Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Monisiu ja jestem za... Jeszcze raz podpiszmy się która się złoży. A więc rozpoczynam listę Czarna Monisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak było ustalone, po 10 zł, tak??? :) Słuchajcie, ja zostałam wybrana na skarbnika, ale mam mały problem.. otóż popierdzielą mi się coś przelewy przez internet, musze jechać do banku i zgłosić, ale jakoś nie chce mi się.... Czy któraś byłaby chętna na to, zeby zebrać pieniążki?? No i musi miec konto na allegro, zeby wszytsko sprawnie poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam konta na allegro :) i tak jak była mowa po 10 zł. To która dziewczyna bierze na siebie zbieranie kasy? Fibisiunia chyba zaprosiłam cię do znajomych na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam do was pytanko. czy która z Was używała kiedyś tamponów s biedronki "safe"?? Ostatnio byłam na zakupach, a, ze @ niedługio, tampaxy się skończyły to musiałam kupić, patrzę a tu moje ob po 25 zł !!!!!!!!! Szok, więc chciałam spróbowac te, a nie wiem czy to nie jakieś gówno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co to za pomysl ja nie jestem w temacie:P czarna nie wiem co za tampony ale sprobuj to sie przekonasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, Fibisiunia, zapierdziel◙e sobie tampona, wyjde na ulice, a tu mi bedzie ciekło po nogach :D:D:D Kochana, postanowiłysmy, ze skałdamy sie, dla każdej ciężarnej tuż przed terminem jej porou po 10 zł, na mały upominek dla maleńkiej dzidzi:):0 Wysyłamy pieniądze do jednej z dziewczyn wspólnie wybieramy prezent na allegro, p[iszemy maila, zeby sprzedawca wysłal pod inny adres i w taki wlasnie sposób, każda ciężarówka dostanie prezencik od forumowiczek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pojadę do elkarza z takim brudnym tamponem w cipce zeby mi wyciągnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej czarna na ostry dyzur:P ale mysle ze nie ty pierwsza baby z kawalkiem ogorka jezdzily:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ogórkiem............. JA PIERDOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE szczam ;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d to uż nawet an wobrator nie stac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMGsh podczytuje wa caluski dzien, musze przyznacvze wczoraj bylo wiecej czytania.. ;) ja jestem padnieta, zabiegana caluski dzien, wlasnie mam chwilke odpoczynku, dzieciaki maja zajecia, jedno na gitarze a drugie na balecie, a mala podjada jakies chrupki to mam spokuj... Fajnie by bylo sie spotkac na realu, ja jestem do was tak przywiazana ze poranek bez forum to jak najgorszy koszmar, co chwila tylko odswierzam strone I was podczytuje, czuje sie jakbym was znala Cale zycie, moze wszystkiego o was ne wiem, ale jestesmy razem o jakiegos czasu I to co najwarzmiejsze wiemy o sobie.... u nad pogoda do dupci, sniegu juz nie ma po weekend byl cieply, ale za to of wczoraj rana ciagle pada, dzisiaj tylko deszcz, wczoraj bylo gorzej, no ale eat ponuro I ciemno, mokro I nieprzyjemnoe..... Niby sie wyspalam Bo spalam caluska noc, ale o 10 juz marzylam o lozku I drzemce... Swiatlo gas I telewizja juz przepisane na nowe miszkanko, czyli gotowi do przeprowadzki jestesmy, zaczynamy pakowane wdonku, w weekend przeworzenie ;) ciesze sie ale ne chce mu sie myslec jak to bedzie wygladacie, dobrze ze polowa gratii jeszcE w kartonach (malej rzeczy, wsYstkie letnie rzeczy I moje "przedciazowe" rzeczy) takze mniej pakowania ;) Mam ochote na cos dobrego dzisiaj na obiado-kolacje... I nie wiem co upichcic.... Sama nie wiem na co mam ochote... Cos dobrego bym zjadla... Wczoraj byl makaron (kokardki) z czosnkiem I