Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

🖐️ macham w dwupaku :P ale dzis to juz sie balam ze wyladuje w szpitalu ma ten moj dzidziek poczucie humoru :P prawie caly dzien mam twardy brzuch i gania mnie do WC :D no to se mysle przygotowania organizmu a pozniej tak stoje w kuchni i nagle mnie taki Bol (?) zlapal jakby mi cala miednica z bioder wyskoczyla zdazylam sie tylko za blat zlapac i oprzec po chwili przeszlo Jutro polozna i moze cosik madrego sie dowiem a we wtorek szpital :) Mialam sen ze w czasie wizyty u poloznej wody mi odeszly i stamtad wiezli mnie do szpitala :D ale fajnie :P Teraz zostalo mi do zrobienia porzadkowanie pokoju Anetki co... wymieszlaa wszytskie pudelka puzzli razem z Marta i teraz mam 5 pudelek po 30 1 x 260 1 x 80 i 1 x 60 do porozkladania na wlasciwe miejsce :D Na dole zostaly mi do umycia podlogi i wsio gotowe a u gory tylko nowe pranie pochowac i wyprasowac ostatnia ture dzidziowych. Normalknie padlabym ze smiechu jakbym jutro serio miala juz objawy i wyladowala w szpitalu :D ja mam w planie jutro jeszcze zakupy bo przeceny sa i wczoraj obkupilam Marte w ciuchy za grosze a teraz chce Anetke :) Pia - pytalas jak to z rachunkami i ta praca raz na miesiac macierzynski jest 39 tyg i w ciagu niego moge pracowac 10 dni to tzw staly kontakt z praca a nie wazne ile wtedy zarobie bo niema limitow żadnych :) problem bedzie tylko wtedy jak ktos bedzie chial kupic przez stronke wtedy dojda do tego ze wiecej niz 1 dzien praca i wstrzymaja macierzynski :( Dlatego sobie wymyslilam ze tak oko w oko to bede sprzedawac jak dotad i tak faktur nie wystawiam tylko dowody wplaty do kasy ktorych i tak nikt nie bierze wiec tylko z mojej strony ale jakbym robila jeden kiermasz w miesiacu byloby extra :) co do Anetki wady bo tez pytalyscie: maz spytal czy jestem pewna umiejetnosci tego okulisty ? bo cos nie do pomyslenia ta wada :o no ale to jest ponoc jedyny dzieciecy okulista w okolicy i chwala ta kobiete ja zaczynalam od okularow w wielku 7 lat i od -0,75 jak mialam 24 i zaszlam w ciaze z Anetka to z -4,5 zrobilo mi sie -6 Kazdy mnie pociesza ze jesli teraz nosi okularki to jak bedzie miala 10 lat moze nie bedzie musiala a ja sie boje ze dojdzie do baaardzo duzej wady zanim skonczy 16 lat :( bo tyle trzeba miec zeby zrobic zabieg korekty laserem :( Dobra nie smece juz spadam porobic cos nosi mnie dzis energia mnie rozsadza szkoda ze to nie idzie w parze z moim stanem fizycznym :D :P kosci i stawy nie sa zadowolone jak cos robie :P mezyk dzis ma ostatnia nocke juppi potem dopiero w poniedzialek. Żl mi go bo wraca o 6:30 nie spi do 9:30 bo musi isc z Aneta do szkoly a budze go o 14ej bo musi ja odebrac :( biedny dzis szedl do pracy pol przytomny tak sie poswieca. No i trzymajcie kciukasy bo mam chetna na nasz wozek po Marcie oby sie zdecydowala bo od wczoraj milczy ale wieczorem wraca z pracy i ma sie odezwac. Jejku ale byloby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Izu przykro mi z powodu wojka:( Pia jak czytalam o tym materacu to przypomniala mi sie pewna pacjentka ze szpitala.Bylam na praktykach wtedy.Ona tez byla w podobnym wieku z nowotworem.Jakie to zycie jest okrutne:(.Ale to bardzo dobry