o szyjce jest nisko czy wysoko po zapłodnieniu? Bardzo proszę napiszcie bo chciała bym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha, nie ma jednego zestawu objawów, który powie ze jesteś w ciąży albo nie. Ja dopiero jak zrobilam test to przekonalam sie ze jestem w ciąży. A objawy - ja byłam przekonana ze @ przyjdzie, bo miałam wszystkie objawy jak na @. Brzuch bolał, piersi pwoiekszone, nawet nerowa bylam jak zwykle przed @. Także niestety musisz uzbroic się w cierpliwość. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Tysia :) Ja wiem że dla każdego to sprawa indywidualna. Ale do mnie ma @ zawitać jutro a mi jeszcze nic nie dolega a zawsze miałam pms. Jutro się okarze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_u mnie tez był ból brzucha jak na @, nawet nie ból, ale pobolewanie ktore trwalo chwilkę i przechodziło. Piersi jak na @. I nic wiecej. Teraz doszedł nowy objaw delikatne kłucie od czasu do czasu. Czyli teraz u Ciebie wyczekiwanie??? Ja zrobilam test dzien przed spodziewaną @ i byl pozytywny, 4 dni wczesniej na usg gin widzial ciałko zółte, ale ciazy jeszcze nie bylo widac (zreszta sam mowil, ze nawet jakbym byla to jeszcze nic by nie widzial).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekam czekam i się zastanawiam czy lecieć po teścik. Mnie już tak od bo ja wiem ok 2 tyg może będzie jak mnie pokłuwa prawy jajnik. Ale cycki zupełnie nic jak już wcześniej pisałam, że jak nigdy już chociaż dzisiaj by mogły zacząć boleć to bym wiedziała że się @ zbliża. A tu nic. Szczeże powiem że myślałam że grzybka jakiegoś załapałam bo mam bardzo gęsty biały śluz i dlatego pobolewa mnie podbrzusze. Ale nic nie swędzi ani nie piecze więc to nie to! A raz już miałam przyjemność doświadczyć drożdżycy :( Podobno w ciąży jest b. dużo śluzu a ja w tym miesiącu miałam tak sucho że aż nieprzyjemnie, dopiero od niedawna się pokazał Żeby się udało!!!!!!!!! Ja nie mam cierpliwości czekać, zresztą nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze chciałam wan napisać że dziś nad ranem śniło mi się że jestem w ciąży i robiłam 2 testy. Oba były pozytywne i się tym chwaliłam. Dziwne (jak to w snach bywa) że jedna kreska testu była niebieska a druga różowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilisien odezwij się!!! Jak się czujesz? Byłaś u lekarza? P.S nie gniewajcie się na mnie że tyle tu wypisuje, ale jestem ciekawska a po drugie dziś mam dzień lenia i siedzę przed kompem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_pisz pisz duuuuuuzzzzoo!!! Z tym sluzem nie pomoge, bo w sumie jakis tydzien temu sie pojawil, ale nie jest go duzo, taki gesty inny niz zazwyczaj. Pierwszy raz nie szukalam objawów ciązowych tylko wyliczalam objawy na @ i tu 2 kreski :) Kamilsen_to ty dzis u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dopisze się do objawów:) U mnie tez bol jak na @ piersi też. Teraz tak mnie kłuje czasem w brzuszku i troszkę ciagnie. Mam okropne mdłości - dziś rano zwymiotowałam w aucie jak do pracy jechałam:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia gratuluje pierwszych ciazowych nudnosci!!! Ja sie martwie, ze jak nie mam objawów to cos jest nie tak. Chyba faktycznie za duzo tego netu, boje ze bedzie pute jajo, albo ciaza obumarla, albo Bóg jeden wie co. Do USG jeszcze tydzien i stres coraz wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, fajnie poczytać wypowiedzi brzuchatek, chociaż jak sięgnę pamięcią niepokój w ciąży często mi towarzyszył. Ja na dodatek robiłam wtedy specjalizację z "problemów" /najogólniej mówiąc/, więc miałam nadmiar zbędnych na tamten czas wiadomości. Dlatego rozumiem co przeżywacie. Głowa do góry - będzie wszystko dobrze. Nastoje w ciąży niestety bywają skrajne - ja pamiętam kilka spięć z mężem, z których później się śmiałam, a wtedy gdyby nie jego opanowanie, nie wiem czym by się skończyły. Podziwiam Radosna Twego męża, że tak rozsądnie i fajnie do sprawy podchodzi, bo mój był chyba i zaskoczony i niedojrzały wtedy ... W każdym razie zaczął przeżywać dopiero jak córka była na świecie i do dziś mu zostało :-) Moje staranie w tym cyklu poniżej ... oczekiwań /czytajcie brak mi słów/. Sezon imprezowy nie nastroił mnie pozytywnie. Za