brokulami, plus duszone miesko, nie wiem jakie Bo zalapalismy sie na jedzenie u teacioof.... No ale dzisiaj chyba bede musiala cos upichcic.... A mozeni znoow do teacioof zajedziemy, bylo by Milo.... Bo jakos nie chce mi sie zakupoof wielkih robic I gotowac, skoro I tak sie przenosimy, nie bede jedzenie wozic w samochodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ustalcie kwotę i podajcie numer konta, chciałabym sie dorzucic dla małego Dominika :) Nie mam nawet czasu do porządku Was poczytać. Co do pierwszych razów i szalonej młodosci to mam wiele dom opowiadania, ale nie mam teraz czasu, przypomne sie z tematem jak wrócę do Katowic :) A jeśli chodzi o spotkanko w lipcu, to bardzo mi przykro, ale mam termin na lipiec, wiec raczej odpadam.... Arista, baw sie, dobrze, ale uwazaj na siebie i dzidziusia :* Czarna, oby @ nie przyszła.... Jestem tak totalnie zabiegana, że nie mam czasu na nic...weszłam tylko na chwilkę, bo stęskniłam sie, juz za Wami, a zaczęłam dziś 19 tydzień... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu a właśnie myślałam dzisiaj o Tobie:) serioo, brakuje nam Ciebie, no i Everlast, bo ostatnio coś jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się opiekuję moją prawie 11 miesięczną chrześnicą:) Uśpiłam ją właśnie:) Słodka, spadam się zaraz obok niej położyć, muszę się nacieszyć:) Kocham ją jak swoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki :D strasznie się dzisiaj czuję, jestem opuchnieta, zmęczona, nad brzuchem dalej boli jak cholera, dobrze ze chociaz słonko wyszło tyle dobrego w ciągu dnia , idę chyba się zdrzemnąć bo na nic innego nie mam siły ani werwy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda super,w sam raz na spacerek,ale nie mam z kim iść, S w pracy, po koleżankę dzwoniłam to zajęta, inni w pracy o tej godzinie,więc zostaje mi siedzenie w domu i patrzenie przez okno,bo sama chodzić nie lubię.Może sobie do mamy pojadę :) Już godzina 13.00 a ja jeszcze nie paliłam, już mały postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dojechalam do pracy I wyszykowalam starszaki do szkoly, dzisiaj musialam byc wczesniej Bo szefowa do Texsasu poleciala.... Pomocna reka do wyszykowania dzieci no I ktos Musial zostac z mala jak ktos zawozil strezaki do szkoly.... U nas depresyjna pogoda... Pada deszcze I ma sie to zmienic w snieg, a dopiero co ostatnie 30cm sniegu sie roztopilo.... Mam juz dosc, pogoda mnie dobija, nic sie nie chce, ciemno ponuro.... Tylko siedziec w lozku caly dzien.... W tym momencie zazdroszcze tym co nie pracuja I moga leniuchowac.... Mimi tego ze moja praca to przyjemnosc, w hakims stopniu ;) wczoraj bylismy na nowym mieszkanku, L mierzyl sciany it'd, I musz wam powiedziec ze mieszkanie jest mniejsze nic to co mielismu czesniej I mamy teraz , ale pomiescimy sie ze wszystkimi meblami, tzn tymi sypialniowymi I kuchennymi stolami it'd, Bo to z duzego pokoju bedzie u tescioof a I'd nch wezmiemy mniejsza kanape ktora bedzie u malej w pokoju.... Wszystko gra cacy ;) jedyne to dobre z tego wszystkiego ;) no I weekend przeprowadzka ;) lece delektowac sir kawuska puki mala jeszcze spi.... Tak ciemno na zewnatrz ze juz po 8 a ona dalej chrapie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka moja:* Tata wyszedł do urzędu, więc mam chwilę czasu z kompem sam na sam:D No więc myk! na forum, hihi... Co do brzucha- Scherzę boli na górze, a mnie właśnie jakoś w dole uciska...:/ Podróż pociągiem była dość ciężka, zwłaszcza, że podgrzewali siedzenia, ja tego nie mogę znieść, bo nie lubię takiego gotrąca... Więc łaziłam co rusz, a jak siedziałam, to na kurtce:P No ale dotarłam... Teraz sobie siedzę w domku i znów leniuchuję, ale z pieskiem byłam na spacerku, bo