Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

No temp to jeden z lepszych wyznaczników, ale ja za leniwa na to jestem :P zreszta jak teraz nie wyjdzie to przestajemy z małżem planowaci idziemy na żywioł :) A propos tych cycków to doczytałam że bola najbardziej w pierwszej ciąży i nastepnej jeśli była kilkuletnia przerwa, czyli nie muszą mnie już tak boleć ;) AsieAk ja znam niezawodny sposób na zobaczenie 2 kresek, tzreba zrobić zeza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola :D rozwaliłaś mnie z tym zezem :D dobre dobre :D oki ja smigam do wyrka, jutro męczarnio witaj 😠 trzymam kciuki Ola :) to musi byc to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha no tak to bedziemy chodzily zezowate ;) ola trzymam kciuki za ciebie :) wiecie co dziewczyny ja chyba kupie w tym miesiacu testy owulacyjne bo mam takie sykle ostatnio ze szok :/ ostatni 40 dni trwal :/ i nie wiem czego mam sie teraz spodziewac moze cos pomoze a nie zaszkodzi na bank co tam ;) uciekam do pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Ola przykro mi ale musze popsuc Twoja reputacje...:/ @ PRZYLAZLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 22.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 AsiaAaK..............19.............?...........................ok.7.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................21...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................13............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................10.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie nadal nie ma ani widu ani slychu @, teraz spojrzalam na kalendarz i ja mialam ostatnia miesiaczke 15 a nie 17 wiec jeszcze jakies dwa dni zaczekam jak nie bedzie to zrobie tesciora...ciekawe... A co do usg Agnes-to pisalas ze ktos tam dziwil sie ze mialam dopochwowe usg,no w 8 tyg to normalne ze zrobil ci dopochwowe bo jak by ci robil zwykle to duzo by nie zobaczyl ,to za wczesnie jeszczez jest na normalne usg:) ale w 12 tyg juz bedzie normalne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Asia szkoda że przylazło :( i jeszcze tak wcześnie :o Ola też miałam taki sluz :) wytrzymasz z testem do soboty? bo chyba będzie ciężko ;) tylko nie rób wtedy zeza bo jeszcze zobaczysz cztery :p Co by tu zrobić dzisiaj na obiad :o jakos żaden pomysł mi nie przychodzi do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Ja zaczęłam maraton więc nie mam za dużo czasu. Ola wytrzymaj do soboty też czuję ze będzie dobrze :) Chce już weekendu :-o Agnes widzisz ze będzie Ania :) mówiłam tak od razu. Wogóle to mam kenia nie mam czasu o siebie zadbać , fryzjer jakaś maseczka itd. Biorę prysznic, pizamka i odplywam albo nic nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Witam dziewczyny. Jestem z innego topiku, ale słyszałam o super planie Olki B i że w tym miesiącu poskutkował u dziewczyny z naszego tematu. Czy mogłabym Cię Olu prosić o informację w jakie dni powinnam się starać jeśli mam cykle 25 dniowe , a owulacje w 12-13 dc? Dziewczyny, jeśli robię testy owulacyjne i mam dwie czerwone krechy to znaczy że owulacja będzie na drugi dzień?? Starałam sie rok i wychodzi na to że sie nie douczyłam i prawdopodobnie starałam się nie w te dni co trzeba. Raz zaciążyłam bo pomyliłam dni, ale niestety ciaża w 12 tc obumarła. Bardzo Was proszę dziewczynki o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja to na twoim miejscu bym pobyslala o pobieraniu jakis oplat za te dobre rady hehe ;) zartuje oczywiscie domyslam sie ze to agnes cie zareklamowala mile to :D fionkowska ja wiem tyle co ty wiec nie bede sie wypowiadala lepiej bo jeszcze zle doradze musisz poczekac na ole pozdrowionka :) a swoja droga jak tu cisza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Oczywiście chodziło o Olkę P, a nie B, tak to Agnes zareklamowała Olę. Poczekam jak się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Fionkowska widze że na mnie czekasz ;) podaj mi tylko date pierwszego dnia ostatniej @. No dobrze by było jakbyś miała regularne cykle. Swoją drogą przy cyklach 25 dni owulka nie powinna być 11 dnia? A te plany to sprawdziły się jak na razie tylko Agnes, a propos AsiaAk przykro mi że nie wyszło :( Co do reszty okaże się w sobotę :P Tak myślałam że to właśnie sprawka Agnes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Fiankowska , są dwie opcje: 1*5, 6 i 7dc abstynencja, 8 , 10 i 12 i 13dc bzykanko 2* 6,7 i 8dc abstynencja, 9, 11, 12 i 13 dc bzykanko Życzę powodzenia :) i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spadam na zakupki, możę kupię tez teścik ;) A jutro mam wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no zrób w końcu ten tescik bo innego wyjścia nie ma :) wiem, że na pewno wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teścik kupiony :) chyba jednak jutro zrobię, ale strasznie się boję ze nie wyjdzie. Przecież resztę tych ciążowych objawów mogłam sobie po prostu wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ty nawet jakbys teraz zrobiła to by ci wyszło :) to już duzo po terminie :) jutro chwal się z samego rana :) chyba specjalnie na necie będę jutro siedzieć ;) na szczęście nie jadę w teren tylko będę w biurowcu :) no i samochód dostałam więc już z tym 'kolegą' nie będę musiała jeździć (mają wyczucie czasu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wyczuli że masz dość i możesz mysleć o zwolnieniu i postanowili temu zapobiec? albo jakas nizamknięta stronka z portalu o pracy na służbowym kompie? :P A co do mojego testu jakos dzisiaj nie mam pewności :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus zrobię jutro rano, wole jednak z porannego moczu ;) Boje się też dlatego bo małż sie juz strasznie nakrecił ( nie ukrywam że przeze mnie) i nie chcę zeby się rozczarował. No nic zrobię jutro i napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja wiem, ze ci się udało, i nawet teraz by wyszło, ja swoj też robiłam późno i wyszedł pozytywny a z pracą sama nie wiem, może wyczuli, że nadąsana chodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Ola nie trzymaj nas rano długo w niepewności i zaraz pisz na topiku, pierwsze co zrobię w pracy to sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon może się ciebie boją ? I dobrze respekcik musi być :P test zrobie jutro rano, tylko nie wiem o której to będzie bo jutro mam wolne i śpię do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola będziesz tak podjarana pewnie, że długo nie pospisz ;) dobrze by było jakby się nie bali ;) ale to tylko ich dobre wyczucie czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba doszli do wniosku, że powinnam zacząć cos robić żeby wiedzieli czy warto mi pensje płacić :) bo jak na razie szczerze mówiąc nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×