pomysl z tym materacem.W szpitalach w Pl brak takich materacy a nie wszystkie rodziny stac na taki wydatek. Mamotomka fajnie ze udalo Ci sie znalezc nianie dla Tomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku fajnie ze siostra do Was przyjedzie.Bedzie Ci razniej i Kuba bedzie mial ciocie do zabaw.A moze uda Wam sie z Dzordzem gdzies wyrwac We dwoje:) Babeczka nas zaniedbuje:) Kessi cos czuje ze w ten weekend dzidzia przyjdzie na swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty makarony faktycznie bardziej dla ozdoby.A WIesz jak mi sie ostatnio podoba? Okno gole po bokach gladka prosta zaslona np. czerwona a od wew. czarna tiulowa gladka.Tak sobie ostatnio wymyslilam i znalazlam na stronach w Ikea te tiulowe (tanie sa) no i te gladkie tez maja ( w kompletach).Maja po 3 metry dlugosci i sie docina ile potrzeba.Pewnie jeszcze mi sie cos pozmienia zanim sie zdecyduje ale na dzien dzisiajszy tak mi sie widzi:) Aha i chyba dzis kupie sofe.Dzordza wyslalam do sklepu zeby powalal sie po po pracy na sofach w dfs i zobaczyl te ktore mi sie widza.No i mam mu dzis napisac jaki kolor ma zamowic.W planach byla szara albo czerowna ew. czarna.A chyba zdecyduje sie na ruda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi jestes niemożliwa!!!!!leżec!!(sorry,jak do pieska,ale masz lezec!!!) To w weekend pijemy pepkowe?:)) Mamatoimka faknie tak cos zmienic w domu,gratuluje niani(jak narazie) i oby tak zostało. Wystawiłam ubrania po małej,jej ile tego nazbieralam!! Zoska spała dzis od 13 do...16:30!!wiec nie wiem o ktorej ją położe. Znikaja nam dziewczyny z forum....:(( Pia dobry pomysł z tym materacem....wiem ile bys dała by znowu kupic kolejny flakonik perfum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu przepraszam za blad:( Przykro mi z powodu wujka. Widze bledy jak juz napisze i widze na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu to fajnie ze sie tyle tego nazbieralo bo przynajmniej jakas kaska na nowe zakupki wpadnie:) Pia a moze malenki flakonik perfum tez jej sprawi przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa i tak wczoraj bylo o obcinaniu wloskow ze obcialem dzis Natalke:) Tato mi pomagal.TRzymal ja na kolanach i zagadywal jaka bedzie sliczna itp. PIerwszy raz obcieta zostala.GRzywke juz ze 2 razy z szalem jakos jej obcielam.A dzis i grzywka i tyl do ucha na prosto.Potem w kapieli na mokro poprawialam.Troche wyszczepiona jest ta jej fryzurka ale ja nie jestem fryzjerka:).WYglada jak LEGO:) Potem chodzila i mowila ze TATUS PSYJEDZIE I POCHWALI NANE JAKA CACANA:) A jutro ja ide do fryzjera.Chyba tylko podetne ze 2 cm.Boje sie ze przy tej dlugosci wyjde jak LEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko hehe wesoło masz z ta mała gadułą:) Dodalam nowe fotki w galerii i zrobiłam generalne kasowanie ,bo 15478 juz było;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Braylko-noo ma te oczka:)) nawet nie wiem ile wazy,bo zapisanie sie na bilans graniczy z cudem:-O teraz odwołali wszystkie zapisy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiniak!!!!gdzies Ty była tyle czasu???pisz co tam u Was???:)) Mamy piekna pogode,wiec zrobie obiad i zmykamy na spacer. Moze i reszta