Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

znowu nikogo nie ma ja dzisiaj mam pecha potem będą wszystkie a mnie nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja jestem ale nie w humorze bo poklöcilam sie z mezem:( U nas pada i sie ochlodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ dziewczynki,dzis tu pusto i cicho jest..Oj Kiki Ty to masz przezycia :(( ja tez nie nawidze okresow!! Fragolinka na oparzenia znam rade-mi pomaga zamoczenie oparzonego miejsca w zimnej wodzie i oblepienie tego obszaru solą!!! I tak z 10 minut,pozniej soł zmyć.. Zawsze mi to pomaga! Widze,ze niemal kazda z nas ma jakieś badania, spotkania, wizyty u gina we wrześniu, więc jak ruszymy w październiku,to nam się tabelka zmieni!! Kiki slyszalam o tych zastrzykach, 3maj sie kochana i nie poddawaj,podobno po nich jest duża szansa.. :) Zycze Ci tego!! cALUSKI oJ ASHA-SKAD JA TO ZNAM ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie opisala voltare...pamietaj nulla ze kazdy doktor ma "swoje " pacjentki. dziewczyny dzis chyba wszystkie czujemy sie nie najlepiej ,a my za zwrot z podatku kupilismy dzis telewizor:) i jestesmy teraz na czasie :D ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrace sie - nie chce mi sie czytac wszystkich postow, nawiaze do tytulu tematu i przytocze ku pokrzepieniu serc 3 historie z zycia wziete: 1. Sasiedzi - nie znam dokladnych szczegolow, wiem tylko, ze po 25 latach bezdzietnisci urodzila sie im corka, sasiadke bolal brzuch i slabo jej sie robilo, myslala ze to klimakterium:D 2. Znajoma z pracy - 10 lat starali sie o dziecko, 2 nieudane proby in vitro, rozpacz..wpadla w depresje, przestala chodzic na jakiekolwiek badania, do czasu, az zaczela wymiotowac - ciaza! A co najlepsze, jak maly mial 3 miesiace, zaszla znowu i teraz ma parke:D 3. Matka kolezanki - kobieta 45 lat, usuniety jeden jajnik i czesc drugiego, dorosle dzieci, wnuki w drodze. Przytylo sie jej troche, ale nie przypuszczala, ze jest w ciazy, bo prawdopodobienstwo bylo bardzo niskie.. Nie zalamujcie sie kobiety, czasem droga do macierzynstwa jest pod gore, ale trzeba wierzyc, ze kiedys bedzie z gory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytykantka !!!! Dzięki za słowa otuchy, miło cos takiego przeczytać :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mam pytanie. Wczoraj maz byl u lekarza i dostal skierowanie na badania dzis zanieslismy nasienie na patologie i nie predzej jak za 7 a najpozniej do 3 tygodni ma zaniesc nastepny raz. Czy u was bylo tak samo. Mieszkamy w Wielkiej brytanii dlatego sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno katarynkaaa cuda sie zdazają aby ten cud dosięgną każdą z nas :) ascha skąd ja znam te klutnie to normalka !!!!nic nowego? jestem po zastzyku dupa mnie boli hahahahahah nie czuje sie dobrze nawet mi sie pisac nie chce chyba przez ten upal :) jak się robi te buzki z językiem kwiatki i usta??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadra ja tak nie mialam w tym samym dniu masz wyniki no chyba ze te szczegolowe z budową rysunkiem itp to tak za 2tyg ale tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI09 nie mam endometriozy (mam nadzieje) to nasze pierwsze badanie dlatego zielona jestem w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek chcemy zrobic badania meza bo tak najprosciej i jak u niego wszystko bedzie ok to ja zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lecze sie na nic staralismy sie rok i nic z tego nie wyszlo, wiec chcemy sprawdzic co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadraaaaaaaaa sorry pomyliło mi się z nullą to ona w tabelce ma napisane endometrioza jeszcze raz sorry za pomyłkę FRAGOLINKAAA ty to jesteś prze prze kobieta wszystko wiesz dzięki jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra milszy temat. Moj poszedl na pilke bedzie za godzine i mam winko do rozpicia kto chce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie pje bo dzis to odlece!! fragolinka-a ty nie masz czasem PCO zaczyna sie od torbieli czekoladowych?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi.78 wlasnie sprobowalam jakies ono srednie niby z 2002 biale francuzkie ale wytrawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ...dochodze do wniosku ze mnie to juz morze tylko taki cod uratowac...czyli zajscie w ciaze po calkowitej porazce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak pójdę za tydzien na wesele to tez nie będę piła!!! ja będę z taką rodzinką że nie ma z kim się napić to szkoda sie paprać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja wam przyniose szczescie na poprzednim forum na ktorym bylam (staraczek ) wszystkie zaszly tylko nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×