Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

no ja tez raczej nie pojade chociaz odemnie to 6h drogi.. nie mam z kim:( hehe to moze zorganizujemy taki spotkanie fanow?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden tę petycję juz tu ktos wrzucał... Poparłam! A co do Wiednia... Też nie jestem do konca pewna czy taki koncert jest ok... czy chciałabym brać w tym udział... Nie wiem... Zlot fanów? Bardzo dobra myśl... Wiecie co by sie działo, gdybysmy sie wszystkie z topiku mogły spotkać?;-) SZALENSTWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth: Mi się marzy dzwonek "Dirty Diana" i "Give in to me". Mam obsesje,od zawsze miałam,na punkcie tych piosenek. Jak leci Dirty Diana",to mam dreszcze i chcę jeszcze :D Nie mogę oglądać tego na YouTube,bo prawie zawału dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wlasnie! mieszkanka wybuchowwa by byla:) kurcze, ciekawi mnie jak wygladacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth: az mi sie lezka w oku zakrecila ze wzruszenia, ze ludzie tak potrafia sie zgrac i oddac hold MJ, pieknie :) Aden: ja tez jestem ciekawa jakie jestescie, ile macie latek itd :) ja zacznam: mam 29..juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
WITAM Smooth Diana! Życzę Ci Słonca, Usmiechu, Radości, Szczęscia, Dotarcia do Celu i Niekonczących się Marzeń!!! Wszystkiego Najlepszego! a ja mam ur za dwa dni- :) zawsze kojarzyłam je z M adonna, a dzis ona w Polsce... (chociaz nie budzi we mnie prawie wcale emocji) ale jednak jest własnie z zagranicznych gwiazd to jej brakowalo, z tych najwiekszych przyjechała, choc powinna wczesniej, z 2 strony trzyma sie nie wiem, czy ogladałyscie tv? w wiadomosciach nic o niej nie bylo czytałam na onecie, ze pod hotelem tylko dziennikarze- 0 fanów, hm dziwne a mówi sie, ze Madgie to krolowa.... tylko, ze jak Michael był w Polsce, to dzialo sie, oj dzialo, fani warowali pod hotelem, mimo, ze nie bylo szansy, zeby Michael otworzył okno, gdyz byl to marriot (szkoda, poczatkowo miał byc w Sobieskim) i fani byli w kazdym miejscu, biegali za nim po Wawie- przekazywali sobie info, gdzie jedzie, gdzie jest... nawet to pokazuje, ze Michael to byla gwiazda innego wymiaru... niedlugo urodziny Michaela...\\ petycje antybashirowa juz podpisalam- pewnie nic to nie da bo jego akce pewnie wzrosły po wywiadzie (zarobil na tym ponoc 7 mln dol) niestety takie jest dziennikarstwo wspolczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth , ja tez bym chciala give in to me jakbys byla taka dobra to mi tez wyslij 🌼 ja laski zmykam bo siedze jeszcze w pizamie, a dzis swieto.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Jackson to była chyba pierwsz wielka gwiazda, która pojawiła się w latach 90 po wszelkich reformach. Może dlatego wzbudzał tak wielkie zainteresowanie :) Madonna też jest niczego sobie, lubie ją tak samo jak Michaela, w ogóle lubie takie stare dobre zespoły/gwiazdy typu: RHCP, Scorpionsi, U2, tsa, dżem, ona, the rolling stone itp. A wy jakie (oprócz Jacksona) lubicie grupy??? u mnie Michael i Madonna to chyba jedynyne popowe sławy, których muzyke lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michael od 20 lat miłość moja największa. Potem Oasis i Blur (w ogólę lubię brytyjską muzykę).Lubię też George'a Michaela i czarną muzykę(soul,rbn,niektóre rapowe kawałki,ale wiekszość okropnie seksistowska,ale te rytmy...ojej). Z polskich: Dżem i Chylińską. Uciekam sprzątać i na spacer z psem. Do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Michael Jackson...potem długo, długo nic i... jeszcze DM. Madonny nie cierpie!!! Nie trawie jej pod żadnym względem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
JA ZAWSZE JAKOS SWIADOMIE LU b nie wybeiram czarnych wykonawców na poczatku lubiłam boney m- o matkooohahha- no ale latek juz mam a tu nie bylo takiego otwarcia na muzyke potem Michael i Whitney to moje typy poznych lat 80-tych potem doszla mariah- czyli taka muzyke lubie jesli chodzi o wokalistów to jest on bezkonkurencyjny ale posłucham tez georaga michaela, piekny spiew, tylko tez sie wycofal, ale george spiewa bardziej jednostajnie Michael byl bardziej zmienny, czyli jego głos brzmiał co piosenka niemal to inaczej wonder ma fajna tworczosc destinys child lubie czarnych w spiewie, dla mnie sa bezkonkurencyjni w miedzyczasie tez zauwazyłam gunsnroses britney czy justin tmberlake sa ok przy sprzataniu itd.... lubie aaliyah, pewnie nie znacie zapowiadała sie swietnie, lecz zgineła w katastrofie lotniczej pracowała z timbalandem miala hity takie jak- more than a woman, czy try again... nawet lopezki sluchaląm przy sprzataniu... ale nikt sie nie umywa do Michaela...on wybiajł sie ponad wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, bardzo długo mnie tu nie byo. Myslałam, ze temat jest juz gdzies zakopany i zapmniany. A tu taka niespodzianka. 