zaginionych dziewczyn sie odezwie? Kessi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mowie ze moje dziecie ma poczucie humoru?? dzis zero !!! OBJAWOW OPROCZ BOLACYCH BIODER NIC MI NIE DOLEGA HAHAH ZARAZ SMIGAMY DO POLOZNEJ sorki za Caps Look w morde jeza KINIAK!! nie no pewnie ze chcemy ale spowiadac sie bedziesz oj bedziesz :P olej nam sie skonczyl wieczorem wczoraj i zimno jak w psiarni dzis moze dowioza jak nie to w poniedzialek dopiero tyyyle zamowien maja wiec pojedziemy dokupic tylko troche na stacji zeby na weekend bylo To ja spadam 👄 jak cos sie wydarzy to Amorkowi puszcze smska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka Izu- starsznie mi przykro z powodu wujka:( kondolencje:( a jak dzis Kubula? Kiniak- :D:D dalej pisz co u Ciebie, ale sie ciesze, ze moje oczy Cie widza:) Kessi- telefon mam w pogotowiu:) Mamuniu- super metoda na schodzenie;) a oczka Zosia jak marzenie... ale mi sie rymło;) i saga na honorowym miejscu:) a ja juz obiad gotowy, dzis zurek takze raz dwa. za oknem paskudnie, mam dosc tej szarowy. sasiedzi z dolu ci od malego O. namawiaja nas zebysmy razem jechali gdzies na wakacje. i ja barddzoooo chce, byloby wesolo, dzieciaki razem by sie bawily ale kurcze bilety sa tak drogie, ze ja nie wiem.:O ale ja musze sie wygrzac i naladowac sie sloncem bo chyba inaczej zwariuje!!!.... ehhhh szukam dalej... Mea- ost u nas hitem stal sie Krecik;) doslownie sa odcinki, ze tylko slysze jak moja żabka doslownie sie rechocze na nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki za gratulacje dziewczyny, miło czytać jak się cieszycie razem ze mną :) Teraz myślimy intensywnie nad imieniem. Podoba nam się Gabrysia i ... Agnieszka :) To drugie imię jest teraz bardzo mało popularne, a mi zależy, żeby nie było z "top czołówki". Wiecie, jakie są teraz najbardziej popularne imiona dawane dziewczynkom? Julia i Maja :) W końcu zrobiliśmy porządek w zdjęciach i jak wieczorem znajdę chwilkę, to włożę kilka do naszego Albumiku. Ostatnio dodawałam chyba latem :P A co do krecika, to wyobraźcie sobie, moje dziecko się go boi. Puściliśmy mu odcinek, jak krecik był w ZOO i tam lwa bolał ząb i on mu go wyrwał. No to jak ten lew zawarczał, a potem jak płakał przez ząbek, to moje dziecko normalnie gotowało się z emocji. Najpierw się wystraszył, a potem prawie płakał razem z lwem. Puściliśmy mu jeszcze 2 inne odcinki, ale teraz już mówi, że nie chce krecika. Chyba zbyt emocjonalna bajka jak dla niego :) Za to uwielbia Stacyjkowo, Tomek i przyjaciele, Rajdek, Noddy. Z sikaniem mamy niestety uwstecznienie (Meaa - brawo dla Nadii!!!!). Tak jak latem wołał siku, tak teraz dopiero woła "zrobiłeś siusiu" - i majtki razem ze spodniami są do wymiany :( Nie wiem, co mu się nagle w głowie przestawiło. Żadne metody, ani nagrody, ani kary nie pomagają. Ale pieluchę nadal ma tylko do spania - po prostu częściej są awarie i częściej muszę prać. Za to z jedzeniem ostatnio mu się poprawiło, jejku jak się cieszę, wreszcie je normalne posiłki. Kubek ze słomką okazał się strzałem w dziesiątkę, wreszcie pije większe ilości. I zaczęłam na nowo podawać mu Debridat-syropek wspomagający trawienie. Nie jest łatwo go namówić, ale jakoś go