Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nattaa3

KTO NA 2037????WPISUJCIE!!!!!

Polecane posty

Gość Basia z Podlasia
Ja bym zaprosiła delegację tych blondynek. Blondynki zwykle idąc na ślub ładują więcej w siebie niż w kopertę. Mówię to oczywiście ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam Małaszyński -Basiu to jest TWÓJ ŚLUB-warto zainwestować w wsponienia i np. Ridża wynając ;) albo tego przystojniaka co grał w Rodzinie Sporano-taki bandyta mafijny mrrau : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowaliśmy się z Misiaczkiem na taki wierszyk do zaproszenia: Gościu siądź przy weselnym stole, Nie przejmuj się wcale, Daj tylko zamiast kwiatów 2 koperty, Bo inaczej przed północą Cię wywalę, bez Twej drugiej koperty zabawa nie będzie udana, Gdyż zabraknie cie na mym weselu do samego rana, Nie szczędź nam gorsza w obu kopertach Będzie z tego większy pożytek niż po bukietów stertach. Co Wy na to kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewczynaMalwina
hello! wiecie co? dziś osobiście pojechałam do torunia i poprosiłam księdza Rydzyka by mi ślubu udzielił! najpierw kręcił nosem, ale jak dałam mu kopertę to od razu spytał się o datę. musiałam potem dorzucić jeszcze bo akurat miał w tym terminie osobistą audiencję u papieża. Ale zgodził się :)jestem taka szczęśliwa. byłam też na targach innowacyjnych i zamówiłam kamerę na ślub i wesele. kręci w hd i od razu ma funkcję retuszu. odejmuje kilogramy i ma fajne programy, np opalanie albo funkcję padającego śniegu. przyda się to do pleneru by był różnorodny. nie trzeba wtedy dużo jeździć:) rozmawiałam też przez telefon z magazynem PEOPLE i powiedziałam, że jak chcą to mogę im za 10 mln $ sprzedać swoje zdjęcia ślubne. chcą negocjować cenę, ale nie dam dużo opuścić. muszę zarobić na tym. Fajnie będę miała się czym pochwalić na NK, taką okładką. zrobię furorę. będą mi wszyscy zazdrościć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Łejk ap :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, taka jestem zaabsorbowana przygotowaniami, że zaniedbałam Was. Ale przez te dni tyle się działo. Już jutro odbieram suknię mam piękne kolorowe grające lampki zamontowane do niej, Wystarczy, że przekręcę takie pokrętło i wybrzmiewać zaczynają piękne kolędy:) Byłam też na próbnej fryzurze, będę miała coś takiego http://i.lawka.pl/graf/zdjecia/org/1684.jpg, mogę sobie na to pozwolić gdyż jedziemy z Misiem do ślubu psim zaprzęgiem:) W przyszłym tygodniu idę ustalić menu. A jak u Was, opowiadajcie:) czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Jadzia
Cześć dziewczyny! Widzę, że wciągnęły was przygotowania do tego ważnego dnia!!! A ja mam nielada problem! Nie wiem jakie piosenki wybrać na podkład muzyczny do filmu z wesela i nocy poślubnej! Narazie myślę o takiej kolejności: Ubieranie się młodej: Majteczki w kropeczki Ubieranie się młodego: "Chłop z Mazur" Boys Noc poślubna: "Bara Bara Bara, riki tiki ta" Nie wiem na jaka piosenke zdecydować się na przysięgę, przyjście młodego. Może coś podpowiecie? I czy waszym zdaniem te piosenki w 2037roku nie będą "wiejskie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro te piosenki
