Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko dobrze że mi pomogłaś sprzątać bo bym nie dała rady sama mam czysto i czekam na księdza :-D :-D ale sie zdziwi ze nie dostanie pieniedzy bo niestety niemam dziś byłam tak zdesperowana że chciałam iść sprzedać pierścionek złoty co dostałam od M. :-( ale niestety ja nie pracuje mamy jedną pensje jak opłace rachunki to zostaje mi 200 zł i mam jeszcze alimenty i tyle a jeszcze w grudniu ubezpieczenie auta miałam i 300 zł prawie poszło sie rypać a i świeta były i wydatków bez dna. Ania Takie są dzieciaki córcia do teraz nie lubi dużo potraw i nie lubi jesc ale przecież nie bede jej jak kaczce wciskać :-D Artur jest wszystko żerny i to mnie cieszy bardzo mam nadzieje ze mu nie minie. Klaudia jak dziewczynki zdrowe ??????????????? Milenka ma talent chyba tak jak Artur ja mam wymalowane ściany na czerwono i zielono hi hi jakieś zygzaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata a co sie przejmujesz tymi darmozjadami?? Pamietam,ze u mnie w domu w ogole nie bylo koledy,bo moi rodzice nie przyjmowali. Moim zdaniem gdyby ksieza byli w porzadku to od rodzin,ktore nie maja nawet by nie przyjmowali nic,a te darmozjady tylko patrza ile w kopercie jest,a potem rozbijaja sie drogimi autami i zra kawior. Ja wlasnie w pracy jestem.Zjadlam kolacje i czuje sie taka pelna,ze zaraz wybuchne... Chmurko,a teraz legnij na kanapie hehe jak na wielorybka przystalo hihi Ja bym tak najchetniej zrobila,ale musze tu siedziec do 23..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wlasnie ze sie nie przejmuje bo niby czym:-D ja niemam auta nowego z salonu a oni tak ja sie musze martwic co rodzinie dac jesc a oni maja pod gebe podkladane wiec niech on mi da :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Beata, niech Ci da:D Dał? A ja mam lenia i męczę się w domu, ponieważ pogoda jest taka. Gdybym mogła zabierać dziecko gdzieś na spacery albo do miasta... A tak siedzę na wiosce, wieje, zimno. Każde wyjście to dźwiganie Klaudii, bo ona chce siusiu. Czasem mówi tak dla żartu a ja muszę ją na darmo wyciągać. A teraz nie ma już pogody, żeby jej dupsko wystawiać na siusiu:P Ja nie pójdę na kolędę. Nie chcę chama widzieć. Pazerny burak. Jeszcze dostanę opierdziel za brak kościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja sie ciesze,ze tu nie ma tego problemu. Jak mowilam Irl,ze w Pl cos takiego mamy,to sie nie mogli nadziwic po co to hehe A ja dalej siedze i nudno mi..bola mnie plecy,bo zapomnialam mojego pasa z domu zabrac..a mowia,ze skleroza nie boli.. Jutro mam wolne i pewnie i tak caly dzien przesiedze w domu,bo pogoda do doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja z samego rana wysłałam zdjęcia ze świąt na pocztę :) Beata____póki co zdrowe w tym roku jakoś mniej chorują.U mnie też był ksiądz przedwczoraj po kolędzie ja nie mam nic przeciwko ich odwiedzinom ale uważam że nie powinni od nikogo przyjmować kasy jakby ktoś chciał dać sam z siebie to zna adres nie?i wtedy byłaby czysta sytuacja. Moja Klaudia też wybredna co do jedzenia ale o dziwo w szkole wszystko jej smakuje?bo wykupiłam jej obiady właśnie dlatego żeby zobaczyć czy będzie coś jadła i zjada wszystko lubi czy nie tylko w domu nic nie chce.Za to Milenka je co jej podejdzie pod rękę śledzie,kapuśniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolędę za tydzień. U nas nie daje się zadnej kasy księdzowi. Po kolędzie jest msza tzw "po kolędowa" i wtedy wrzuca się na tacę w kopertach kasę - ile kto chce. Tę kasę od razu po mszy liczy rada parafialna i wpłacają na konto bankowe na poczet budowy kościoła. Może dlatego u nas proboszcz jeździ na rowerze... :P Klaudia--- śliczne fotki, takie eleganckie jesteście dziewczynki:) Beatko --- był kiedyś taki ksiądz, który zbierał koperty z kasą które mu ludzie dawali i zostawiał je w domach gdzie było biedniej:) Chmurko --- tzn teściowie przyjmują kolędę? Nie będą mieli potem problemu, że Wy nie będziecie brali w tym udziału? Jak ty sobie dajesz rade na co dzień z opieką nad Klaudią? Ona pewnie ciągle chce żeby ja podnosić i się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, przyjmują kolędę, wtedy ksiądz idzie na piętro do babci, a my "podczepiamy się" pod kolędę na dole. Ale