Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

cześć dziewczynki, zrobiłam dziś test o 6 rano i co? Jedna krecha a dziś 40 dzień cyklu,przed pracą pojade sie zarejstrowac do gina na czwartek lub piatek i niech cos na te długie cykle radzi. Juz sobie nawet pomyslałam ze może mam to co czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Monisia lepiej zapisz się do gin. zawsze może cos poradzic na te długie cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia- a może u Ciebie to po prostu jest skutek odstawienia tabletek anty i cykle Ci się dopiero regulują. Mimo wszystko lepiej pójść i spytać. Ja uciekam się szykować i jadę do szpitala na USG, mam nadzieję, że będzie wszystko ok. :) Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechałam wczoraj sie zarejstrowac do gina i na jutro mam wizyte, zobaczymy co tam powie.Tylko zebym niedostała do jutra @ bo sie chyba zastrzele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Coraz ciszej tu na tym topicu musiałam przewertować 3 strony, żeby Was znaleźć. Miałam USG, lekarz powiedział, że wszystko OK, długo oglądał dzieciaczka i słyszałam jak serce mu bije :) Tyle, że szukałam potem na tym świstku pomiaru tej przezierności karkowej i nigdzie nie było, tylko były 2 wymiary główki, czyżby nie zrobił mi przezierności karkowej hmmm..... Moniś trzymam kciuki by wszystko było OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki wkoncu ty zagladnełam po bardzo długiej przerwie..... cieszcze sie ze przybyło na forum tyle cieżarnych..ale cos staraczki pouciekały.... moze troszke opowiem co u mnie sie działo :) jak narazie jestem bardzo szcześliwą meżatka swojego meża M:P i zaczynam znów sie starać o dzieciątko mam nadzieje że cos z tego wyjdzie :) Dla pewnosci stosuje testy owulacyjne ale średnio wiem co oznaczają wyniki wiec dla pewności przytulamy sie codziennie by nie przeoczyć owulki:) a tak po zatym to wszystko ok :) pozdrawiam i sciskam :) Żonka :) Lolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lolcia miło, że nas odwiedziłaś... i powodzonka w staraniach życzę.. :D ja od paru dni czuje szczególnie rano dziwnie napiete podbrzusze, tak jakby mi się w dole brzuch pompował i po chwili wraca do normy, wziełam dzisiaj nospę, jak to sie powtórzy jutro to idę do gin, bo trochę się martwię tym, niby to skurcze, które są normalne nazywają się braxtona-hicksa i w tym okresie własnie się zaczynają... ale wole się upewnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast a moze masz takie oznaczenia NT CZYLI PRZEZIERNOSC I NB KOŚĆ NOSOWA.. ??? Ja mam to tak oznaczone w karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewerlast weterynarz go opatrzył przemył mu rany dał jakis zastrzyk i tyle, kociak jest poszarpany i spuchniety i na to juz nic nie moze poradzic. od wczoraj jest z nim troszke lepiej nawet zjadł pól miseczki zupy no i ciagle pije mleko, jest bardzo wystraszony wczesniej miał swój jeden ulubiony fotel i cały czas na nim spał a teraz chowa sie po kątach za łożkami i tam siedzi. jesli chodzi o zgłoszenie na policje to owszem zgłaszalismy juz kiedys ale oni tylko dali im jakies pouczenie i nic wiecej, te psy ne maja rodowodu czy cos tam i nie ma na nich paragrafu, co innego jakby pogryzły człowieka to moze by sie zainteresowali a kota to maja gdzies ale to nic ja juz znalazlam inną zemste i wkrótce ja zrealizuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do lekarza mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze monisia masz racje idz do lekarza to napewno nic zlego ale upewnisz sie i nie bedziesz sie denerwować ewerlast ciesze sie ze wszystko dobrze