Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej dziewczyny....a u mnie powtórka z rozrywki....znaczy się znów krwawienia....:(mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I już mi się nic nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina nie ma sprawy :-) Ja nie zauwazyłam ze jestem na poczatku a w sumie nie wiem kiedy bede miała @ wiec sie przesunełam dzisiaj na koniec. SZARLOTKO nie załamuj sie! Bedzie dobrze! Musi!!!!!!!!!!!!!!!! Ja lece do meza :-) Musze sobie humorek poprawic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmaku nie mam dziwnego ale wydaje mi sie, ze mam czasem wiecej śliny i czasem mnie łapie zgaga ale to pewnie po niezdrowym jedzeniu :-) ale jaki to posmak tak mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialas kiedys robiona u kosmetyczki galwanizacje lub jonoforeze?? Sa to zabiegi z uzyciem pradu stalego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym badz razie podczas tych zabiegow jest taki metaliczny posmak i ja wlasnie teraz taki mam. Jestem po kosmetologii jak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poniedzialek, minie wtedy 12 dni od owulacji i bede pozniej czekac na @, czytam teraz o witaminach dla M, podobno Androvit jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KAmilla powiemy Ci że humor lepszy ale zawsze jest ale :( wszytsko wskazuje na to że @ przyjdzie jednak ale zawsze mam nadzieję jeśli nie przyjdzie do czwartku-sądzę że może się w tym cyklu spóźnić bo miałam dużo stresu i byłam chora a to wpływa na termin @ - to w piątek będę testować ale chyba nie będzie takiej potrzeby a ty jak?? czytam o twoich objawach sądzę że Ci się Udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze @ nie przyszla?? Szczeze powiedziawszy sama nie wiem co myslec , brzusio mnie pobolewa jak w @ raz na jakis czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u mnie juz raczej nici z tego cyklu bo chorubsko mnie dopadlo:( bol glowy, katar itd... no i dzis doszedl bol podbrzusz..... tylko taki smieszny bo zaczyna sie po lewej stronie i przechodzi w prawo. no coz to juz 20 dc a ten cykl przewiduje na 32 dni albo nawet 34 dni...:( pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys glowa do gory. caly czas mi powtarzacie do dopoki nie ma @ to jest szansa i nadzieja. kiedy sie czegos najmniej spodziewasz zazwyczaj to dostajesz. ja niewiedziecz czemu dostalam @ dwa dni przed czasem - cykl 24 dniowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, tylko ze ja poprzedni cykl mialam 26 dni a wczesniej po 36, 32 wiec nie wiem ile potrwa ten:( a tym samym nie wiem kiedy ta owulka przekleta byla czy dopiero bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys wiec caly czas sa nadzieje. ty kobieto nie licz kiedy moze byc i czy juz byla. kozystaj z pieknego dnia, z mezem na spacer a potem przytulanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×