tydzień z haczkiem ferie i wtedy wezmę sprawy w swoje ręce :-) co z tego wyjdzie - zobaczymy. AAA - nie smuć się - wszystko się poukłada - zobaczysz. O porodzie lepiej nie myśl i nie zasięgaj zbytnio opinii, bo niektóre graniczą z opowieściami z piekła rodem... Każda kobietka ma w tym względzie własne odczucia, ale nie jest tak źle, naprawdę. Pozdrawiam Cię. Koleżanka, która ma egzamin /na marginesie lepszej pogody na jazdę nie mogłaś zamówić :-)/ - udało się ? Dziewczynki - z tym brzuszkiem to różnie bywa /indywidualnie/ - mój do 6 m-ca był praktycznie niewidoczny dla otoczenia, za to później "wydęło mnie maksymalnie". W ciąży przybrałam 26 kg, /zrzuciłam w ciągu roku 30 kg/. Jeżeli mogę Wam coś doradzić, warto na początek dziecko ubrać od góry, a nóżki zawinąć, albo włożyć w śpiworek bez nogawek. Jest to po pierwsze bezpieczne z punktu widzenia bioderek, ale ważniejszym aspektem jest poczucie bezpieczeństwa - dziecko bezpiecznie czuje się przykryte i jak czuje siebie. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki :) Kolejny ranek. Do usg 6 dni. Ale za to do weekendu tylko 2 :):) Za wczorajsze czytanie na necie powinnam po głowie dostac, ale chcialam tylko sprawdzic ile powinien miec zarodek w 7 tyg, a tu same straszne historie. Kasiula_napisz jak egzamin na prawko. Całe forum trzymalo kciuki. JulkaN_M to chyba bardziej pragnął dziecka niż ja. Ciągle mnie wyciaga na wizyty do znajomych którzy maja dzieci i wypytuje o pielegnacje i opieke nad maluszkiem. Czesto tez pyta czy on tez bedzie mogl kąpac czy przewijac i mowi, ze bedzie chcial caly czas przytulac. Teraz wypytuje o rozwoj dziecka w ciazy, wiec mu czytam co sie rozwija w ktorym tyg i jest tym niezwykle zainteresowany. Mam nadzieje, ze jak dziecko sie urodzi to nie zmieni zadania i nadal bedzie chcial mu poswiecac duzo czasu. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki non stop jestem głodna, zjem cos i za 2-3 min znowu bym cos mogla zjesc. I to nie jakies zachcianki, kwasne, słodycze tylko normalne jedzenie kanapkę, zupke, kotlecika. Wy tez tak macie??? Moze to nie dziecko tylko mróz tak apetyt wzmaga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ kolejny dzień w pracy... a ochoty zeeeerooooo... kasiula- jak tam egzamin? radosna - niuniu z tymi info na necie!! nie wolno! ciamcia - gratuluje pierwszego pawika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia dołączam się do gratulacji :D Zawsze lepiej w aucie niż w autobusie :P A ja mam za sobą ciężką noc ... Od czwartej skurcze i ból podbrzusza :( No o ile skurcze przeszły po no-spie to ten ból został. Taki dziwny jakiś ... boli jakby prawy jajnik i promieniuje do kolana i pleców, głównie jak się ruszam. Trochę się boję i nie wiem co zrobić ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi. RAdosna nie szukaj info w internecie!Wszystkie fora- oprócz naszego rzecz jasna;) są przesycone informacjami które każda kobiete w ciaży mogą zdołować. JA juz nie patrzę- kupiłam fajną książkę i tylko to czytam. Poza tym chce sie pochwalić że mój Okruszek w 7 tc ma 5mm, a wszedzie pisza, że powinien mieć jakieś 7-8mm. Wczesniej sie martwiłam, ale to jest takie malenstwo, które ciężko dojrzeć. A serducho pika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bratka może lepiej zadzwon do lekarza i zapytaj? niby po no spie powinno pomóc, lepiej nie bagatelizować tego bólu. Trzymaj się kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka_dzwon natychmiast do lekarza i powiedz co sie dzieje, moze to nic groznego, ale lepiej sie zapytac. Ja tam bym zaraz zadzwonila. Ciamcia_ja też bede na usg w 7 tyg. Zobaczymy co bedzie widac i jakiej wielkosci dzidzia bedzie, no i czy zobacze juz bijace serduszko. Pewnie to piekny widok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna - to najpiękniejszy moment w życiu!!!! ja sie poryczałam leżąc i patrząc w monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny, ale z Was panikary :P Wstałam, zjadłam śniadanie i się rozchodziło, prawie już nie boli. Pewnie mały w nocy uciskał jakiś nerw. Po południu mam szkołę rodzenia w szpitalu więc jakby co to podejdę na izbę przyjęć. Dzięki za troskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×