Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

nie wiem, jeszcze nie liczyłam... ale jesli jutro dostanę @ to tak obstawiałabym 29.02 cos koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga co ma być to będzie :) gorzej że jak on taki pewniaczek będzie to i mi zacznie sie udzielać, a potem jeszcze gorsze rozczarowanie :O Zobaczcie jaki artykuł znalazłam http://dziecko.onet.pl/41462,4,44,corka_za_wszelka_cene,1,artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze chwile czasu to wam powiem jak to bylo z moim przeczuciem ;) wiec bylo super do ow. bo te smiejace sie buzki to strasznie poprawialy mi humor ;) a juz po ow. jak mialam bole glowy i jajniki i plecy mi bolaly to myslalam ze @ przylezie ale te bole tez takie dziwne byly bo trwaly tak raz na jakis czas tylko i krotko.... wiecie co zaczynam sie troche stresowac bo ja sie na serio dobrze czuje moze bywam troche zmeczona piersi mi bola brzuch wywalilo mam bole glowy tez ale jakos tak boje sie ze chyba cos nie tak jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ola moj maz byl pewny i ciagle mi powtarzal jak tylko mu mowilam ze zle sie czuje to on mowil ze to ciaza raz to sie z nim polkocilam bo takie gadanie to wcale nie pomagalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie !!!!! bez takich mi tu !!! przecież połamana chodzić nie będziesz ;) niektóre kobiety mówią że nic nie czują w tak wczesnej ciąży nieraz nawet piersi za bardzo nie bolą ;) uszy do góry moja droga na którymś programie z serii discovery lecą odcinki pt Ciąża z zaskoczenia-kobiety dopiero przy porodzie dowiadywały się że były w ciąży ;) obejrzyjcie sobie jak macie okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naukowy do tej pory nie bardzo potrafia coś takiego wytłumaczyć, podoba mi się ten program bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie tego sie właśnie obawiam, że on mnie bedzie niepotrzebnie nakręcał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mu musisz wytlumaczyc nieststy :/ ja swojemu powiedzialam ze jak bedzie tak gadal to mi ciezko bedzie i popadne w obsesje to szybko przestal ;) ale jak mu powiedzialm ze jestem w ciazy to mowil a mowilem ci mowilem !!!! te bole glowy i plecow i brzucha i twoje piersi ;) doktorek sie znalazl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie rozumie że się boisz po ostatnim... ale teraz napewno bedzie dobrze więc głowa do góry :) Banmon słyszałam o tym programie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam pokazuja jak kobiety rodza to ja daruje sobie ten program ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj faceci już tacy są , ale jak smutno byłoby bez nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pocieszenie mam nadzieje ze bedzie tak jak mowicie mam tez nadzieje ze nam wszytskim ulozy sie w zyciu tak jak chcemy :D takim milym akcentem koncze swoja wspanailomyslna wypowiedzi i bujam sie do pracy hehe :) papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny artykuł Ola leci w sobotę o 21:00 na discovery travel & living ale są też powttórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie miłaj pracy :) Ja też spadam do łóżka, od paru dni mój Misiu coś słabo sie rusza :( wcześniej szalał w brzuchu, wiercił sie ciągle a teraz tylko pare razy w ciągu dnia go delikatnie czuje :( nie wiem czy coś się dzieje czy nie ale nie daje mi to spokoju :( w czwartek ide do gina i mam nadzieje że z małym jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma coraz mniej w brzuszku to i wiercić mu się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .........14.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................18............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................15...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................9.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś zakupiłam testy owu 30szt plus 10szt testów ciążowych..... Ola może wklej zdjęcie jak takie paski mają wyglądać, jak tylko zacznę je robić to mam nadzieję że pomożecie i powiedziecie kiedy należy działać ;) a ja dziś wzięłam wolne.... mój M wyjechał i wraca jutro 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziecie :D :D :D :classic_cool: popłakałam się ze śmiechu :D powiedziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. kurde napisalam i mi sie skasowalo wrrrr Banmon ale ci dobrze ze masz wolne. ja zaczynam testowac 10dc czyli dzis a co mi tam tez mam 30 testow :-p Wogole to pomyslicie ze zeswirowalam juz bo czytam wszystko o zaplanowaniu plci i nawet ksiazki sa. Ogolne zasady jakby ktoras chciala