Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

:D HE dziewczyny królujecie dzisiaj na forum !!!! no ciekawe jak sobie koleżanka poradzi bez tak potrzebnej rzeczy he he - dobrze zrobiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista ja po zgraniu fotek na kompa weszłam na stronę www.fotosik.pl zalogowałam się i dodałam zdjęcia , a pózniej pokazują się kody które się kopiuje i wrzuca w swoją odp. na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista to miałaś sen :D:D:D:D:D haaa, śmieję się sama do siebie. A co do zdjęć.. Musisz założyć sobie konto na fotosiku, i tam już dalej się pokierują:) Trzeba się tylko zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia - mam ciebie juz w snajomych ;) Ja dzisiaj dzien do dup* pogoda u nas bylejaka, najpierw deszcz, potem snieg, potem grad.... I zimno, mokro, ciemno.... Glowa boli I'd rana ;/ no ale jeszcze 30 minut I koniec pracy, prosto po klucze do nowego mieszkania ;) to mnie trzyma przy zyciu, ciesze sie I juz nie moge sie doczekac przeprowadzki I urzadzania pokoju malej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczynki jestescie jak milo:) sprawdzcie u czarnulki i zaproscie mnie bardzo chetnie przyjme zaproszenie:) oczka mi juz sie kleja zmykam spac:)do jutra dobranoc. buziaki a co do snow to z niedzieli na poniedzialek snil mi sie łupież ze mialam na glowie taaaaki wielki...sprawdzilam w senniku choc niezbyt w to wierze ale to oznacza ze ktos sie nasmiewa ze mnie lub zle mi zyczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. 1- dostałam zaproszonko, już Cię mam, Fibisiunia:) P.S. 2- przypomniało mi się coś apropos wczorajszych rozmyślań o dziewicach- najstarsza dziewica, jaką znam osobiście, ma ... 28 lat:) Także istnieją jeszcze kobiety z żelaznymi zasadami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jaki ruch na forum:):):) Wiecie co maskara, tyle czasu razem:):) W naszą pierwszą rocznicę, musimy spędzić dzień razem i nie in teresuje mnie, ze któraś będzie na urlopie. Ten dzień spędzamy razem i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aista wiesz co, nie mam nic doi takich osób, ale z dwojga złego wolałabym starcić swą błonę mając 14 lat, niż 28.... Bo mając 14 moge sobie powspominać jaka byłam szalona, a mając 28. kosmos..... Ja zawsze byłam szlaona i niegrzeczna..... :p i to kocham.... musimy kiedyś sobie poopowiadać akieś śmieszne i szlaone historie z młodych czasów :D:D; a raczej z czasów szaleństw, bo nadal młode ejsteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o tym, zeby na forum, ale jak da rade to nawet i w realu.. Tylko est prblem, bo nasze ciężarne do tej pory wyklują.. :D więc trudno będzie się zebrać;/ Ale nie wazne jak, nie ważne gdzie, wazne z kim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu by nie...:P W sumie w realu byłoby 100% fajniej! Możnaby nawet sobie wynająć jakieś 2 pokoje w niedrogim hotelu i sobie zrobić babski weekend:P hehe... Poza tym wtedy będzie lipiec, sądzę, że na ten dzień- dwa mężowie zajęliby się dzieciakami, hihi... a jak nie da rady, to na forum... Ja już zmykam, kcohane, mężuś wypluskany, a ja jutro jadę, zobaczę się z nim w sobotę, więc idę się potulić:) By miło nam się spało...:) Buziaki!!!:* Jak będę mogła, to zajrzę do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rista fajny pomysł zarzuciłaś:):):) Kurna, aż się ciepło na sercu zrobiło jak pomyslałam o tym spotkaniu::):):):0 Bardzooo bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie forum szaleje ;) z podpskami nizla zabaw, ciekawe co bedna zrobi jak ich nie bedzie w