Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej dziewczyny!!! jak tam staranka?ja się dzisiaj czuję totalnie wypluta ;-( mam nadzieję że jutro będzie lepiej Natasza24aa trzymam kciuki za 2 kreseczki (marzenie każdej z nas🌼 ) pytanko dziewczyny mam cykl 25 czasami 26 dniowy z wyliczeń to które dni są płodne??? bo się pogubiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca- na pewno musisz uwazac teraz NAWET na witaminy ktore poprawiaja gestosc wloswo,ich wypadanie itd. bralam kiedys taki lek na wypadanie wlosow, co sie okazalo zaroslam bardziej na brzuchu-jakis meszek wiekszy i na brodzie delikatnie...jak masz jakies wlosy ciemne,dlugie to najlepiej je wyrwac penseta badz solarium-moze to zatuszuje delikatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza24aa
Ok, poczekam jeszcze:) Odwiedzę Was jutro kobietki, pozdrowionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 na tego niby wąsika to juz nie mam siły :( Nie moge chodzic na solarium bo jestem po operacji tarczycy :( A z brody włsoki widoczne wyrywam, jeszcze mam po boku takie jak jest linia włosów :( Na brzuchu tez :-( SZKODA gadac :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki laseczki to jeszcze okdobrze liczyłam ,ale trochę już bzikuje z tymi różnymi forum ZA DUZO tego jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca..nie martw sie..ja mam tez rece bardzo owlosione. jak jest wiosna/lato gole je, a pozniej jak troche odrosna depiluje..ale wiadomo, ze na twarzy tego sie nie zrobi choc mam bardzo inteligentna babcie-zamiast pensety, mowi do mnie: przynies mi depilator!!!po brodzie jezdzi depilatorem raz na jakis czas!!!:) ale sa tez takie male jak do regulowania brwi;) moze popatrz na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pocieszam tym, ze ludzie maja gorsze problemy:)! glowa do gory..dam znac w czwartek, co na wizycie wyszlo u ginekologa.lece bo nauka czeka!:)pozdrawiam Was wszystkie i zycze powodzenia (moze kolejne jakies dobre nowiny beda?)papa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 .. temp w ustach 37, pochwa 37 3 .. po południu miałam plamienia dalej .. krew czerwona ale baardzo jasna :( Jak by rozrzedzona. Brzuch boli piersi w sumie też. Teraz plamienie jest mniejsze, już nie wiem co mam myśleć . Ale jesli to rzeczywiście @ to dlaczego temp nie spadła.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam lekkie zaparcia i na brodawkach pojawiły się takie grudki, coraz więcej ich .... :( jak to wszystko rozumieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze dziewczyny ze mamy to forum ze możemy sobie pogadać o naszych smutkach i wątpliwościach i nie musimy się męczyć same z naszymi myślami bo wszystkie mamy jeden cel, który nas łączy, dzięki że jesteście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek26 ja też zauważyłam po południu na brodawkach. A zaparcia nie przeszły ;( i to plamienie dziwne no jest krew ale bardzo jasna.. i temp nie spadła.. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 7 dc i nie wiem.... robić test jutro...? :( przecież to raczek nie mozliwe jeśli była @...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek pomyśl ile było przypadków ze kobiety miały okres przez pierwsze miesiące ciąży, więc jeśli masz typowe objawy na ciąże to ja bym zrobiła test, wcześniej pisałaś ze robiłaś test i wyszedł wynik negatywny ale chyba robiłaś przed data spodziewanej miesiączki więc mogło być za wcześnie na zrobienie testu, pamiętaj że mocno trzymamy kciuki za Ciebie! Musi być dobrze! Frezja a ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania co aniulka8105. Poczekam jeszcze czy to plamienie minie wiesz. Mam typowe objawy juz dobry miesiac.. i ten @ nie jest taki jak zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tym bardziej jak @ nie jest taki jak zawsze to warto pomyslec o zrobieniu testu-wiesz nawet myślę że jeśli masz plamienie to chyba lepiej zrobić test jak najszybciej bo wiesz jak to ciąża to może będą potrzebne jakies leki i to jak najszybciej więc myśle kochana że nie powinnaś zwlekać za długo z tym testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak plamienie bedzie takie lekkie jak teraz jutro rano robie i juz sie nie zastanawiam ! Z reszta obojetnie jaki bedzie wynik jade do lakarza bo juz mi to wszystko podpada :( a u Ciebie jak tam ? Dalej brązowe palmienie? Tez to mialam wczoraj .. tylko brazwoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×