Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

A w Anglii nie ma wcale badan na fotelu i tylko 2 USG. Tzn prywatnie mozna ale tu nikt nie chodzi prywatnie - wszyscy na ubezpieczenie. Bardziej luzno do wszystkiego podchodza i ma to tez swoje plusy. Masz racje Julka, zaopatrze sie przed wyjazdem w Angielskie ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas zrobic porządki w tabelce :) NOwe mamusie prosze o uzupełnienie w wolnej chwili :D STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......22........11.06...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........15.06........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........14.........21.06...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........26.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....21....07.10.2010..dziewczy nka...UK....0 Amarantowy....23......1......18......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn tysia123.....27.....28.05.2010...Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28... ....................Jakub ................Kielce ...... AAAAA1980..29.........................Basia.............. . POZNAŃ.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie uaktualnie :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......22........11.06...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........15.06........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........14.........21.06...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........26.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....22....07.10.2010..dziewczy nka...UK....0 Amarantowy....23......1......18......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn tysia123.....27.....28.05.2010...Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28... ....................Jakub ................Kielce ...... AAAAA1980..29.........................Basia.............. . POZNAŃ.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez zawsze bada na fotelu. JEjku po tej tabelce zaktualizowanej wychodzi, że tylko Sralis i Żolinka są i przede mną ! Ale dziwnie to wygląda...Boję się, że zrobi się tu pusto i nie będzie z kim pogadać:( Pochwalę się- kupiłam wczoraj łożeczko Klupś z żyrafką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :):):):) gratulacje dla świeżych mamusiek :):):):):):) ciamciaracia ekstra ze masz juz łóżeczko :):):)) a u mnie tak: dowiadywałam sie u ginaka coś na temat laparoskopi no i wygląda to tak- na kasę chorych terminy na wrzesień a jesli chcę teraz to tylko prywatnie i koszt to 1500zł. więc niestety zostaje mi czekać i zapisałam sie na 23 wrzesnia. dziś mój 15dc- wczoraj na szczescie usg wykazało że endometrium jest w normie, pecherzyk też i dostałam zastrzyka. no i teraz zostaje mi czekanie. odda mi któras swój brzuszek?? :):):):) pozdrowionka dla wszystkich :):):) nareszcie piekna podoga i można sobie spacerować :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przez tą piękną pogodę to w ogóle w domu mnie nie ma, więc mam mega zaległości co do forum. Vilemooo_GRATULACJE!!! Trzymajcie się tam z synkiem. Julka_od 13 tygodnia badanie na fotelu co wizytę - wg gina nawet ważniejsze niż USG, bo sprawdza szyjkę czy jest twarda, zamknięta i wysoko. Ciamcia_gratuluję zakupu łóżeczka. Ty już masz prawie wszystko, a ja w lesie jestem z tymi zakupami :( Ale bede nadrabiac w tym tygodniu :) Wiolkcia_łap brzuszek po Vilemooo lub AAAAA, bo Julka to chyba po Tysi złapała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, Staraczki, Ciążówki i Mamusie! Ja dziś od rana prasuję ciuszki, potem jadę z M. po kołyskę i po pościel, więc jeszcze jedna porcja prania nas czeka. Czuję konieczność przyspieszenia. Wczoraj pojechałam pod Żywiec na zlot stowarzyszenia i forum "Zakątek 21", musiałam choć na chwilę się tam pokazać. Na szczescie mój M. bez słowa protestu pojechał ze mną, sama nie byłabym w stanie. Moja dzidzia ma 6 razy na dobę czkawki ;-) Mam nadzieję, że jest dziewczynką, bo się zaopatrzyłam w dużą ilość ciuszków. AAAAA, jak sobie poradziliście z nieoczekiwaną zmianą płci? I jak