Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

u mnie jest podobnie ja wymyslam a misiek mowi czy ladne tylko on na kazda moja propozycje kreci nosem:/kazde imie mu sie kojarzy z kims lub czyms:/a jak pytam jakie sa jego propozycje to mowi ze nie wie ze pomysli jak juz bedzie trzeba.ale ja nie ustapie ma byc wiktor i juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to narazie nijak:/ wczoraj zrobilismy to pierwszy raz bez zabezpieczenia:) ale chyba jednak poczekam przynajmniej z miesiaclub dwa bo dopiero co skonczylam brac tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa przeczytałam wczesniejsze wątki - rzeczywiscie, ale głowa do góry....wszystko się może zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zawsze się zle po nich czułam, pózniej były plastry ale też do bani...i w końcu zrezygnowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam tabsy przez okolo 4- 5lat z jedna tylko przerwa na kilka miesiecy. ciekawi mnie jak zachowa sie moj organizm teraz po odstawieniu i kiedy przyjdzie @. slyszalam ze po tabl. organizm jest rozregulowany i wszystko moze sie pomieszac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jakos cicho tu:) ale wczoraj tez tak bylo o tej porze:P ide doglądać makaron bo rosołek dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem po USG. Zgadujciue :D Tylko szybko bo sama sie pochwale :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08----------24-----------We j herowo karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------3-------------------25.07--------- 24---- -------Polkowice Everlast--------1--------------------30.07---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20------------zachpom CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5-------------------29.09----------18---- ----Lubin---- szcherza--------?-------------------?????----------26--- -- ------WaWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08----------24-----------We j herowo karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------3-------------------25.07--------- 24---- -------Polkowice Everlast--------1--------------------30.07---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5-------------------29.09----------18---- ----Lubin---- szcherza------3-------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Dziś16 dzień bez okresu objawów jak nie bło tak nie ma. Jedynie w jajnikach cos mnie ćmi, raz w jednym raz w drugim. Kurde sama nie wiem o co tu chodzi, tak bardzo bym chciała..... Jutro kupię test i zrobie w środe rano... Robiłam juz dwa, które mi wysły negatywne, (robiłam je w godzinach popołudniowych), pocieszam się tym, że właśnie dlatego, że robiłam je po południu, wyszły negatywne :D Przedwczoraj wieczirem mialam ochote na małosolne i jadłam o 23:):):) a wczoraj na popcorn,(tez o 23) ale już nie chciało mi się go robić, więc zjadłam sobie orzeszki ziemne:) A mój luby spał niczego nieświadomy.... Teraz u nas sa jakies chwile napięcia, on wie, że @ tyle się spóźnia bo widzi, ale już o nic nie pyta, ja sama tez nie chę nic mówić, po co sobie robić nadzieję, zawsze się nakręcaliśmy, że to juz. Tym razem nie bede zapeszac:) Przyjciółki wsyztskie wiedza, że @ tyle się spóźnia, ale mówię, że jestem pewna,że dostanę, itd... Wolę się miło rozczarować. Teraz mnie brzuch troszkę pobolewan, podobnie jak na @, ale troszkę inaczej. Sama nie wiem jak to opisać.... DIANKA obstawiam CÓRCIĘ:) Świetnie się tu czuje z Wami dziewczynki moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Sheza, skopiowałam tabelke z wcześniejszychwpisów, zaraz Ci pwoiem z którego, ale sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
szcherza sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Tabelke skopiowałam od Everlast z wczorajszego dnia (26.07) godzi 21.00.. Widocznie coś tam się nie tak porobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
SCHERZA, mam do Ciebie pytanko.... Może dość nietypowe, ale spróbuje.. Jestes doświadczona:) więc: Mam lekki ból cipk* dokładnie, takie ciągnięcie dośroda... Wierzch cip* jak by mi coś ciągnęło do środka, co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Jestem psychiczna, doszukuję się wszystkiego, byle coś innego działo się z "tymi" partiami ciała, to już lekki dreszczyk emocjio we mnie narasta. czytałam wiele wpisów na różnych forach, i raczej "ciągnięcie cip*" nie jest żadnym objawem ciąży :/ Ja już wariujęęęę!!!!! POMOCY.. Podpisano ZDESPEROWANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja nie miałam takich bólów...mnie brzuch tak bolał jak na @ ale tylko z 4 razy i przestało..dzisiaj miałam delikatne kłucie i przestało.... bywało ze na @ mnie bardziej bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Sama już nie wiem co to, chwilami wydaje mi się, że dostanę za moment , a za moment mam wrażenie, że to jakiś objaw ciąży... Chyba już taka natura starających się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
I DIANKA uciekła, a tak chciałam się dowiedzieć co będzie, jajeczka czy cipeczka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaONA wyluzuj :) ....jak nie teraz to tyle jeszcze przed Tobą, ja dopiero jak sie wyluzowałam to się udało, a tak to tylko o tym myslałam i nic nie było.... teraz też podchodzę do tego tak delikatnie, bo wiadomo ze do 3 mesiąca może się wszystko zdarzyć... więc stres chyba nie pomoże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
No dokłądnie, masz rację... W sumie jestem spięta, ale nie aż tak jak ostatnio... Mówią, że po odstawieniu tabletek, jeste większe prawdopodobieństwo zafasolkowania, a tu PUPA... Z drugiej strony, każda z nas ma gdzieś zapisane, kiedy przyjdzie na nią czas, więc nie trzeba się spinać. Tylko, że chwilami trudno tego dokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×