Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

meea-jezioro G,jest super,fantstyczny pomysł na wakacje.2lata temu miałam przyjemnośc, woda przezroczytsta :), my korzystaliśmy z cempingów...jeśli byłbyś zainteresowna spr, który ma tam swoje bazy :).namiot potwierdzam, opłaca się kupić,my mamy taki ewka- ery spryculek.olek mnie zakoczył, bawił się 0,5l but elką po wodzie, udało się jemu odkręcić, wziął ją di buzi i " z gwinta" pociągnął a potem mędził za mną by mu dolewać....więc albo butla albo nic.... mamuniu-tak mi narobiłaś smaku, że ze spaceru wróciłam z ciastkiem :) lubisz gotować? często dajesz ciekawe potrawy...zapiekanka z kukurydzą...:) gumi-aga- w tamtym roku pojechaliśmy do takiego nowo wybudowanego niby miał sale zabaw dla dzieci etc, wnętrz piękne ale to nie to (basen mały i nie dla dzieci, na różne zabiegi z 2-3- dniowym wyprzedzeniem należło się zapisywać, więc jak naszła ochota na masaż...to realizacja za 3 dni)... nadziejo- :) mnie się wydaje, że to wieki temu było...pierwsza ciąża ,samych cudownych dni życzę :) ech...:) kafe nie tylko mnie dziś potraja podwaja..:P olek ma drzemkę, mam zupę ze wczoraj więc my załatwieni.olkowe się gotuje.wróciłam ze spaceru upocona.....więc na drugi spacer nie wiem jak mam się ubrać.. a czy dziś zakładacie dzieciom cienkie czapeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale wiosennie, nic mi się nie chce, uczniom też, ale twarda jestem i nie daję się podpuścić na luźne lekcje:p Lenka znów polubiła mleko, po kilku próbach stwierdzam, że kako jej nie podchodzi, nawet to słodzone, ale z jedzeniem jest nieco na bakier, bo jak tylko widzi, że coś się jej szykuje to śmieje się i ucieka i najchętniej to chyba nic by nie jadła:o Mamolka >> świetne pomysły na zabawę:D Myszko, Szarotko, W.Kasiu, Kasiu >> jak ja Wam zazdroszczę tego stanu:D Mnie nie przeraża ani sama ciąża, ani poród, za to traumę mam do załatwienia sie po porodzie, bo za przeproszeniem myślałam, że mi dupsko rozerwie i nigdy w życiu nie przeżyłam takiego koszmaru:o Lenka wczoraj bawiła się ze starszą koleżanką na wiosce, jejku jaką miała radochę. I natchnęło mnie to do odwiedzin najbliższych przedszkoli, żeby sprawdzić czy czegoś tam nie mają. No i pomysł jest taki, żeby od września zapisać ją do grupy pampersiaków, ale nie zostawiać jej na 5 dni w tygodniu na pół dnia (bo grupy te funkcjonują jak normalne), tylko 2 razy w tygodniu jechać tam z nią i posiedzieć z 2-3 godzinki. Tylko problme z dostaniem sie jest bo jest bardzo dużo chętnych. Dzisiaj mam korepetycje, ale na szczęście tylko jedną grupę, więc szybko skończę. Oj jak wiosna idzie to nie mam zmiru do roboty przymusowej:) Mąż dzisiaj wyjeżdża na 3 dni na szkolenie. Szkoda, że go nie będzie:( Mamunia, Ewcia >> jak tam u Was z katarem, bo u mnie nadal jedna dziurka nieczynna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z tymi butami co kupiliśmy to mam obawę, czy czasem nie będą zbyt małe. Bo zasugerowaliśmy się rozmiarami na stronie producenta, no i na tej aukcji też napisano, że dł. wkładki wewnętrznej to 14,8cm, ale znalazłam inną aukcję z takim samym rozmiarem tych bucików i tam napisano, że 13,5:o Czekam z niecierpliwością kiedy przyjdą i mam nadzieję, że nie będę musiała od razu wystawuiać ich na allegro. A i może ktoś mi doradzi co należy jeść, żeby zmniejszych ochotę na słodkie??? Wiem, że podobno chrom hamuje apetyt na słodkie, ale nie chcę łykać tabletek, wolałabym włączyć coś do menu co pomoże. Bo normalnie świruję ze słodkościami ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kiedy jest tak ładnie to wychodzimy z Lenką, po II śniadaniu, po obiedzie i po podwieczorku. Ale nie mogę się doczekać kiedy Lenka będzie mogła bez dodatkowego ubierania wybiegac przed dom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimizi- :) mi pomaga szorowanie zębów oraz trenowanie ślinej woli,słodycze mają