Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

extinct oj wiedział, ale chyba jakoś to do niego nie odcierało :D zreszta jak on szedł na historię te wtedy nie można było robić tylko licencjatu i były tylko dwie sepcjalizacje, teraz jest cała masa innych opcji :P ja z moją kondycją na pewno nie mogłabym być nauczycielką wfu :D rocznikowo91 to fajnie, ja za tydzień jade na wesele i to aż do Szczytna i też dwa dni balowania :D a co rodzeństwa, fajnie je mieć, ja mam dwóch braci nie wyobrażam sobie jakmożna żyć bez bicia się z braćmi, standardowych kłotni rodzeństwa i w ogóle, niejest Ci czasem smutno samej? ;) ja miałam dzisiaj kartkówkęz biolii, masakra, cholernie mi się wczoraj nie chciało nauczyć, a czułam, że ją zrobi i siara będzie, bo na rozszerzony fakultet do niej chodze, a tu podstawy nawet sie nie nauczyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, to taki bajer. To jaką chce robić teraz specjalizację, skoro nie chce być nauczycielem? Bo szczerze mówiąc, to nie wiem, co innego można obić po historii :D. Nauczycielką wfu mogłabyś być, bo oni totalnie nic nie robią, ale gorzej ze skończeniem awf :D Ja mam jednego brata i stanowczo mi wystarczy :P. No tak, najgorzej, to jak się nie chce, a trzeba :). Ale nauczyłaś się w końcu? Jak poszło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgd
a mozna zdawac 2 jezyki? polski,matme,ang,i jakis inny jezyk jeszczE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jakie są inne specjalizacje, nie pytałam jeszcze o to, ale on mi mówił, że są inne i ciekawe. Jak się dowiem to Ci wtedy powiem. :D Nie skończyłabym awfu! :D nawet moja wyboraźnia nie może sobie wyobrazić mnie jako absolwentki awfu :classic_cool: :D Kartkówka z tej bioli poszła raczej kiepsko, no ale zobaczymy co będzie jak będzie oddawać. tak, można zdawać jeszcze inny jeżyk, który sobie wyvierasz jako przedmiot dodatkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekam, bo aż sama jestem ciekawa :D. No u mnie też raczej mógłby być z tym spory problem, oblałabym na pierwszym egzaminie z rozciągania się, albo koszykówki :P. Oj, o neidobrze :(. Ale może się machnie przy obliczaniu punktów i jakaś czwóreczka Ci wyjdzie (zawsze trzeba mieć nadzieję) xD. Dokładnie, możesz zdawać nawet 6 języków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sprawdziłam na stronie UW i są takie: Specjalności zawodowe: - Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją; - Dokumentalistyka konserwatorska; - Regionalistyka; - Amerykanistyka; - Nauczycielska, przygotowująca do nauczania: - historii i wiedzy o społeczeństwie, - historii i języka angielskiego jak dla mnie nic ciekawego, ale co kto lubi ;) taa, czwóreczka, a potem się obudzę ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też nie bardzo, aczkolwiek historia nie jest tym, co kocham najbardziej ;). Jutro znowu poniedzialek :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję Twój ból, ja mam jutro spr z angielskiego i zero chęci do nauki :(. A na dodatek jestem przeziębiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, świetny pomysł, jestem za! :D Chyba zmienię temat prezentacji na "Obrazy 'innego świata' w literaturze obozowej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzeba machnąc jakies pismo do pani minister edukacji może da się coś zrobić :D a czemu chcesz zmienić, ten wydaje Ci się po prostu ciekawszy? :) ja naznosiłam ksiązek do domu, ale na razie nie mam chęcie rozpoczynać pisania prezentacji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, od jutra bierzemy się za pisanie, może niedługo je rozpatrzy :D. W sumie obydwa są ciekawe, ale ten jednak chyba bardziej :). Jakoś go tak wcześniej niechcący ominęłam. Ale jeszcze się waham ;). Nie dziwię Ci się, poza tym początek jest najgorszy, nigdy nie wiem, co mam napisać. Ale zawsze można się pocieszyć, że potem jakoś pojdzie samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety też mam takie podejrzenie :(. No, zebranie się też miałam na mysli, ale chyba tego nie napisałam ;). To jest dopiero ból :D. Prezentację napisać to ja jeszcze napiszę, ale najgorsze dla mnie to gromadzenie materiałów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez idę jeść (telepatia jakaś :D), potem pod prysznic, a na końcu czytać Chłopów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie czyta dzisiaj modni pisarze modne ksiazki, . Omów na przykladzie wybranych tworcow spoza kanonu szkolnego przyczyne popularnosci niektorych autorow ksiazek. Przedstaw wlasna opinie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojego tematu to poprostu nie bede sie musiala za bardzo wysillac... dla mnie jest prosty czytam duzo ksiazek wiec cos tam wybiorę i juz...;) ty masz temat ekstra... u nas nawet niczego w tym typie nie było a tematy mamy z góry narzucone przez szkołe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×