lazience, obserwuj ja jak pujdzie I wyjdzie I zaraz wroci tzn ze Nyla sie "przebrac" ale nie miala w co ;) arista... Witaj w zwariowanym swiecie z dzieciakami.... Fakt jet meczace, ale ja to kocham nie wyobrarzam sobe w innej pracy np za biorkiem czy cos.... W sumie pewnie obydwie jestesmy zmeczone praca, obydwie bylysmy z dziecmi ale tez w inny sposob nasz dzien spedzilysmy, Ty masz wiecej dzieci I ciagle w jednym budynku ja mam 3ke I ciagle gzies z Mimi jerzdze cos zalatwiam it'd.... Dzisiaj mala np obskoczylam dwuch lekarzy, male zakupy, zachaczylam o moja halupke zeby psa wyprowadzic I do 13.30 o wszystko bylo zalatfione.... Takze mialam swoj poranek tylko rzepka mala za mna latala ;) prawie tak jakbym juz swoje miala.... JeszcE tylko 5min, szefuncio powonien byc w domku za chwile I ja mam wooooolny wieczoor.. Tylko godzinke wczesniej wychodze ale jednak to duuuuuuza roznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na spotkaniu bede wam towarzyszyc duchowo.... Chyba ze na forum to wtedy siedolaczam ;) Niestety nie dam rady do PL poleciec w lipcu :/ ale pomysl superancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!! Dziewczyny fajny pomysł z tym spotkaniem :D Ja szykuję się zaraz na wizytę, dzisiaj będziemy ważyć małego bąbelka- zobaczymy czy go dobrze karmię :D Miłego dnia i dam znać pózniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myslalam ze mi znow komp nawala bo nie moglam wyslac wiadomosci. a tak wogule to czesc dziewczynki dawno mnie nie bylo ale jakos nie mam czasu a jak mam to mezus mi kompa zabiera bo graja w jakichś farmerów czy cos z bratem i nie moge sie dopchac u mnie jakos leci, brzuchol coraz wiekszy i wiekszy i coraz trudniej sie poruszac i chyba ostatnio popadlam w jakos depresje wszystko mnie dookola wkurza i juz pare dni mam cicge dni z mężusiem bo jego rodzinka mnie do szalu doprowadza dziewczyny chyba macie racje ta pogoda jest taka do dupy moglo by byc juz cieplo moze na wszystkie rzeczy by sie inaczej spojrzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, już niedługo wiosna, i wszystko będzie prostsze:):) Arista dziś jedzie na ślub:) Super ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo oczy otworzylam od razu myk na forum:) co do spotkania to fakt naszym ciężarówkom może byc ciezko....to nic dla mnie w ostatecznosci moze byc spotkanie na forum:) agnes wiosna juz niedlugo :) chociaz ja dzis wygladam przez okno a tu sniezek proszy:( załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:* Znów porąbany sen miałam, znów śniło mi się morze i wielkie fale, które miały zalać świat... A potem napad na dom mojej babci i wielki pies o imieniu Iwopna, który najpierw nie chciał wpuścić mnie na ogród babci, a potem sam wyskoczył przez furtkę i po mnie poszedł... Hihi Ano, Czarnulo, jadę na ślub:) Co prawda posiedzę sobie w domku i ponudzę się z tatą... Ale za to sobota będzie super, musi być! Byle im pogoda dopisała, na naszym ślubie od rana padał deszcz i myślałam, że ze słonka będą nici, ale akurat jak jechaliśmy do zamku to się rozpogodziło i mieliśmy super pogodę:) Moja znajoma urodziła wczoraj córeczkę, mi się śniło, że to ja urodzę 23 lutego, hehe... ciekawe, jak jej dała na imię? W ogóle dziś z rana zadzwoniłam na policję... Sąsiedzi z dołu znów się awanturowali, dzieci płakały...Ta matka normalnie biega za nimi po całym mieszkaniu, drze się na nie i je bije- tak przynajmniej to słychać z mojego mieszkania... To sąsiedztwo jest okropne- na górze imprezy, na dole przemoc, ostatnio nawet sąsiad z naprzeciwka ledwie zmieścił się w drzwi, kilkakrotnie zachaczając o futrynę- tak był pijany... a szedł do domu z taką kobietą (żona? córka?) i z jej malutkim dzieckiem, może 2-3 letnim... Nie wiem, czy policja coś z tym zrobiła lub zrobi, ale mam poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Zeby to było raz, to bym nie dzwoniła, ale już kilka razy słyszałam jak ona bije dzieci, one płaczą... Ten facet co rusz się na nich wydziera. Ostatnio dziecko uciekało po mieszkaniu i wołało "Mamo, nie bij!"