mała? Czekamy tu na Twoje wieści niecierpliwie! Amarantowy, dziś już dostaniesz ode mnie maila, mam trochę przemyśleń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, widzę, że mamusie nie mają czasu na forum, a brzuchatkom terminy po nogach depczą :-) Dziękuję za info w sprawie badań. Pytałam, bo w pierwszej ciąży nie byłam badana na fotelu i zastanawiałam się jak to jest. Okazuje się, że to tylko od lekarza zależy. Wczoraj rozmawiałam z pewną ginekolog i powiedziała mi, że ona też nie praktykuje fotela, tylko najwyżej przed porodem w celu sprawdzenia szyjki. Nie wiem, co o tym myśli mój obecny lekarz. W sumie nie robi mi to wielkiego znaczenia, ale ciekawa jestem. U nas też pogoda piękna. Niestety dziś siedzę w domku, bo rano męczyły mnie silne mdłości i czuję się słabo. Najwyżej na leżaczek przed domek wyjdę. Mąż z córką pojechali na wycieczkę więc mogę odpoczywać. pozdrawiam i życzę udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ale dzisiaj gorąco uffff... kochane pomożcie mi w podjęciu decyzji co do wózka, wklajam 2 opcje, najpierw upierałam sie przy gt, ale stwierdzilam ze jak odepne ten ochraniacz to taki cały czarny bedzie smutny... co Wy na to? 1 opcja - tako GT zielony http://www.allegro.pl/item1064303039_wozek_ta ko_jumper_gt_2010_3w1_fotelik_extrasyyy.html 2 opcja tako minerals 11 http://www.allegro.pl/item1055181476_wozek_ta ko_jumper_x_3_w_1_2010_minerals_5xgrati.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj zrobilam troszke zakupow :D:D:D http://www.allegro.pl/item1070289174_drewex_posciel_at_mis_na_chmurce_3_elementowa.html kupiłam tez wypelnienie pościeli marki tuttolina czy jakos tak pieluszki tetrowe i flanelowe, wkladki laktacyjne, majtochy jednorazowe, nożyczki, szczoteczke, grzebyk, pakiet startowy ubranek w koloże kremowo żółtym, ręcznik kapielowy z kapturkiem 100x100 koszule dla siebie i dostaliśmy gratis butelkę aventu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIU NA ODPARZENIA GORACO POLECAM MAŚĆ ALANTAN PLUS. jest super u mnie zero odparzeń. a córcia w dzien fika, aa jak już przyśnie to myk z nią na spacer nocki natomiast przesypia mi cudnie tzn jak pojdzie spać o 21 to śpi do 4 40. az mam wyrzuty sumienia ze tyle godzin jest w pieluszce, ale nie mam sumienia jej budzić. przesyłam pozdrowionka dziewczynki zaglądam w miarę mozliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długim weekendzie :) Fajnie było tyle dni z M spędzić. Bo już byłam bardzo za nim stęskniona. Pogoda super, więc dużo wypoczynku na świeżym powietrzu. A poza tym ciągle w gościach. Dostalismy od siostry M dwa worki ciuszków dla małego. Własciwie to z ciuchów to nie musze nic kupowac, bo nawet kombinezon zimowy jest i rozmiarowo powinien byc akurat w zime dobry :) Żoluś_jakbym miała wybrać to ten drugi wózek. Mnie się bardziej podoba. Widze, ze u Ciebie zakupowe szaleństwo, ja też mam zamiar poszaleć w tym tyg i kupić troche niezbędnych rzeczy dla mnie i dziecka. Julka_to mnie teraz zdziwiłas, że miałas tylko raz w poprzedniej ciązy badanie na fotelu. Ale najwidoczniej każdy lekarz ma inne metody. Ciamcia_ty z tym wolnym netem to zwariujesz. Mam już liste i dziś zaczynam zakupy u sprzedawcy, którego kiedys linka podrzuciłas - ma prawie wszystko co mi potrzeba :) Wiolkcia, KAsiula_fluidki na staranka :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Żolinko- mi też ten drugi bardziej sie podoba. Jeśli chodzi o łóżeczko, to czekam na przesyłkę, bo na allegro kupiłam. Widzę, ze poszalałaś z tymi zakupami:)Najwyższa pora! JAkie kupiłaś koszule do karmienia? mi sie zadne nie podobają, takie wory okropne:( Radosna- super, ze dostałaś tyle ubranek, ja nie wyobrażam sobie zakupu tylu ciuszków, bo to masakra kasy idzie. JA teraz u tego sprzedawcy też planuję dokupić parę rzeczy,a le muszę zrobić listę:) bibi- cudownie, ze malutka przesypia Ci tyle godzin, i nie miej żalu, ze śpi w pieluszce nieprzebranej, lepiej kupić droższe pampersy i niech sobie smacznie śpi:) Ja już przeprowadzona, czuję sie jak na wakacjach, myśle, ze mój synek też będzie czuł sie tutaj dobrze:) Zakupiłam pierwszy biustonosz