Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Fibisiunia tez bym tak chciała, ale neistety.. takie życie. U mnie jakoś zjebanie... sAMA NIE WIEM JAK TO OPISAĆ. AA szkod agadac o tym:) Fibisiunia a co studiujesz?? Bo ja anwet nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Arista pedagogike kierunek: integracja edukacji elementarnej. juz 4 rok...mam nadzieje ze 5 bedzie luzniejszy i nie bede musiala tu pomieszkiwac:/ wiesz u mnie bylo zjebanie przed walentynkami. nie wiedzilaam czego chce z R tez nie chcialam sie spotykac..bylo kiepsko ale wzielam sie w koncu w garsc i jest oki i z R lepiej sie uklada:) moze u ciebie jest podobnie...wiesz ze ostatnio slysze duzo takich narzekan na samopoczucie moze przez ten snieg zimno, ciemno....kazdemy chce sie juz do wiosny. zycie wtedy rozkwita i czlowiek od razu weselszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Fibisiunia, wszystko przez tę pogodę. Odechciewa się wszystkiego., Niech przyjdzie ta wiosna:) Kocham spacery i wszytsko, pieknę pąki na drzewach, mój jabłkowy sad. KOCHAM WIOSNĘ!!!!!!!!!!! :):) I kocham Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uczucie to odwzajemniam:* juz nie moge sie doczekac spiewu ptakow powiewu cieplego wietrzyku na twarzy mmmmmmmmmmmmm rozmazylam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh Fibisiunia poczułam wiosnę:) Ale tak a propos wiosny, to najważniejsze żeby w sercu była i to przez cały rok:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wiosna w sercu limit ostatnio wyczerpala musze naladowac baterie i to predko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaOna chcialabym zaprosic cie na nk jak mam cie odnależc?? moze na maila mi wyslij namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ta poczta mi szwankuje, przyszeł mi mail zwrotny... Ale wysłałam jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde...... fibisiunia wiesz co to Ty mi na maila wyslij swoje dane a ja Cie zaprosze, nie wiem o co chodzi z Tą moją pocztę... Coś się pieprzy.... alle000gro@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiuniu moja kochana, to nie est mój mail... jakośsamo się to wkleiło a ja nie moge tego usunąć, raz jest,a raz nie ma, kochana wyslij na ten który podałam w poście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Fibisiunia, masz zablokowana galerię zdjęć, tak, ze nawet znajomi nie mogą oberzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytuj profil ---------->prywatność-------------> "co widzą znajom i w moim profilu" i zaznacz tam też galkerię. I wtedy będzie dobrze:) Ciekawe czy współlokatorka, bedzie używała swoje podpaski, czy wcale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak zrobilam...skoro dalej nic to nie wiem o co chodzi. zaprosilam tez chyba Ariste i ARCT wiec dziewczyny jak dostayscie zaproszenie to dajcie znac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, kochane:* Widzę, że niezłe tu rozmowy prowadzicie:P Dołączę się, bo mój R na razie w kąpieli, ja po praktykach dziś padnięta jak pies, mimo tego, że to tylko 4 godzinki... Ale dzieci potrafią dać w kość, podziwiam AR_CT!!! Fibisiuia, z tą współlokatorką- na razie zabierz te podpaski i zobacz, co się stanie. Jeśli dziewczyna jest kumata, to zrozumie, że odkryłaś jej podkradanie i może to ją czegoś nauczy. A jak jest niekumata, lub- co gorzej- bezczelna- i zauważysz takie rzeczy raz jeszcze, to już trzeba będzie zacząć rozmowy... Widzę, że Ty też pedagożka, więc wiesz pewnie, jak rozmawiać na trudne tematy:D hihi P.S. Ja też chcę mieć Cię w znajomych, sprawdzę u Czarnej:D Jadę jutro na ten ślub, jeszcze zdążę przed wyjazdem wreszcie odebrać wyniki badań na grupę krwi... Dziewczyny, co do pytań o starania i ciążę- znajomi potrafią czasem być wkurzający na maxa... zwłaszcza, jak ktoś ma kłopoty, to jak na złość wszyscy wokół pytają, wymyślają, naciskają. Czasem nawet rodzice przesadzają z tym, że chcieliby już być dziadkami- dzieci to indywidualna sprawa, jeśli ktoś chce poczekać np. do 30-tki i zarobić kasę to jego sprawa! A jak się ma problemy to taie pytania dopiero mogą wnerwić:/ Ale spokojnie, co Was nie zabije, to Was wzmocni:* Chciałabym Wam też wysłać fotki rzeczy dla mojego malucha, ale nie wiem, jak to się robi, nie wiem, jak zrobić tak, jak Scherza na przykład...:/ Powiecie mi, jak to się robi? Ja po weekendzie wyślę Wam rzeczy dla mojego bejbinka i dodam na nk foty ze ślubu:) P.S. Rano miałam Wam napisać, ale zapomniałam, że śniło mi się, że moja mama obcięła naszemu psu nos...:P masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu .. No trudno, nie pooglądamy sobie Ciebie... Ciekawe jaką minę współlokatorka zrobi, jak np pójdzie sobie zmienić podpaskę, nie weźmie swoich, a Twoich nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×