Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

tez sadze ze na tej probie jest bez zycia:( gadalam z mama i stwoerdzilismy ze moze dobrze ze nie dal tych 50 koncertow.. widac jaki byl wyczerpany i w zlym stanie, szczezrze to obawiam sie ze moglby nie dac rady w pewnym momencie :( leki, bezssenosc to go wykonczylo... moze tak mialo byc?? ja go zapamietalam takim jakim byl do ostatniego koncertu bodajrze w 2001 r.. w swej swietlnosci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie czasem pobazgrolic w olowku, dzis mnie nasza wena i narysowalam MJ:P chce ktoras zobaczyc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Aden, jasne, pochwal się rysunkiem! a ja ogladałam przemowy Michaela, jaki z niego fajny facet sie robil, taki intelektualista troche i ogladalam, coby sobie przypomniec, jak Go koronowali na króla w Afryce podziwiany byl tam, jak bóstwo przyszły dziesiatki tysiecy osob, by go zobaczyc, choc nie dawał wtedy koncertu tak naprawdę to ci od oskarzen sa winni upadkowi jego kariery, moze to złe slowo, zalamaniu sie tej kariery ile on miał jeszcze projektów i rzeczy do zrobienia wspołpracowal z tworca komiksów, miał tworzyc teraz muzyke filmowa i zajac sie filmem zapraszany był np do oxfordu, na wykłady itd muzycznie tez to wsyzstko inaczej wygladaloby ogladalam tez nagranie z ogłoszenia go niewinnym w sprawie z 2005 roku ludzie plakali, nawet mezczyźni jeden transparent niezwykle spodobał mi sie Michael, w imieniu rodzaju ludzkiego (ludzkosci) przepraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Łączę się z Wami w bólu :( Ja niestety należę do grona osób, które zainteresowały sie osobą MJ dopiero teraz - gdy odszedł. Gdyby ktoś wczesniej zapytał mnie o Króla Popu, to sama nie wiem, co bym mu powiedziała. Chyba po prostu nie myślałam o nim za dużo... A może wcale? Wstydzę się tego bardzo, zwłaszcza teraz :( Sama nie wiem dlaczego tak bardzo to przeżywam, wręcz siebie nie poznaję! Gdy sobie tylko pomyslę, jak bardzo musiał być samotny, to normalnie czuję ten ból, łzy same płyną i nic na to nie mogę poradzić :( A mam już swoje lata. Pojawiają się różne myśli... Mam nadzieję, że Michael jest teraz szczęśliwy... no ale jak może być szczęśliwy, skoro zostawił na Ziemi swoje ukochane dzieci?! Potem sobie myślę, że na pewno jest blisko nich, tylko teraz w inny sposób... :( W ogóle nie wiem co mam mysleć :( Wiem tylko, że moja fascynacja osobą MJ i poczucie ogromnej straty po jego śmierci są bardzo dziwne, ale sama nie potrafię tego wytłumaczyć. Dziewczyny, co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie informacje na temat MJ. Bardzo dużo się od Was dowiedziałam :) Mi równiez jest wstyd za to, co się stało :( Michael tak bardzo kochał ludzi, był tak bardzo ufny, a oni (właściwie my jako ludzie) wbiliśmy mu nóż w plecy :( Paskudnie się z tym czuję :( Gdyby to jeszcze spotkało kogos innego... ale nie, to musiał byc Michael :( Myślę, że ten proces coś w nim zabił... odebrał mu coś naprawdę waznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcemy aby ludzie sie dołaczali nie wazne że dopier teraz...lepej błądzic niz szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam tylko rano...ja wogole słabo sypiam od miesiaca a juz po smierci Mj to nie warto wspominac...chodziłam jak w letargu...ciesze sie ze dołaczyłas prawdziwa akcja zaczyna sie tu po 22 wtedy to jest czaaaad,spójrz na nasze wpisy o 2 3 czy 5 rano he he nie spimy czuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że teraz ludzie mówią o modzie na MJ, ale u mnie to nie jest żadna moda! Ja się z tym wszystkim ukrywam :( Ukrywam, bo sama jestem zażenowana zaistniałą sytuacją :( Absolutnie się z tym nie obnoszę. Weszłam tu do Was, bo zwyczajnie jest mi ciężko :( I nie rozumiem samej siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego