Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

witam ewerlast no wlasnie co u ciebie??? wogule to gdzie sie wszystkie podziałly??? a ja dzis znów skandalicznie sie czuje, tylko herbate z cytryna moge pic a na reszte nie moge patrzeć, ciagle mnie muli i muli mam juz dosc wczoraj zjadlam tylko poł jogurtu i banana i to na chama wcislam a dzis tylko pol bulki suchej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc... Agnes to mnie mdlilo na maksa i jak jadłam jak opętana , bo mi było wtedy o wiele lepiej, a i suche bułki białe wtedy były najlepsze....dasz radę...szybko przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, tak jak pisalam, spac nie moglam, w sumie moze trochr pospalam, ale tylko kilka godzinek Bo znow sir obudzilam o 4 Bo mialam glupie sny! Jutro mam wizyte, nie mam pojecia co bede ram robic, no ale z dnia na dzien wiecej bede wiedziec, denerwuje sie dalej, moe wiem co zrobic zeby sie odstresowac..... Teraz w pracy, zaraz musze dzwonic do kobiety ze nie moge do miek na wieczor przyjsc!!!! Jak ja nie lubie takich dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po pracy wkońcu przyszedl wyczekany urlop. mi zato całą noc snilo sie że robilam testy ciązowe i że wychodzily dwie kreski.rano jak sie obudzilam to polecialam i zrobiłam test noi oczywiście wyszla jedna gruba krecha. juz niewiem co zemna jest w czwartek ide do lekaża,chcialam isc jutro ale przychodnia zamknieta,ciekawe co mi lekarz powie,znając zycie to bede lykać tabletki na wywołanie @, i jak wruce do pracy to z @ i bede sie męczyć, juz sobie dzisiaj postanowiłam że daje na luz tak jak czarna,już sie niebęde starać tylko bedzie przytulanko bez zabezpieczenia,i co ma byc to bedzie bo inaczej chyba oszaleje. dziś se kupie piwko i sobie z moim S wypijemy. cały czas sobie odmawialam bo myslalam że mam fasoleczke w srodku. Jutro sobie wyskocze na solarium bo moja twarz juz sie przezroczysta robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast jak tam po wizycie u gina? Czemu sie nieodzywasz? Mam nadzieje ze wszystko dobrze. Artc a ty jak sie tak denerwujesz to moze przed jutrzejsza wizyta u lekaża powtuz sobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem robila test I druga krecha byla slabo widoCana, ale przyznam sie ze test znalazlam w szafce, przeterminowany ;) z data warznosci za styczen 2007 ;) czy tak czy siak mialam go wyrzucic to zanim wyrzucilam, nasikalam, ale skocze dzisiaj do sklepu I zakupie tescika, z dobra data ;) nerwy mnie zdzieraja.... Ale prubuje sie rozluznic, tylko nie wiem jak, Macie jakies sposoby na odsteriwanie sie w ciagu pracy?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!!! Dianka- nie mogę się doczekać, gdy opiszesz nam tu wrażenia z porodu:) Czekamy na Nikolę z niecierpliwością:* Czarna- dziś właśnie założono mi kartę ciąży, a akurat jestem w 10 tygodniu- więc jestem "ocalona" w razie czego:D Piszecie o tych mdłościach, a ja mam wrazenie, że coś mnie omija... To znaczy- mam pewne problemy z apetytem, ale żeby mnie jakoś szczególnie mdliło, czy abym wymiotowała- tak to nie ma! Dziś byłam u lekarza, zbadal mnie, oddał wyniki badań, wszystko dobrze, wszystko w normie:) Poza tym przyjechała do mnie przyjaciółka i nie poszłam na praktyki:D hihi, zrobiłam sobie dzień wolnego i naściemniałam, że wizyta u lekarza mi się przeciąga...:D Pozdrawiam Was serdecznie i buziaki:* Aha, termin mam już wyznaczony wstępnie na 14 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!!! Dianka- nie mogę się doczekać, gdy opiszesz nam tu wrażenia z porodu:) Czekamy na Nikolę z niecierpliwością:* Czarna- dziś właśnie założono mi kartę ciąży, a akurat jestem w 10 tygodniu- więc jestem "ocalona" w razie czego:D Piszecie o tych mdłościach, a ja mam wrazenie, że coś mnie omija... To znaczy- mam pewne problemy z apetytem, ale żeby mnie jakoś szczególnie mdliło, czy abym wymiotowała- tak to nie ma! Dziś byłam u lekarza, zbadal mnie, oddał wyniki badań, wszystko dobrze, wszystko w normie:) Poza tym przyjechała do mnie przyjaciółka i nie poszłam na praktyki:D hihi, zrobiłam sobie dzień wolnego i naściemniałam, że wizyta u lekarza mi się przeciąga...:D Pozdrawiam Was serdecznie i buziaki:* Aha, termin mam już wyznaczony wstępnie na 14 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!!! Dianka- nie mogę się doczekać, gdy opiszesz nam tu wrażenia z porodu:) Czekamy na Nikolę z niecierpliwością:* Czarna- dziś właśnie założono mi kartę ciąży, a akurat