to: stosunek 3 lub 4 dni przed owu , dieta bogata w wapn i magnez, tablice chinskie i inne pierdy jak pozycja misjonarska, srodowisko pochwy powinno byc kwasne bo jakis elektromagnetyzm przyciaganie plemnikow. polaczyc to wszystko = baby girl Chyba mam zaburzenia psychologiczne jak babka z tego artykulu :-p A tak wogole to czytalam metode ktora sie nazywa o+12 opracowana przez kobiete ktora urodzila 6 synow i desperacko pragnela corki. Wg niej stosunek powinien byc 12 godzin po owulacji i za 7 razem jej sie udalo. Czyli do 7 razy sztuka :-D Nie no jeszcze nie jest chyba ze mna tak zle, po prostu jesli da sie skombinowac dziewczynke to chce sprobowac, a z doswiadczenia wiem ze wszystko mi przychodzi troszke trudno i na wszystko musze poczekac, to pewnie bede sie starac, starac, starac i jesli wogole uda mi sie zajsc to bedzie syn. Tak czuje... Narazie sie nad tym nie zastanawiam, tylko probuje, to i tak jest wielka loteria, a dziecko jest najwazniejsze i zeby bylo zdrowe. Bedzie syn , bede sie musiala nauczyc bawic autkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope też masz te testy paskowe? bo ja takie właśnie sobie zamówiłam. Ale żeś się napaliła na tą dziewczynkę :) będę trzymać kciuki, żeby się udało :) a może parke uda wam się zmajstrować-różnie to może być ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie! :) Nie mialam sil wczoraj pisać ani poczytac Was i dopiero dzisiaj mi sie udało:) Nic nie wiadomo jak to ze mną bedzie bo bylam pewna ze mam owulke jakoś w sobote albo niedziele a dzisiaj mam śluz przezroczysty więc juz nie wiem:/ I prawy jajnik mnie pobolewa dosc mocno...A testów w koncu nie kupilam ostatnio i zastanawiam się czy nie lecieć po nie teraz...ale ja sie nie znam i nie wiem czy tak mozna. Wakacje oczywiście udane,codziennie 30 stopni ciepla,samo słoneczko więc bajka. Nie to co u nas:( Wszystkiego sie odechciewa..jeszcze jak patrze na tygodniowe zaleglosci,pranie,sprzatanie ktore mnie dzis czeka to masakra. R. dopiero bedzie pozno wieczorem wiec zostaje z tym wszystkim sama.Nie bylo nas tydzien w mieszkaniu a kurzu jakby tu rok nikt tu nie zaglądał,serio.. Patrze teraz na moje koty jak slodko spią to sama mam ochote zwinąc sie w kłebek i spać bo czuje sie bardziej zmeczona po tym urlopie niz wczesniej...Napieliśmy sobie mocno grafik,duzo zwiedzaliśmy zamiast odpoczywać i dlatego tak. Ale Kair i Jerozolima zaliczone a po to wrociliśmy do Egiptu wiec jesli kiedyś tam jesczcze polecimy to tylko na odpoczynek. Postaram sie zalożyc konto na fotosiku to moze wam coś pokaże jak zgram zdjecia. Oczywiście gratuluję AMERIE🌻 Bardzo miła wiadomość, ciesze sie bardzo. Jednak te testy są super. Teraz kolej na Olę:) No a Banmon tez nie dostałaś @ jescze wiec jest szansa. Trzymam kciuki mocno. Joasia bedzie dobrze,nie martw się. Agnes rozmowa duzo pomaga a jesli byla szczera jest duza szansa że bedzie dobrze. trzymam za Was kciuki a dziecko na pewno scementuje związek. Wszystko bedzie inne niz dotychczas wiec sie nie martw🌻 Najwazniejsze ze dzidzia zdrowa:) Zberam sie za robote,dosyć tego lenistwa:) A jak mi się nie chce..... Bede pozniej na pewno,milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja obstawiam, ze teraz kolej na ciebie i Olę :) może przejdź się po te testy owu.... czasami zmiana klimatu i tego typu pierdółki mogą trochę zamieszać z cyklem, więc warto się upewnić co testy pokazują :) Ależ miałaś fajnie, i mi się marzy wygrzanie tyłeczka :) ale najwcześniej nastąpi to między wrześniem a listopadem- tak sobie ustaliliśmy z M ;) uważamy, że w wakacje się nie opłaca nigdzie ejchać bo będzie za gorąco ;) twórz konto i pokazuj parę zdjęć ;) @ nie mam ale nadziei też na nic nie mam ;) brzuszek pobolewa od przedwczoraj, no i przecież beta pokzała, ze nic z tego, myślę, że dzis lub jutro @ się zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon mam te zwykle paskowe testy. i naprawde sa pomocne bo boli mnie troche brzuch dzisiaj i pomyslalabym ze to poczatek owu a test jest negatywny. Smile fajnie tak sie przeniesc w sloneczne miejsce. napewno tam cos zakielkuje u ciebie w koncu przed owulacja tez sa szanse :) Ale ten czas ucieka robie wszystko naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka no mogłam juz poznac płec ale nie chciałam. Oboje z mężem nie chcemy. ja sie nastawiłam totalnie na dziewczynkę, bo mam juz imie wybrane. A wszystcy znajomi mowi ze to bedzie chłopak, bo "wyglądam na chłoca" bo nie brzydne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się reszta dziewczyn pochowała? Beacik co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×