Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Do21mcia

!!!Kobietki które próbuja mieć dzidziusia.Zapraszam!Nasz starania!!!

Polecane posty

Gość zofia_30
cos na zniknelo kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
serwer siadal gratulacje maestra:)fajowo:)ciesze sie bardzo razem z toba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
do idi1313 jak ma 14dc boli brzuch od wczoraj a dzisiaj na testowej gruba krecha o 10 rano, przytulasy wczoraj wieczor dzisiaj rano i dzisiaj wieczor beda na bank jak maz da rade;) to jutro z rana i wieczorem tez musza byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca bobasa
no to na bank bedzie fasolka :) po takich staraniach :):) a co do mnie to znikome szanse ja test moge zrobic dopiero 9 list normalnie te dni to tak mi sie dłuża :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Dziś znów zrobiłam test i są dwie krechy!Tak się cieszę.Nie wiem tylko kiedy do gina bo to naprawdę dopiero początek,a nie chcę iść za wcześnie,trochę poczekam,no zobaczymy. Trzymam za Was wszystkie kciuki,żebyście i Wy jak najszybciej tak się cieszyły jak ja teraz :) Będę do Was zaglądać kochaniutkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
maestra fantastycznie mnie brzuch bola13 i 14dc ale i byly przytulanki moze mi sie tez uda dzisiaj 15 dc i rano tez byly:) pozdrawiam i gratulacje mamusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maestra moje gratulacje, w końcu ktoś odczarował nasz topic. A u mnie leje się i leje już od wtorku ,miałam tak dawno temu jeszcze przed tabl. że @ była równe 7 dni i strasznie bolesne. Więc może w końcu coś się normuje,ale to czekanie mnie dobija ja dni płodne mam za jakieś 2 tyg. dopiero ,koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie mnie jeszcze:)? Wróciłam oznajmić Wam, że się udało. Co prawda do okresu mam jeszcze 2 dni ale test pozytywny wyszedł już 3 dni temu. Dziś wyszedł jeszcze wyraźniejszy. Także będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
niebieska sukienka gratulacje to juz 2 pozytywna w tym miesiacu moze jakas zla passa zostala przerwana?buziaki dla przyszlej mamy:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dziewczynki byle tak dalej, moje gratulacje niebieska sukienka. Fajnie jest usłyszeć że się komuś udaje, gorzej jak sama zostanę na topiku hi,hi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
idi nie zostaniesz sama masz jeszcze mnie:) na razie 18dc i chyba nici z tego wszytskiego juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
maestra i niebieska opiszcie w skurcie forme staran:) i objawy 1 buziaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na temacie od początku. Także udało nam się w drugim cyklu. Jak? Częsty seksik. W dni płodne co dwa dni. No i wcześniej popełniałam błąd bo po seksie się myłam. Teraz wieczorny seksik i dopiero rano prysznic. Test zrobiłam w 30 dc. Czułam się źle, jak przed miesiączką. I uznałam, że skoro mam takie odczucia to albo są to hormony okresowe albo ciążowe, więc jak zrobię test to wyjdzie, bo jakieś hormony we mnie krążą. I zrobiłam. Kreseczka blada jak ściana. Zdechlak taki ale była:)Dwa dni później powtórzyłam test i krecha wyraźniejsza:) Dziś niespodziewanie wylądowałam u lekarza -zapalenie pęcherza. I już jestem na zwolnieniu. Co mnie szczególnie nie martwi:) Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie ok. Acha jestem w 5 tyg. Lekarz zrobił już usg i stwierdził że "coś tam smęci":) ale dokładnie jeszcze nie widać. Także dziecko trzymaj się tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o objawach miałam pisać. Ssie mnie strasznie. Jestem nieustannie głodna ale na nic nie mam apetytu. Sikam jakies 5tys. razy na dobę, i chce mi się spać. Acha i wrażliwość sutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) tez staram sie o maluszka ale za jakies 2 cykle . pare tyg temu poronilam wiec dla mnie stres jest dodatkowy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