z twoim dzieciaczkiem a mam jeszcze pytanie dziewczyny smarujecie sie jakimis kremami przeciw rozstepom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia52- witamy Cię ponownie i trzymam kciuki za Ciebie :) scherza - nie mam nic takiego, ani w karcie ani też na wydruku z usg. Mierzył co innego z tego co widziałam, ale myślę, że nie kość nosową, ani też przezierność karkową. No cóż pozostaje mi wierzyć, że wszystko jest ok, jak to Pan doktor stwierdził na koniec wizyty. Ale rozważam badania prenetalne, ale te co się robi od ok 18 tyg. bo na te pierwsze niestety już nie zdąże bo to maks do 13 tygodnia się robi, a ja będę w niedzielę zaczynać 14 tydzień. Więc ja już to się załapie na drugą część badań prenatalnych za parę tygodni. agnes - potrzeba czasu dla Twojego kotka, dobrze, że chociaż coś je, a to że się chowa to pewnie szuka spokoju, bo jeszcze się boi, niech siedzi gdzie mu wygodniej, jeśli tak się czuje lepiej. Wierzę, że z tego wyjdzie koty są silne i pisz na bieżąco co tam u Ciebie (u Was).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sie narobilo! Lolcia witamy spowrotem, powodzenia w starankach! Agnes biedny kotek, ale tak jak juz dziewczyny pisaly koty sa silne, potrzebuje tylko czasu na dojscie do siebie! U teacioof w tamtym roku kot zaginal, poniewarz to kot ktory chodzi gdzie mu sie podoba, wszysy mysleli ze potracil go samochood albo cos w tym rodzaju, po ponad 2och miesiacach kot sie pojawil kulal chudy byl jak patyk, prawdopodobnie albo jakis pies go gdzies dorwal albo samochod gdzies potracil, wylegiwal sie gdzies przez dwa miesiae I wrocial do domu! Po dwuch tygod iach byl niedopoznania!!!! Koty sa silne!!! Powodzenia dla malucha! Everlast fajnie ze z dzidzia okay! I Ty sie czujesz okay! To najwarzmiejsze! Tak trzymajcie! Ja mialam bardzo bylejaki dzien wczoraj, dzieciaki byly okay ale sama die czulam bylejak, jakos tak jakbym nie miala wystarczajaco powietrza do oddychania, w glowie mi sie krecilo! No ale pogoda wariuje raz cieplo raz zimno, raz paa rad slonce swieci! Jak czlowiek ma die czuc dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) daaaaaaaaaaaaaawno mnie tu nie bylo nie wiem co sie u was dzieje..... teraz juz postaram sie zagladac regularnie:) u mnie @niedlugo przyjdzie starania zawieszone (moznaby tak stwierdzic)poniewaz ciagle sie kloce zze swoim R....normalnie zero porozumienia....czasem rozwazam opcje rozstania:/ ale cos mi mowi ze trzeba dalej walczyc i ze sie w koncu ulozy...eh mam nadzieje. do tego studia nawał pracy i praktyki........................ale juz nie zanudzam:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za pocieszenie, tez mam taka nadzieje ze bedzie dobrze monisia no wkoncu sie pojawilas, nie martw sie tym ze sie klucicie czasem jest to potrzebne dla rozladowania atmosfery, wszystko sie napewno ułozy. A.rct masz racje te pogody sa dobijajace ja sie dzis ze strasznym bólem głowy obudzilam i jeszcze mnie boli jak diabli i wogule sie przeziębilam kicham ciagle i smarkam dzis do lekarza popołudniu napisze wieczorkiem relacje jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka pomyliło mi sie chodziło mi o fibiusinie ze dawno nie zaglądała ale jestem zamotana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle sie napisałam i mi sie skasowało, zaczne od początku. A wiec byłam dzisiaj u gina i powiedzialam mu o tych moich cyklach i ze sie staram o dzidziusia,on stwierdził że te długie cykle to najprawdopodobniej przyczyna odstawienia tabletek i ze dlatego mi sie wydłuzyły i obliczył że owulacja tez mi sie przesuneła i ze miałam ja pod koniec października, więc jak