to do siebie, że uzależniają :) najtrudniej przejść początek.... wyobraż sobie.... ,że ktoś bierze wiadro cukru, dosypuje do tego łopatę brązowego proszku, dwie łopaty białego proszku, dwie łopaty smalcu, dolewa małą buteleczke aromatu tak żrącego, że trzeba to robić w rękawiczka gumowych i na koniec jeszcze szlauchem dolewa kranówy. Miesza się to wszystko w betoniarce i wylewa do foremek, z których potem wyjmuje się zastygłą masę zawija w śliczne papierki i nazywa czekoladą. Myślę, że tak albo gorzej wygląda produkcja większości słodyczy w zaadzie to kwestia zmiany myślenia. jeść dużoooo warzyw owoców błonnika,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pozwalam sobie na jakieś ciastko ,sernik czy jabłecznik... :) te kupione wybory czekoladowe mnie nie ruszają. a te butki można wymienić gdyby okazały się za małe? mój olek ma tęgą stope więc zawsze muszę mu przymierzyć. śmigamy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi czyzbys sie obraziła na swoje batoniki z biedronki???:-P;-)) Moje dziurki nadal smarczą:-(( Mamaolka przepis na zapieknake był w 1części topiku-wkleje w wolnej chwili-pyszka!!Mea potwierdzi:)) Ja mam pomalowane wloski,je, obiadek i potem ide z mała do przychodni po recepty na mleko i zapisac Wiki na bilnas 10-latków. Pogoda taka,ze normalnie aż zyc sie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam potwierdzam, że zapiekanka pyszka :D Mamoolka - kurcze super ten namiot! kupię napewno :) Kimizi - a jaki rozmiar kupiłaś? i jaka firma? (przepraszam zapomniałam) Myszko - napewno wszystko będzie dobrze! jestem pewna! :) a ja byłam na spotkaniu. tak ciepło, że z auta wyszłam w krótkim rekawku :D :D potem pojechałam do auchana i zrobiłam zakupy, zawiozłam do domu i wróciłam do biura :D ale fajnie!! Nadula była na spacerze 3 godziny! z czego 1,5 przespała a babcia siedziała na ławce w parku z pradziadkami :D wszyscy siedzieli i czekali aż prawnusia sie obudzi a ta ni chu chu nie miała ochoty :P przeciągała sie co chwile i spała dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Mamoolka, jeśli masz jakieś namiary to ja bardzo chętnie :) tylko kurcze zależy nam na jakimś domku, zeby były 3 sypialnie i salon osobny. jedziemy z trójką (tak... trójką!) dzieci i wieczorami chcielibysmy mieć gdzie posiedzieć (salon, taras, ogródek) i żeby dzieciaków nie budzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po pacerku. Fajowe ta namioty tez musze Natalce taki kupic. Mamaolka swietne pomysly na zabawe. Meaa kilka razy bylam na Wegrzech. Dzis bym na wczasy wybrala inny kraj bo i czasy sie zmienily:) Kimizi moze uda sie wymienic te butki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez po spacerku,mala jeszcze spi w wózku:))Odebrałam recepte i zważyłam Zosię_____uwaga!!!!!9125!!!!!normalnie szok!!! Spotkałam bratowa na spacerze,ale ciagle jeczała jak im cięzko,mało kasy i szybko sie zmyłam,nie lubie jak ktos tak marudzi-przeciez nie wyjmę i jej nie dam:((mala fajniutka:)) Czekam na tesciow-mają mi mięsko przywiezc swieżutkie na bigos itp-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:) Dajcie troszke tego ciepełka:( u nas chłodno i piżdzi wiatr,wrrrr...w kurtce zimowej dalej chodze,dobrze,ze snieg zniknał!! Ja chce,zeby mi sie pot z ciepła po tyłku sie lał!!!! Mamoolka:) gratulejszyn egzaminów...dalej pójdzie jak z płatka....ale masz pomysły na zabawe dla Olka:):) Mamuniu:) gratuluje wagi:) Kimizi:) Mamuniu,Szarotko:) współczuje smarków,mnie jakos szybko przeszły...ufff... Plecki nadal rypia...ale biore prochy i jakos zyje:) Kurcze:) tym podwójnym mamusiom tez chyba zazdroszcze,szkoda,ze taja stara jestem i bolace mam plecki.... Ewcia:) to fajnie,ze tak Eryczek podłapał picie ze słomki:) Ja bym dzwoniła i pytała czy kolega zdrowy przed wizyta,w ogóle nie przyjmuje,zadnych zasmarkanych gosci,maja wszyscy jasno powiedziane,ze zasmarkani maja sie nie