Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

W dużym skrócie napisałam tak... Do Monisi- oby przytrafiało jej się więcej miłych niespodzianek, a nie takich smutnych samych, bo ręce opadają jak się czyta o napadach, kradzieżach, itp... Do Czarnej- że dobrze, że ma regularne @, a mi na zgagę pomagało jabłko, ale nic więcej, jeszcze tylko Rennie... Do AR_CT- że ja na jej miejscu nie zdecydowałabym się na prześwietlenie, bo i tak z niego nic nie wyjdzie, a to duże ryzyko. Lekarz lekarzem- wiem, ze ma się do niego zaufanie, ale w końcu to lekarz pomylił mi jajnik z ciążą pozamaciczną, hehe... więc bywa różnie z nimi! Jutro mam badanie i usg, trzymajcie kciuki abym poznała płeć i by wszystko było ok. Pozdrawiam i całuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista ja trzymam kciuki:) Będzie dobrze:) NA 100 % :) Wrzuć zdjęcia:) Jestem ciekawa tej zmienionej fryzurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Czarnulko...czekam, aż tata mi je prześle, bo on mi zrobił takie super śliczne:D hehe... ale coś nie mogę się doprosić, by mi je wysłał... Na inne rzeczy, by wysyłać to ma czas, ale żeby kilka zdjęć wrzucić, to zaraz zacznie gadać, że ile to pracy, bla bla bla...:P No, mam nadzieję, że zobaczę małą dziewuszkę na usg:) Od paru dni mam dzikie sny:D Raz śniło mi się, że urodziłam synka, pobiegłam z nim do domu, bo zaczeło padać, zaczełam go przewijać a jak go przewijałam to patrzę, a tam z boku leży drugie dziecko... Zdziwiona przyglądam mu się, a to nie dziecko, tylko kot! Patrzę, a tu zamiast 1 dziecka mam 2 i to w dodatku koty!:D Jeden miał niebieskie oczka i był biały i puchaty, a drugi czarny jak mój Salem:D Dziś też śniło mi się, że miałam syna i w tym śnie byłam z tego powodu bardzo smutna... Zaczełąm go przewijać a tu okazało się...że to kot. Masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... Dziekuje bardzi za kilka slow na temat tych prEswietlen, zdecydowalam sir nie robic tego teraz.... Tak jak everlast mowi ONI tutaj to robia kazdemu kto jestrodzony pozastanem, glupota.... No ale Noe obedzie sir bez, hocus moge wydusic od nich puzniejszym termin.... Ze wzgledu na dzidzie .... A co ja trz mam swoje prawo I moge sie nie zgodzic na to.... Gdybyscie mi nie powiedzialy nic to pewnie pojutrze juzbym byla po, I pewnie bym zalowala.... A tak to dla swojego spokojnego snu przesune to na czas kiedy juz bede po ciazy I karmieniu.... Cholercia moja mala jest calkiem gotowa na nastepne zajecia, juz ma w swoim plamie zajec, plywanie, balet, klase rysunku dla maluchoof, a I'd nastepnego tygodnia zaczyna jazde na lyzwach.... W sumie klasy sa dla trzylatkoof I w gore, ale ona trzyma super rownowage na lyzwach I jest super szcEsliwa ze bedzie na lodzie ze swoja siostra I bratem.... Zobaczymy.... Najprawdopodobniej zaczniemy klasy.... Sorki ze was tak wasnopsypuje, ale ona jak moja wlasna.... Mam ja od urodEnia I nie moge uwierzyc ze czas tak sYbko leci, dopiero co sie urodzila a juz na lyzwach zaczyna jezdzic.... Mala skacze jak glupia, brUch jak galaretka sie trzesie... Dzisiaj mam calkiem obciska bluzke to widac jak nic, co chwila ktos sie patrzy I smieje, a jestem w zatliczonym miejscu gdzie znam wiekszosc ludzi Bo od 3 lat tu przyjerzfzam z dIeciakami ;) Mam ochote na jakas przekaske I sama now wem co bym zjadla.... Booo to jest najgorsze, jak Chce sie cos jest a nie wiem co, wyedy w ruch Ida czekoladki I inne duperele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Jesli