jestem w 10 tygodniu- więc jestem "ocalona" w razie czego:D Piszecie o tych mdłościach, a ja mam wrazenie, że coś mnie omija... To znaczy- mam pewne problemy z apetytem, ale żeby mnie jakoś szczególnie mdliło, czy abym wymiotowała- tak to nie ma! Dziś byłam u lekarza, zbadal mnie, oddał wyniki badań, wszystko dobrze, wszystko w normie:) Poza tym przyjechała do mnie przyjaciółka i nie poszłam na praktyki:D hihi, zrobiłam sobie dzień wolnego i naściemniałam, że wizyta u lekarza mi się przeciąga...:D Pozdrawiam Was serdecznie i buziaki:* Aha, termin mam już wyznaczony wstępnie na 14 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!!! Dianka- nie mogę się doczekać, gdy opiszesz nam tu wrażenia z porodu:) Czekamy na Nikolę z niecierpliwością:* Czarna- dziś właśnie założono mi kartę ciąży, a akurat jestem w 10 tygodniu- więc jestem "ocalona" w razie czego:D Piszecie o tych mdłościach, a ja mam wrazenie, że coś mnie omija... To znaczy- mam pewne problemy z apetytem, ale żeby mnie jakoś szczególnie mdliło, czy abym wymiotowała- tak to nie ma! Dziś byłam u lekarza, zbadal mnie, oddał wyniki badań, wszystko dobrze, wszystko w normie:) Poza tym przyjechała do mnie przyjaciółka i nie poszłam na praktyki:D hihi, zrobiłam sobie dzień wolnego i naściemniałam, że wizyta u lekarza mi się przeciąga...:D Pozdrawiam Was serdecznie i buziaki:* Aha, termin mam już wyznaczony wstępnie na 14 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis pozałatwiałam w MOPS-ie i zrobiłam zakupki :) Sesja wypadła, ale za to odpoczęłam od domu i wieczór z mężulkiem sie szykuje....ale fajnie :) Arista \ale się naprodukoałaś.....mała całuje monitor, nie moge pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Bardzo chciałam do Was napisać, ale byłam bez internetu przez 1,5 dnia....dopiero teraz mi działa. Relacja od gina jest tak, że pokazałam test z krwi i jak gin zobaczył moją betę powyżej 19 tysięcy to powiedział "przy takim poziomie to już na pewno powinno być widać i może nawet serce bić" No to ucieszona wskakuję na fotel, pierw badanie normalne, wszystko ok szyjka macicy miękka, potem usg....... No i owszem był pęcherzyk i w środku zarodek, ale malutki 3,3 mm. Po wielkości zarodka gin stwierdził, że to ok 5 tygodnia, a z wyników bety wychodzi, że powinno już być dalej... Gin idzie na urlop od 1 października i mam jeszcze do niego przyjechać na dyżur w niedzielę lub w sobotę, do szpitala powiedział "tam jest jeszcze lepszy sprzęt to zrobimy kolejne usg"... Nie wiem co mam o tym myśleć, mimo wszystko założył mi kartę ciąży, napisał jakie badania mam zrobić, ale żeby z nimi poczekać nie robić teraz tylko przed samą wizytą 29 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Bardzo chciałam do Was napisać, ale byłam bez internetu przez 1,5 dnia....dopiero teraz mi działa. Relacja od gina jest tak, że pokazałam test z krwi i jak gin zobaczył moją betę powyżej 19 tysięcy to powiedział "przy takim poziomie to już na pewno powinno być widać i może nawet serce bić" No to ucieszona wskakuję na fotel, pierw badanie normalne, wszystko ok szyjka macicy miękka, potem usg....... No i owszem był pęcherzyk i w środku zarodek, ale malutki 3,3 mm. Po wielkości zarodka gin stwierdził, że to ok 5 tygodnia, a z wyników bety wychodzi, że powinno już być dalej... Gin idzie na urlop od 1 października i mam jeszcze do niego przyjechać na dyżur w niedzielę lub w sobotę, do szpitala powiedział "tam jest jeszcze lepszy sprzęt to zrobimy kolejne usg"... Nie wiem co mam o tym myśleć, mimo wszystko założył mi kartę ciąży, napisał jakie badania mam zrobić, ale żeby z nimi poczekać nie robić teraz tylko przed samą wizytą 29 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam się cieszyć ciążą, jak od początku pod górkę..... Najpierw nie było widać nic, więc zostałam postraszona pozamaciczną, potem poszłam do innego gina, który spojrzał tylko na wyniki badań z krwi i zrobił normalne badanie bez usg i określił 5 tydzień ciąży, po tygodniu poszłam do poprzedniego gina, który stwierdził po wielkości zarodka, że to 5 tydzień, czy ja stoję w miejscu? Pesteczko urośnij proszę....