Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Szoszonowa, jeśli tak jest jak piszesz, to pani Divine Paradise po prostu już w tym temacie nigdy nie napisze, po drugie nie wiem dlaczego by miała mnie podnosić na duchu akurat teraz ? Jak ja gorsze sprawy tu opisywałem i jakoś nie odzywała się, a gdy już jest względnie dobrze to by miała zacząć się podszywać pod kogoś ?? To jest słabe i niemożliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to raczej nie wygląda na litość a bardziej na bezwzględną złośliwość. I jesli na serio Twoja była Luka to napisała to gratuluję jej jednak tej inteligencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawa własnego charakteru to najlepsze co można zrobić po rozstaniu. A jeśli uda się dzięki temu odzyskać kogoś, na kim Ci zależy to już w ogóle ;] Ja mam zamiar właśnie tak zrobić. Chociaż na razie milczymy, ale niedługo i tak będziemy musieli się zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luka a dla mnie właśnie to, że teraz się odzywa jest oczywiste - widzi, że zapominasz i nie chce do tego dopuścić. musi jakoś zwrócić Twoją uwagę na siebie;) pozatym zgadzam się z Szoszonową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne jest jak ktoś myśli że ładnie się winwigilował a tu od początku była to jedna wielka, za przeproszeniem, dupa :P Heheh, pamiętam jak ja kiedyś też sypnąłem tekstem 'zmienię się dla ciebie'. Byłem wtedy po środku czarnej rozpaczy, bezsilności i desperacji. Z jednej strony żałuję wielu słów i rzeczy które zrobiłem, a z drugiej cieszę się że to przeżyłem. Wiem jakie błędy popełniłem, wiem jakie miały konsekwencje, wiele mnie to nauczyło i... oddaliło od byłej :) Co najlepsze - zmieniłem się. Ale nie dla niej. Dla siebie :) Wszystko jednak wymaga trochę czasu i zmiany perspektywy patrzenia na siebie i na związek który już przeminął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no chyba padne !!!!!!!!!
pierwszy raz widze taką akcje na kafeterii, a czytam tutejsze tematy od powstania tego forum, ale takiej akcji to nie znałem... hahahaha, luka, ty frajerze, jak mogłeś dać swojej byłej link do tego tematu, teraz to ona ma ciebie za jedno wielki NIC ! W jej oczach jesteś kompletnym ZEREM, straciłeś wszystkie punkty jakie mogłeś mieć w temacie powrotu do ciebie. żałosne :) hahaha i pozdro frajerze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istnieja takie dziewczyny
nie no chyba padne to Ty jestes frajerem!:) dlaczego on mial stracic przez to? Jezeli by stracil w jej oczach to znaczy ze ona jest nic nie warta i jest kims Twojego pokroju, z takim zalosnym podejsciem. Moze rzeczywiscie nie bylo to najlepsze posuniecie ale chlopak w ten sposob chcial jej moze tez dac do zrozumienia ze te emocje ktore nim targaly byly prawdziwe i szczere. A nie pod publiczke zeby wrocila. Ja na miejscu tej dziewczyny nie zrownalabym mojego bylego z zerem jesli cos takiego by tu wypisywal. Ale to zalezy czy czlowiek ma mozg i serce i czy ich uzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no chyba padne !!!!!!!!!
haha i frajer nawet obrońce swojego ma :P jaka żenująca sytuacja ! No jak to nie jest frajerem, szanująca się dziewczyna jakby takie coś przeczytała, jak facet opisuje jakieś historie z ich wspólnego życia na jakimś ogólnodostępnym forum, to takiego gościa powinna mieć za kompletne zero i ciapę roku ! Moim zdaniem luka ma coś z głową, niby jest taki inteligentny a wypisuje prywatne historie na takim forum ;p żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wypisywal
szczegoly czy nie:P Nie czytalam calego watku tak jak Ty, bo mi sie az tak nie nudzi:P Ale mysle ze bardziej skupil sie na swoich odczuciach. Poza tym, jego sprawa :P Lepiej sie poczules ajk komus pojechales? TO jest zalosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no chyba padne !!!!!!!!!
g*wno ciebie i innych powinno obchodzić co ja robie na tym forum, moja sprawa co czytam i jak czytam ! Mam prawo do swojego zdania ! Jest frajerem i zdania nie zmienię, takie historie to się zachowuje dla siebie, a nie wrzuca na takie forum. Ja w zyciu bym nic takiego o swojej bylej nie wypisywał, niby ja bardzo kocha a szacunku nie ma zadnego do niej piszac o zwiazku z nia. Niech sie inni wypowiedza to przyznaja mi racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakawa
sugeruję pójść za propozycją pana "no ja chyba padne" czy jak mu tam i rzeczywiście gówno powinno nas obchodzić co on tu robi i wypisuje. Tak jak jego powinno gówno obchodzić co kto robi ze swoim życiem i dlaczego w taki a nie inny sposób.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejaoleja
nie no chyba padne. Z Toba nie ma sensu dyskutowac, wyszedl z Ciebie niezly prostak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no chyba padne !!!!!!!!!
