Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość engine30
Poradźcie mi, jak skończył mi się duphaston mogę brać luteinę podjęzykowo? Myslę że tak, ale wypowiedzcie się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
engine nie mam zielonego pojęcia.A nie możesz załatwic kolejnej recepty? Karolajna Lena slicznie a Tymek znam 2 i fajne chłopaki :) obaj mają 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves ma rację co do macierzyńskiego i ZUS-u Blask skoro masz umowę do 2013 to rodzisz w 2010 idziesz na macierzyński, później na wychowawczy, szef musi ci dać, wychowawczy 3 lata i kolejne dziecko ;)oczywiście to wersja jesli chcesz siedzieć w domu z dzieckiem :D figleaves dzięki, mi ta Lena to od dawna się podoba a Tymek to Krzyśka(męża) pomysł :D no i co z kotem?? engine 30 teoretycznie można zamienić ale może choć zadzwoń do gina i to skonsultuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak czytam te dwie strony wstecz- to jakoś tak smutno mi się robi....forum to wymiana swoich odczuć, przeżyć- a z niektórych wypowiedzi wynika,że powinien to być tylko wyidealizowany świat. Poczułam się tak,że skoro mam zagrożoną ciąże i ciągle jakies problemy - to raczej nie powinnam się tu udzielać, bo sczęśliwie przeżywające i przechodzące ciąże mamy- nie chcą zaprzątac sobie głowy takimi jak ja.. :( PRZYKRE to..................................... ale cóż, nic na siłę poszukam innego forum - a Wam życzę takich wiecznie kolorowych dni do końca ciąży i jeszcze dłużej Blask - jeśli firma ogłasza upadłośc lub przestaje istnieć, to niestety nie chroni Cię prawo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie dziewczyny :) normalnie 100 nam walnela :) Karolajna bardzo mi sie podoba imie Lena, ja sobie wymyslilam Jasmin a dla chlopaka dalej mamy dylemat. Ale sie objadlam zupa az mi niedobrze hahaha nie ma to jak byc zachlannym a jutro chyba kluski slaskie na obiadek :) Figleaves mi tez napisali zeby zabrac kase jak chce sie miec zdjatko z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila intrygantka
Dziewczyny nie przestawajcie pisać. O to własnie jej chodzi. Rozwalić topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask.... Przechodziłam podobną sytuację! Nie martw się zwolnieniem! Przepisy zmieniły się niedawno na naszą korzyść i już nie trzeba być nawet w 3 m-cu ciązy, ale wystarczy ze w ogóle w niej jesteś i już prawo Cię chroni. Zwolnienie jest możliwe tylko jeśli firma upada (nie wiem jak jest likwidacją oddziału) ale może zapytaj szybciutko kadrową bo może lepiej będzie jeśli pójdziesz sobie na zwolnienie (wtedy nie płaci firma tylko ZUS a kasa taka sama). Jeśli nie masz takiej kadrowej którą mogłabyś zapytać to odp. mi na forum, ja mogę jutro zapytać dziewczyny ode mnie z kadr. Wiem że teraz masz mętlik w głowie bo też tak miałam, okazało się że niepotrzebnie :) figleaves... ja miałam USG w 11 tyg i chyba 3 dni i maleństwo miało 36mm... podobno jest ok:) Blask... Twoja dzidzia jest duża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolajna80.... u nas jeśli będzie chłopak to też Tymek! Razem zgodnie z mężem wpadliśmy na ten pomysł... A dziewczynka... podoba mi się Amelia ale również Jolka (to byłoby imię po mojej zmarłej mamie- wspaniałej kobiecie, ale mężowi się ono nie podoba dlatego mi trochę przykro:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanchita oddział jak jeden ze ok.130 - sklepy z budowlanką :) mam umowę od 2008 do 2013 , kierownik wie , pismo o ciązy zostalo wysłane w poniedziałek do kadr. Kadry mamy na drugi końcu Polski , więc jeszcze nie doszło. Moje pytania jakby któraś mogla mnie oświecić : * jak będzie ze zwolnieniem..... * macierzyńskim * jeśli mi się skończy macierzyński to co dalej????? Gdzie mam się zgłosić , mam jeszcze urlop...i po macierzyńskim nie mogą mnie zwolnić przez 3 miechy . Boże ale mam mętlik w głowie :(:(:(:(:(:(:( POMOCY :( 😭 Będę wdzięczna za każdą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula to nie tak jak to odebrałaś.Ja pisałam do Kamilii a nie do was wszystkich,które maja ciaze zagrozone. Co innego rzeczywistosc a co innego wyobrażenia,sny takie rzeczy.No chyba o to w tym chodzi by się wspierać a nie dołować. Mi chodziło o o teksty Kamilii,bo pogubiłam się w tych jej postach. To sobie wyjaśniłysmy.Forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo pisać,ale na jej posty już nie mogłam i napisałam co myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask nie odpisałas firma upada czy tylko jeden dział (twój) likwidują? czy Twoja firma ma jakies wewnetrzne przepisy jak masz na umowie? Niech dziewczyny popytają w kadrach a jesli chciałabyś informacji o ZUS to polecam się.Moja siostra pracuje w ZUS-ie i mam szwagra prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z Twoim udziałem na pewno forum nie pociągnie. A czego mam się bac?Kurde dziewczyno gdyby cos sie dzialo bym miala bóle,krwawiła bym to myslisz ze bym nie poszła.Nie bede z byle czym biegac po lekarzach.Jestem pewna ,ze poarańczowe złośliwosci to były z twojej strony czekam tylko na potwierdzenie moderatora.Odkąt się pojawiłaś zrobiłaś zamieszanie i wszedzie tam gdzie ty to konflikty i rozwalasz kazde forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila skończ ta swoją gre,bo Twoje posty świadczą,ze nie jestes osoba godną zaufania.Przestań mydlic oczy.Na darmo pomarańczki nie czepiaja sie ciebie.Poczytaj swoje posty .Piszesz jeden post a pozniej sama sobie zaprzeczasz.I jak Ci zaufać??? Z Toba kończe dyskusje,bo nie mój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pomarańczką byłas Ty :) Ja nie mam powodów by sie martwić,czekam na swoja kolej i zobacze swoje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila wrzuć na luz, bo lekko przesadzasz figeleave napisała co myśli, może xle ujęła to w słowa ja odebrałam to jako konkretnie do ciebie wiadomo, że każda ciąża jest inna zobaczcie ile z nas poroniło i pomimo kolejnej ciąży nadal się boimy i drżymy przed wizytą u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziopy
przestancie drzec japy-SPOKOJ MI TU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co kamilla to może idz sobie na tamto forum,bo poki co jak sie pojawilas zaczela sie robic nie mila atmosfera.Był tu spokój ! Moderator miał ewidentne powody by cie zablokować,więc ja sobie nie mam niz do zarzucenia. Ostatni raz powtórze,ze post głównie był kierowany do Twojej osoby nie do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIE SPOKOJ
CO DO JEDNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO FORUM DLA WSZYSTKICH
W kulturalny sposob p[rosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie babska
w ciazy sa zamiast razem sie wspierac to jedna na druga najezdza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to kazda głupia
kazda jedna ktora tu wywody prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila czytaj uważnie posty,które pisze.Ja nie schizuje.Pisałam,ze objawy ustały i ze sie czuje bardzo dobrze.Nie schizuje,nie nalegam na usg tylko czekam na swoja kolej.Doczekac sie nie moge bo to chyba normalne. Nie wiem jak mam dotrzeć do Ciebie,bo Ty mnie nie rozumiesz. Ja chcę uświadomić ,że gdy za duzo myslimy o najgorszym wtedy boli nas tu i tam,myslimy o najgorszym i dołujemy się.Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korwaaa kamila
przestan! ta druga frag... niech tez przestanie..wszysstkiew spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila daj sobie spokój.Nie będe z Tobą dyskutować,bo Ty zupełnie na innych falach odbierasz.Nie rozumiesz jak pisze sie po polsku to może po angielsku zrozumiesz? TO BYŁ POST DO CIEBIE KOBIETO NIE DO INNYCH Z Twoich postów wynika jakby pisały dwie różne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×