Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

milego czytania i udanego wieczoru wam zycze:) Katarynkoooo na pewno znajdziesz jakas prace.... chocby miala byc tymczasowa-zawsze zajmiesz czyms glowe:) Do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
Sisi dziekuje Ci za optymizm:) Polecam ksiazke -Biala Masajka...romansidlo a jednoczesnie ksiazka na faktach o kulturze Masajow;)Biala kobieta zakochuje sie w Afrykanczyku-Masaju...co ja spotyka po zamazpojsciu...o tym opowiada ta ksiazka :)) POLECAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemwniemw
a ja jadam mysie boby bo slyszalam ze pomagaja na zrobienie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
hej Sisi:)) co u Ciebie ja gotuje obiad,a pozniej jedziemy z M do Krakowa-do jakiegos lekarza spotowego :))Buziaki sle,u nas w B-B pada :)) Lubie taka pogode...co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszmyram jeszcze po niecie jakies 20 min i gotowanieeee:) A u nas juz sie przejasnia:) Dostalam wlasnie formularz z kliniki i czarna mamba:) pewnie z tydzien przetlumacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
Sisi jaki forumlarz ??o co kaman??:)) Oby u nas tez sie przejasnilo:)) Fajnie by bylo w Krakowie pochodzic a nie tylko w aucie spedzic dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowilismy sie na 1 wizyte w klinice (po 2 latach przerwy wznawiam ,leczenie:)) nie mieszkamy w polsce i wszystko w jezyku niemieckim:( E tam bierz parasol jak nie bedzie ulewy dacie rade pospacerowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaa
Hej laseczki...A gdzie wy sie wszystkie podziewacie??Ja jestem usprawiedliwiona-caly dzien bylam w Krakowie :p PIEKNE MIASTO !!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaa
Sisi no to 3mam kciuki!!! Dobrze zrobilas,ze dlalas sobie odetchnac!! Milego dzionka Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Bylam wczoraj u lekarza i nie chcial mi zrobic usg,powiedzial ze na takiej postawie nie bedzie mi mögl powiedziec czy mialam owulacje.Ciekawe? Ale pobrali mi krew i tak beda sprawdzac i zbadaja jeszcze 2 hormony czy sa w normie.Tyle dobrego bo juz pare lat nie mialam badanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi. Mozesz sobie troche przetlumaczyc w internecie np.Yahoo babel fish.Albo jak bedziesz chciala to moge ci co nieco przetlumaczyc bo w miare znam niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
Asha ciekawe z tym USG-a w ktorym dc bylas??Bo mi kiedys tak sprawdzal przed okresem i dalo sie zobaczyc,ale nie wiem.Moze z krwi jest jakos czulszy!!! No ja jeszcze niecale 3 tyg i szpital mnie czeka... :( Matko jak ja sie boje,ale coz-trzeba cierpiec. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w 19 dniu cyklu.Przed owulacja robil mi niemiec usg zeby zobaczyc czy pecherzyk jest ponad 2 cm zeby zrobic zaszczyk.Lekarz powiedzial mi ze moge przyjsc za tydzien jak wröci möj polak z urlopu to mi powie czy byla owulacja.No to wczoraj poszlam a on mi möwi ze na podstawie usg mi nie powie. To jest jedna przychodnia gdzie przyjmöje 2 lekarzy i kazdy ma iunne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co do testöw owulacyjnych,ktöre wychodzily mi non stop pozytywne.jeden powiedzial ze to normalne po zastrzyku a drugi ze to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
Asha-jak testy owu wychodzily ok,to mysle ze mialas owulke!! Czytam wlasnie taka ksiazke amerykanskiego profesora i wlasnie on tam tak napisal,ze te testy sa w 90% pewne;)) Jezeli o mnie chodzil,to ja mam histeroskopie-usuwanie polipow z macicy!!! Modle sie oby to byla jedyna przyczyna mojej nieplodnosci!!! Mialam od kilku lat bardzo obfite okresy-co pol godz musialam zmieniac podpaske,ale w zyciu sie nie skapnelam,ze to moze byc cos zlego,tym bardzije,ze chodzilam do super specjalisty(polecany przez wiele kobiet) i on nic tam nie widzial zlego.Wkurzylam sie,ze 3 lata nie moge zajsc w ciaze i poszukalam innego na drugim koncu Polski-no i diagnoza polipy... Takze mam nandz,ze jak usune bedzie ok!!! ale sie rozpisalam... :) Laski piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
