Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

bmblondyn maz nigdy nie przedstawi mi swojej drugiej zony z tego powodu ze nie bedzie jej mial,a z odcinkow detektywa Rutkowskiego zapamietales tylko te akcje zwiazane z arabami?brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn a co Koran ma z tym wspolnego ze ta kobieta nie moze odejsc od meza i stanac na nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he czyli zeby poznac mentalnosc polakow musze pomieszkac w polsce? Bo tych ktorych znam w Grecji to .....:):):) he he he Mieszkaja c gdzie 3 miesiace ( nie raz tam bylam) cala rodzina ukrywa jaka jest Dobrzy jestescie bmblondyn nie interesuja mnie twoje spostrzezenia dotyczace Islamu ( tv takze mam) wiec delikatnie ci powiem wypie****aj stad bo nie masz czego szukac Dla Ciebie wlasnie Polska jest cudnym krajem gdzie nikomu krzywda sie nie dzieje Wlasnie to widac na kafeterii zdradzone zony, maz mnie maltretuje, maz ma kochanke, heeeeeeeee Judtka witam:) Aaliayh Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zona podporzodkowala sie calkowicie mezowi niegdy niemiala wlasnego zdania poszla na latwizne to co teraz chce???? Jestem osoba przezorna i mam pewna kase odlozona na koncie w razie czegos .. czy bym byla z bialym czy czarnym czy zoltym zawsze bym miala pieniadze Co ona nie moze wyjechac z tamtego kraju? Czyzby maz byl szejkiem hihihihihi wez nie gadaj glupot Normalni ludzie tacy jak nasi mezowie nie maja tyle sily zeby zatrzymac nas w swoim kraju jak by sie nam nie podobalo! Co ty dajesz zonie swojej wlasnie jak caly dzien siedzisz tylko przy kompie? Wlasnie ona pracuje sprzata i gotuje a ty sie leniwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rimm,tak tu jest super,raj na ziemi,tylko nie wiem czemu czemu ci tatusiowie,ojczymowie gwalca 3 mies.dziewczynki,zabijaja male dzieci,i maltretuja swoje kobiety.Czemu zrobili tu kampanie"bo zupa byla za slona",chyba przez pomylke haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie Aaliayh czy my powiedzialysmy kiedy kolwiek ze wszystcy sa dobrzy? My sie wypowiadamy na tema naszych mezow oraz znajomych i rodzin ktore znamy!!! W Polsce sasiad przychodzil pijany do domu i tlukl zone i corke i co one pojda na policje i co by policja zrobila??? nic jak je zabije to sie skonczy wtedy ich gehenna A w krajach arabskich to bujda jest ze wszystkie kobiety sa bite ze WSZYSCY sa zli Gdzie wy mieszkacie ludzie??? Powinniscie sie pozamykac w domu i niegdzie niewychodzic bo tylko ziejecie nienawiscia do innych Macie o Polsce ktora jest kolebka szczescia http://www.feminoteka.pl/news.php?readmore=1707 http://info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/gwa%C5%82t http://www.przemoc.com.pl/materialy2.html http://familie.pl/Forum-3-41/m87856,maltretowanie-dzieci-w-zlobku.htm http://www.tvn24.pl/12690,1550371,wiadomosc.html http://temida.free.ngo.pl/raprzemoc.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam jest napisane o polakch katolikach a nie arabach muzulmanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie rimm ja myslalam ze troche w koncu poplotkujemy a tu caly czas musimy odpierac bezsensowne ataki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tacy ludzie sa jeszcze na swiecie:( Wlasnie sie wzielam za gotowanie obiadu kolacji:):):) Maz pojechal do pracy Co u Ciebie? moniska w polsce teraz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczeć brudaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos sie wyzej wypowiadal o swojej zonie i mamie:) Aayliayh a tak w ogole to masz przecudowna corcie no gwiadeczka z niej:) Chyba nie przytylas duzo w ciazy? czy silownia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) dzisiaj sobie pospalam za wsze czasy ;) heh jeszcze w pizamce jestem :) jednego nie rozumiem; piszecie np. acu "więc po co to wpieracie komuś kto arabów, muzułmanów czy jak ich tam zwał uważa ża człowieka niższej kategorii, pytam się po co....", a nie zauwazyliscie, ze ten temat zalozylysmy MY, zony muzulmanow, aby podzielic sie miedzy soba doswiadczeniami, wymienic uwagi, poniewaz ja np takiej Aaliyah czy rimm nie musze udowadniac na sile, ze moge byc szczesliwa z muzulmaninem; to wy wtargneliscie na nasz topik i staracie sie nam wmowic, ze szczesliwe byc nie mozemy, nie mamy prawa, bo to przeciez