Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Arista serdecznie gratuluję!!! I w głębi serduszka zazdroszczę... Czarna ja słyszałam, że Castagnus (ziołowy preparat) jest bardzo dobry na uregulowanie cykli. Ja dziś powinnam dostać @, bo za tydzień zaraz jak mi się skończy idę na laparo. Ale ja nic nie czuję, nic mnie nie kłuje w dole, nie mam zmiennych nastrojów jak zawsze przed @. A chciałabym bardzo dostać ją w terminie bo jak nie to przesunie mi się laparo, a już chciałabym mieć jąza sobą. Tak się zastanawiam czy fakt że miałam w tym cyklu jakieś drożdżaki i je wyleczyłam może wpłynąć na termin @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaneta właśnie też czytałam na którymś forum, że sa bardzo dobre te specyfiki... Chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam teraz cąły czas o CASTAGNUSIE i WIESIOŁKU co wy o tym sadzicie moje dziołchy kochane, już mam burzę w gowie.. Jakie jest wasze zdanie na ten temat, czy może pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaONAz Mila checia bym pomogla ale nie mam zielonego pojecia na ten temat!! Arista jak sie czujesz Jakob zaciazona?! Zaneta mam nadzieje ze @ przyjdzie I bediesz mogla sie przygotowac do staranek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulację Arista wiedziałam ze tak będzie bardzo sie ciesze!!!!! czarna ona nie martw sie napewno zafasolkujesz bardzo ci tego życze, z calego serca a ja przygotowuje sie do egzaminu na prawko bo juz w srodę(ale sie boje) błagam trzymajcie kciuki. nadal mam @ jak sie skonczy znów staranka i przytulanka... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna chicago
Czesc dziewczynki Artista serdecznie gratuluje uwarzaj na siebie I odpoczywaj.I przesylaj wraz z licia ciazowe fluidy bo nam sie bardzo przydadza. Ja niestety dostalam@wczoraj I troche sie podlamalam za niestety nie tym razem no ale coz za kilka dni staranka od nowa wiec moze ten cykl bedzie bardziej szczesliwy dla mnie. Ar co tam u ciebie jak samopoczucie moze ty tez juz jestes z tych zafasolkowanych. Ja pisze z tel. W pracy jestem wiec odezwe sie jeszcze jak wroce do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes kochaniutka, pamiętasz co pisałam o moim egzaminie, wyobrażaj sobie, że obok Ciebie siedzie naj[rzytojniejszy facet na świecie, że jedziesz pieknym porsche na Majorkę:):):) Wtedy jak sie wyluzujesz będzie dobrze:) Kochane moje od jutra zaczynam kuracje ziołową, a co tzreba się chwytać wsyztskiego jak tonący brzytwy:) Jutro zakupię sobie Castagnus, olej z wiesiołka (podobniesz OEPAROL jest najlepszy) i kwas foliowy. Pisąłam kiedyś, że zacznę brać jak zajdę, bo nie che zapeszyć wczesniejszym braniem, ale przemyślałam i byłoby to nierozsądne, ponieważ, kwas foliowy jest ważny od pierewszych chwil:) A poza tym zauważyłam, że wszytskie które wczśniej brały zaszły:) Więc może i mi Bozia da szczęście macierzyństwa. jakaś taka jestem optymistyczna... Ale mam jakies pzreczucie, że kolejna @ też będzie mi się spóźniała 4 tygodnie ponad, zrobię kolejne 4 testy, i wyjdą kolejne 4 kreski, z tym, że każda do jednego testu.. Wcale bym się nie pogniewała, ja by mi wyszły 4 kreski, ale na dwóch testach... Ojjj Ale zaczęłam głupoty tu pisać, a Wy będziecie to czytały, bo pomyślicie, że skoro tak dużio napisałam, to coś mądrego i fajnego, a tu same moje rozwodzenia i kalkulacje na temat testów i kresek:) Cisza tu dziś jak makiem zasiał:( Ciekawa jestem co u ciężarnych naszych kochanych:) Wiecie co tak teraz sobie pomyślałam... Co tydzień ze starczki robi sie jakas ciężarna, mam nadzieje, że my się tez doczekamy, tzn, ja, bo was jestem pewna, że zaraz zaciązycie.. No i wracając to te,matu, ze sobie pomyślałam, chodzi o to, że śmiesznie będzie jak wsyztskie zostaną ciężarówkami a temat topiku, że "SZUKAM KOLEŻANKI, KTÓRA TEZ SIĘ STARA O DZIDZIĘ":):) Nasze ciężaróweczki, może nas opuszczą:( przejdą na topiki kobiet w ciąży:( Wszytskie zaciążą a ja tu zostanę sobie sama, będe pisać do siebie i odpisywac jak jakaś psychiczna... Dziewczyny wiecie co, powtórze