Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość że coooo

jak nazwać faceta który obraża sie jak panienka??

Polecane posty

Gość że coooo
ale ja sama nie wiem czy chce tracic z nim kontakt... pełno we mnie sprzecznosci... wiem że ten zwiazek to juz przeszlosc, chyba nawet nie chce juz z nim byc, mimo tego co czuje, a z drugiej strony nie umiem zerwac z nim kontaktu. sama nie wiem dlaczego.. przyzwyczaiłam sie chyba że on po prostu JEST gdzies tam... on tez nie chce.. gdyby chcial to nie pisalby do mnie w ogole... w styczniu bede zmieniac numer. powiedzial ze chcialby dostac nowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że cooo - rozumiem że nie jesteś na to gotowa, bo to nigdy nie są łatwe sytuacje, ale pamiętaj, że nawet jeśli nie wrócicie do siebie a będziecie utrzymywali kontakt to tak jak byś za każdym razem otwierała świeżą ranę. Bedziesz cierpiała jak Ci powie że poznał kogos, że się z kimś umówił, że gdzie wychodzi, będziesz ciągle myślała co robi i gdzie i z kim. Po co Ci ten ból? jesteś młoda i jeszcze nie jeden facet pojawi się w Twoim życiu. Skoro myślisz że ten związek to przeszłość a jednocześnie chcesz utrzymywać kontakt, to będziesz cierpiała. Wiesz sytuacja wyglądałaby inaczej gdybyście odnowili kontakt, za jakiś czas kiedy byś się uporała z tym wszystkim, może poznała kogoś i potrafiła traktować go jak starego znajomego o którym dużo wiesz, ale teraz skazujesz się tylko na cierpienie, tęsknotę i smutek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
ja to wszystko wiem.. gorzej z praktyką... wiem, że gdybym np dowiedziala sie że np przespalby sie z jakas laska to chyba bym oszalała.. z drugiej strony jakos podswiadomie MUSZE wiedzieć co u niego slychac.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że cooo - to jest troche tak jak pisała aaaale o syndromem prawa własności. Bardzo chciałabym Ci jakoś pomóc.... w kwestii wieku mam 25 lat...ale już niedługo w kwietniu 26!! ale czasami mówią że wyglądam na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynowo i jak tam twój? zdrowy juz? wyslij mi swoja fotke na maila, jak nie masz nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, mysle ze ladna blondynka, ale sama nie wiem czemu. :D Napisze ci w mailu skad jest tallah bo tu nie chce (moze nie zyczylaby sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynowo, dostalam i wyslalam tobie tez moje, zebys wiedziala jak wygladam jak sie spotkamy. nie wiem czemu myslalam ze jestes blondynka, NIEZBADANY jest ten nasz mozg, ze tworzy takie wyobrazenia o ludziach:D CORTINA wyslij mi na maila swoje fotki, mowia tu ze ty taka sliczna jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynowo, dostalam i wyslalam tobie tez moje, zebys wiedziala jak wygladam jak sie spotkamy. nie wiem czemu myslalam ze jestes blondynka, NIEZBADANY jest ten nasz mozg, ze tworzy takie wyobrazenia o ludziach:D CORTINA wyslij mi na maila swoje fotki, mowia tu ze ty taka sliczna jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
cytrynowo, jak ty madrze piszesz, no jestem z ciebie dumna! ze co warto tego co mowi cytr posluchac i zastosowac sie! sun, cortina nie jest sliczna jest piekna ze swoja spokojna klasyczna uroda. sliczna to taka dziewczyneczka z lokami, tak sobie wyobrazam, a cortina jest piekna no po prostu, no, posagowa. przepraszam, ze pisze byle jak i krotko - bylismy tylko jeden dzien w domu, po tych 4 dniach wsrod palaczy wsz bylo do prania, a jutro jedziemy do niemiec. pozdrawiam was dziewczynki, szampanskiej zabawy sylwestrowej i szczesliwego nowego roku, jak bede mogla zajrze tu, ale nie wiem jak tam bedzie z internetem. ja za dwa dni zaczynam jesc normalnie i pic wino!!!!! aczkolwiek czuje sie b. dobrze z tymi piecioma kilogramami mniej! ale jednak wole cieszyc sie zarciem! CALUJE WAS SYLWESTROWO JUZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