pokazywac:P Ide żryc robic chłopakom...:(:( Pia:) doszła paczka dzieki!!! Szkoda,ze ten Kołobrzeg tak daleko ode mnie,bo byscie zajechali:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erys juz wykapany, spi smacznie. wymeczyl sie dzis, bo po obiedzie poszlismy na plac zabaw, szalal tam strasznie, jak dojezdzalam do placu to ymslalam, ze z pasami mi wozka wyskoczy. wyszarpal tylko spod wozka zabawki i tyle... przychodzil tylko co jakis czas pociagnac wody z bidona :) no ale jak wrocilismy piasek byl wszedzie, ale co tam, radosci nie bylo konca :) Kimizi- obie dziurki czynne, ma tylko jedna podrazniona jeszcze, rano sobie pacnal po nosie i strupka zdrapal- polala sie krew hehe :P mamuniu- piekni Zosienka przybiera :) Barylko- jutro skocze po ten namiot :D mam nadzieje, ze malemu sie spodoba :) To tyle na dzis, ide pranie rozwiesic, wykapac sie i obejrze YCD :) a potem marzy mi sie jescze Kill Bill 2 ale chyba nie dotrwam :) spokojnych nocy mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas pogoda fajna, slonko. ubralam do poludnia Kubusia i w kurteczke i czapke i na balkon, matko jak szalal:D wszytsko mu sie podobalo. potem obiadek kasza z pieczeni ze schabu i cukinia i nynki. wstal i poszlismy na parwdziwy spacerek. goraczki juz nie ma na szczescie , troche jeszcze katarku no ale malo:)))) ale sie ciesze:)) Ewciu- gratki za slomke i bidon:) Mamolka- alez masz pomysly na zabawy:D no skarbnica z Ciebie pomyslow, musze rozjerzec sie za tymi kredkami zmywalnymi a namiot z tunelem super. tez mnie swierzbia rece zeby kupic ale zmieniamy w czerwcu mieszkanie i nie mam pojecia jak to bedzie z przestzrzenia:( ja nie chceeeeee😭 Kimizi- moze uda sie wymienic butki. na pocieszenie..... kupilam na wyprzedazy butki Clarksa, fajne porzadne, skorkowe wlasnie na na wiosne i co?? no za male...:O dzis chcialam zalozyc i no na styk sa, to odpuscilam i musze je sprzedac gdzies na allegro bo szkoda zeby lezaly:O a takie fajniutkie ehhh nie ma co butow kupowac na zapas, co innego ciuchy.... musze jutro isc do sklepu kupic jakies mojemu lobuziakowi takie wiosenne. i zdrowka dla Ciebie aby dziurki sie odetkaly:P Mamuniu- zdrowka i fala za wage:D a widzisz:DD wiedzialam, ze Zosienka szybko nadrobi:D a te Twoje zapiekanki ahhhh mniam zjadloby sie:P Mea- nie bylam nigdy na Wegrzech takze nie wiem jak tam jest.wiem, ze zachwalaja na Slowacji ta Tatralandie, szalenstwo dla dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamoolaka:) niezły przepis ja mam na ciasteczka zbożowe i kruche:) Dzo dzierży wilekiej jak beztoniarka idzie worek mąki , worek cukru jakis tajemniczy ulepszacz kranówa a jakże, po pol worka roznych ziaren...tu zbyt duzo nie umiem okreslic bo to ciastowy robi....a to co ja...wiec dostajae dzierże razem z kolezanka wpychamy mase do maszynek ona dozuje na blachy ciastka, czesto sie cos zapycha i ciastko nieforemne to zdrapujesz zdrapka i zpowrotem do maszynki, czesto nakladajac ciezkie ciasto chlapnie na podłoge...do maszynki....przychodza sparzataczki i myja podłogi najpierw szlafem myja hale potem leja piane chemi a potem zciagaczkami zciagaja do odpływu, dodam ze gotowe ciasteczka na garownikach te na najnizszych polkach sa od ziemi dosłownie cm a zadna nie patrzy gdzie czym leje, .... pakowanie ...nieraz spadnie ciasteczko na ziemie ale co tam liczy sie sztuka. Ale jakby nie patrzył pyszne i zdrowe ciasteczka :) Ale dzis byl piekny dzien!! 