Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

wow Samanta swietne sa! ale powiem Ci ze te Twoje zdjecia mi znowu w glowie namieszaly! bo jak tak patrze z PRZODU na nie to nie widze roznicy pomiedzy tymi zdjeciami anatomicznych ktore mam na komputerze,naprawde nie widze roznicy...czy to widac roznice tylko z boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami ....wooooow !!!!! Cudnie się prezentujesz pięknie super szczena w dół a i dziękuję za sesyjkę specjalnie dla mnie hihihihih golfik super ma kolorek przy okazji :D swoja drogą patrz jak to zleciało...pół roku.. a mi tu koleżanka córki wyskoczyłą z pytaniem czy może wqprzyszłą sobote do nas się zameldować na cały dzień a ja "tak no jasne że tak" a teraz myślę jak to odkręcić rzecież w przyszłą sobote ja będę wychodzić z kliniki, łaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiście bimbałki Sami podobają się strasznie!!!! i nie mam owy u mnie o anatomach nigdy w życiu - nie chce całe życie myśleć o tym kiedy się przekręci ten implant albo kiedy się nie przekręci i całe życie w strachu... osobiście podoba mi się pierś uwypuklona od góry - nie bez przesady - ale musi być ja widać i nie chodzi mi o efekty piłek ale o takie właśnie "Samantowe " kształty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, może powiedz że masz dentystę czy coś nieprzyjemnego rano albo w pt wieczorem czy coś.. dzięki za opinie :) cieszę się, że tak piszecie 😘 Sigila, nie wiem co Ci napisać :) u mnie te okrąglaski faktycznie nie wyglądają tak okrągło :) z boku też nie widać zarysu wkładki, moze minimalnie jak napinam mięsnie (przy robieniu fotki na przykład) bo jak stoję normalnie to nie widać. widocznie moja tkanka własna się tak ułożyła na implantach - i super! ;) miałam przeczucie na te okrągłe hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem skąd te określenia doczepione piłki ?? kto to wymyślił..hmmm Tyle widziałam zdjęć żelków i udało mi się nie widzieć takiego megasztucznego efektu.. ale widziałam dużo wstrętnych zdjęć - nie Sam? Samanty piersi mi się bardzo podobają ale ogólny kształt wywodzi się z jej naturalnych predyspozycji i dlatego sa takie ładniusie..te brodawki zadarte do góry strasznie mi się podobają..u mnie takiego efektu nie będzie bo mam zupełnie inny kształt, zreszta sama jestem ciekawa jak u mnie wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem mi tez sie cos takiego podoba o czym piszesz aldi ale jednoczesnie strach przed piłkami jest tak ogromny ze juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak - zobaczymy wszystkie jak te IMPLEO wychodzą..bo jeszcze nikogo z takimi nie widziałam :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam może kilka takich piłkowatych.. ale to już były takie powyżej 500ml wkładki przy maleńkiej wyjściówce (właścicielki były zadowolone :) kwestia gustu :) ) nasza Zabulka ma anatomki a na fotkach wychodzą okrąglutko :) ja nie chciałam jakoś z założenia anatomicznych, i potem na kons jak je oglądałam to też mi się nie podobały ;) nie chcę demonizować anatomicznych, bo pewnie jakbym chciała sporo większe wkładki, to byłyby to anatomki (żeby uniknąć tego piłkowatego kształtu, wychodzenia bardzo poza obrys sylwetki itd), ale na dzień dzisiejszy moje okrąglaski mi się pdobają bardzo 😍 mogę je sobie ugniatać w dowolnych kierunkach i się nie obroca hihi ;) tylko tak śmiesznie wyglądają jak się napina miesnie klaty - ruszają się :D i wygląda to prześmiesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila ale Twoja wyjścióweczka nie jest malusia i jak na moje "oko" nie ma mowy o efekcie piłek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyscie miały racje :) bo jednak spi sie spokojniej kiedy nie trzeba sie martwic o to przekrecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zgadzam sie z sam i na fotkach zaby i