nie potrafię wysiedzieć, jak na dworze taka cudna pogoda! Pół godinki z moim niedźwiadkiem dobrze mi zrobiło:) Tyko martwi mnie ten ucisk we dole brzucha, mam wrażenie, że dziecko jak się rusza to nawet nie jest już miłe... No i mama mówi, że brzuszek mam niżej, może już się opuszcza...? Ale to i tak troszkę wcześnie.. No ale idę do doktora 3 marca, więc spokojnie... A co do ślubu- to nie żadne wesele, żadnych tańców, hulańców:D hehe... Skromny ślub i obiad u Panny Młodej:) Także nic mi się stać nie powinno... A widziałam właśnie moją psiapsiółę, Pannę Młodą wczoraj- przytyła nieco, nie wygląda co prawda, jakby była w 8 miesiącu, ale widać przynajmniej, że jest w ciaży:D Wymyśliłam wczoraj z mamą nowe imię dla dziewczynki i tak mi się podoba, że nie mogę przestać o tym myśleć... ARNIKA- co o tym sądzicie? Takie ziołowe, wiem... Ale nie jest na tyle dziwne, jak np. Dżesika, albo Vanessa, a mimo to dość nietypowe:) No nie wiem...:D Dobra, zmykam pomału robić sobie pazurki, brwi muszę skubnąć, ciuszki wyprasować itp... Bo jutro już mój m ąż może przyjedzie:) Rety, już się stęskniłam za nim...:) To buziaki:* Papa i miłego dnia! P.S. Co do składki- ja też się składam na Dominika:D P.S.2- Czarna, ja używałam tamponów Safe i były ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista o takim imieniu jak Arnika to ja jeszcze nie słyszałam. uciekam obiadek jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista- chciałam coś znaleść na temat imienia Arnika ale nic nie ma , a skąd je wziełaś ? Jest takie nietypowe ale ładnie brzmi, ja sugerowała się też tym zeby do nazwiska pasowało, bo mam akurat dziwne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wracam po długiej nieobecności, ale naskrobałyście :D. Nadrobiłam wszystkie zaległości ;) Nie pisałam, bo miałam parę spraw na głowie, rodzinnych niemiłych i mocno się zdenerwowałam, ale nie będę tutaj o tym pisać. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko się naprostuje i będzie już spokój. Ja oczywiście też się składam na Dominika i mam konto na allegro. :) U mnie remont pokoju dla małej, a już jesteśmy bliżej niż dalej. Moja upolowana tapeta już wisi i już jest tak jakoś kolorowo. Jeszcze tylko panele i meble. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imienia hmmm nie słyszałam imienia Arnika, ale mam taki krem do rąk ;). Teraz rodzice dają różne imiona dla dzieci, ale Scherza ma rację warto również dopasować to do nazwiska, czasem dziwnie wyglądają zestawienia imion z nazwiskami np. Vanessa Ogórek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast to może jak czarna nie może zbierać pieniędzy na prezent dla Dominisia to może ty byś zechciała tym bardziej że masz konto na allegro,co ty na to? Byłam u brat i pocałowałam klamkę :( ale za to jak wracałam to spotkałam swoją koleżankę z młodzieńczych lat,gadałyśmy chyba z dwie godzinki, zmarzłam tak okrutnie że wszystko mnie teraz piecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - to u Was taki mróz jest? Ok mogę zbierać, ale jeśli chodzi o wybór prezentu to musi być nasza wspólna i zatwierdzona decyzja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaOna - co do tamponów, o których pisałaś, to ja też zawsze używałam OB i żadnych innych, ale kiedy @ mnie zaskoczyła w pracy i koleżanka dała mi jakiegoś tampona, nie wiem jakiej firmy naturella? W każdym razie, jak go chciałam wyciągnąć to urwał mi się sznurek :P Zrobiło mi się gorąco, bo już miałam wizję, że będę musiała gdzieś do lekarza iść, żeby mi wyciągnął, ale na szczęście poczekałam, aż przemókł całkowicie i jakoś sobie go wyciągnęłam. Od tamtego czasu nie eksperymentuje z innymi firmami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×