Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

boli bo widocznie musi bolec:) ja bardzo mocno trzymam kciuki zeby to jednak nie byl objaw paskudy tylko dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ninko jestem:( mam PCO i nie miewam owulek. Nawet nic nie czułam. Żadnej pracy jajników. A bez luteiny moje cykle dobijają nawet do 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero kiepsko bo nawet nie mozna nic obliczyc i nie wiadomo kiedy sie czego spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest 1 % to wcale nie tak malo. mi mowicie zeby wierzyla a same sie poddajecie - w takim sensie ze nie wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze ze moze sie udac ale to juz nie ode mnie zalezy tylko od owulki bo ten 1 % jest na to jakby sie przesunela jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierzę, że po CLO mi się uda:) teraz to raczej nie możliwe. Ale z Tobą to co innego:) Ty masz większe sznse:) i postarmy się Ci dorównać. Bynajmniej ja. Już w przyszłym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie niesamowite. chyba bardziej wierzycie niz ja. staram sie o tym nie myslec. wewnetrznie sie ciesze ale i tez smuce - przygotowuje sie na obie opcje. choc ta pierwsza jest o wiele lepsza :p jakos tak wewnetrznie czuje ze bedzie wszystko dobrze i taka jakas spokojna jestem. dziwnie sie czuje. w razie czego nadi w przyszlym miesiacu dzialamy razem, chyba ze ginek co mi zleci zobaczymy ale dalej nie pojmuje bolu justys ty tez czulas bol w dole brzucha jak na @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ninka:) mam jednak nadzieję, że Ty tylko mnie będziesz wspierać i "zarazisz" mnie:) he he. Póki co dalej trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie jak to jutro jest ze sklepami czy stacjami paliw?????????? sa czynne????? bardziej o to drugie mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklepy maja niby byc czynne do 11 ale czytalam na necie ze galerie handlowe beda normalnie otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak trzeba wierzyc- no ból może byc dwuznaczny niestety. jedyne roztrzygniecie tej niepewności to spóźniająca sie @ i tesci ciazowy. ae ninuś trzymam kciukaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 2 godziny temu joga koleżanka urodziła córcię!!! Dopiero się dowiedziałam:) i jak doła nie złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi ty tez bedziesz miec dzidzika zobaczysz :):):) ninus ja mam na 25-tego dopiero więc jeszcze dalekooooooo no to jak coś to w przyszłym miechu wszystkie ogłaszamy ciąże co ??:):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADI8 nalezy sie cieszyc ze sie zdorwe dzidzi urodziło a nie doła załapywac! Moja siostra tez niedawno urodziła i jestem chrzestna :-) Malutka ma niecałe 3 miesiace :P:P:P SŁodka jest :-) A jak tam TOWJE PCOS? Dawno juz wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie zapeszyc ale co chwile biegam do wc :) wiolkcia no ja mam nadzieje ze w przyszle wakacje to juz zrobimy zlot z dzieciaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×