z tym księdzem miałam kiedyś przeprawę, brzydko mnie potraktował, a rok temu na kolędzie zrobił mi przesłuchanie z życia osobistego, dlatego w tym roku robię sobie prezent i nie idę. Ten typ to akurat taki burak wsiowy i cham. Bez urazy dla ludzi ze wsi, ja też jestem wieśniaczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja sie nudze :-( Chmurko chodz rodzic bo spac mi sie niechce. Jak sie czujesz? Jak Ala? U mnie wszyscy spia w TV nic nie idzie i siedze na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja sie nudze :-( Chmurko chodz rodzic bo spac mi sie niechce. Jak sie czujesz? Jak Ala? U mnie wszyscy spia w TV nic nie idzie i siedze na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, no dobra, skoro nalegasz:P idę rodzić. Głupio, że mi termin wypada 3 dni po skończonym 40. tygodniu, bo muszę dłużej czekać na działania lekarzy, a zakładam, że będzie oxy znowu długo po terminie. Najwyżej urodzę w lutym:D Annolia, Klaudia rzadko kiedy prosi mnie o noszenie, bo wcześnie przestałam to robić, chyba w trzecim miesiącu, a potem to tylko sporadycznie. Teraz jak mówi opa to klękam do niej i ją biorą do tulenia. Ale rację masz, że ona chce mojej uwagi. Ja jestem od dawna już ociężała, nie mam entuzjazmu do szaleństw i zabaw. Pobawię się a dalej martwią się inni, bo nie mieszkamy przecież sami. A szkoda:D:P Dzisiaj idę do rossmanna popatrzeć na promocje, połechtać kobiecą próżność, bo się nudzę w domu. Chciałabym mieć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale się napisałam i mi wcięło posta. Kafe się zawiesiło :( Jak mi wróci wena do pisania to się później odezwę :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia____dziękujemy ;D Zdjęcie było robione przed Wigilią więc stąd ta nasza elegancja. To naprawdę rzadkość taki proboszcz jak Twój ja uważam ze z księżmi to tak jak z lekarzami-mało który jest nim z powołania...ale jednak są. NIc mi sie dziś nie chce na obiad mam wczorajszy barszcz i chyba dogotuję ziemniaków i będzie tak jak kiedyś się jadało barszcz z ziemniakami z cebulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Annolia od kazdej reguly sa wyjatki ;) U nas kiedys byl taki wikary.Jezdzil starusienka,zardzewiala skoda,byl chudziutki jak patyk,kazdemu pomagal jak mogl. Od biedniejszych rodzin na koledzie pieniedzy nie przyjmowal-zostal przeniesiony po kilku miesiacach..Proboszczowi nie pasowal heh Potem okazalo sie,ze proboszcz byl zamieszany w handel kradzionymi samochodami.Doszlo nawet do tego,ze podpalil plebanie,zeby dostac odszkodowanie..Ludzie od razu cos podejrzewali,bo wyjechal na pare dni i zabral psa ze soba,a zawsze go zostawial i kazal sprzataczce go karmic i wyprowadzac. U nas o dziwo dzis nie pada i nawet slonce swieci.Przeszlam sie troche z Sebkiem po miescie.Kupilam mu kredki i kolorowanke i od pol godziny slowem sie nie odezwal,taki zajety jest hehe. A za godzine do roboty. Dorotko ja tak ostatnio mialam,ze z tel napisalam dluuuugasnego posta i nagle mi wszystko wykasowalo..Juz nie mialam weny drugi raz pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam zdjecia na poczte,ale pamietajcie,ze same tego chcialyscie...:P Uwazajcie co Wam ekrany nie popekaja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam zdjecia na poczte,ale pamietajcie,ze same tego chcialyscie...:P Uwazajcie co Wam ekrany nie popekaja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, rzeczywiście masz brzuch na 9. miesiąc, rodzisz chłopaków słusznych rozmiarów:) Ale jak Ci Sebek urósł, ludzie. Dawno go nie widziałam. Widzę, że Waszym dzieciom rosną ładnie włosy. Sebka strzygłaś u fryzjera? Bo Milenka jest na pazia, widać, że podcinana. A mojej Klaudii zapuszczam włosy, żeby też coś dało się zrobić. Wydaje mi się, że jej później włosy odbiły z tych pierwszych piórek, bo widzę po innych dzieciach. Moja córcia jeszcze z trudem akceptuje gumki i spinki. Ludzi artystyczny nieład:D To co, Anka, przysłać słonicę z ostatnich dni ciąży, żeby Ci samotnie na poczcie nie było?