...Makabra:( yczę Wam pięknego dnia, dziewczyny:) Oby słonko rozjaśniało Wasze myśli i żeby nie przydarzyło się nic przykrego... Ja się zbieram, fryzurę muszę ułożyć, jakoś się ubrać... Jadę w butach na obcasie, nie jest wysoki, ale daaaawno nie łaziłam w niepłaskich butach... Jakoś dam radę, mam nadzieję:P Będe musiała uważać, jak chodzę:) Buziaki i do usłyszenia!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista życzę Ci suoer zabawy:) I tego żebys się nie przewróciła:) Fibisiunia ja tez jak tylko oczy otworze to na forum lecę:) Arct, to na nasza pierwszą rocznicę pojedziemy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już po wizycie, mały waży 2300, jest wysoki ale chudziutki , waga ok jak na ten wiek ciązy, gorzej z łozyskiem bo nazwała je stare i wczesniej urodze około 20 marca tak stwierdziła więc zobaczymy poza tym wszystko w normie i dobrze jest Arista dobrej zabawy tylko nie szalej za mocno :D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza cieszę się, ze wszystko jest dobrze:) Czyli Dominiś będzie z nami za 3 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza ciesze sie ze wszystko gra:) zaraz na uczelnie dzis zajecia do 19.00. kto to taki plan beznadzejny wymyslil ze na 15.30 do szkoly:/ przez to caly dzien rozwalony.....moja uczelnia ogolnie jest strasznie niezorganizowana....ok lece sie szykowac buziaki:* do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu dużo napisane :) zaszalałyście wczoraj :) Co do spotkania to SUPER pomysł,tylko żeby wypalił,a jak nie to wszystkie na forum. Arista uważaj tam na siebie na tym weselichu. Scherza to super że z Dominisiem wszystko ok :) Coś cicho ostatnio u Everlast. A pogoda znowu do dupy, u nas dzisiaj padał śnieg. Scherza jeszcze nam nie powiedziałaś co byś od nas chciała na wyprawkę,w końcu niedługo rodzisz. Idę zjeść obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś zjebanie czuję... masakra......................................................... Nie mam na nic natchnienia:( @ za ok tydzień, uuz czuję ją nadchodzącą... Wpierdalam jak głupia, syfy miw yskoczyły i w ogóle wszytsko jest do dupy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D monisia jak dalej jest to aktualne co pisałyśmy odnosnie prezencików dla kazdego narodzonego dzidziusia to chciałbym zeby to była niespodzianka :D tak to dalej boli mnie brzuch ale mam zrobić jakies badania dodatkowe na wątrobę, poza tym sprawdziłam wymiary maluszka co prawda trochę tygodnie odbiegają od siebie ale pani gin. mówiła ze tak moze być więc jej wierze i nie będę się tym zamartwiać , ogólnie jest ok ale muszę się oswoić z myslą ze to już około 20 marca mogę się spodziewac małego astronauty w domku :D ZOBACZYMY JAK TO WYJDZIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe.... No to sie nachwalilas monisia ;) ja jestem zabiegana, dzieciaki pol dnia w szkole tylko, lips spraw do zalatwienie I ciaglam przedszkole ze soba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pomysły wysyłajcie na pocztę na nk i wybierzemy najlepszy, taki mój pomysł,jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×