bardzo mi przykro :( ale najwazniejsze nie zalamuj sie i staramy sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie! Troszkę mnie nie było,ale teraz już jestem :) U mnie to wyglądało podobnie jak niebieska sukienka.Częsty seks(czasem co dwa dni,ale częściej codziennie)no i też zaraz po nie biegłam pod prysznic,tylko rano.I przede wszystkim przestałam myć się w zimnej wodzie,co robiłam często wcześniej. Później pojawiło się plamienie(kilka dni wcześniej niż spodziewany okres),myślałam,że się nie udało.Zauważyłam,że to nie jest typowy okres jakie miewałam ale tylko plamienie,więc po 5 dniach zrobiłam test i druga kreska była BARDZO bladziutka,ledwo zauważalna,myślałam,że ją sobie wyobrażam ;) i właśnie tego dnia plamienie ustało. Po 3 dniach powtórzyłam test i druga kreska wyraźna. Jeszcze nie byłam u gina bo to jakiś drugi tydzień od zapłodnienia,więc za wcześnie.Poczekam jeszcze z tydzień lub dwa.Bo tak w zasadzie to nie wiem czy lekarz będzie liczył ciążę od ostatniego okresu czy od tego plamienia. Jak myślicie kiedy powinnam pójść?Nie wiem kiedy zaczyna bić serduszko,chyba w 5 tyg,ale licząć od ostatniego okresu a nie od zapłodnienia.Poradźcie coś proszę. A jak się czuję?Bardzo jestem senna,rozdrażniona,też często biegam siku i mam wrażliwe piersi i to chyba tyle. Trzymam za Was kciuki dziewczyny!Będę do Was zaglądać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
maestra napewno nie szybciej niz za 2 tyg wtedy cos bedzie widac:) no my z mezem tez kiedys tak co 2 ale teraz w tym cyklu bylo codziennie zeby nie bylo wiec poczekamy zobaczymy temp rano 37.2 piersi zaookraglone wieksze ale nie bola 0 syfa na twarzy gdzie zawsze przed@ bylam obsypana i mam takie skurcze w dole brzucha jak na@ hmmm obstawiam ze sie nie udalo w tym cyklu:( 20dc dzisiaj czyli za 5-7 dni powinna byc zaraza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
niech mi ktos powie bo ja juz zachodze w glowe:( jezeli test owulacyjny mialam poztywny 14dc o 10 rano a starnia byly 13dc rano i wieczor 14 dc rano i wieczorem i 15 dc rano i potem 16 wieczorem moze cos z tego wyjsc?czy moze jak test wyjdzie pozytywny rano to najlepiej nastepnego dnia wieczorem bo juz zglupialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zofia kochana piszą że jak pojawią się 2 krechy to za 12 godz. będzie owulka. ale według mnie dla pewności lepiej; przed, w trakcie i po hi,hi. Oby w tym mc. mój chociaż chciał 2 dni pod rząd to już będzie sukces, Nie znacie może nazwy jakiś tabl. na zwiększenia libido u faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zofia 30 ja myślę,że się udało.Plemniki żyją jakieś 72 godz,więc jak było przed owu i po to powinno się udać.Nie zamartwiaj się,ja też się czułam jak na @ do tego stopnia,że plamienie potraktowałam jako okres.Dopóki nie masz@ to ciągle jest szansa,że się udało. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
idi sa takie witaminy salfazin ja od tego miesiaca chlopyu zaczynam serwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zofia 30 kochana co tam u ciebie bo wchodzę na topic co dzień i brak wiadomości. U mnie 21dc. i owulka ale niestety brak przytulanka bo mąż co dzień na noc pracuje a jeszcze do tego mamy w domu b. chora teściową,duży syn i brak ochoty na sex mojego m. Kupiłam mu ten salfazin i od 2 tyg. już go bierze ale niestety na poprawę libido to nie działa. Tym sposobem mam permamentnie doła. Kochane piszcie bo topik nam umiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×