Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

No właśnie o to mi chodzi że można siebie sobie wyobrazić w szczęśliwym związku tylko że trzeba wierzyć w to że to szczęście będzie czy to z nim czy z kimś innym no i tu się pojawia problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny nie udało mi się zasnąc, chociaż padam:) zgadzam się z tym pozytywnym myśleniem, chociaż czasem ciężko, bo czasem mnie dopada dół:) nie mówiłam Wam wcześniej ale ja już jakieś 1,5 miesiąca temu, zaraz po tym jak były się odezwał, obejrzałam ten film "Te Secret" na You Tube, o nim dowiedziałam się tutaj z kafeterii. I wiecie, co wtedy pomyślałam? to głupie ale po tym jak odezwał się były, ja wcale nie byłam szczęśliwa. Naprawdę, zero szczęścia! tylko obawy, nawet pisałam o tym na innym topiku. Mimo,że pisał,że kocha itp ja nie uśmiechałam się do telefonu tak jak kiedyś, nie zasypiałam wtedy z uśmiechem na twarzy myśląc "udało się!"... wręcz przeciwnie miałam wątpliwości, myślałam, jak to będzie, czy się opłaca wracac, pisałam mu o tym,że naczytałam się tyle o face

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁEZKA ,a ja wogóle nic nie umię ,nic nie rozumię chyba tylko THE-END hhhhhhhhhheeeee ,jak BLUE chciało wpisać mi soś po angielsku do mojego profilu a ja jej mowie że nie wiem co to znaczy to ona że to nic,ale niech sobie myślą wszyscy że umię,więc mam mobilizację zapisać się na angielski niech tylko pójdę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meffiu
Niesamowita...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dzis wroce sama obejrze ten filmik moze to cos da jak narazie jestem zła ze nie odpisał, ze jak zwykle kiedy zaczynam sobie robic nadzieje znów jest do dupy;/ szlag by to trafił;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co Ci chodzi Łezko, bo czytałam o tym. Chodzi o to,że kiedy myślimy pozytywnie to Wszechświat wchodzi w takie pole,żeby nam ułatwic doprowadzic do tego, jak my chcemy. Ale jeżeli ta druga osoba nie chce, tzn. jej pragnienia nie są zgodne z naszymi to Wszechświat nie ustawi nas w tej samej "pozycji", jakoś tak. Ale co Ci Łezko szkodzi? myśl pozytywnie, może przyciągniesz kogoś przy kim będziesz jeszcze bardziej szczęśliwa niż przy nim. Wizualizuj siebie z nim, a co przyniesie Wszechświat?zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś to piosenka, bardzo ładna:] ale smutna, więc jak nie chcesz się dołować na wieczór to nie słuchaj;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się szykowałam na jutro do pracy :) i tak się zastanawiam czego ciekawego się dowiem w czwartek bo mam się spotkać z kumplem i jego dziewczyną aż się zdziwiłam że sam dziś zapytał czy się z nimi spotkam. o ale pewnie nic sami mówić nie będą albo nie będą to dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA DZIEWCZYNY,wyliczcie swoja numerologie,dorwałam jakąś książke.Napiszcie na kartce swoja date urodzenia np.12 maja 1950 dodajemy poszczególne cyfry 1+2+5+1+9+5+0=23,dodajemy2+3=5 ta ksiazka to CUDA,MAGIA I...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁEZKA TO Z NUDÓW odbija,----odwaga jasnosc umysłu,egoizmniecierpliwość.JESTEŚ inteligientny i pogodny,patrzysz na świat przez różowe okulary.DO WIĘKSZOŚCI PROBLEMÓW ZACHOWUJESZ dystans.MUSISZ BYC naj w każdej dziedzinie życia.GRONO twoich przyjaciół jest bardzo wąskie.JEŻELI NIE PRZESTANIESZ GRAC roli króla ,zostaniesz całkiem sam.Zauważaj ludzi i ich problemy,a takżepsiągnięcia.Twoje szanse na sukces wzrastają w latach nieparzystych.Powinnaś nauczyć się dostrzegać okazje,bo wiele do tej pory przegapiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh jazdaaaaa
ta znow sie we wrozke bawi, a dziewczyny juz kase wydaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andriej25
Ja dzisiaj spotkalem sie z dziewczyna o ktorej pisalem ze mowila nie mam szans juz na nic poza znajomoscia. Metoda malych kroczkow sprawdza sie :) nie mowilem ze chce byc z nia,nie prosilem o szanse,pytala sie czy kogos poznalem wiec mowilem tylko ze nie szukam dziewczyny bo kocham tylko jedna...nie probowalem jej calowac itp. poprostu bylem wesoly,mily,mowilem ze ladnie wyglada. I o dziwo udalo mi sie ja namowic na spotkanie za dwa dni,chociaz mowila ze mozemy sie widziec max raz na tydzien,sama z siebie powiedziala mi ze juz nie wie czego chce,wiec chyba mam faktycznie szanse tylko chyba jeszcze musze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×