Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

oj Amerie Amerie :) za dużo się denerwujesz a pewno jestem że groszkowi nic nie jest i ładnie się mebluje w twoim brzuszku :) Zapomniałabym !!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MOJE DROGIE 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?............................ok.5.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................28............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................20............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010...... ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak a jednak @ cholerna nie dała spokoju tym razem 🌻 W ogóle przeraziła mnie ta tabelka - jak zaczynałam nie przypuszczałam, ze starania będa tak długo, terminy @ są już na kwiecień !!!! to już prawie rok pęka :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że tam są takie krotkie filmiki :) a ja se dziś robię dzien kobiet i nie jadę w teren - a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronka super i wszystko opisane jak trzeba :D banoman masz racje praca dzien w dzien a dzien kobiet raz w roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie upiększasz się już :) ? ja od czterch dni chodzę po sklepach za butami i nic nie mogę znaleźć, a jak już cos mi się podoba to nie ma mojego rozmiaru :( wczoraj się chyba tyle wybeczałam, że dziś nawet znośny mam humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykapalam sie mam nalozona maseczke czekoladowo- energetyzujaca jakos tak ale pachnie normalnie chce sie polizac hehehhe ;) banoman jesli chodzi o twojego meza to normalka ja czasami musze swojego do pionu postawic i delikatnie zasugerowac co jest najwazniejsze a pozniej jest juz dobrze ;) gdybys odlozyla ta wizyte to bys sie pozniej tylko zagryzala a jakie buty chcesz kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że bym się zagrzała i to mocno, napisałam do M sms-ka że jak chce to niech przekłada bo mi już głupio tam dzwonić no ale M oddzwonił i powiedział że jedziemy ;) mnie to wkurza że mu taka w ogóle myśl przez głowę przebiegła, pfiiiii focha strzeliłam ;) Jaka smakowa maseczka :) a mi dwa mega pryszcze wyskoczyły (w końcu @ się zbliża) Chciałabym takie półbuty ale kryte, tak żeby mozna było na skarpetkę nałożyć, może być mały obcasik (taki żeby mi się w nich dobrze jeździło autem) zastanawiałam się nad botkami ale nie ma fajnych, dużo teraz jest takim normalnych półbutów z odkrytym przodem, a ja takich nei chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj te z odkrytym przodem tez sa ale one to nie na polska pogode no i nie na angielski deszcz ;) ja uwielbiam buty banoman najwazni9ejsze ze bedzie po twojemu ;) czyli pojedziecie i bedzie ok ja wcinam kanapki i zaczynam sie pakowac pomalu pazury zrobie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie o której masz lot? fajnie masz trochę odpoczniesz w domu, ja też chętnie bym pojechała do siebie ale na razie nie ma takiej mozliwości :( melduj nam tylko co tam u ciebie i groszka słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny w Dniu Kobiet i życze wszystkiego najlepszego !!! :D Amarie mam nadzieje że wszystko jest z groszkiem dobrze 🌼 odpocznij sobie i odezwij sie czasem :) Banmon faceta czasem trzeba postawić do pionu ;) i nie myśl o odwołaniu wizyty bo po dupsku ;) Ola wszystko będzie dobrze 🌼 jak nie masz mdłości to tylko się cieszyć :) ja też nie miałam, tylko wieczorem mnie troche muliło, a tak to czułam się dobrze ;) Asia, HopeU 🌼 Ja dzisiaj odespałam weekend ;) byliśmy wczoraj u mojego taty na imieninach, wcześniej na zakupach i wogóla jakaś taka niedziela w biegu była :o i aż wstyd się przyznać ale obudziłam się dzisiaj o 12 :o teraz zjadłam śniadanie i najchętniej znowu poszła bym spać ;) chyba zrobie sobie kawke i coś by trzeba zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga śpij sobie ile chcesz bo później może byc z tym ciężko ;) Amerie nie wiem