muzulmanin; jesli zalozysz topik np o nienawisci do muzulmanow i ja bede cie probowala od tego odwiesc wtedy mozesz napisac takie slowa, ale chyba sama mozesz zauwazyc, ze to wy prowadzicie z nami bezsensowna polemike; ja jestem na tym topiku aby porozmawiac z ludzmi, ktorych zycie podobne jest do mojego, tak samo jak np ludzie mieszkajacy w UK zakladaja sobie swoje topiki, to wejdz do nich i zacznij im wmawiac, ze tam nie moga byc szczesliwi, ze napewno zyje sie im zle, bo tak to wyglada z twojej strony acu. Normalnie nie podejmuje takich rozmow z jednej przyczyny: moje szczescie, moja milosc do mojego meza nie robi krzywdy innym ludziom, wiec nie mam sie z czego tlumaczyc, ale jak ktos wypisuje bzdury o lechtaczkach, czy na podstawie programow tv zostaje ekspertem od koranu, to strasznie sie czlowiekowi przykro robi; ja w ten sposob probuje obronic tych, ktorych kocham; i tak jak juz pisalam wczesniej my nigdzie nie napisalysmy, ze wszyscy muzulmanie sa dobrzy i ze Polacy sa be! Moj ojciec jest Polakiem i jest cudownym czlowiekiem, ale rowniez cudownym czlowiekiem jest moj maz; tak samo np mam w rodzinie ciotke, ktora maz zostawil z corka, a takze w mojej rodzinie islamskiej znam taka, ktora maz zostawil, wiec roznicy nie ma; to wy wpadliscie na ten topik atakujac nas, wyzywajac jakbysmy nie wiadomo co wam zrobily; my zawsze jestesmy chetne do rozmowy, odpowiemy na pytania, ale nie bedziemy cie namawiac abys nagle zaczela kochac muzulmanow; ale nie poprez wmawianie nam takich bzdur; to, ze nie mieszkamy w krajach naszych mezow nie oznacza, ze nie mamy wiedzy na ten temat; wybaczcie, ale akurat my wiedze mamy wieksza od waszej; i mowienie jak to zle kobietom w somalii lub gdzies tam jest jakims niedobrym porownaniem; poniewaz jak sie ma przy sobie dobrego czlowieka za meza, to mozna zyc i na pustyni; przykladowo: my zatrudniamy takiego faceta z Somalii, jego zona i dzieci mieszkaja w Somalii, on przyjechal na zarobek do Holandii; w lutym wraca; i z jego opowiadan jest to normalna rodzina; moze zyje sie trudno, ale nie przez to,z e oni sa muzulmanami, ale ze jest taka sytuacja polityczna w tym kraju a nie inna, a raczej poniewaz tej sytuacji politycznej wogole brak; ale poza tym, ona pracuje, dzieci chodza do szkoly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była.......
Zadna z was zon muzułmanów nie ma jeszcze dzieci i tu przestroga ,jezeli dzieci juz się pojawią nie jedżcie z nimi do ich kraju ,nawet na urlop ,mówię wam Ja była żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam.... juz u niego w kraju ale nie mamy dzieci Aaliayh ma przecudowna coreczke i takze byla u meza w kraju :) No niestety nie wszystkim zycie sie uklada Przykro mi z twojego powodu:( moppy ty spiochu!!!! ja juz po zakupach jestem i obiade gotuje a ty w pidzzamcejeszcze?:):):):) dobrze masz Powiem tak jestesmy ludzmi takimi samymi czy czarni czy biali czy zolci wszyscy tacy sami:) W lato jak sie opale to jestem mulatka Zreszta mam sniada cere i bardzo szybko sie opalam:) Wlasnie u mnie takie sloneczke moze i posiedze na tarasie w bikini to sie opale troche:) Wiec wracajac do tematu Ktos kto mnie nie zna w lato nie powie mi ze jestem polka czy Greczynka( bo przewaznie bialutka cere maja) zreszt mam duze oczy i wiele osob zwrocilo uwage na moje pochodzenie bo przypominam....... arabke a jestem polka:) Wy niestety nie mozecie tego zrozumiec. Nieznacie nas i naszych mezow a sie tak wypowiadacie jakbyscie znali nas od mlodych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale chyba od tego spania to mnie teraz troche glowa boli :( czekam na meza, bo pojechal do ksiegowego/koniec roku trzeba sie z podatkow rozliczyc :( /, a pozniej ma pojechac do sklepu cos na obiad kupic do mnie jeden gosciu kiedys powiedzial: pierwszy raz widze turczynke z niebieskimi oczami ;P a ja mu: no widzi pan jakie ma pan szczescie ;) ciekawa jestem tyko dlaczego to zabieranie dzieci tak nalogowo dzieje sie u Polek, znam np duzo holenderek w zwiazku z turkiem i jeszcze ani razu nie slyszalam od nich takiej historii.... milego niedzielnego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez szacunku
