Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Gość mycha123456789
Asiak gratuluje dzidziusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dla dziewczynki Nadia, podobało mi sie już od dawna ale ostatnio dużo osób tak daje a ja nie chce tak jak wszyscy. Pewnie tak zostanie :) mój M chce Jagoda lub Jowita, mysle ze pójdziemy na kompromis w postaci Nadia Jagoda :) Dla chłopca Natan a M ostatnio mówi ze podoba mu sie Gabriel no ale agnes ma Gabrysia a poza tym to będzie dziewczynka :-p AsiaaK wklej na str fotosik i wyskoczy ci link który dajesz na forum. Ciekawa jestem brzuszka. Mi też widać wystarczy tylko że zjem coś i jak wstaje rano też jest malutki. Może to z obżarstwa ale mam inaczej niż przed ciąża napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha dziekuje:) ale nie kojarze Cie, chyba nowa na naszym topiku jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas leci smile ty juz 14 tydzien :D jejku jejku :D :D :D fajne mieszkanko hope mysle ze warto ten kosz kupic wszystkie mamy ktore tutaj znam mowia ze jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ amerie twój wózek fajny ale baaardzo futurystyczny jak dla mnie :) trochę chyba za bardzo, wygląda tak delikatnie że miałabym wrażenie że się złamie :D ale jest fajny bo ciekawy Smile ten barracuda mi się bardzo podoba, taki w moim stylu, Hope go też wklejała zdaje się. Jest taki bardzo klasyczny ale też trochę nowoczesny :) o tylko trochę mało tych kolorów. Co do mieszkania to znam to osiedle bo bylismy tam miesiąc temu oglądać mieszkania na sprzedaż :D te bloki są bardzo blisko naszego mieszkania. Do nas dzisiaj znajomi przyjeżdżają ale średnio mnie to cieszy, czuję się okropnie. Albo mam zwrotki albo tak mnie muli że nie moge nad tym zapanować :o byłam już dziś w sklepie bo musiałam pare rzeczy do jedzenia na tą okazję kupić, jeszcze sprzątanie mi zostanie :( no i przygotowanie rzeczy na obiad a mój M ugotuje to wszystko i przyrządzi - tak się umowiliśmy. Ola, Amerie, Asiaaak ja nie mogę uwierzyć ze wy już tak wysoko w ciąży jesteście, nie wiem jak to leci !!!!! Byłam też w szoku jak zobaczyłam ż Smile już w 14tyg!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz banoman ja tez nie moge jak pomysle ze to juz tyle tygodni masakra!!!tygodnie leca brzucho rosnie ale nawet nie wiem kiedy ;) banoman wspolczuje ci ja apamietam jak musialam sie w polszy meczyc jak mnie tak mulilo do spania a musialam siedziec z goscmi :/dobrze ze chociaz twoj maz gotuje a co do wozka ja lubie "inne" rzeczy nie bede go zachwalala bo jeszcze sama nie wiem jaki jest moge tylko powiedziec ze bardzo ale to bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie miejmy nadzieje,że bedziesz zadowolona z użytkowania:) Te barracuda są jak do tej pory dla mnie najfajniejsze,ale jescze tyle czasu,że moze mi sie cos innego spodoba.. Banmon tez patrzyliśmy na Panoramie na sprzedaże mieszkań,ale za ta cene to stan surowy jak nie lepiej domu bysmy mieli...wiec jesli planujemy dom nie ma co myslec o kupnie..A jesli bym kupowała to tylko duze,wiec co za tym idzie droższe..Jednak wole domek:) Ja jutro jade do domu do siebie,bo tam w okolicy mamy to wesele a siostra umówiła mi rano kosmetyczke,wiec wole jutro jechać..A R sobie w sobote dojedzie. Ale mi sie nie chce obiadu robić..znowu leń mnie dopadł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znow zmoglo spanie popoludniu. mam dola bo auto mnie zzera ostatnio, kupilam zeby dojezdzac do pracy. w kwietniu zaplacilam