doszło do współżycia w tych dniach to jest duże prawdopodobieństwo że jestem w ciąży, ale niemoże nic stwierdzic bo to jeszcze zawcześnie,że test ciążowy wyszedł negatywnie bo tez jeszcze zawcześnie zeby cokolwiek wykazało.Powiedział że jezeli w przeciągu 2 tygodni niedostane @ to zebym powtuzyła test,jak bedzie pozytywny to mam przyjśc bo ciąża,a jezeli nadal bedzie negatywny to tez mam przyjść to rozpoczniemy badania, bo teraz zawcześnie nawet by zrobić cytologie bo musze byc po @. Juz teraz dobrze niepamiętam ale wydaje mi sie ze jednak przytulaliśmy sie z S pod koniec października więc trzymajcie kciuki zeby sie udalo. I od 2 dni tak dziwnie bolały mnie jajniki jak na @, dziś boli mnie podbrzysze,ale cycuchy bez zadnych zmian.chyba że jednak boli mnie na @. ale sie nienakrecam. Jeszcze jak wychodziłam juz od niego z gabinetu to nakoniec powiedział żebym uważała na siebie tak jak bym była w ciąży. Witamy ciw zpowrotem Lolcia i ciebie fibisiunia, mam nadzieje ze juz niebędziecie znikały na tak długo :) http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr/tydzien-3.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia -zaglądaj do nas częściej :) Byłoby miło, a trudne chwile przeczekaj, jeśli naprawdę się kochacie to przejdziecie razem nie jedną burzę, trzymam kciuki 🌼 agnes - czekam na wieści jak po wizycie, wierzę że wieści będą dobre 🌼. Mam pytanie, bo jesteśmy na tym samym etapie ciąży, czy chodzisz jeszcze w swoich spodniach czy już Ci brzuszek wybiło i się nie dopinasz?? monisia647 - za Ciebie też trzymam kciuki, żeby się udało 🌼 przypomnij sobie moją historię ja w 42 dniu cyklu miałam test negatywny i lekarz też nie potwierdził mi ciąży. :) Fajny ten link co posłałaś :) ARCT - co tam u Ciebie? Brzuszek rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witajcie spowrotem!! Monisia super ze bylas u Gina, I tak jak powiedziala uwarzam na siebie tak jakbyscie byla zaciazona! Agnes daj znac jak tam wizyta! Everlast ja sie w swoje spodnie juz nie mieszcze, tzn mieszcze sie ale nie chodze w nich Bo mi niewygodnie, jak stone jest okay, ale zeby usiasc musze ze rozpinac, takze co teraz nosze to dresy, a ze moja praca nie wymaga zadnego ladnego stroju, to dresy sa moimi przyjaciolmi! Wczoraj sie dowiedzialam ze znajoma jest w ciazy I ma date porodu na 23 maja, jej maz sobie zartowal zeby zrobic zaklad ktora pierwsza urodzi, ja mam na 28, takze male prawdopodobienstwo ze ja bede pierwsza! No ale tak fajnie ze ktos z osob ktore czasem widze jest w takiej samejsytuacji! Wczoraj czulam sie okropnie, rano bylo okay a poten jak mnie wzielo, po pierwsze glowa mi pekala po drugie bylam bez sil, a po trzecie wszystko co chcialam zrobic to bylo jechac do domu polozyc sie do lozka I zapomiec o calym swiecie! No ale jakos przetrwalam do konca dnia opilam die herbatki z ctrynka najadlam sie wzielam cieplutki prysznic I poszlam spac! Dzisiaj jak narazie okay! Mam nadzieje ze tak zostanie! Monisia trzymam kciukasy zeby sir udalo I zeby to byl ten glupi okres gdzie za wczesnie na wykrycie ciazy a czujesz sie jak na @ Bo sie wszystko tam uklada zeby dzidzi bylo wygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc .... ja za pół godz lece do gin. od soboty mam skurcze, pani gin kazała zrobic badanie moczyu, i przyjsc bo chce sprawdzic czy czasem szyjka sie nie skruciła ahhhhh...... mam nadzieje ze jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy wcześniej nie pisałam na tego typu forach, ale po przeczytaniu waszych wpisów widzę że to fajna sprawa. Może napiszę coś o sobie mam 22 lat, jeste 2 lata po ślubie. Od czasu ślubu nie stosuję żadnej