się, wczoraj juz o tym napisałam, ale smutno mi troszkę, że dostałam ta @, bo jakas cząstka mnie miała nadzieje, że do bejbik, ale druga ta rozsądzniejsza połowa mówi: "ciesz sie, ze dostałaś @, teraz kolejny cykl w którym możesz się starać.." Ale jeszcze inna częśc mnie mówi "kolejny cykl, w którym zrobisz testy i wyjda po jednej kresce" Ja chyba fiksuję całkowicie... Kocham Was bardzo mocno i dziękuję, ze jesteście, życie z wami jest dyużo łatwiejsze i przede wszystkim smak porazki nie smakuje tak gorzko. Jesteście cudowne, każda indywidualnie. Jestem wam wdzięczna, za to, że czytacie i odpisujecie na moje zdesperowane posty Buziaczki dla Was:*:*:*:*:*:*:* Ale poemat walnęłam :) Mówcie mi MICKIEWICZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mickiewicz czarnaONA nie przejmoj sie nastepny cykl nastepne mozliwosci!!!! Napewsno sie uda I Ty sie przeniesiesz do tabelki!ciezarnych!! I mie martw sie nie zostaniesz tu sama, zaczelysmy sie atarac razem I urodzimy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna mam nadzieje ze do zafasolkowanych sie zalicze! U mnie dzisiaj 29 dc... Jutro powinnas byc @ (cykle 29-32 dniowe-mniej wiecej w 30 dniu dostawalam w ostatnich miesiacach takze mam nadzieje ze tym razem tez tak bedzie tzn nie bedzie @) objawy mam jak przed @ tylko dzisiaj cos mi slabo, ale mamy huj*wa pogode to pewnie dlatego!!!! Szkoda ze dostalas @ taka jedna, ale jak juz pisalam kolejny cykl kejne mozliwosci! POWODZENIA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaOna nie martw się nie b ędziesz pisać sama do siebie ja będę ci odpisywać bo u mnie nie zanosi się tak szybko na ciązę. Zanim pójdę na laparo i potem jakiś czas rekonwalescencji to troszke czasu upłynie. Nie martw sie kochana wszystkie jesteśmy z tobą a ty z nami. Rozumiem cię sama też mam takie dółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - nic się nie martw na zapas. Dobrze, że wzięłaś Luteine, bo dostałaś w końcu tą @ i możesz przygotować się do kolejnego cyklu. Pamiętaj, że ja też mam nieregularne cykle i to też w drugą stronę, że są one długie, więc zdaje sobie sprawę, że tak szybko mi się nie uda. Mniej więcej w połowie cyklu mam wrażliwe cycki i smaki, a tym cyklu to mój 15 dc i nic cycki bez zmian, śluz jakiś taki ledwo ledwo i to biały mętny, więc nic na owulacje nie wskazuje. Co do wiesiołka to też się zastanawiałam, bo czytałam, że to dobre na śluz. Ale nie przedobrzyj z tymi ziołami. Żaneta 83 - trzymam za Ciebie kciuki, bądź dobrej myśli 🌼 A.R_CT - życzę, Ci aby ta wstrętna @ nie przyszła, ciężko mam teraz z pisaniem, bo mam popołudniową zmianę do pracy, więc w domu jestem dopiero ok 22:00 lolcia52 - dziękujemy za ciążowe fluidy, łapiemy pełnymi garściami ;) Napisz jak się czujesz i jak Ci wychodzi ukrywanie przed rodzicami ;) nie napisałaś, jak Twój Luby zareagował na wieść, że zostanie ojcem :D agnes505 - trzymamy kciuki za zdanie egzaminu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast nareszcie jesteś:):) Dzieki Kochana za rady będe uważała:) Może akurat to cos pomoże, bo przy 60 dniowych cyklach nie jestem w stanie wyliczyć dni płodnych;/ w ogóle ciężko.. Miejmy nadzieję, ze teraz cykle mi sie wyreulują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZiewczyny, ja tylko na chwilke, bo małą mi gorączkuję- pisałąm o tym wczesniej, ale wiadomość Aristy przyćmła mój problem...Pewnie trzydniówka... Arista, bardzo sie cieszę i gratuluję serdecznie.:) Dobranoc i buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nOOOOOOO Nie :) ARISTA ;] AUTORKO :D Cos czuje babeczki, ze niezle zapromieniowalam moim duuuzym brzuchem i co pare dni, nowa macica zapelniona :):D Arista - gratuluje, czuje ze to bedzie syn ;P szykuj imie :):):) Ja dzis kupilam przewijak, karuzele i piore wlasnie ciuszki dla malej w Loveli ;] :classic_cool: aaa co mi, poodkurzam sobie i zmyje naczynia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz w domu i po pracy fajnie korcze ale dzis poskudny dzien nie dosc ze pogoda do dupy bo upal to jeszcze ta duchota.ale i tak