chodZi o any, to ja mam tosamo, glupoty mi sie snia, nawet o nich nie posE Bo sensu nienmaja I w Cale o nich Noe mysle Bo to naprawde pierdoly takie.... No ale to juz taka nasza ciazowa glowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArCt dobrze, ze nie zrobisz tego prześwietlenia:) Mój Kochaniutek pojechał dzisiaj do domu... A ja spędzam wieczór czytając głupoty na kafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !!! :D Co do snów to ja mam też strasznie głupie, niepokojące a czasem wstrząsające sny, ale w ksiązce co czytam piszą o tym ale lekarstwa na to nie ma :D Śniadanko juz zjadłam i będę sie szykować na wizyte co prawda jest po południu , ale dopiero co wstałam a tu jeszcze sterta rzeczy do prasowania :( a taknie lubię tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, scherza - trzymam kciuki za Wasze wizyty.🌼 Ja dziś jakaś niewyspana, przewracałam się z boku na bok w nocy, przez te biodra, a raczej biodro, bo mi lewe doskwiera, jak leżę na lewym boku to 20 min max, bo mnie boli, a jak leżę na prawym boku, to lewe mi drętwieje. A do tego boli mnie dziś brzuch tzn. nie cały tylko o góry, więc się zastanawiam, czy to nie żołądek. Mała się rusza, więc jestem spokojna, a może to ona przez noc leżała mi tak wysoko i mam flaki obolałe teraz :P Kurde długo czułam się dobrze, ale chyba i mnie dopadły dolegliwości ciążowe. :O Wypiję miętkę lub rumianek i położę się na chwilkę. Może przejdzie, jak tak to potem zrobię pranie i poodkurzam troszku. U mnie szaro jest i chmurzaście, pewnie śnieg będzie padał, a ja już chcę wiosnę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz uciekam do pracy, zaczął mi się miesiąc popołudniówek. Dziewczyny życzę powodzenia u lekarzy :) U nas strasznie wieje wiatr,w nocy popadało troszkę śniegu,słonko czasem wyjrzy na 3 sekundy,a co do wiosny to słyszałam że ma przyjść dopiero w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia Ty tu lep[ie nie kracz z tą wiosną:) Niech przyjdzie jak najszybciej. Przez ten miesiąc.. tzn jak zaczęły mi się zachciewajki na @, wpieprzałam cały czas śledzie w śmietanie. Hehh:)): Ale mnie dziś krzyż z lewej strony bolał... buuuuu, ta wstrętna @ daje o sobie znać... Ciekawe o której do mnie zawita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast.... Ja mamti samo z lewym biodrem, strasznie boli, jak leze na lewym boku to po 10 minutach bie ma mowy zebym sir mogla ruszyc, a najgorsze jest to ze jak sie poloE na prawym boku to mnie zgaga meczy, mala uciskaja na estrone czy cokolwiek jest gdzies tam po prawej stronie I normalnie w sekundzie w ktorej uloze sie na prawy bok mam okropna zgage, jak leze na plecach to mnie w krzyzu.... Takze w nocy spie bylejak, ale jakos sir przyzwyczaila do niewyspanych nocy... I zyje ;) A czasem tez mnie boli Gora brzucha, jak mala sir ulozy albo Skopie mnie gdzies ram to potem jest taki nieprzyjemny bool.... U nas pogoda sir zepsula, bylo kilka ladnych dni, a dzisiaj snieg, Cale szcEscie ze nie jest strasNie zimno to snieg sie topi odrazu.... No ake mokro I ponuro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym to prze to pogote jestem padnieta.... Nic mi sie Noe chce.... No ale moze sie pogoda zmieni cos sloneczko wyglada zza chmurek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mi eksplodują cycki!! @ wieczorem na pewno przyjdzie, ostatnio też wieczorem dostałam, a jak nie to jutro w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli, któraś