22st i w domu i na dworku , zaliczylism spacer , mega spacer, jak ruszylismy rano tak poznym popoludniem wrocilismy, poszlismy na plac zabaw, do sklepu, do mamy autem ale wzielam wozek to mala pospala na dworku , pozniej na podworku dzieci jezdzily samochodzikiem, koparka rowerkiem -kaczka( Zuzu) dzien pelen pisku radosci zabawy a poznie ryku ze do domu trzeba:) Dzieci mi padły jak muchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem , że będzie dobrze- ale wiecie jak to jest, martwię się na zapas. Wiecie co brzuch mam już taki , że masakra. Już muszę pasa ciążowego używać, bo spodni nie ma szans zapiąć. Byłam dzisiaj z Julką na zakupach- Myszka ma nowy wózeczek, kurtkę , butki i czapeczkę. Do czapki nie byłam do końca przekonana , ale Julka nie chciała za nic jej oddać:) Jak juz jej powiedziałam, że kupimy i dałam do trzymania- to swoją starą ściągnęła z głowy i nową ubrała. Przy kasowaniu było troszke płaczu. Mamoolka- świetny ten domek, do ogrodu muszę Julce coś takiego kupić. A pogoda u nas wiosenna. Nie ma to jak schnące pranie na ciepłym wietrzyku. My z Julką to bardzo duzo spedzamy czasu w ogrodzie. Oczywiście kopanie w ziemi to najlepsza zabawa, no i karmienie naszej Ladyusi i orzechami:) Meaaa- na Wegrzech nie byłam, nie doradzę. Ewcia- jak tam wizyta u lekarza? co z tą wysypka Eryka? może pisałaś , a ja nie doczytałam Mamuniu- fajna stopka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką pogodę zmawiam na jutro :) więc jak jest z tymi czapkami ...?taaa kto mnie przeleciał a kto przeczytał.:P amorku- z przechowywaniem tego sprzętu to najmniejszy problem on się składa do małej kostki :) a tunel zwija do obręczy ewka-ja dziś też YCD ech ...a wyobraziłam sobie jak się eryk z tego wózka meea = popatrz na stronę eurocampu, vacan solei oraz select camp, tak można zamówić katalogi i ciągu tygodnia powinny dojść.myśmy mieli swój kemping...droga sprawa, więc bardziej korzystałabym z tych polecanych wyżej, ponieważ na kilka osób się opłaca, i mieszczą się w kompleksach można więc korzystać z placu zabaw są i baseny oraz animacje. zresztą na stronach wszystko jest. jest też strona interhome może coś tam będzie. mam nadzieję, że coś fajnego znajdziesz.przepraszam, że nic konkretniejszego nie podałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja to się tez boję- porodu. Chociaż z Julką było ok, bolało, ale zaraz po mówiłam, że moge znowu rodzić. Boję się, że mąż nie zdąży. Bo u nas to tak najchetniej wpuszczają dopiero przy partych. A jak mi sie parte zaczęły to po 5 minutach Julka już była z Nami. i tego się strasznie boję, że nie wpuszczą go szybciej i nie zdąży. I tez nie wiem jak to będzie z 2 maluchów, ale damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczko :) widzę, że się doksoale zrozumiałyśmy. ...pracowalaś przy wyrobie ciastek? w ..piekarni? jak ja wam zazdroszczę waszych ogródków :) myszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczko-doskonale... myszko- pewnie i przy piątym porodzie są obawy ale skoro pierwszy tak spokojnie wspomnasz to już bardzo wiele :) nie martw się o coś czego nie ma,i może nie będzie...:) ciąża to piękny czas ewka-nie dokończyłam..chciałam dopisać, że zabawnie musiał eryk wyglądać jak zobaczył plac zabaw to wózej zaczął go parzyć widzę ,że ten pomysł naiotowo tunelowy podchwyciłyście :), zbawa dla dzieciaków przednia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku dzieki za cynk z namiotami. Ale ja Ci dam lepszy:) http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3676046/c_1/1%7Ccategory_root%7CToys+and+games%7C14417629/c_2/3%7Ccat_15701456%7CPlayhouses+and+activity+centres%7C14417889.htm W argosie taniej i np. za 2 zabawki np. namiot i tynel placisz 15 funtow!!!!!!!! :) Natalka 21.12.08 :) Natalka 21.12.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku tam sobie wejdz w ta oferte tych zabawet gdzie kupujesz 2 sztuki za 15 funtow.Ja chyba wybiore namiot i basen:) a sa tez baseny w ksztacie samochodu dla chlopcow.Sa tez baczki,paniono itp. za 15 funtow 2 rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku tam sobie wejdz w ta oferte tych zabawet gdzie kupujesz 2 sztuki za 15 funtow.Ja chyba wybiore namiot i basen:) a sa tez baseny w ksztacie samochodu dla chlopcow.Sa tez baczki,paniono itp. za 15 funtow 2 rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×