duzo kasy za wymiane czegos tam. teraz mam przeglad i znow cos znalezli i znow kasa plus tax na pol roku. jak uslyszalam cene to prawie sie rozkleilam. a moglam za to cos do domu kupic albo poleciec do polski na kilka dni :-o jak sie wali wszystko to wszystko naraz. normalnie odechcialo mi sie sprzatania. chcialam jechac jutro na zakupy i nie pojade, trzeba troche pasa zacisnac :-( nawet tyle bym nie wydala na te zakupy co na to cholerne auto. Asiak tutaj mozesz za free wrzucic zdjecie i wkleic link http://zapodaj.net/ Marta moze tez nam przedstawisz Emilianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z nudow ustawiam suwaczki bo nie mam na nic nastroju :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Amerie wózek jest kosmiczny :) Jak możesz wrzuć linka na mebelki bo coś czuję że też będzie co pooglądać ;) Hope też myślałam wczesniej o tym koszu ale Małż testował go w sklepie (tzn potrząsnął nim ;) ) i stwierdził że jest niestabilny , no i w zasadzie nie było juz o czym dyskutować, ale znajomi nie narzekali. Taką mam kołyskę, tylko taka jakby rozbielona http://www.mothercare.com/Mothercare-Swinging-Crib-Birch/dp/B0030SQJM2/sr=1-3/qid=1280426339/ref=sr_1_3/277-2522395-9359451?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44361031&mcb=core. Kosztowała mnie całe 15 fuli i do tego dostała jeszcze 2 materacyki :) Planujemy ją używać ok 6 miesięcy w naszej sypialni a potem stopniowo będziemy naszą żabkę wyprowadzać do jej pokoiku i łóżeczka :) AsiaAk ja tam uważam że kompletowanie wyprawki i reszty gadżetów na tym etapie jest jak najbardziej uzasadnione :) tym bardziej jeśli bedziesz korzystać z promocji itp (raczej nie będą czekać aż będziesz w 8 miesiącu ) Ja poza tym wyszłam z założenia że skoro sprawia mi to przyjemność to czemu nie :P Smile bardzo fajne mieszkanko :) A pamiętam jak jeszcze niedawno byłaś zachwycona Waszym obecnym i nie chciałaś śie nigdy z niego wyprowadzać :) dziecko zmienia punkt widzenia. Banmon mam nadzieje że jakoś łagodnie zniesiesz tą wizytę znajomych i będzie mimo wszystko przyjemnie :) Dla reszty dziewczyn pozdrowienia 🌻 A mi jeszcze zostało 16 dni pracy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,bo nasze nadal mi sie podoba bardzo,ale to wszystko dla dziecka...z innego punktu patrze teraz..I jak zaczelismy je wynajmować to była opcja przedłuzenia umowy,ale w koncu okazało sie to nieaktualne,bo właścicielka chce je sprzedać..Listopad i koniec. No a teraz nam to pasuje nawet. Dobranoc dziewczyny..nie wiem kiedy sie odezwe,pewnie dopiero w niedziele:) Agnes trzymam kciuki z Was!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes doczekalas sie :) Gratuluje 🌻 czekamy na relację :) ale fajnie :-D Jak agnes sie czuje? Może niedługo sama nam napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam jak sie czuje i jak maly,ale napisal ze jutro napisze,bo tylko pocalowala synka i teraz lezy. Takze poczekajmy do jutra...Fajnie ze w koncu ma to za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze w pizamie :-o zjadlam w lozku i tak sie snuje nie wiem co robic, muli mnie znow :( musze isc na poczte i za cos sie wziasc. banmon jak wczorajsza wizyta gosci? Goga co u ciebie jakos sie nie odzywasz? andziula, marzena87, joasia piszcie cos. wiem ze dziewczynom ktore jeszcze nie zaszly jest ciezko cos pisac bo my tu o wozkach i zakupach. Dziewczyny naprawde wam sie uda 🌻 czy z pomoca lekrzy czy naturalnie ale uda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes GRATULACJE 🌻 goście wyjeżdżają jutro, teraz M ich wziął na wycieczkę a ja sobie leżę :) wczoraj o dziwo wieczorej się dobrze czułam, Bąbel się chyba ulitował nademną :) ale żeby nie było kolorowo to wczoraj do południa dwie zwrotki były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnest gratulacje;) wkoncu doczekalas sie upragnionego dzieciatka;) a u mnie Lenka(?) juz powoli zaczyna coraz bardziej przypominac ze siedzi tam w brzuszku:) super uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes gratuluje!!! 🌼 wreszcie sie doczekałaś :) ale warto było tyle czekać na takiego słodkiego synka :) jest śliczny :) buziaki dla maleństwa i dzielnej mamy i gratulacje dla dumnego taty :) Bo musze sie pochwalić że już widziałam fotke Gabrysia :p Agnes przyznaj że na takie maleństwo to można patrzeć bez końca ;) Asia no fajny masz juz tem brzuszek :) Hope, Banmon dolegliwości niedługo miną i będziecie mogłe się w pełni cieszyć ciążą :D Smile ładne mieszkanko :) Ja dzisiaj od rana u mamy byłam :) najpierw pojechaliśmy zaraz z rana zrobić morfologie Misiowi (zniósł po męsku i nawet nie zapłakał przy pobieraniu krwi, tylko na końcu sie zaczął denerwować bo mu pielęgniarka za długo już rączke trzymała ;) ) a później R zawiózł nas do mamy a sam pojechał do pracy. Dopiero wróciliśmy do domu i mały zasnął w aucie i dalej śpi więc nawet nie mam sumienia go wyciągać z fotelika żeby go nie obudzić ;) We wtorek znowu szczepienie :o już mam dreszcze na samą myśl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile niedługo pewnie poznasz płeć swojego malucha :) oczywiście jeśli będziecie chciele wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak niezły ten twój brzusio już :) Ja nie mogę sie doczekać pierwszego Usg kiedy zobaczę i usłysze moje maleństwo :) w poniedziałek mam dopiero wizytę z położna i to narazie tyle. MoŻe gdzieś w listopadzie polecę do pl zrobię sobie 4d bo tutaj jest bardzo drogie z tego co wiem. Jestem ciekawa co kryje sie u mnie w brzuszku :) Mam dziś wyrzuty sumienia bo zjadłam mcchickena :( nic nie zrobilam na obiad, trochę sie przeszłam i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes gratulacje 🌻 teraz czekamy na relacje i zdjecie oczywiście :) AsiaAk fajny brzusio :) a kopniaczki też są świetne. Banmon dobrego M masz :) Hope i co z tego że zjadłaś Mc Chickena? Nie popadajmy w przesadę , zresztą lepszy kawałek kurczaka niż jakiś hamburger ;) Goga Misiu to prawdziwy twardziel :) i nic dziwnego że się zdenerwował , co go będzie obca baba za rękę trzymać :P Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrys sliczny na prawde. Chyba caly Agnes,tak mi sie zdaje:) chociaz jeszcze za szybko by ocenic,ale wloski ciemne po mamusi:) Az nie moge doczekac sie mojego synka...ale lepiej niech jeszcze troszke posiedzi w srodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Agnes- gratuluję 🌼 Sisetka Ty jesteś załamana 3 miesiącami, to co ja mam powiedzieć...;) Moja psychika już chyba wariuje, przez ostatnie dni mnie tak muli rano i wieczorem, że nie umiem wytrzymać, dzisiaj wymiotowałam, już tak sobie wmawiam ciążę, nawet to, że miałam okres mi w tym nie przeszkadza :( Pozdrowienia dla wszystkich, miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. ja sie dzis zle czuje, muli mnie i slaba jestem. w domu zimno :-o przegladam wozki , znalazlam fajna str bo mozna szybko podejrzec www.bobowozki.com.pl ja juz nie wiem ktory wybrac, jest tego za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×