Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

hej jestem ale mam mega zawiechę nie wiem co się dzieje, jak mi przejdzie to się odezwę Pebi gratki za portki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to up na 11stronę i jak wam dziewczynki idzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi, a tobie jak idzie ja tezymam diete co prawda pozwoliłam sobie na 3 kawałki słodkiego ciasta wczoraj ktore mama zrobila waga bez zmian troche mnei to zaskoczyło i zdenerwowalo, bo poza tym jem mało teraz nie bede jesc po 16 i ruch niestety do ktorego musze sie zmusic wlasnie ide do garazu poskakac potem na spacer piszcie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze się nie wazyłam, postanowiłam, że się będę ważyć raz na tydzień, ale w sobotę nie będę w domu, więc albo jutro się zważe albo w niedziele:) a zaraz będę farbować włosy:)buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja;) dzisiaj zrobiłam dzień piękności dla siebie:) pofarbowałam się, zrobiłam fajny fryz, wydepilowałam się i zrobiłam peeling kawowy, naprawdę rewelacją, skóra od razu gładka i jeszcze wybalsamowalam się, wyrwałam brwi i pomalowałam paznokcie:) Czuje się jak nowo narodzona:classic_cool: a wy coś ostatnio zamilkłyscie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem Pebi widzę, żeś pracowity dzień miała ;) a ja dzisiaj wlazłam na wagę i kochane wróciłam do tej sprzed ciąży NARESZCIE, ale to nie koniec to dopiero początek :) i też idę coś z sobą zrobić u nas pada, nawet na spacer nier ma jak wyjść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje kluczyk i oby tak dalej:) ja byłam dzisiaj na spacerku, bo była ładna pogoda, dopiero teraz zaczęło niestety padać, a miałam jeszcze wyjść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że możesz;) dopisuj się do tabelki:) witam Cię milutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi a mozesz mi powiedziec na czym polega ta dieta 10cio dniowa? co wolno a co nie czy jest jakis konkretny jadlopis jak w 13 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że nawet nie wiem jak się dodaje:( 10dniowa też ma ustalony jadłospis, ja niestety muszę takie diety, bo jakbym sama sobie ustala to bym podjadała:( 1dzień kefir w dowolnych ilościach 2dzień kefir w dowolnych ilościach 3dzień ser biały w dowolnych ilościach 4dzień ser biały w dowolnych ilościach 5dzień jajka gotowane w dowolnych ilościach 6dzień jajka gotowane w dowolnych ilościach 7dzień mięso gotowane 8dzień mięso gotowane 9dzień warzywa gotowane i surowe 10dzień warzywa gotowane i surowe jest tu topik o tej diecie Mi się podoba bo jestem lakomczuchem he he a można jeść ile się chce tylko jeden produkty:) i powiem, że po tych 4dniach widzę efekty, ale narazie się nie waże:) zapraszam Cię do wpisania do naszej tabelki, jest chyba na poprzedniej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....WZROST....BYŁO......JEST....... ..BĘDZIE....SPADEK Pebi...............22 ......170cm.......117........99............60.........18kg xyxx..............25.......173cm.......106........88.... ... ....70.........18kg kluczbasowy....29........166cm........10..........6... ... ......0.........11kg gillian.............43.......159cm.......105.......101. .........59.........4kg candy shop.....21.........172cm......94.........87........... ........7kg ambiguouts......23........171........100......100.............80..........0 wiec i ja się dopisuję ... może tak będzie rażniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko kupię sobie nową wagę to skoryguję tabelę bo pewnie na starej wadze mam spore przekłamanie i pewnie okarze sie waże wiecej niz 100 no ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga też jest do dupy i niestety niedokładnie, ale ważne, że pokazuje mniej:) Trzymam za Ciebie kciuki też napewno dasz radę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki Pebi odłóż te czereśnie ;) temat dodaje się tak na głównym spisie przy temacie są plusiki, jak naciśniesz to się doda i już :) za tydzień jadę na wakacje jak ja się oprę gofrom :P no i wróciłam na dietę protal, ona jest rewelacyjna, nie czuję głodu, jen to co lubię czyli nabiał, a waga leci jak szalona w sumie 2 tygodnie 5 kg no zobaczymy jak to będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nabiał lubię, a w diecie są jeszcze ryby i mięsko i od dawna nie jadłam chleba, ziemniaków itp i już nawet mi tego nie brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....WZROST....BYŁO......JEST.........BĘDZIE....SPADEK Pebi...............22 ......170cm.......117........99............60.........18kg xyxx..............25.......173cm.......106........88.... ... ....70.........18kg kluczbasowy....29........166cm........10..........6... ... ......0.........11kg gillian.............43.......159cm.......105.......101. .........59.........4kg candy shop.....21.........172cm......94.........87........... ........7kg ambiguouts......23........171........100......100....... ......80..........0 Agataaaaa.......21........167cm.....99kg.......91kg.........60kg........8kg Witam dziewczyny;) Dopisałam się do waszej listy. Już trochę czasu walczę z tymi kilogramami, efekty może nie są piorunujące, ale nie głoduję, tylko zaczęłam się po prostu zdrowo odżywiać. I od dwóch tygodni chodzę na siłownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię miło agato;)kluczyk życzę udanych wakacji i nie daj się:) a ja niestety zgrzeszyłam:( zjadłam 4czeresnie i truskawkę:( ale chyba da się to wybaczyc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski !!! sorki za moją nieobecność ale byłam z córcią na króciutkim urlopie :) U mnie ok. Troszkę pojadłam słodyczy :O ale waga bez zmian - 88 kg więc nic mi nie przybyło hehe :P Dzis jeździłam z godzine na rowerku stacjonarnym. Mam nadzieje, że w poniedziałek podczas ważenia zobaczę chcoć pół kg mniej :) Spokojnego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jestem Agata, to nic, ze moze wolniej ale w dół, nie tak, jak ja a ja dzis mało zjadłam postanowilam bez cukru, tluszczu i zboza zjadłam warzywa z pary, rybe z pary truskawki i zobacze, czy jakies efekty beda, bo mnie troche zmartwiło to, ze nic nie chudne jestem głodnawa ale trudno o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba lipa będzie z mojej 10dniowki, dzisiaj tak się streszczałami, że nie mam jajek na jutro:( 3 mam tylko, a chyba na nich nie przeżyje całego dnia w szkole:( masakra Chyba jutro będzie po diecie, a od poniedziałku zacznę nowa, trochę mi źle z tym, że nie wytrwałam, ale no cóż ważne, żeby kilogramy spadały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi a nie możesz tych jajek czymś zastąpić ? np. serem białym? Ja tez dzisiaj trochę truskawek pojadłam... na 2 śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie bardzo, ale mam bardzo ochotę na sałatkę ze szkolnego sklepiku, więc sobie jutro odpuszcze i od poniedziałku zacznę dietę kapusciana:) a do tej jeszcze wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny co u was? jak sobie dajecie rade? ja swietnie ale cóz- to dopiero poczatek, wiec nic dziwnego Pebi- własnie tego nie lubie w dietach monotematycznych- zobacz jaka paranoja zjadłas kilka truskawek i martwisz sie, czy przypadkiem nie popsułas wszystkego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×