Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

a no własnie jednym to lekko idzie innym tragicznie i nikt nie wie od czego to zalezy ;) no w ogóle takie pustki tu ostatnio :o może sie dziewczyny luzują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór moje Panie:) gagatka🌼 nie chce nic mówić , ale mi podpadasz;);) Jesli o cytologię wyszła mi grupa III, miałam z tego powodu robioną biopsję, ale jeśli chodzi o jakieś stany zapalne , to na szczęście nic takiego sie nie dzieje. A z tym żelem warto byłoby spróbowac:) Kurcze wkoncu dzis odebralismy samochodzik z naprawy:):):) A u mnie w pracy po wczorajszej inwentaryzacji była dziś napieta atmosfera, az sie jutro nie chce tam isc:(:( Miłego wieczorka i słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa no !!! i przyplatala mi sie grzybica jeszcze!! w sumie w tym roku jeszcze nie mialam!!! wrrrrrr to juz zaczyna byc wkurzajace. Moniq a dlaczego ja Ci podpadam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo:) gagatka, a podpadasz mi, bo może @ nie przyjdzie;);) A co tu takie pustki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq aaa :) przyjdzie przyjdzie nawet nie mysle ze moze byc inaczej tylko pewnie bede musiala luteine zazywac na wywolanie, alew poczekam jeszcze kilka dni. najbardziej to mnie wkurza ta grzybica, kuzwa nooo - mialam az na 2 miesiace spokoju!! No i znow, jutro musze dzwonic do ginki i bejtac ja zeby mi chociaz recepte napisała. a cicho - no wlasnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. :) Ale mam pory, co?? I nie pytam o spodnie. :D :P Byłam wczoraj u okulisty i mam bezwględne wskazanie do cesarki, więc temat porodu rodzinnego tak jakby mi się rozwiązał. :) I teraz sama nie wiem czy się cieszyć czy nie. Bo w przypadku cesarki umówię się z lekarzem na konkretny dzień i se pójdę na luzie, a tak to może bardziej bym się stresowała. :) Tak się pocieszam. Bo w sumie i w jednym i w drugim przypadku boli i swoje trzeba przeżyć. Damy radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGATKA A MOŻE POWINNA CI LEKARKA LEKI ZMIENIĆ NA TĄ GRZYBICE, MOŻE COŚ INNEGO POMOŻE W KOŃCU :) no Klempa teraz to będziesz dokładnie wiedziął w jaki dzien urodzisz :) i bedziesz przygotowana na to :) wiesz wszystko ma swoje plusy i minusy ale jak Ty masz ewidentnie powiedziane że tak tzreba zrobić to i tak wyboru nie masz... trzeba patrzeć na to pod kątem tych plusów :D to jaką date sobie wybiierzesz????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, no właśnie ja się zastanawiałam czy się cieszę czy nie. Ale w sumie po co se gitarę zawracać jak i tak to już nic nie zmieni. Będzie cesarka i koniec. :) Pocieszam się tym, że będę się mogła dobrze przygotować. Dzień wcześniej się na świeżo ogolę, zrobię se pazury itp. i się ładnie stawię w szpitalu. :D Wiem, poryta jestem, bo tu mi się dziecko ma urodzić, a tu się pazurami przejmuję haha. Ale taka już jestem, że wszystko muszę mieć ładnie i pięknie. :D Co do daty, to lekarz powiedział, że przyjdę do niego na usg ok. 20 marca i wtedy ustalimy datę, tak, aby bezpiecznie dla synusia. :) Ja mogłabym rodzić 19 marca, bo wtedy urodziny ma moja nieżyjąca już Babcia albo 21, bo wtedy urodziła się siostra małego, czyli nasza kotka i będzie obchodzić roczek hahah. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa wariacie nie maluj paznokci przypadkiem!!!!!!!! ja miałam CC ale robione w celu usunięcia peknietej torieli i pamietaj jak już odpływałam na stole jak anastezjolog mówiła do chirurga że jak pan doktor mógł przegapić,z e paznokcie sa umalowane :) ja maiłam umalowane bo to był nagły przypadek i bach w szpitalu wyladowałam...ale oni podczas operacji chyba po kolorze płytki paznokcia coś rozpoznają...nie wiem...chyba sinieją jak coś jest nie tak...alebo nie wiem co :O ale lepiej nie przekombinuj z tymi pazurkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, to dobrze wiedzieć. :D To bym se przekombinowala. :D Zapytam jeszcze lekarza co i jak. :) Kurde, a tak chciałam być piękna, bo młoda to już nie jestem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa nie wygłupiaj sie :P :D każda ciężarna jest piekna... tak mi mówią wszyscy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł baby :) udało mi sie dostac do lekraki - choc łątwo nie było. Leki dostalam, tabletek mam nie brac dopoki @ nie przyjdzie, a jak nie przyjdzie tez nie brac - jakkolwiek ma to znaczenie. w poniedzialek ide na badania prl i takie inne tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zuzka znowu nam znikneła!!!??? bo o innych dziołchach juz nie wspomne!! Moj pojechal na deske - ale jakos nie ma ochoty sie odzywac. Nie wiem jak Wy - ale ja sie ciesze ze jutro piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja laski:) Ale nudy dzis calu dzien siedze i szukam ogloszen(pracy) Gagatka ja juz po obr. (zarzadzanie) :) Nareszcie spokoj ze szkola!!! hura Lala ,a moze ...?? a noz widelec hih.... no wiesz... tyle czasu juz okresu nie masz:) Fajnie by bylo:)!!!!!!!!!!!!!! Ide cos zjesc....