masz niby to ukrywac...wiem my tez nie jestesmy czasem obektywne...to prawda ze po smierci nagle znalazła sie rzesza fanów...ale...dopiero niektórzy ludzie dowiedzieli sie o jego fenomenie,twrczości,zyciu...przez ostatnie kilka lat było o nim bardzo cicho...nagle wrócił i oszedł równie nagle..dla nas wiernych fanów to szok...a dlaciebie ten topik to najlepsze miejsce jakie moglo cie spotkac...nauczymy cie jak Go kochac po naszemu...miej swoje zdanie...wysluchamy doradzimy pomozemy....badz z nami nie wazne ze dopiero zaczynasz...przekazesz dalszym pokoleniom a jego muzyka nie umrze nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, że mogę z Wami tutaj pisać :) Bo w realu nie mam z kim o tym pogadać :( Abraja, współczuje Ci tych koszmarów. Widzę, że doświadczasz klasycznej żałoby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno...to nie jest topik dla fanatyczek...my rozumemy poprostu siebie i to za co go kochałysmy nikt tu nie mdleje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wszystkie materiały mozesz nas prosic...obawiam sie ze nie ma czegos czego jeszcze nie mamy...he he wiec wal smiało bo czasami sie szuka ale znalezc nie mozna ;) a my mamy wprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za te słowa :) A ukrywam się, bo nie chcę, żeby ktoś zarzucił mi ślepe podążanie za modą. Bo ja nie udaję, ja naprawdę to czuję. Nikt o tym nie wie, tzn. wiecie już Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze to przesada..tatuaze z mj kszulki,kolczyki,niedlugo wyprodukuja sraj taśme z mj aby tylko zarobic...ja sie nie daje...nie kupiłam i nie kupie nic po jego śmierci....nie dam hienom zarobic ani grosza niech mnie w d pocałuja...bo jak zył to nikt sie nie interesował co robi i gdzie jest a teraz nagle olsnienie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wielkie dzięki :) Czy ogłoszenie Michela niewinnym wiązało się z przeprosinami? A co do koszulek itp. to ja ich nie potrzebuję. Na pokaz do kina też się nie wybieram (chociaż tutaj to już z innych przyczyn). Fascynację przeżywam w zaciszu domowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprosiny nie było...żadna strona sie nie poczuwała z tego co mi wiadomo...ten co oskarżał czekał ale sie nie doczekał..a skarzony nie miał za co przepraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to tak? Nikt Michaela nie przeprosił?? Przecież zgodnie z prawem przeprosiny muszą być! Nie rozumiem. Czy tu chodzi o to, że była ugoda? Bo chyba byla, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była ugoda za która Mj zaplacił 20 mln dlarw...heh bagatela...o przeprsinach nie wiem nic jak beda potem dziewczyny to sie dopytamy...a teraz na razie odpadam ide kapac mjego synka i lulac do spania...ktoś spi zeby ktosmógł tu siedziec...do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Witajcie! ...no chyba ,że teraz jestem tu sama...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze 5 minut b ucieram nosa jakiemus bezmózgowi który wie lepiej... a potem uciekam kąpac dzidziuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/301510 /Michael%20Jackson.jpg Parę wpisów temu,Czarna Malibu 997 wkleiła tego linka...Na tej fotce Michael reklamuje buty marki La Gear...Jak ja o nich wtedy marzyłam...Mogłysmy je sobie co najwyżej wyciąc z niemieckiego katalogu... Nawiasem mówiąc wertowałyśmy wtedy z kolezanką wszystkie niemieckie katalogi w poszukiwaniu zdjeć Michaela... z profesjonalnych sesji fotograficznych- Michael miał wtedy podpisany kontrakt reklamowy z Pepsi i La Gear właśnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchałam właśnie płyty Michaela Jacksona i czułam jego obecność obok mnie. (ost.) adaskost udowadnia mi ze Michael był pedofilem i miał 3 piosenki na krzyz...pomozecie...musze isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×