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi nawet telefon nie pekl :-D ladnie wygladasz a Sebek duzy a jak sie zmienil. Chmurko a jak u Ciebie sytuacja?? Dorotko jak urlop Ci mija odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi nawet telefon nie pekl :-D ladnie wygladasz a Sebek duzy a jak sie zmienil. Chmurko a jak u Ciebie sytuacja?? Dorotko jak urlop Ci mija odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ponownie :-D Tak się wcześniej napisałam, naskrobałam i mi wcięło. A ja blondynka nie pomyślałam, żeby wcześniej skopiować posta :-P Czy u Was też tak wieje, bo u mnie od wczoraj normalnie łeb idzie urwać. Do tego dzisiaj padało jak nie wiem co....Piękna jesień tej zimy...:( Beatko - urlop mija, niestety. Za tydzień do pracy :-P Od niedzieli praktycznie nie wstawałam z łóżka. Tak mnie dopadło przeziębienie, z nosa mi leciało jak z kranu, czułam jak brało mi gardło. Na szczęście już jest lepiej. Dziś nawet wyszłam do ludzi :-D bo musiałam.... A jak dzieciaczki, córa pewnie już do szkoły wróciła....A kiedy ferie zimowe? Annolia - to Ty należysz do parafii ojca Mateusza....:-P U mnie ksiądz ma niezła brykę :( ale podobno jakiś czas temu zabrali mu prawko, za jazdę na podwójnym gazie.... Fajny pomysł z tą mszą ''po kolędową''. Mój brat jakiś czas temu opowiadał, że teściowa jego znajomego to ładowała księdzu ile się dało. Za ślub córki "ofiarowała" parafii 2tys,a po kolędzie 500zł. A potem marudziła córce i zięciowi, że brakuje jej na życie...:( Ania - czego Ty chcesz kobieto!!!! Bardzo ładnie wyglądasz :) ja mam monitor w całości :-P a Sebuś jak strzelił do góry....Ale Wy z M też jesteście chyba wysocy, nie? Jak w pracy, dużo gości macie w okresie noworocznym? Klaudia - te Twoje dziewczynki mają zabójcze oczka :-D już sobie wyobrażam wianuszek chopaków wokół dziewczynek :-D A powiedz czy Milenka nie ma przebojów żołądkowych jak tak próbuje różnych smaków...? Chmurko - jak tam sytuacja? Zbliża się godzina "0"? Mała - najlepszego dla Dorianka :-D dużo radości 🌼 Nikulam - a co u Ciebie i u Laury? Chciejka - a Ty pewnie biegasz i załatwiasz formalności z budową domu, nie? Jak Agniesia? Lola - Ty też mogłabyś zajrzeć od czasu do czasu i skrobnąć co u Ciebie..... A ja ostatnio zrobiłam się jakaś drażliwa, wszystkiego się czepiam. Jesienna chandra, kryzys wieku średniego...hmmmm chyba mi się 2 zbliża (znowu) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko u mnie planowo ma @ przyjść jutro albo po jutrze wiec czekam sobie spokojnie :-D bez stresu że nie przyjdzie hi hi hi ale ja to już od paru dni nerwus jestem wszystko mnie denerwuje makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata - a może nie przyjdzie @ co???? :-P w życiu to nic nie wiadomo :-P Ja już dawno tak nie miałam, do tego strasznie mnie cycki swędzą....jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko oj przyjdzie niema takiej opcji bo z M tylko 1 raz było bzzzzzzz i z gumką wiec sie nie obawiam niczego :-D ciąza mi nie grozi. A moze cycki swedzą bo rosna??????????????????? moze jakaś ciaza sie szykuje co??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko a przyslij co mi smutno samej nie bedzie hehe :P No Sebcio poszedl troche do gory.Musze mu nowe spodnie kupic,bo sie krotkie porobily :) A wloski obcinamy mu w domu-M maszynka go objezdza i jest ok. Dluuugo juz nie mial obcinanych,ale trzeba to zrobic,bo zaczynaja mu koguciki sterczec ;) Dorotko taaa ja to strasznie wysoka jestem-cale 153cm hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, Ty ładnie wyglądasz, tylko uśmiechaj się, kobieto. Tylko tego zabrakło na zdjęciach. A zobaczysz jakie będziemy laski po ciąży! Będziemy dzielnie trzymać dietę, ćwiczyć, bla bla... Nie wiem, czy sama w to wierzę, ale spróbować warto:) Dorotko, zaczęłam dziś 40. tydzień, wiele potencjalnych symptomów mam, ale niczego mi one nie gwarantują. Mogę spokojnie jeszcze przenosić, a u nas w szpitalu, broń Boże, nie wywołują porodu tak od razu. Do końca stycznia mam czas:P Beata, a czy ta gumka była cała?:P Porównałam sobie stan szyjki macicy z pierwszej karty ciąży, to w okresie tygodni 41/42 miałam 1,5/0,5/0, a w tej ciąży takie parametry miałam na etapie 38/39, więc moje zabiegi dają jakieś tam efekty:P Annolia, Ty byłaś parę dni przeterminowana z córcią, nie? Przeglądałam nasze stare wpisy. Nikulam, co u Was? Mała, nie złość się na ciotki-sklerotyczki:) Klaudia, pisz częściej, sexi mamuśka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×