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia ogromne gratulacje 🌼🌼 a to był mgr?? ja ze sie obronilam zaczelam doceniac w pazdzierniku jak nie musialam chodzic na wyklady i placic czesnego :) a wiecie zrobilam sobie farbę - intensywną czerwien :P klaudusia ja sie jakos nie napalam - spozniajacy sie okres to na prawde u mnie nie rzadkosc. wiec sie nie podniecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo laski 🖐️ Nie odzywałam się bo miałam w domu kosmos:P dwoje dzieci jedno 7 lat drugie 11 miesięcy. Siostrunia M przyjechała w odwiedzinki do nas (ależ ja jej nie lubię:o)i później razem pojechaliśmy do teściów. Ej Gagatka trzymam kciukasy u mnie dzisiaj jakiś śluz leciał jeszcze w życiu takiego nie miałam wyglądał jak kurze białko tylko taki mętny. Dziś mam 24 d.c. Klaudusia żadna ze mnie gosposia tylko siedzę już miesiąc w domu i mi korba wali jak to M mówi. Wymyślam to i tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia1999
Witam staramy sie z partnerem o dziecko kochalismy sie w niedziele 31 i 1 w poniedzialek i on skonczyl w te dni w srodku..cykle mam 32 dniowe a ostatni okres mialam 15 stycznia..Chcialabym sie dowiedziec czy jest duza szansa ze bede w ciazy..I czy test zrobiony w dniu spodziewanej miesiaczki lub dzien pozniej bedzie wiarygodny?? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia trudno powiedziec - zalezy (jak juz dojdzie do zaplodnienia) innym wychodzi test juz w 27 dc innym dopiero 34. Kazdy organizm jest inny. U mnie dalje nie ma @ a moje sutki sa tak wrazliwe ze szok. wiec @ pozostaje mi tylko czekac. Juz sama nie wiem czy brac luteine i czy cierpliwie poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie chcecie ze mna dzis gadac :P za to ja gadam jak najeta :P hehe zuzka ja nigdy tak nie mialam, ale moze tak ma byc?? A czy ladnie pracowalas wtym cyklu?? bo wiesz ze w Tobie moja cala nadzieja :D jak Ty zajdzies zpo hsg to dla mnie tez jest szasna :) ide juz spac dziewczynki - mam nadzieje ze jutro mi jakos szybko minie w pracy!! Pracujacym staraczka i tym zaciazonym ktore jeszcze pracuja zycze tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka bzykałam się jak najęta wcale nie dałam M odpocząć może coś z tego wyjdzie he he he.:):P:D Też idę spać miłej nocki laseczki pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka i dziekuje bardzo:) No spoko nie ma co sie nastawiac zabardzo:) co ma byc to bedzie jak nie teraz to niebawem:) O kurcze to odwazna jestes hohohohoh skad pomysla zlapalas?? zuzka oj bzykawko Ty... hhihihi łobuzie.......:) SZALEJESZ POWIADASZ!!!!!!!!!!!! :) HIHIHI Ciekawe co u Gagi od czasu kiedy powiadomila nas ze jest wciazy-cisza!!!!! ja jutro powinnam dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gagatko, mam termin na marzec, a dokładnie na 31. :) Także jeszcze trochę zostało, ale jak sobie pomyślę, że w przyszłym miesiącu już będę miała małego przy sobie to jakoś mi się wierzyć nie chce. :) Kurde, ale by fajnie było gdyby to opóźnienie u Ciebie było spowodowane nie rozjechanym cyklem, a dzidziusiem. :) Trzymam kciuki. :) Waikiki, taaaa, ludzie Ci zawsze powiedzą, że ładnie wyglądasz. :D Wiesz, to taki syndrom Naszej - Klasy, że choćbyś miała kał na twarzy to i tak będzie Ci wmawiać, że jest super. :D Czasem jak widzę niektóre komenty to mi się słabo robi. :) A Ty to cc miałaś przy znieczuleniu zewnątrzoponowym?? Bo ja takie będę miała, a i zapytam lekarza o te paznokcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka kobitki🖐️ Ja właśnie piję kawkę :D Klempa ale ci fajowo już niedługo będziesz miała dzidzię w domku. Klaudusia M powiedział że po tym zabiegu to mi się poprzestawiało bo on za mną już nie nadąża :P Ale mi się nie chce nic robić muszę na obiad coś wymyślić ale co :o Kurczę muszę sobie paznokcie zrobić bo mi się 4 złamały 😭 a w sobotę znowu imprezka u mnie w domku :D i jak zwykle najem się jak świnka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ale tylko sutki masz takie wrażliwe?? hm...no ciekawe ;) Klempa ja miałam takie cięcie jak CC, ale to w celu usunięcia pękniętej torbieli...a przy okazji mi wyrostek wycieli dla zabawy :O i miałam znieczulenie ogólne...pełna narkoza! u Ciebie będzie inaczej... ale tak czy siak...przy noworodku tez lepiej miec niepomalowane pazurki :) a z tym kałem na twarzy to przesadziłaś łobuziarooooooooo :P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×