anykoncepcji, ale narazie nie doczekałam się dwóch wymarzonych kresek. Powoli tracimy nadziuję że zostaniemy szczęśliwymi rodzicami, może powinniśmy wykonać jakieś badania??? Jesli macie jakies rady proszę o wpisy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, znowu sie zle czuje! Pierdziele de zaraz z szefem gadac ze jade do domu zaraz po tym jak odbiore dzieciaki ze szkoly I wyszykuje na plywanie! Ja tez mam prawo wylezec sie w lozku jak sie zle czuje! Tym bardziej ze mam to samo cholerstwo co wszystkie dzieci ktore of tygodnia albo opuszczaja szkole I spia Cale Dniester Bo sa tak wymeczone albo sa niezboane I ja to wszystko musze znosic, razem ze swoon przeziebieniem! Mam dosc! Jade do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje Słońca Jestem po zakupach, sprzątaniu i dentyscie, jutro powtórka z rozrywki, z tym, że jeszcze gotowanie i sam na sam z moją słodką Emi.....Zamóiłam dziś 2 torty do odebrania w sobotę. Jutro wieczorkiem gotuje bogracz na ciepłą sobotnia kolację :) Dziś doszłą ksiażka Doroty Zawadzkiej i w chwilach relaksu musze, ja przynajmniej przekartkować :) Do tego zbieram komercyjne informacje dot Warty, wiec mam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulinka, proponuję wizytę u gina z mozliwoscią wykonania USG oraz badanie nasienia. Jesteście młodzi, wiec szansa jest zawsze, buziaki Jutro napiszę wiecej, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piękne moje, ja już wróciłam... Povczytałam Was... Al;e szczerze to myślałam, że więcej będę miała do nadrobienia.... Wyjazd się udał :) Dziś do szkoły :/ niestety.. Jakoś nie maam weny do pisania, witam wsyztskich Lolcię, która powróciła szczególnie:):):) Nie mam coś weny do pisania, napioszę późnieej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewerlast z tymi moimi cyklami to ja własnie juz wcześniej sobie o tobie pomyslałam i mówiłam o twojej sytuacij mojemu S . No zobaczymy co bedzie, 2 tygodnie szybko zleca. Tylko niedługo mam urodzinki i nawet piwka sie nienapije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wczoraj nie napisalam ale dzis nadrabiam, wczorajsza wizyta u lekarza była udana, najpierw badanie na tym tzw samolocie czy jak tam to sie nazywa i wszystko dobrze,potem usg i widzialam dzidzie jak sie rusza,rusza rączkami przekręca główką i sie bardzo kręci i gin mi juz chciał zrobic zdjecie dzidzi i zacząl sie smiać bo mówi ze ma go gdzies bo sie tyłkiem odwróciło fasolka ma prawie 7 cm i jak narazie wszystko dobrze sie rozwinęło ewerlast co do spodni to ja chodze w biodrówkach i sie dopinam ale wiadomo biodrówki pod brzuchem, w domu chodze w dresach bo mi wygodnie brzuch juz sie powiekszył i sie odznacza w obcisłych sweterkach czarna fajnie ze juz wrócilaś i ze wyjazd sie udał monisia napewno wszystko bedzie dobrze i mam nadzieje ze fasolka jest juz u ciebie Artc nie przemęczaj sie jak sie nieciekawie czujesz, wypoczywaj jak najwiecej mnie tez ostatnio głowa peka, wczoraj smarowalam czoło amolem i troche pomagało, gin powiedzial ze mozna brac paracetamol jak mocno boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes- wiedziałam, że przyniesiesz dobre wieści, cieszę się, że wszystko ok. moje dziecię też już ma 7, 4 cm :) wielkość cytryny, szkoda, że tej cytryny nie czuję w brzuchu :) MoniaKat - ale narobiłaś mi smaka na bogracz. Mniam dawno nie jadłam. ;) ARCT - mam nadzieję, że odpoczęłaś choć trochę. Może wziąć trochę wolnego? Weekend masz wolny? To przynajmniej już jutro sobie odpoczniesz. scherza - co tam u Ciebie jak tam po wizycie u gina? Czarna - witaj z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×