ja jestem prostakiem ? pffff, no wypraszam sobie ! To chyba wy jesteście prostakami, bo ja nie zniżam sie do tak niskiego poziomu aby kogos wyzwać od prostaków po raptem paru postach ! Luke mam prawo tak nazwać, bo dużo pisał w tym temacie i dla mnie to frajerstwo, prawdziwy facet ołał by taką laskę, popił by sobie jakis czas, pożalił, wziął za siebie i zaczął wyrywać inne laski, zwłaszcza jak piszecie, że ma ku temu predyspozycje, a on tym czasem pisze na jakimś kobiecym forum i jeszcze wysyła to swojej byłej. żal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010majeczka
no i gówno Cie to obchodzi co on pisze? : ) może sie nawet zesrać i wysłać jej gówno w kopercie, co Ci do tego? Jego zycie jego sprawa, więc nie ingeruj w nie młody człowieku ;) have a nice day prostaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo a w ogóle jakim prawem możesz go oceniać nawet po tych wszystkich postach?? nie znasz go, nic o nim nie wiesz tak na prawdę a rzucasz się i mądrzysz jakby był Twoim najlepszym kolegą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aczkolwiek jestem zdania,że danie linka do tego forum swojej ex to nie było mądre posunięcie :] Czuję,że Ona zamiast mieć Cię Luka za silnego faceta... z którym tyle lat była miała Cię i ma za kogoś, nad kim się trzeba litowac i kogo jej szkoda .... co pokazała pisząc w poprzednich postach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no chyba padne !!!!!!!!!
A czy ja go oceniam za całokształt ? W żadnym poście nie napisałem niczego co by miało opisywać jego osobę jako całokształt, odnoszę się tylko do tej sytuacji z forum, że opisuje prywatne sprawy na tak powalonym forum jakim jest kafeteria, dla mnie to zwykłe frajerstwo i tylko w tym czymś jest dla mnie frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no chyba padne !!!!!!!!!
Dokładnie Szoszonowa, w końcu jakieś zrozumienie i właśnie z tego powodu, że pisał i dał tego linka to dla mnie jest skończonym kretynem, pewnie jego była siedzi teraz i ma z niego wspólnie ze swoim ukochanym najprawdziwszy ubaw :) Nic dziwnego, że go zostawiła, jak to taka uczuciowa fleja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asta_lavista
hej! mam kontakt z 2 dobrymi kumplami mojego ex, na gg, czasami na uczelni, co o tym sądzicie? Moim zdaniem to on w tym macza palca, bo jeden z nich wypytuje, czy o nim myśle itd, jak mozecie wyrazcie swoje skromne zdanie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe "hej! mam kontakt z 2 dobrymi kumplami mojego ex" - tak rzeczywiście wygląda to podejrzliwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kumple są Tobą zainteresowani. Wyczaili, że kota nie ma, więc harcują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mnie zostawil 2 msc temu.. i jakos nie ma zamaru wracac .a bylismy ze soba 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet kitty joL
falabela zle.. kolezanka na pewno chciala usłyszec, ze byly chce wrocic i ze usycha z tesknoty za nia i przez kolezkow chce sie do niej zblizyc. zalosne - dziewczyno, jakby kochal to by z toba byl. otworz oczy i nie dorabiaj idelologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asta_lavista
zgniotka to jest ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asta_lavista
sweet kity jol dziekuje za szczerość =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J***
1.Nie ja pisalam 2.Z Divine Paradise sie zgadzam-i nie ma tu litosci 3. Na forum nie zagladam i nie mam zamiaru 4. Nie zycze sobie obrabiania mi tylka a gdy ktos ma taki zamiar niech najpierw wzbogaci swoje wiadomosci o moja wersje wydarzen,ale az tak wysokiego mniemania o sobie nie mam,zeby myslec, iz kogos stawiajacego na swoj realny rozwoj zyciowy by to obchodzilo. Z najlepszymi pozdrowieniami Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asta_lavista
Jak się wypytują bardzo skrupulatnie to może coś to znaczyć, ale nic z tym nie rób, poczekaj na rozwój wypadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...dawno nie pisalam w temacie, ale jestem na biezaco z informacjami...Luka dal ciała wysylajac link ex, ale chcial dobrze, myslal ze ona czytajac co mu na sercu lezy zrozumie co narobila... całą ostatnią akcję uwazam za dzieło jego bylej..divine i ta cała J** to te sam eosoby, bo jakie jest prawdopodobienstwo, ze w czasie głupiego rzekomego podszywu divine nagle pojawia sie i ona i wie ze ktos jej dupe obrabia...za duzy zbieg okolicznosci ze niby sie tak dowiedziala od kogos...wiec laska prosze daruj sobie...moze i tu na forum sa osoby z chwilowa lekka niepoczytalnoscia spowodowana utrata bliskiej osoby, ale nie rob z ludzi idiotow... tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×