Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Gość ja też w kwietniu
ODPOWIE KTOŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam że jeżeli ruchów się nie czuje powyżej 8 godz to poeinno się skontaktować ze swoim lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za mój rażący byk,mianowicie powinno się skontaktować z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja też w kwietniu" spróbuj zrobić tak : zjedź coś słodkiego, wypij coś ciepłego i połóż się na lewym boku - do 20 minut dzidziuś powinien się uaktywnić :D może dziś odpoczywa :D jeśli nic nie poczujesz to dla twojego spokoju możesz skontaktować się z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w kwietniu
Dzięki za odpowiedź, ale na szczęście mała już się trochę wierci. Zaraz pójdę pod prysznic a potem do łóżka i jak wszystko jest dobrze to powinna się rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sposób jaki polecił mi lekarz bo dzieciaczki lubią glukozę - a teraz gdy są coraz większy i ma mniej miejsca do fikania to już tak nie szaleje jak wcześniej - za to intensywniej ^^:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzidziuś od 3 dni tak intensywnie i mocno kopie że nie mogę spać w nocy.Nie raz kopnie mnie w lewy jajnik lub wsadzi nogę gdzieś w żebra ze aż to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, widzę że przygotowania u Was w toku, ja na razie kupiłam jakieś pierdółki, wiem że mama kupiła parę bodziaków, ja jakoś ciuszków jeszcze nie kupuję, bo dalej nie wiem czy to chłopak czy dziewczynka i ciężko mi kupować, pomijam kolory, ale często wzory są typowo dziewczęce czy chłopięce ... ale jeśli przy następnym USG dzidzia się nie pokaże nie będę miała wyboru ;) Trochę mnie przerażają te zakupy ... tyle tego trzeba kupić ... Piszecie o pościelach, ja na razie zrezygnowałam, bo czytałam w wielu miejscach, żeby na pocztek nie kupować, tylko że lepsze są śpiworki, nawet tutaj na tym forum ktoś tak napisał ... i sama się teraz zastanawiam W środę idę do lekrza bardzo się cieszę, mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. Dzidzia jednego dnia szaleje drugiego jest bardziej spokojna, wtedy jak jest spokojna troszkę się stresuję czy aby na pewno jest wszystko dobrze ... *Joasia super że już jeste s w domku 🌼 *Happy Mummy - zaraz wypróbuję Twój sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogus_80 też słyszałam żeby nie przesadzać z tą pościelą - jak narazie kupiłam z Ikei poduszeczkę LEN jest bardzo płaska i w sam raz dla maluszka i zamiast kołdry kupiłam 2 kocyki jeden grubszy i jeden cieńszy a śpiworek ponoć super sprawa dla dzieciaczków które w nocy się rozkopują - bardzo praktyczny bo i do wózka i do łóżeczka. Swoją drogą też przeraża mnie ogrom rzeczy które jeszcze muszę kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, no ja posciel i kolderke tez kupilam w ikei, ale to raczej z mysla o przyszlosci bo na poczatku tez bede kladla do spiworka. No i zeby nie bylo ze calkeim zwariowalam z przygotowaniami to te zakupy poki co nie wypralam tylko schowalam do szafy nierozpakowane nawet:) Co do szyjki to mi lekarz bada recznie co wizyte i poki co jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w kwietniu
Chyba trzeba się powoli przyzwyczajać, bo nasze Dzieciaczki mają mniej miejsca i słabiej będziemy odczuwać ruchy. Wczoraj spanikowałam, bo prawie w ogóle nie czułam ruchów do wieczora a dzisiaj od rana cały czas daje o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... moja szyjka cały czas 5 cm !! ciekawe czy się skróci ? mam nadzieje, że tak. Mi moj gin bada ją co wizyta dopochwowym usg. Potem bada jeszcze palcami i wszystko wiadomo. a co do ruchów - ja też narzekałam mojemu ginowi, że słabo je czuje, ale kolejny raz mnie uspokajał pokazując na usg ruszającą się dzidzie a ja ruchów tego nie czułam. Także spokojnie :) Pościeli nie kupuje teraz , dopiero na jesień. Jak się urodzi wystarczy kocyk :) No i nadal mam mało rzeczy - musze wydrukować liste... A do szpitala mam szlafrok i papcie :) Dziś oglądałam poród młodej dziewczyny - dali jej znieczulenie w kręgosłup i po nim rodziła tak jak by ją nic nie bolało !!! maiła nawet makijaż...no ale tv czyni cuda ;) Spać też nie moge..boli mnie noga w biodrze... buziaki 👄 Po za tym mróz daje się we znaki, nawet mnie - zimnolubnej ;) pozdrawiam gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Widze ze Ikea przoduje :) ja kupiłam narazie tylko poszewki w Ikei ale chyba podusie i kołderke tez tam kupie ( jeszcze nie patrzyłam na wymiary ale znajac życie sa niewymiarowe jak na Ikee perzystało), a śpiworki sa super moj siostrzeniec bardzo długo w nich spał i nasz maluch tez obowiazkowo taki bedzie miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj starsza o rok jestem, powinnam nick na czarna27 zmienic ale jakos mi sie nie chce... Co u mnie...ja tyje i tyje...urosłam cała, nogi, rece, tyłek, wszystko..waże juz 60 kg tyle to miałam jak Kubuska rodziłam... Ja mam pościel, ale moze też nad spiworkiem pomyśle, bo do synia nie miałam. W środe mam wizyte, ciekawa jestem czy sie potwierdzi po raz trzeci ze córa czy nie, bo ja ciągle jakos nie jestem pewna kto to mi pęcherz obkopuje... No i powiem wam ze strasznie mi cieżko, męcze sie niemiłosiernie, ciągle mi duszno, tchu brakuje. Z kuba tak nie miałam, a teraz taka ociężała sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Tez kupiłam spiworek, podobno najpraktycznijesze :) ale brakuje mi jescze mase rzeczy, nawet nie zaczełam kupować tak naprawde listę wydrukowałam i odkreślam - tyle, ze jak narazie mało co odkresliłam. Carno- mi też cieżko coś , tylko ze ja już 69, 5 - ponad 10 kg na plusie mam. czuje ze w twarz mi trochę poszło, no i łapki, plecy, biodra:( cóż, bedzie co zrzucać później, na razie sie tym nie przejmuje całe szzczęście. Smutno mi tylko strasznie, bo sama jestem od dwóch dni, męża nie ma, ale mała jak się rusza to podtrzymuje mnie na duchu i jakoś mi lzej:) zaczełam się na allegro rozglądać za ciuszkami, ale na taki starszy okres, nie na początki, tylko na ajakieś 3-6 miesięcy, bo mozna w fajnych cenach dostać :) miłego i ciepłego wieczoru dziewczyny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) 🖐️ o śpiworkach też słyszałam, że są praktyczniejsze, pewnie też zakupię.... W ten okropny mróz nigdzie mi się wychodzić nie chce brrrr mam nadzieję, ze wkrótce się ociepli chociaż tak nie co.....w tej chwili mój termometr za oknem pokazuje -23 brrrrrrr Mężowi chyba samochód nie odpalił...bo wydaje mi się, ze stoi na parkingu :O Czarna - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica - specjaliści polecają na dobry początek nie kupować hurtowo znaczy jak ty, 4 paczek chusteczek, bo może się okazać,m że Twoje dziecko jest na nie uczulone :O a podobno produkty Johnsona często uczulają.... ja pieluszek kupiłam jedną paczkę pampersa rozmiar 2 tj. od 3-5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! jeszcze o szyjce macicy.... mój lekarz wcale jej nie bada :O w ogóle nie bada mnnie dopochwowo.... za każdym razem na wizycie zaglądamy do maluszka , mam USG....ale o szyjce w ogóle nic nie mówi, nie wiem więc czy jest krótka czy długa, i czy wszystko z nią w porządku :O za to wiem, że dziecko leży pośladkowo i że jeśli się nie przekręci to czeka mnie cesarka podczas snu straaaaaaaasznie bolą mnie boki, tak aż do niewytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam przymusowy urlop przez cały tydzień. Ze względu na mróż moja firma nie pracuje - branża budowlana. Troche nadrobię zaległości w domu. mój gin bada mi szyjke na każdej wizycie. Najpierw ręcznie ocenia jej stan, potem mierzy długosć poprzez usg dopochwowe. Trochę mi się skróciła, ale mówił że jest ok. Czy któraś z WAs ma już wizyty co 2tygodnie? mój gin narazie nic nie mówił. Byłam na wizycie w 29tc, a teraz będę miała za 4 tygodnie czyli w 33 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mąż w domku i mam kompa... nie śpie już od 9 bo teść zrobił pobudkę !!! wrrrrr Biała - to poproś na następnej wizycie o zbadanie szyjki ! Ja kosmetyki dla dziecka nie będe kupować z johnsona - jakoś nie mam do nich zaufania. Ziaja jest OK i Perfecta Baby z Dax Cosmetics. Z tej ostatniej to kupiłam sobie nawet krem na te mrozy - super :) A jakie kupujecie butelki czy smoczki ? mam nadzieje, że moje dziecie smoczka za dużo używać nie będzie ;) Czarna 100 lat !!! biała mnie też boki nawalają... masakra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