zjada. I z kupkami od razu się poprawiło. Tak więc główne zmartwienie mam z głowy. Nie wiem, czy to się jakoś przełożyło na wzrost wagi, ale wyraźnie ma lepszy apetyt i bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam coś napiszę, moja siostrzenica chciała mi zrobić niespodziankę i przysłała mi bluzkę ciążową/do karmienia. Fajny kolor i krój, ale ... pomyślała, że skoro w ciąży jest gruby brzuch, to trzeba mi kupić największy rozmiar, i kupiła XL :o (ja mam M, czasem wejdę nawet w S) .Więc wyglądam w tej bluzce jak w worku :D Nie chcę jej nic mówić, bo już zerwała metkę, więc nie da się tego wymienić. Przejdę się z tą bluzką do krawcowej i może ona coś wymyśli ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknilam za Wami. Przybędę wieczorkiem i pospowiadam sie trochę. Wiem ,że jestem szurnięta, beznadziejna, że długo mnie nie było. Najpierw nie miałam kiedy, potem zlapalam dola, potem balam się i wstydzilam ot tak do Was powrócic, po tak dlugim milczeniu. Ale jestescie moimi wirtualnymi przyjaciolkami, Wam się moge pozwierzać,wyzalić.Potrzebuję tego, bo trochę wriuję juz . bede wieczorkiem, ściskam Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kinia - witaj! ostatnio nawet myślałam, co u Ciebie. fajnie, że wróciłaś. mi też zdarza się zrobić sobie dłuższą przerwę w kafe, ale dziewczyny zawsze ciepło mnie przyjmują:) Izu - tak, rezygnujemy całkiem z przedszkola w tym roku, a w marcu od nowa składamy wniosek na nowy rok szkolny. Kessi - nie spieszy się Twojemu okruszkowi na świat:) w sumie nie ma się co chłopakowi dziwić, gdzie mu będzie lepiej niż pod sercem mamusi:) U nas z bajek wciąż na topie Tomek i przyjaciele, Stacyjkowo i Elmo, teraz dołączył Bob budowniczy - pewnie dlatego, ze ma go na tapecie w pokoju;) szkoda tylko, że zdecydowanie woli bajki w laptopie niż w tv - tam nie można zmieniać na nową co 5 sekund:) a nasze menu wygląda tak: sniadanie 1 - kasza z butelki ;/ łyżką nie tknie.. sniadanie 2 - jako, parowka, kanapka, danio - rożnie potem zupa i idzie spać jak wracam z pracy jemy drugie - w zasadzie jemy to samo, potem jakies owoce, serek, soczek na kolację kanapka (najlepiej z szynką i pomidorem) albo i dwie i czasem jeszcze jak juiż się połozy w łóżeczku woła kaszę... nie mówiąc już o tym, że jakiś czas temu przez kilka ładnych dni, po tych wszystkich chorobach, jadł tez kaszę w nocy :) dzisiaj za to przespał całą noc od 9 do 7 - a u nas to wieeeelka rzadkość, że nie muszę w ogóle do niego wstawać:) weekend spędzamy imprezowo w szczecinie, mały u moich rodziców.. juz przebieram nogami, szkoda tylko, że nie przyszły jeszcze meble dla Tomka no to na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kiniak witaj! lepiej pozno niz wcale.Wracaj i pisz co u Ciebie? Jak dzieciaczki? Koniecznie wstaw nam jakies nowe fotki. Asik a moze sie jednak da podmienic ta bluzke bez metki.Bo nie oddajesz jej tylko inny rozmiar sobie wezmiesz.Kobiecie w cazy nie beda odmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u fryzjerki.Podcielam tylko ze 2 cm.ALe dlugo i dokladnie mnie obcinala.Czuje sie lepiej nawet z taka drobna zmiana:) No i fryzjerka mi mowila ze te Castingi do farbowania sa beznadziejne.Niby szampony