Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość melamela1
za tydzien mam wolne w pracy i zastanawiam sie czy do niego nie pojechac...ale duuzo dziewczyn wczesniej pisalo, ze lepiej sie nie narzucac... niby powiedzial mi ze chce miec ze mna stosunki kolezenskie, ale nawet nie pisze mi sms typu 'co u ciebie'... podobno z przyjazni moze byc milosc, ale z milosci przyjazni nie bedzie:( eh, ratunku !!! jechac czy nie ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola2424, Mi też pisał że mnie nienawidzi,że mam zniknąć z jego życia,że mam się nie odzywać i zapomnieć... różnie bywa, ochłonął dupek, zaniepokoił go brak kontaktu z mojej strony,sam się prosił o ciszę to ją dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to szkoda dziewczyny, bo ja 18-20.12 nie mogę:( no trudno jakoś kiedy indziej się jeszcze zgadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie problem przespać się w hostelu :-) Ja tam mogę jechać i za 2 tyg, mi to nie robi różnicy. Aaaa...jaki to jest hostel? Podasz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz w google "tanie hostele w Krakowie". Wiecie co miogę jednak za 2 tyg tylko ja przyjechałabym po południu w sobotę. W sumie chyba lepiej byłoby za 2tyg. bo tak to zgniotka ma szkołę, to za dużo byśmy się nie idziały a tak to prawie cała sobota i jeszcze niedziela nam zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jeju ale tu sie przyjaznie nawiązują:D wsperanie w kazdym tego słowa znaczeniu i dobrze mam nadzieje ze wyjdzie wam spotkanko:):):):) super:) u mnie jako tako choc humoru nie mam zgniotko nie odzezwał sie:( pizdowato;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym ale mieszkam troche dalko bo w szczecinie a pozatym to przed swietami takze spłuakana bede;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja jestem z Gdyni a spłukana to non stop jestem :-D Ale i tak jadę! Do Wawy tez kasy nie miałam, ale jakoś coś tam wykombinowałam i Malgora jedzonkiem mnie ugościła :-) Hmm...a więc zgniotko będę pewnie wcześnie rano w sobotę 19.12. Będziesz musiała po mnie wyjść na dworzec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tydzień po moim zjeździe planuję jak na teraz być w domu:) ale nie napalajmy się tak na maxa bo do tego są jeszcze 3 tygodnie, więc nie wiem czy mi coś nie wypadnie:) jak narazie możecie przyjeżdżać na Kraków:) napisałam smsa do tego kolesia bo chyba jednak ma telefon to nie odpisał gnom:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue oczywiście, że po Ciebie wyjdę:] i jedzonkiem też mogę poczęstować, ale nie za dużo bo jestem biednym i bezrobotnym studentem;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to, to nie :-) Zapisz sobie w kalendarzyku, że za 3 tyg odwiedzają Cię koleżanki z 2 krańców Polski. Innej opcji nie ma! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smsuje z tym kolesiem.. boże jak mi serce bije jak widzę jego nr na wyświetlaczu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zgniotka szaleje:) ale od razu milej się robi zgniotko, jak te esy przychodzą, co? coś o tym wiem, Tomek pisze bez przerwy:) spoko wałówe nazwozimy będzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie wiem za bardzo co do niego pisać... nie widzieliśmy się dobrych parę lat, głupio mi tak napisać "co słychać?" .... już złożyłam mu życzenia imieninowe (pretekst do odezwania się) i zastanawiam się co dalej;d mała ten koleś to sąsiad z rodzinnego miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm może zapytam sie jak spędza imieniny, jak odpisze, że z dziewczyną przynajmniej będę wiedziała, żeby dać sobie spokój.. jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny widzę plany ładne, mam nadzieję że kiedyś uda mi się do Was dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezko, aaa też jest ze Śląska. Jedź także! No cóż, zawsze możesz wpaść do mnie w styczniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie tylko nie mam kaski ale może już niedługo od jutra lub środy zaczynam pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×