mi lekarz bada szyjke co wizyte.... co do papmaersow to mam 10 paczek jumbopack jeszcze chusteczek niemam kupionych ani zadnych kosmetykow dla bobasa.... przymierzamy sie do kupna tego łożeczka i pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to zakupy robię juz na całego. Mam juz wszystkie potrzebne ciuszki, pieluchy zwykłe i tetrowe, rożek, śpiworek, łóżeczko +pościel i kołdra ( bez poduszki ), laktator, sterylizator, butelki. Zostało mi do kupienia wanienka, wózek, leżaczek, spirytus lub gaziki Leko ( do pępka )oraz dla mnie laczki gumowe ( życzenie naszego oddziału położniczego ), z dwie koszule do karmienia, podkłady i szare mydło. Chyba że o czymś zapomniałam, ale to sie okaże. A i czekam dzisiaj na stolarza. Ma nam zrobić w pokoju dziecinnym duuużą szafę. Bo nie mam gdzie pomieścić rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla maluszka na początek bardzo dobre i tanie są polskie kosmetyki LINOMAG - nie uczulacją i w ogóle. Poza tym EMOLIUM - też nie uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mi lekarz bada szyjkę palcami w kazdej wizycie, ale byłam zdziwiona, ze macie tak dokładne wyniki, teraz rozumiem, ze USG dopochwowym. Ja uSg dopochwowego nei miałam od 14 tygodnia, ale lekarka nic o tym nie mówi, mam nadzieję, ze palcami wyczuwa że wszystko ejst ok, mówi, ze mam szyjkę ok 2 i pół cm i ze wszystkow porządku, anstęną wizytę, mam w 32 tygodniu, a potem to juz chyba co dwa tygodnie - nie wiem sama. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zamówiłam http://www.allegro.pl/item888591929_tommee_tippee_zestaw_startowy_0_bpa_megapromocja.html opłaca się bardziej niz pojedynczo a ja jestem z tommee tippee zadowolona w 100% mały ma odkad skonczył 3 miesiace do dzis butelki tej firmy(bo mój kuba niecierpi kubeczków niekapków wiec ma butle nadal) co do kosmetyków ja kupie bambino mydło krem i oliwke potem nivea niektóre a do kąpieli oilatum najlepsze odezwe się potem bo teraz cos się zle czuje-dziecko uciska mi na przepone i zle mi się oddycha wiec spadam polezec-jesli dam rade przy kubie:-) do potem acha jkeszcze jedno ten zestaw jest najtanszy na allegro gdyby któras chciałą reszta takie same a drozsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za życzenia:) To fakt że nie warto za dużo kupować , bo jesli chodzi o husteczki to rzeczywiscie moga uczulać iwcale sie ich nie wykorzysta. Przy kubie miałam to szczęscie ze na nic uczulony nigdy nie był, nawet ciuchy zaczełam prac szybko w normalnym proszku typu persil i nic mu nigdy nie było, ale dzieci rózne bywaja. Miałam lovele na początek, ale to tylko chyba dwie małe paczki:) matrioszka ja już 11 kg na plusie mam:( ale przejmowac sie tym bede w wakcaje jak za duzo mi zostanie:) Agus ja wizyte mam co 3 tygodnie, to zalezy jaki lekarz, jeden co 2 wzywa inny co 4. jeśli jest wszystko dobrze, to czeste wizyty są niekonieczne. malutka ty z pampersami to juź widzenieźle przygotowana jesteś. Ja narazie kupuje ale w rozmiarze 4+ dla Kuby:) ogólnie to widze ze zakupy pełna parą, ja tam jeszcze sie nie spiesze, zreszta to zimno ze z domu sie wyjsc nie chce. Na początek z kosmetyków to kupie mydełko bambino(na kilka pierwszych dni) poźniej do kąpieli oilatum(bardzo dobry, nawet oliwki używać nie trzeba bo tak nawilza) Oliwki zadnej nie miałam, na początek zwykła parafine, bo nie ma zadnego zapachu, nie uczula i nie brudzi rzeczy tak jak np bambino.. Kilka ampułek soli fizjologicznej, spirytus do pępka i z kosmetyków to wszystko o ile pamietam co mi potrzebne bedzie. Sudocream mam od lekarza dostałam, ewentulanie tomentiol bo sie skończył a działa super przy mocnych odparzeniach. Nie ma co za dużo kupowac bo im mniej kosmetyków tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja już mam wizyty co 2 tygodnie. Byłam teraz w sobotę i mam przyjść za 2 tygodnie. Ale mam te bóle brzucha, to może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam żeby nie przesadzać z ilością jednorazowych pampersów z jednej firmy na początek gdyż dziecko może być na nie uczulone. Lepiej kupić 2-3 różne i popróbować co bardziej odpowiada naszemu malcowi - czasem znana firma uczula bardziej niż jakieś pieluszki no name :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wtorkowo widze mamusie ze was przymroziło?u nas dzisiaj tez na minusie 22 o 8 rano a teraz juz mniej kuba zapalenie krtani ma wiec i nas dopadła choroba a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×