cytrynowo, jak ty madrze piszesz, no jestem z ciebie dumna! ze co warto tego co mowi cytr posluchac i zastosowac sie! sun, cortina nie jest sliczna jest piekna ze swoja spokojna klasyczna uroda. sliczna to taka dziewczyneczka z lokami, tak sobie wyobrazam, a cortina jest piekna no po prostu, no, posagowa. przepraszam, ze pisze byle jak i krotko - bylismy tylko jeden dzien w domu, po tych 4 dniach wsrod palaczy wsz bylo do prania, a jutro jedziemy do niemiec. pozdrawiam was dziewczynki, szampanskiej zabawy sylwestrowej i szczesliwego nowego roku, jak bede mogla zajrze tu, ale nie wiem jak tam bedzie z internetem. ja za dwa dni zaczynam jesc normalnie i pic wino!!!!! aczkolwiek czuje sie b. dobrze z tymi piecioma kilogramami mniej! ale jednak wole cieszyc sie zarciem! CALUJE WAS SYLWESTROWO JUZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
cytrynowo, jak ty madrze piszesz, no jestem z ciebie dumna! ze co warto tego co mowi cytr posluchac i zastosowac sie! sun, cortina nie jest sliczna jest piekna ze swoja spokojna klasyczna uroda. sliczna to taka dziewczyneczka z lokami, tak sobie wyobrazam, a cortina jest piekna no po prostu, no, posagowa. przepraszam, ze pisze byle jak i krotko - bylismy tylko jeden dzien w domu, po tych 4 dniach wsrod palaczy wsz bylo do prania, a jutro jedziemy do niemiec. pozdrawiam was dziewczynki, szampanskiej zabawy sylwestrowej i szczesliwego nowego roku, jak bede mogla zajrze tu, ale nie wiem jak tam bedzie z internetem. ja za dwa dni zaczynam jesc normalnie i pic wino!!!!! aczkolwiek czuje sie b. dobrze z tymi piecioma kilogramami mniej! ale jednak wole cieszyc sie zarciem! CALUJE WAS SYLWESTROWO JUZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
zrobie i ci posle!!!! nie sadze, zebym sie tam objawila jako cud swiata, ale bede na pewno z siebie zadowolona po tym schudnieciu! ty tez cytrynowo baw sie dobrze i zeby tw facet wyzdrowial! ze co, zaczynasz nowe zycie bez manipulanta u boku, no naturalna koleja rzeczy jest, ze najdalej za pare miesiecy kogos nowego poznasz, nie ma bata! sun ma w perspektywie sylwestra gdzie na mur beton kogos pozna (bo nie zna nikogo, haha!), tylko nie wiemy co Cortina. a moj pies sie pozbierac choc troche miejmy nadzieje. na razie karmie ja przez kroplowke. Dziewczyny caluje i papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun6 poszłałam Ci zdjęcia, hey a mnie czemu nikt nie wysyła zdjęć??? aaaale ja też chcę zobaczyć sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun6 poszłałam Ci zdjęcia, hey a mnie czemu nikt nie wysyła zdjęć??? aaaale ja też chcę zobaczyć sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun6 poszłałam Ci zdjęcia, hey a mnie czemu nikt nie wysyła zdjęć??? aaaale ja też chcę zobaczyć sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Cortina no wreszcie się odzywasz! juz się tu martwiłyśmy czy wszystko w porządku. Co słychać? podaj maila to wymienimy się zdjęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cortina wyslalam ci zdjecia. U mnie dziewczyny, wielkie przygotowania do jutra, wlosy pazokcie itp hehehe juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam frencha na pazurach zrobic, ale nie kupilam zmywacza, a po kapieli w ten śnieg nie chce mi sie do sklepu lazic:/ zrobie rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zabiegane przed sylwestrem :) ja wstaje i 6 zeby dostac sie do poznania :P Cortina a jak Twoje plany? Sun - uważaj na zazdrosne partnerki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz o 14 jade do przyjaciolki i tam sie bedziemy szykowac. cytrynowo- zajetych nie tykam. zycze wam juz teraz dziewczynki happy 2010, bedzie to dobry rok, zobaczycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tallah
Witam was :) Nie bylo mnie bo mialam troche roboty. No ja nie wiem czy to bedzie dobry rok, zalezy jak sie zacznie a u mnie chyba fatalnie bo mam dzis sprzeczke z moim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×