do karmienia- rozmiar 75 E, normalnie noszę D więc liczę, że będzie ok- tu proszę o komentarz jakaś mamusię, niech wypowie sie o ile ten biust sie pwiększa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczraj do teściów na działkę przyleciały dwa bociany, kilka godzin po niej chodziły. nic się nie bały. teściowa się smiała, że to znak na blizniaki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) ciamcia - ja kupowalam stanik do karmienia tak z 2-3 tyg przed porodem. Zmierzylam jaki bedzie akurat dobry i kupilam o rozmiar wikeszy. Poki co wystarcza. My juz 3 dni przyzwyczajalismy Agusię do świezego powietrza - spala sobie przy otwartym oknie. Dzis jak nie bedzie silnego wiatru to idziemy na spacer ;) czy jak ubiore małą w body plus bluzka, do tegop spodenki albo spioszki i przykryje to bedzie oki? No i czapka obowiazkowo. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opal 31
Witam, ciamcia z tymi stanikami to różnie bywa.U mnie akurat rozmiar nie zmienił się ani w ciąży, ani podczas karmienia, ani niestety po porodzie(niestety bo wielki okropnie).Chyba najlepiej zrobić jak Tysia, czyli kupić przed samym porodem. A teraz muszę się pochwalić:) Staraliśmy się o dziecko 8-9 m-cy i nic.Pod koniec roku straciłam pracę i uznaliśmy, że trzeba zaczekać aż coś znajdę.W maju stwierdziliśmy, że skoro tak długo w ciążę nie zachodziłam to nie będziemy się zabezpieczać.Co będzie, to będzie.I szczerze mówiąc podejrzewam u siebie wysoką prolaktynę, więc na nic nie liczyłam.Okres miałam mieć 1,06, nie pojawił się.Nigdy się nie spóźniał, ale zmiana pogody itd.czekałam cierpliwie....Nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogę być w ciąży, więc testu nie robiłam.Wczoraj trochę mnie zemdliło i pierwsza myśl- test.Zrobiłam przed chwilą...2 grubaśne krechy:))))))))))) Jeszcze nie mogę uwierzyć...Muszę powtórzyć test. Chyba wyszło na to, że ja niechcący przejęłam któryś brzuszek. Dziewczynki trzymam kciuki za starające się i pozdrawiam mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opal super! moje gratulacje1 Tak to właśnie jest, ze człowiek przestaje sie starać i nagle bum udaje się! Troszkę teraz tych brzuszków było do przejęcia :) Fajnie, że kolejna brzuchatka, bo juz nas coraz mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opal 31
Dzięki za gratulacje:) Tak to właśnie jest, jak za dużo się o tym myśli to się nie udaje.Teraz aby tylko wszystko ok było.A na samą myśl jak się córcia ucieszy, to aż mi się sama buzia uśmiecha.Oczywiście dowie się duuużo później(ma prawie 5 lat). Ciekawa jestem jak IGA, ostatnio w ogóle Jej nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wróciłam od koleżanki, bo przyjechała z Wawy na kilka dni z mężem i dzidzią do teściów i dziś wracają (niestety). Mała jej pięknie spała a my uskuteczniałyśmy opalanie (tzn ja tylko nogi reszta w cieniu :)). Ciamcia_dasz linka jaki ten biustonosz? Ja chyba tak jak ty zrobie, że rozmiar większy wezme. Tez musze dzis liste zrobic i zamówic pare rzeczy...Myśle, że pare stówek pójdzie... Uciekam obiad szykowac :) OPAL_gratulacje!!! Trzymamy kciuki za ciebie i fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_biustonosz fajny. Ja mysle o czym bawełnianym, bo nie wiem jak to bedzie na początku. Potem się kupi cos ładniejszego :) A na obiad gołąbki od teściów, ja tylko ziemniaczki dla M obierałam - ale juz skonczylam - bo ja z chlebem jem. Robie liste zakupów...długa jest... ciekawe ile wyjdzie jak podlicze koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie trochę wyjdzie, dlatego warto co miesiac kilka rzeczy kupić, to potem szoku przy kasie nie przeżywasz tak jakbyś naraz wszystko kupiła:) JA teraz pościeli szukam i dla siebie koszul do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_pościel mam, a koszule chyba kupie zwykle takie z duzym dekoldem w "serek", bo te do kamienia to faktycznie nie sa powalające. Ciekawe jakie by nasze mamusie poleciły??? Zrobiłam liste i prawie 400 zł wyszło!!! Szok!!! Ale jak nie kupie teraz to za miesiac bede musiala kupic...Masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×