ma ochotę złożyć się na małego Dominiczka, to proszę napisać do mnie na NK, tam Wam podeśle nr konta, na które możecie wpłacać składkę :) No i czekam oczywiście na pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast ja do Ciebie napisałam, przyślij mi numer konta, przeleję dzisiaj pieniążki:) Zobaczymy ile się nazbiera wtedy zadecydujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem głupia, mimo to, ze wiem i czuję po sobie, ze dostanę okres, to i tak już sobie myślę jakby to było jakbym była w ciąży itd.... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam ci jakis czas... Podczytuje co dzieje, ale nie za duzo.... Cisza jak makiem zasial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie u was juznpuzna pora.... Ja mam jeszcze jasno za oknem ;) Zasypiam na siedzaca.... DZieciaki maja zajecia a ja siedze I czekam... Mala sie wierci, od kilku dni czuje takie jakby gilgotanie w dole brzucha, I kopniaki tylko po prawej stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masz rację Arct, już późno 23.. No ale miałam nadzieję na popisanie o wszystkim i niczym:) No to mała daje o sobie znać:) Super:) To musi być cudowne uczucie czuć kopniaki takiej małe istotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - to jest nisamowite... Te gilgotanie to podobno czkawka malej.... A te kopniaki to jest niesamowite.... Ja kazdego kopniaka wyczekuje... Uwielbiam kopniaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, już wczoraj po wizycie u świetnego ginekologa nie miałam chęci pisać - byłam w przychodni u innego niż chodzę i nie to ze czekałam 2 godziny na przyjcie to potraktował mnie dość dziwnie - nie chciał zrobic mi badań które potrzebne mi są do szpitala, bo bez tego nie chcą przyjmować- no ale po wielkim gadaniu z łachą zrobił to tak mnie zbadał ze nie mogłam z fotela zejśc tak bolało- i jeszcze do mnie zebym nie przesadzała- ale mówię wam ze jeszcze zaden gin nie był tak niemiły i tak niedelikatny - po wyjściu miałam ochotę złożyć na niego skargę..ale machnęłam na to ręką.... a tak z innej beczki... mam taki mały pomysł na prezencik dla Dominisia tak przyszło mi do glowy ze przydałby się taki przybornik na łóżeczko, wkleje z allego przykładowy link : http://www.allegro.pl/item933769812_drewex_at_mis_na_chmurce_przybornik_na_akcesoria.html coś w tym stylu i jak można by było to kolor kremowy albo beżowy no nie musi być ten moze być jakiś inny według już waszego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza super, ze nam napisałaś, teraz będzie wiadomo co kupić i prezent będzie trafiony. Bardzo się cieszę:):) Więc już nie mamy problemu co kupić:) Gin co napisałas tragedia jakaś... Ja czekam na @ dziś źle się czuję, głowa mnie boli, cycki mnie bolą, pieka, szczypią, nie wiem jak to nazwać, i ogólnie co 5 minut sprawdzam czy nie dostałam@ Dziś mi się śniło, ze zrobiłam sobie test ciążowy i wyszedł pozytywny, z tym, że druga kreska była jaśniutka. Już się cieszyłam, ze w ciąży jestem, a tu zobaczyłam małą plamkę krwi i po wszystkim.:( Wiecie co dziewczyny wczoraj jak nie dostałam @ cały czas myslałam o tym i wkręcałam sobie, że jestem w ciąży.. Nienawidzę tego stanu, bo wtedy nie mam nic innego w głowie tylko DZIECKO a rozczarowanie przychodzi zaraz... Fakt @ jeszcze nie dostałam, ale czuję, ze dostanę. Ale mimo to oszukuję siebie i daje sobie nadzieję, że jestem w ciąży.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×