teraz nie są wiejskie to myślę że do 2037 też takie nie będą , prawda ? Toc one są jak hymn prawie , takie wzruszające i z przesłaniem , bierz śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawać dawać nie żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm "majteczki w kropeczki" mają wg mnie takie niwersalne przeslanie więc powinny być aktualne za 40 ,70 czy nawet 340 lat:) z moim Ptysiem zalatwiliśmy sobie podróz poślubną -lot na Marsa i pobyt na nim przez dokładnie 27 minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a standard to kwadrans-ale umiałam wynegocjować;) buzi bzui i się stresuję bo to już tuz tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jus suknię, moje Kochane!! jestem taka szczęśliwa, a zarazem zdenerwowana bo to oznaka, ze ten dzień zbliża się wielkimi krokami!! Suknia jest cudowna mam zamontowane te kolorowe lampeczki choinkowe z pokrętłem do włączania kolęd,w razie gdy Don Wasyl i Roma wraz z Dżianim zrobią przerwę na posiłek:) Właśnie siedzę w mojej sukni co by się do niej przyzwyczaić. A jak tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góręęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć-ja mam juz zrobioną fryzurę (bo pózniej nie będzie czasu !!!!) ,pomalowane paznokcie i czeka mnie jeszcze dmuchanie balonów bo moja świadkowa powiedziała że "ona nie jest pompką od materaca,zeby pomopować balony" -wiecie jak mi się przykro zrobilo. moja świadkowa takie słowa do mnie w tym NAJWAŻNIEJSZYM DNIU..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to, może Ty zmień świadkową? moją jest babcia mojej przyjaciółki, jest cudowna:)a w ogóle to jutro idę na zakupy z moją mamą, w końcu ona też musi pięknie wyglądać w tym dniu. Mój ojciec ksiądz już zamówił nową sutannę i jego gosposie mu piorą wszystkie szaty, by ministranci też mieli świeże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiona
hej dziewczynki! dluuugo mnie tu nie bylo, pojawilam sie na poczatku topiku i zniknelam. ale same wiecie, ten wir przygotowan i w ogole. ja mam termin zaklepany na 15 lipca 2037 na 16.00. zdarzylam wlasciwie rzutem na tasme bo u proboszcza bylam pierwsza przed laska, ktora juz muaial przelozyc na 2038. pomyslcie, kilka sekund wiecej i bym musiala zalozyc nowy topik! bylam w zeszlym tygodniu ogarniac sprawe ksiedza. ponoc dopiero w tym roku bedzie mature zdawal i potem seminarium ale obiecali, ze do slubu sie wyrobi i bedzie dobrym uchownym. OBY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 987
moje kochane panny mlode, ja wlasnie wrocilam z probnej fryzury, jest taka sliczna ze chyba kupie dobry lakier i bede ja utrwalac, slub mam zima 2037 i nie powinna mi sie fryzura rozpuscic, jak sadzicie lepiej kupic elnett czy moze jakis z joanny?!?! prosze o rady, helena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub już tuż tuż
Dziewczyny! Jestem załamana! Ja mam 2025, ale z tego co czytam, to nie zdążę z niczym! K..., narzeczony się zalamie, ale chyba przełożymy na 2030. A myslałam, że za 16 lat bedzie po wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub już tuż tuż
AAAAAAAAAAAAA depilacja!!!!! Zapomniałam! Dzięki. Ja juz mam makijaż i odświeżam. A lakier, tak loreal bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
Mam już: Sale, zespół, księdza, wódkę, kwiaty( stoją w wazonach), suknie, fryzurę i makijaż, zamowiony catering( podobno zaczęli gotować - mam nadzieje!!!) Nie mam: - narzeczonego Myslicie, że znajdę? Trochę mało czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam rezerwację na 2037...ale w moim przypadku jest to miejsce na cmentarzu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociaklocia2
Hej tak czytam i czytam i wpadłam w panikę mój ślub jest zaplanowany na 2036. Myślałam że zdąże ale jak przeczytałam wasze opinie to chyb ajednak się nie wyrobię. kiece już mam: http://www.zeberka.pl/img_users/1204732631.jpgta z lewej jest moja. Fryzura mniej więcej taka http://c.wrzuta.pl/wm6576/1c27b0440021fee046ab2549/0/109131ejmi_w MAm tylko nadzieję że moda się nie zmieni. Brakuje mi sali i już siedzę i obgryzam paznokcie że nei zdarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×