232 strony!!! Super. Ja niestety nie miałam ostatnio czasu na pisanie, a nawet zagladanie tu. Michaela oczywiscie nadal kocham, jest dla mnie numer 1 pod każdym względem. I jeszcze jak patrzę na małego Blanketa to aż chce mi sie uśmiechac. Taki słodziutki maluszek, że aż nie mam słów na to. Pare dni temu ogladałam film Ghost, był w tv i przypadkowo go znalazłam. Co za przypadek i szczęscie za razem. Oprócz Michaela lubię jeszcze Blur, Blink 182, Green Day, Good Charlotte, T. love, Happysad, Myslovitz, Arctic Monkeys, Elvisa Presleya, The Supremes, Roy'a Orbisona, Dashboard Confessionals, Maroon 5, Pharella Williams'a razem Z N.E.R.D., Beatlesów, Herman Hermits, Bob Dylan, ACDC, Lenny Kravitz, Strachy na lachy, System of a down, Serja Tankiana, oczywiscie Jackson 5 i The Jacksons, no i jeszcze niektóre kawałki z lat 20-30. Pewnie o czymś zapomniałam, ale mam bardzo zróżnicowane gusta. Kocham stare piosenki, szczególnie te z lat 60. one maja taki swój fajny klimat, są takie nieskomplikowane, lekkie i przyjemne, ale tez nie wszystkie. No a młode, nowe zespoły tez lubię, takei ostre rockowe brzemienie i romantyczne nastrojowe ballady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokes Calm China
z forum hoax death: ktoś pisał tam pod nickiem Jokes Calm China co ma być anagramem dla Michael Jackson. Pisał jakieś dziwne rzeczy. Zostawił też anagram, który ktoś rozszyfrował. Zablokowano go. PRZECZYTAJCIE TO. ciekawe "JCC= a member named Jokes Calm China (an anagram for Michael Jackson) He left anagrams that were supposed clues to why Michael did the hoax, where he was, and when he'd be back" "everything he posted has been removed. Hmmm……" "Here are some of the anagrams: HEAL MIMIC. – I’M MICHAEL VIA LIME. – I’M ALIVE REVOCABLE NICK MEWL – COME BACK NEVER WILL or NEVER WILL COME BACK MIS OR ROSY. – I’M SO SORRY VILLA OLE YOU – I LOVE YOU ALL (posted by JJC July 23, 2009)" http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/hoax-death/who-is-jcc-and-what-did-jcc-do "Also he said to us to keep an eye on august 1st…and what happend then?NOTHING…those awards that werent even too good…" "About august 1st, someone noticed (I didn't, actually, I don't watch tv, but others did) a little thing, pheraphs a clue? That day something about Michael went on on MTV, and during the entire tv programme there was a wrong particular in the writing : “MICHAEL JACKSON, 1859 – 2009″, and someone thinks it could mean like… not michael, not micheal…. The strange may be that lots of people,I've heard and I suppose, have been contacting MTV during the programme to tell there was a mistake, but they didn't change the year in the writing at all…" "The 1859 – 2009 thing is weird, Michael always said he wanted to live to be 150 years old ;o " "Also on August 1 TMZ reported nothing on MJ, which was strange since they were reporting news on MJ like clock work since the news of the ''death'' "He said Germania. And if you think of Germania as an ancient Part of the world. Austria was part of it.".Remember the castle is yellow. ^^" (a w Austrii ma być tribute.Użytkownik JCC pisał to zanim ktokolwiek mówił o Wiedniu) http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/hoax-death/jcc-clues

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
kiedy byłma mała to też świrowałam na punkcie Lopez, Spears, czy Aguilera :D jak sobie to przypomne to śmiać mi sie chce, bo dziś nie mogę ich przesłuchać czego nie powiem o Jacksonie, bo do niego zawsze się powraca :* ciesze się, że wiele z was docenia polskich wokaliistów zwłaszcza nuty reggae czy lekko rockowe, to są fajne, dzisiejsze klimaty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Jokes Calm China nie łapie o co chodzi ;/ chyba źle sobie to tłumacze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokes Calm China
oni twierdzą, że sam Michael pisał na tym forum:P nick Jokes Calm China, pod ktorym pisała ta osoba ma być anagramem "Michael Jackson" http://pl.wikipedia.org/wiki/Anagram#Przyk.C5.82adowe_anagramy_z_.C5.82am.C3.B3w_czasopism_szaradziarskich ta osoba zostawiła taki tekst: HEAL MIMIC VIA LIME. REVOCABLE NICK MEWL MIS OR ROSY. VILLA OLE YOU który ktoś rozszyfrował tak jak podałam w 1 poście. "Jestem Michaelem Jacksonem. Ja żyję. Come back nigdy nie nastąpi.Bardzo mi przykro.Kocham was wszystkich" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×