w jakie strony się wybierasz ale u mnie zimno jest, niby słońce świeci ale mroźno jest, i bez szalika i rękawiczek ciężko wytrzymać dłużej na dworze, ja znowu z zimową kurtka się pogodziłam ;) podobno do połowy marca ma byc taka kijowa pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie u mnie też zimno :o ale przynajmniej już śnieg nie sypie bo wczoraj jeszcze sypało :o dzisiaj są 2 stopnie i czasem słoneczko świeci :) weź sobie ciepłe ubrania żebyście z groszkiem nie zmarzli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Gogą, nie ma co się nastawiać na ciepełko, trzeba wziąć grube ubrania i uważać żeby nie przewiało cię nigdzie, musisz o was dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................28............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................21............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010...... ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkiego Dobrego w Naszym Dniu 🌻 U mnie nastroj dzis kiepski, @ sie rozkrecila na calego nie mam sily i czuje sie fatalnie i na dodatek jest poniedzialek. Nie wiem jak bede znosic nastepne porazki :( Tez chcialam sobie kupic buty i troche szmatek na wiosne ale tu nic nie ma a nie mam czasu jechac dalej. Poza tym musimy troche skupic sie na najwazniejszych potrzebach bo w pracy u M cos nieciekawie i obnizyli mu stawke dosc drastycznie. Ostatnio czytalam ze w Stanach ma byc kryzys wogole nieporownywalny z tamtym kryzysem, a jak w stanach to wszedzie. I sie zastanawiam co sie dzieje na tym swiecie, ciagle trzesienia ziemi a to nie prowadzi do niczego dobrego. Sorry za taskie nastawienie od poniedzialku ale wkurza mnie to wszystko. Ciagle czlowiek ma tylko pod gorke. I zaniedlugo do pracy, ktorej niecierpie i nie daje mi zadnego zadowolenia, robie caly dzien jedno i to samo. Oby do piatku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ciekawe co z agnes :/ ide sie polozyc dziewczyny bo znowu jakies delikatne plamki mam i ciezko mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie wiem co ci napisać 🌻🌻 bądź dzielna, jeszcze wszystko się ułoży tak jak tego chcesz :) pomyśl sobie że to pierwszy cykl starań po przerwie i niewielu kobietkom udało się wstrzelić za pierwszym razem ;) moze teraz spróbujcie trochę dłużej podziałać, bo tak celować w dziewczynkę i kończyć starania przed dniami płodnymi to ciężko 'załapać moment', nie każde nasienie tyle wytrzyma jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie 🌻 może zastanów się czy to dobry pomysł na lot, aż się boje o was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym roku juz nie bede miec dzidzi a chcialam w 2010 sie wyrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale będziesz mieć dzidzię w brzucholcu :) to też się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope sprawdziłam z ciekawości na necie i jak teraz ci się uda to urodzisz przed końcem 2010 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ale mialam ten cykl 27 dni i kochalismy sie w 13dc i test pokazal druga slaba kreske wiec prawie przed owu. i nie wiem czy faza lutealna u mnie jest krotsza czy owulaka byla jednak 13dc. Coz pozostaje czekac. Czekanie jest nieodlacznym elementem mojego zycia. Nie jestem sama chociaz bo jestescie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jak jest druga mocna kreska to jest prawie przed owulką.... może się trochę pospieszyliście..... być może twoja faza tyle rzeczywiście trwa... ciężko mi powiedzieć bo sama czekam na @ zeby się przekonać ile dni po owulce dostanę.... moja rada jest taka, nie planuj dziewczynki tylko się starajcie co dwa dni od 10dc do 18dc ;) w każdym razie starajcie się wykorzystać te dni płodne, szkoda czasu na planowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie daj znać jak zalecisz czy wszystki ok 🌼 HopeU może faktycznie starajcie się w tym cyklu bardziej intensywnie ;) a nie tylko do owulki... trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×