hello :) ascha ja myślę że ten twój gin to się nie zna na tym usg i nie potrafi ci powiedzieć czy była owulka czy nie albo poprostu mu się nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ascha może zmien gina? katarynkaaa główka do góry nie bój się strach ci w niczym nie pomoże??wszystko będzie ok trzymam za ciebie!!! ;) byłaś w moich stronach w Krakowie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochaniutkie:) juz przetlumaczylam prawie wszystko..mam tylko problem z jednym zdaniem...wieczorem napisze jak dasz rade przetlumaczyc Aschaaa:) to bede bardzo wdzieczna. Widze ze KIKI wypoczeta wrucila:) Ja cos nie mam dzis nastroju,troche sie z moim popstrykalam w pracy lipa...no i pogoda do bani....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
sisi! :) jeszcze nie wróciłam!!!wciąż jestem z dala od domu psychicznie wypoczywam;) ::) jutroo wracam pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
Mi tez sie Asha wydaje ,ze gin jest w stanie po USG powiedziec czy byla owu!! Kiki tak bylam w Krakowie wczoraj,pochodzilam po centrum(ale tylko troszeczke) a potem bylam w Galerii Krakowskiej! generalnie sliczny ten Wasz KRAKOW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulla_26
Cześć Dziewczyny!! Trafiłam do Was dzięki katarynce :) Przeczytałam caly temat, przeznam, że zeszło mi 2 dni :) Staram się z mężem o dzidziusia około 3 lata. W tym czasie okazało się, że mam endometriozę, jestem już po dwóch laparoskpiach, a mój mąż ma słabą ruchliwość plemników ok. 3%. Jutro znów idzie na badania i mam nadzieję, że parametry się trochę poprawiły. Lekarz doradza nam inseminację i mamy zamiar się na nią zdecydować. Poleca nam kraków lub lublin. Bliżej mamy do Krakowa i pewnie tu się zdecydujemy. KIKI napisz mi proszę coś o inseminacji, nie wiem czy słusznie wywnioskowałam, że miałaś robioną w Krakowie. W jakiej klinice i jaki lekarz CI ją robił. No i jaki jest koszt. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam drogie Dziewczynki tego co dla Was najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Czesc nulla :))) jednak trafilas tu!! Wszystkie mamy cos ze soba wspolnego-dlugo sie staramy!! I wszystkie chcemy bejbika ! Ale wierze,ze jedna po drugiej zajdzie. POwiedz mi prosze jak u Ciebie ta endo wykryli,mialas jakies objawy wczesniej??dzieki za odp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze miałam bolesne okresy, ale w pewnym momencie zaczęły przechodzić same siebie,dostawałam takie ataki bólu, że nie mogłam ustać na nogach, z pracy musiałam się zwalniać. Raz już koleżanka chciała dzwonić po karetkę, bo nie wiedziła co się dzieje. I tak kilka razy dostawałam ataki. W końcu siostra wyciągnęłą mnie do lekarza, no i okazało się, że mam torbiel na 6 cm. Najpierw gin próbował mi rozbić ją lekami,ale nic to niedało. Jak torbiel osiągnęła 7,5 cm zdecydowałam się na laparoskopię. Wtedy stwierdzono u mnie endometriozę. 4 miesiące po laparoskopii byłam u gin i okazało się, że mam znowu torbiel na 4,5 cm. Wtedy zmieniłam lekarza i po 4 miesiącach (torbiel osiągnęła już 6 cm) trafiłam znów na laparoskopię.W trakcie laparo okazało się że mam zrosty na jajowodach,. Na szczęście udało się je udrożnić. Jestem już 3 miesiące po laparo. I boję się próbować w nieskończoność, bo ta cholerna endometrioza może się znów wrócić, a mąż ma kiepskie wyniki nasienia,więc chyba nie ma na co czekać tylko decydować się na inseminację. Ale się opisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
Kurcze Nullaa-mialam podobna syt z tym ze mialam 4 latat temu trobiel endometr i przez pol roku ja obserwowalismy i nie rosla jednak lekarz zalecil laporoskopie. Od tego czasu mam spokoj,ale wiem,ze mam zrosty. Zastanawiam sie czemu gin ich nie usunal??? W kazdym razie zmienilam lekarza i teraz szykuje sie do usuniecia polipow.. My to mamy przerypane dziewuszki :(( Ale nie ma sie co zastanawiac.trzeba isc na przod.. Co do insemin.,nie mam na ten temat pojecia i niestety nic Ci nie poradze :( Ale moze Asha,Kiki lub Sisi pomoga.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze ..cala na przod:) Dziuewczyny ja za inseminacje nie placilam nic,podchodzilam 3 razy w Poznaniu w klinice leczenia nieplodnosci na ul Polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi :) Dziękuję za odpowiedź. Napisz mi proszę, jakie warunki należy spełnić, żeby inseminacja była za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×