lepiej niz wczoraj. boze jak ta moja boska nie wezmie sie za prowadzenie tego biznesu i tylko bedzie szukac winnych do okola to ja sie w wariatkowie znajde kobieta juz tak sfiksowala na temat kasy ze nie liczy sie pracownik nie liczy sie klient tylko ile tylko kasa. ale dosc o mnie czarna ona fajnie ze nie za ci troche smutek ze nie jests zafasolkowana przeszedl i ze z dobrym nastawieniem zaczynasz nowy cykl zobaczysz wszystko bedzie dobrze a gwarantuje ci ze kazda z nas czekajacych na nie pojawienie sie tej holery i na zafasolkowanie fiksuje bo nikt nie lubi czekac. monia kat ucalowania dla malutkiej i duzo zdrowka ale jak podejzewasz trzy dniowke to nic nie zrobisz tylko cos na goraczke i czekanie daj jej duzo pic jak nie chce jesc to sie nie przejmuj. ar to trzymam kciukasy aby tobie sie udalo w tym cyklu.i zeby byly dwie kreski. u mnie niestety sie juz rozkrecila na dobre ale tak sie pocieszam ze na mnie tez kolej i to moze juz ten cykl sie okaze tym szczesliwym bo w tym samym czasie w 2006 zaszlam w ciaze z julka wiec teraz moze tez dopisze mi szczescie i dzieci beda mialy urodziny w tym samym miesiacu ale by bylo fajnie i smiesznie jak bym celowala to bym tak nie dala rady a tak moze ..............sie uda. pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i szczesliwe jak rozwniez te ktore beda dalej czekac na dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------3---------------11.07---------20----------zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----------USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----------warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----------Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----------Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------3---------------14.08-------28/29---------Katowice taka jedna---------2---------------??.??---------30----------usa,chicago CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------nowy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------Lublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------WaWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------Opole--------?? tak z nudow wyprostowalaam tabelke arista jestes w ciezarnych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------3---------------07.09---------20----- -----zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------3---------------14.08-------28/29---- -----Katowice taka jedna---------2---------------??.??---------30----------usa, chicago CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------L ublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------3---------------14.08-------28/29---- -----Katowice taka jedna---------2---------------??.??---------30----------usa, chicago CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------L ublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja zaczynam sie gdzies martwic bo juz prawie nic mnie nie boli oprucz biudsty a gdzies wyczytalam ze jak objawy ustepuja to znaczy ze z dzieckiem nie jest dobrze i zaczynam sie martwic a wizyte mam dopiero na ponierzialek:(:( a muj luby zareagowal dosc sopkojnie mowiac ze juz wiedzial wczesniej bo mial takie przeczucie ale oczka i tak mu sie szklily:) teraz jest strasznie opiekunczy i mowi juz do dzidzi :) mam nadzieje ze jest wszystko w porzadku..i nic nie jest fasolce... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lolcia nie marwt się, na pewnoe wsyztsko jest dobrze... Często tak jest, że objawy ustają, więc nie masz się czym martwić, wizyta juz w poniedziałek, więc się uspokoisz Tak jak mówiłam, kupiłam dziś wszytskie specyfiki:) Mam nadzieję, że zadziałają, i nareszcze będę miała normalne @.. Everlast polecam Ci ten CASTAGNUS, oj jest dla kobiet, które mają nieregularne cykle, więc dla Ciebie też.. Kupiłam do tego ten OEPAROL, tabletki zawierające olej z wiesiołka, no i kwas foliowy, 45 zł, poszło z kieszeni, ale jeżeli osiągnę oczekiwany efekt, to warto.. moge oddać dużoooooo, aby mieć fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki kochane moje:* Dzięki za zaktualizowanie tabelki:) Rety...faktycznie dziwnie się czuję jako ta zafasolkowana, naprawdę! Jakaś taka zmiana wewnętrzna jest oczywista, ale w sumie to nadal ciężko jest mi w to wszystko uwierzyć... Czarna- nie bój się, nie opuszczę Was i inne ciężarne też nie! Na innych topikach nie ma takich super dziewczyn, jak My:) Poza tym z Wami da się pogadać o wszystkim! Dianka- rety, Ty masz przeczucie, że to syn...a ja tak strasznie marzę o córeczce! Mąż zresztą też... Jeśli będzie córcia, to będzie Martyna:) Ale jeśli faktycznie synek? Hm...to nie wiem, chyba Maksymilian:) Bo żeśmy się przekomarzali z mężem- on: Kacper! -ja: Ryszard! No to osoba trzecia podrzuciła nam kompromisowe rozwiązania- Maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia- nie martw się nic:p Ja praktycznie nie mam żadnych objawow ciążowych, gdyby nie test, nawet bym mogła ich nie zauważać, takie są słabe. Nie bolą mnie piersi, nie rosną, nie zmieniają się sutki, ich kolor ani nic. Mdłościami raczej pochwalić się też nie mogę, co najwyżej takim ciągnięciem w dole brzucha i lekkim zamuleniem. Za to czuję metaliczny posmak w ustach, co mnie bardzo denerwuje oraz mam ochotę na zielone jedzenie:D Marzy mi się szpinak, brukselki i inne takie... Zaczęłam zwracać uwagę na to, co jem- żadnych aspartamów, benzoesanów sodu i innych- zawsze na to zwracałam uwagę, ale teraz muszę jeszcze bardziej:) Mama mnie poczęstowała wczoraj herbatką, którą zawsze razem piłyśmy, ale ona nie jest wskazana dla kobiet w ciąży, więc wymigałam się, że wolę ciepłą czekoladę... W ogóle to wczoraj przyjechałam nad morze a pod wieczór już kilka osób "wiedziało":D Jak? Hm... kobiety, po prostu kobieca intuicja. Jedna z dziewczyn, moja znajoma, z którą widuję się na wakacjach od 8 lat- ona po prostu jakoś zagaiła temat, że chyba wie, co jest na rzeczy... A inna kobitka to kelnereczka z naszego ośrodka, kojarzy mnie z zeszłych wakacji i też mówi wieczorem- Ty normalnie jesteś w ciąży. Ja pytam, skąd wie...? Ona na to- po prostu, to widać:) Kobiety wiedzą takie rzeczy! Zastanawiam się, jak to powiedziec mamie. Sypię aluzjami, mówię o ciążach, chrzcinach, dzieciach...a mama jakby nie słyszała tych alegorii! Najpewniej po prostu udaje... I nie chce pytać. Postanowiłam, że nie chcę jej spieprzyć całego urlopu, węc przez pierwszy tydzień się nie odezwę i nie powiem jej o tym. Ale z drugiej strony niech ma czas na przemyślenia, niech się oswoi z tym zanim wróci do domu i stanie przed przymusem opowiedzenia o tym ojcu- więc powiem jej w połowie urlopu:D Poza tym dowie się o tym od razu pół rodziny- bo mam tu mamę, chrzestną, jej męża, mojego męża... a jeszcze w sobotę jedna ciotka dojedzie:P Więc będzie impreza:D Oczywiście bezalkoholowa:P Rety, jak ja odstawię sery pleśniowe? Przecież ja je kocham, one są tak pyszne! No ale cóż...czego się nie robi dla fasolki...:) Ale miałam dziś koszmar- śniło mi się, że byłam w ciąży i musiałam mieć jakąś operację, bo dostałam krwotoku... A po tej operacji w ogóle nic nie pamiętałam, co się ze mną działo... I jeszcze groził mi poród przedwczesny:P Masakra! No ale to wynika chyba z moich obaw... Cały czas się boję, że mogę mieć bliźniaki... To mnie przeraża. Śni mi się, że mamy 2 córeczki, albo Rafał ciągle o tym mówi... A strach narasta. Właśnie- piszę tak chaotycznie- i to jest chyba najbardziej widoczny objaw mej ciaży- roztargnienie na maxa! Jestem zakręcona, nie umiem się wysłowić, gadam od rzeczy... Myślę sobie, że aby nie dopuścić do spadku mego poziomu umysłowego, muszę dużo czytać, rozwiązywać krzyżówki i uczyć się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. A tak poza tym to mam ogromne przeczucie, że: po 1)- to jednak będzie córka! Bo kochaliśmy się przed owulacją, bo bardzo jej pragniemy, bo ją sobie wyśniłam- w snach moje dziecko pojawia się jako córka właśnie. po 2)- urodzi się w moje imieniny, a mianowicie 20 kwietnia:D W Dzień Ziemi... Takie mam przeczucie, zobaczymy, jak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×