onawszpilkach widac te piersi takie okraglutkie mimo tego ze maja anatomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila skoro nad masz tyle wątpliwości musisz na spokojnie rozpisać sobie wszystkie za i przeciw "okrąglaskom" i anatomkom" :D apóźniej zdecydować - nikt za Ciebie tego nie zrobi możemy jedynie zasugerować ale to tez na podstawie niektórzy własnych doświadczen a niektorzy własnych upodobań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi no widzisz to tak jak u mnie wygrały :D tylko ja jeszcze nie wybrałam doktorka ale to już niedługo nastąpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nadrabiam w wolnej chwili zaległości. Nie widziałam tej ostatniej sesji Sami, ale tak czy inaczej przyłączam się do fanek i rzeczywiście, wierzę, że dużo tu naturalnych predyspozycji jak Miska mówi. Sigila, twoja wyjścióweczka też niczego sobie ładniusia. Ja to jestem prawie nic/nic. wstydzę się pokazywać. Ale nic to, 3 miechy i koniec tej tragedii. trzymajcie się buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenek - bo Ty musisz tu częściej zaglądac niż dotychczas !! jeszcze zapomnisz że masz mieć OP i co będzie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, no malina takie piersi!!! i ten golfik cudny kolor i jeszcze z taką zawartością;-)) Miskaaa, żartujesz? ja w każdej wolnej chwili myślę jak to zorganizować, żeby się udało z tą operacją na styczeń. a jak śpie... to albo mi się cyski śnią, a dzisiaj miałam traumatyczny sen, że wyszłam z domu bez stanika (czytaj piersi) i niewiedziałam gdzie się podziać ze wstydu...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takie schizy przed op.. ale nie śniło mi się, że wyszłam bez stanika (nazwijmy go megapoduszką powietrzną :D ) tylko na przykład w autobusie mi się przypominiało "bosh! czy nie zapomniałam go założyć" :P szaleństwo.. :P :o dzięki za opinię :) jeszcze choruje na taki sam, tylko fioletowy golfik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak te sny sa koszmarne...ile już razy sniło mi się że sie obudziłam w trakcie operacji że wyszły malutkie że wyszły ogromne i że miałam doklejony na stale stanik silikonowy :D masakroza jak to pisze Sami.. teraz będę miała stresik czy badania mi dobrze wyjdą..bo chyba w piątek zrobię... i znowu łaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska to badania robisz w ostatniej chwili? tak trzeba zeby wyniki byly aktualne? ja narazie szukam odpowiedniej garderoby na po-jakiejs kardigany na guziki i rozsuwane,bo to chodzi o to zeby nie trzeba bylo zakladac przez glowe tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, przylecialam prawie na miotle, aby Ci napisac jaka masz CUDNA klate :-) Cud, miod i orzeszki ... bez wzgledu czy po nagusku, czy w bieliznie czy w tym fantastycznym golfiku! Moj estetyczny zmysl czuje sie dzisiaj zaspokojony :-) W sprawie anatomy vel okagle, to kazdy oczywiscie sam decyduje. Nie mniej demonizowanie, ze anatomy sie "przekreca" jest rownie nie trafione jak to, ze okragle daja zawsze pilkowaty efekt ;) W pierwszym przypadku przekrecenie anatomu teksturowanego jest wyjatkowo rzadkim przypadkiem. Trzeba by bylo niezle szarpac taka wkladke, aby zrobila myk-hop i sie przekrecila ;) Rozmawialam o tym z trzema lekarzami i kazdy mowil to samo, a nasz Bromek, to nawet mi ta tekstura szural po roznych powierzchniach, aby pokazac ile tarcia i sily trzeba wlozyc w "przekret" ;) A co do tego ze okragle sa pilkowate, to tez jakas demonia ;) Owszem czasami tak jest, ale tak jak Sami pisala zalezy od wyjsciowki i wielkosci implantu. Sami jest doskonalym przykladem, ze okragle wygladaja wyjatkowo naturalnie i bardzo pieknie. Tylko pozazdroscic :-) Ufff ... caly dzien w pracy i godzina na treningu :-) Pogoda barowa i chyba trzeba mi kolejnego esperssso :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×