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis pozałatwiałam w MOPS-ie i zrobiłam zakupki :) Sesja wypadła, ale za to odpoczęłam od domu i wieczór z mężulkiem sie szykuje....ale fajnie :) Arista \ale się naprodukoałaś.....mała całuje monitor, nie moge pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie było. Everlast ciesz się kochanie.Na pewno będzie dobrze tylko niunia powolutku rośnie:) Ciesz się a nie martw, bo szkodzisz fasolce.Cieszę sie że Ci się udało.Muszę zerknąć na tabelkę co tu się pozmieniało, kto zaciążył. A co z Dianką kiedy rodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę.Wykasowuję siebie na jakiś czas :) nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie MoniaKat-----------5---------------19.10-------29---- -----Katowice monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa Zaklęta-----------1----------------03.10.09-------25---- ------pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódz kie .......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpisuje się jeszcze do tabelki, zapytałam lekarza, czy zarodek jest za mały? A on powiedział "patrząc na wyniki bety to nie obrazują one tego co na monitorze, ale matka natura jest czasem mądrzejsza niż człowiek" - nie wiem czy te słowa miały być pocieszające, nie wiem co miały oznaczać. Dodał jeszcze, że zanim pojedzie na 3 tygodniowy urlop to chce się jeszcze upewnić czy wszystko ok. Dlatego mam przyjechać do niego do szpitala na usg pod koniec tego tygodnia. Wiecie co kiedyś nie był usg i człowiek nie miał czym zawracać sobie głowy, choć czasem też usg jest pomocne....ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje sie w tabelke, Pierrot nirzej, zawsze moge wrucic jakby jakies zmiany zaszly! nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie MoniaKat-----------5---------------19.10-------29---- -----Katowice monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa Zaklęta-----------1----------------03.10.09-------25---- ------pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wie-- ------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010------------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21----- --O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2..................... /................23............Łódz kie .......???? A.R_CT----------- --3----------??,??,2010-------23----- -----USA,CT---------????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlas nie martw sie bedzie okay, moze beta jest wysoka Bo to ciaza blizniacza, a fasoleczkijescze maluskie!!! Ja sie nastawiam na jutro, stracha mam ze nic nie wyjdzie na tescie I ze okaze sie ze..... Nawet o tym nie mysle... Jestem dobrej mysli, pruboje sie uspokoic, z Milan checia bym sie zdrzemnela! Jednak wieczorem po pra y, jadedo drugiej pract, cholercia mialam nie jechac.... No ale jest tam 3 miesieczny bobasek to sobie z nim posiedze, tylko starsze rodzenstwo bede musiala wygnac do lozek jak najszybciej, Bo cis czuje ze ich chyba po katakana porozstawiam, a znajac te dzieciaki to napewno nie neda grzeczne, takze lozka dla nich juz gotowe beda o 19!!! Jak narazie czytam was dziewczynki, mala moja spi, starsze wrucily ze szkoly ale wyglupiaja sie przed domem! Narazie spoko.... Tylko spac mi sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję jeszcze, bo póki co mam same przeboje. W końcu chciałabym po wizycie u lekarza usłyszeć "proszę Pani wszystko jest w najlepszym porządku", a tak za każdym razem jest coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT mnie też się chce spać, lekarz powiedział, że to normalne, całymi dniami ziewam.... Będzie u Ciebie wszystko ok, bo test ciążowy szybko Ci wyszedł pozytywny, pamiętasz jak ja pisałam ponad tydzień spóźnienia, a ja miałam jedną krechę na teście....a u Ciebie szybciutko wyszła druga kreska, więc pewnie jesteś już nieco dalej, niech rośnie zdrowo. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje! Ale nerwy nic Tunis dadza, wiem wiem ze latwo mowic, ja sama w nerwach! Ale trzeba by naatawionym baaardzo pozytywnie! Z tad moja decyzja o zeskoczeniu w dol tabelki, pozytywne nastawienie, wszystko bedzie okay!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mile slowa, everlast, tego mi trzeba bylo.... U ciebie tez bedzie okay! Ja to czuje! Masz tam malutkiego fasolka albo malutka fasoleczynke, tylko bawisie z toba w ciucu babke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam Bo moj szefuncio zerka co jakis czas co ja porabiam, zamiast patrzec na dzieci to ja na kafeterii siedze! No ale co innego mam robic, chyba za 5cio I 6cio latkem nie bede biegala, to nie bejbiki, za moja 2wu latka nie latam a co dopiero za starszakami!!! No ale zajme sue patrzeniem na nich a nie w telefon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×