bez szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tylko polki daja zabierac dzieci sobie i tylko polki sa w zwiazkach z arabami:) ja koncze robic objadek:) Wy gotujecie jakie potrawy polskie? Ja wszystko wlacznie z pierozkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moppy spiochu:-) ja tez jestem strasznym spiochem ale dzis pobudka o 10 bo przyjechal chlopak robic nastepny tatuaz mojemu wariatowi rimm zawsze przybieram ok 9 kilo w ciazy,wiec nie duzo,ale tym razem mala pchala sie wczesniej na swiat i jest wczesniaczkiem.troszke tez cwiczylam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jajka sadzone albo jajecznice haha,ostatnio Husam przejal paleczke i on udziela sie w kuchni,jak trzeba ja tez cos ugotuje oczywiscie ale bardzo rzadko,dobrze ze sa zupki w sloiczkach dla dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aaliyah :) no i dobrze, ze4 sa zupy w proszku :) :) :) ogolnie dzis sie jakos zle czuje :( niedobrze mi :( blee ja nie gotuje polskich potraw, bo zajmuja one zazwyczaj duzo czasu, a jak mam ochote na pierogi, to kupuje w sklepie polskim :) zna sie ktoras z was dobrze na psach moze? Moja sunia ostatnio wariuje :( ma 2,5 roku od 2lat nie sika w domu, a od miesiaca znowu zaczela :( boje sie, ze moze jakas chora jest albo cos :( i oczy ma jakies metne :( mi ciotka przywiozla z turcji szybkowar, wiec teraz bardzo szybko mam obiadek gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj uwielbia zupe ogorkowa mojej mamy,lubi ruskie pierogi i kasze gryczana z sosem pieczarkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy ja mam juz czwartego amstaffa,i powiem szczerze mamy z nim problem,ma niespozyta energie,mimo tego ze ma ogrod szaleje tez w domu.radzilabym ci z twoja sunia do weterynarza,moze to byc cos z pecherzem lub nerkami,daj ja przebadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko gotuje Uwielbiam to robic:) moppy pies moze miec przeziebiony pecherz ewentualnie cos mu uciska idz do weterynarza szybko Aaliayh ale ci powiem szczerze ze wygladu moze ci nie jedna pozazdroscic Ja sie musze wziasc za odchudzanie bo nie dlugo lato:) a pare kiko mi przybylo w pracy bo tam wszystko ciagle glodni i zmeczeni wiec tez mi sie to udziela zreszta z nudu to tam juz jem:) Jak narazie spoadam do polskiego klubu z kolezanka sie umowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa
moppy piesek jeśli nagle sika w domu ,to pewnie ma chory pęcherz,powinnaś pójść do weterynarza,moja suczka miała ten problem,u weterynarza dostała zastrzyk,antybiotyk do domu na 10 dni kuracji,ale już po tym zastrzyku przestała sikać w domu,minął miesiąc od tego czasu,a pieskowi nic takiego sie już nie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rimm ja bym chetnie chciala przybrac ze 3 kilo ale mi sie nie udaje,jestem takim niejadkiem:-( baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady; zadzwonie w poniedzialek i sie zapisze na wizyte, zobaczymy co mi powie milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez problem ze moj skacze na kazdego(z radosci),nie umie go tego oduczyc a ze jest potezny jest to dosc meczace dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sobie mysle ze juz troche sie znamy,wiemy ze jestesmy szczesliwe ale nobody is perfect,napewno wasi faceci tez maja cechy ktore was draznia,ktorych nie cierpicie,ktore was smiesza i ktore uwielbiacie,piszcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestey nie pojechalam bo strasznie wieje:(:(:( Smieszy mnie w paru rzeczach moj maz np jest pedantycznie czysty tzn zje nawet kawalek chipsa idzie myc rece i zeby a jak ja zjem to nie moge go dotknac tylko szybciutko raczki i zabki myc Nieceirpi chodzic po sklepach Jak zauwazy jakis fajny ciuch to wchodzi i tylko prosi o swoj rozmiar Niekiedy jak cos kupi to o wiele jest za male wiec mi truje wiele razy zeby kup[owac mu ciuchy:):):) Rozwala sie na calym lozku a mamy bardzo duze jest zmarluch straszny gdzie ja potrafie chodzic w bluzkach na krotki rekawek a on poubierany caly bo mu wiecznie zimno Hmmmm co innego:)Jest jak male dziecko Wiele razy budzi mnie w nocy bo ma ochote pojesc slodyczy a samemu to nie to samo co z kims Jest marudny wiele razy jak sie upetrze na cos to jak dziecko chodzi i marudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam tych inteligentnych ludzi to tak mysle ze oni to pisza bo by tak chcieli robic:) Prawda to jest no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×