a nie zmyja sie rowno i bardzo dlugo pozostaje kolor.Teraz gdybym jakis zrobila to u gory by byl kolorek a na reszte czarne.No nic musze czekac az sie wymyje stopniowo albo bede podcinach co jakis czas czesciej zeby sie pozbyc tych ciemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham jeszcze w dwupaku ale mam nadzieje ze juz niedlugo :P po tym jak napisalam ze nic mi nie jest pol godziny pozniej nie potrafilam ani siedziec ani chodzic ani wsiasc do auta :( i tak do tej pory sie mecze :( Polozna powiedziala ze jak mi sie do nocy nie poprawi to mam dzwonic do szpitala i przyjezdzac i nalegac na cesarke bo widzi ze dziecko mocno uciska nerwy i wogole ledwo zipie no i duuuzy brzuch duze dziecko raczej mam jak wymacala serduszko slyszalam wiec sie uspokoilam bo ruchow dzis jak na lekarstwo :o Teraz przynajmniej wiem ze jak zadzwonie do szpitala to mam mowic ze mialam wczesniej cesarke i bardzo mnie boli mimo ze skurczow nie mam i mnie przyjma :) przynajmniej zobacza czy wsio ok a jak trafie na ludzkiego lekarza to i moze od razu cesarke bede miala :) Troche mi ulzylo jak tak powiedziala ale jak nie beda chciec cc to mnie wysla do domu a ja jestem tak obolala ze masakra jakby kosci zyly kazda osobno BOOOLIII!!! dobra nie smece juz latam nadal do wc i polozna mowi ze jej wyglada na to ze do wtorku bede miala z glowy no ale to zalezy od dzidzka :D:P Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa mam dosyc... Kuba dzisiaj mnie wyprowadzil z rownowagi:/ W sklepie ludzie sie patrzyli na nas jakbym dziecko w buszu chowala:/ Latal po sklepie i piszczal jak ze smyczy spuszczony pies:/ nie sluchal mnie w ogole uciekal mi w ostatniej chwili zobaczylam ze winad za nim sie zamyka i ledwo wsadzilam reke zeby ja zlapac:/ Jednym solowem poddaje sie:/ Do tego nikogo nie chce oporcz tatusia i tylko tatus sie liczy i kosiam tylko tatusia:/ Kessi looo trzymam kciukaski :) Kiniak no mam nadzieje, ze tym razem nie znikniesz... Barylko fajnie ze zadowolona jestes mala rzecz a cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ halooo wstawac spiochy:D:D dostalam smsa od Kessi "jestem w szpitalu 4 cm rozwarcia i czekamy, ciesze sie, ze to juz ale bole krzyzowe masakra, dobrze, ze mam gaz, buziaki" jejus ale sie denerwuje i juz nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Hehe,a nie mowiłam,ze na weekend pępkowe bedzie!!!!:))Kessi trzymaj sie kochana,oby poszlo szybko i bezboleśnie🌼 Kiniak kopiuj sobie posta przed wyslaniem-nie bedziesz musiała dwa razy pisac. Mąz zabrala niedobra Zoske na spacer-taka sie robi maruda uparta,ze szok-jak cos nie po jej mysli to wyje,stęka i rzuca sie na ziemie-mała histeryczka:-P I wszystko na "nie"-idziemy na spacer?-nie!,powiedz mama-nie,i tak cały czas:-O Iz przykro mi z powodu wujka:(( Pia mam nadzieje,ze dojechaliscie szczesliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo ja na szybko bo lece z Duską na zakupy a potem do Dzordza bo maluje to mieszkanie do wynajecia. wczoraj mialam urlop i sprzatalam ten wszechobecny pył po remoncie lazienki... Kessi!! :D 🌼 trzymam kciuki!!!! Pia - jestes teraz tak blisko mnie :) przekażę ci myslami dobrą energie ;) Kiniak wbijaj kobieto i nie marudź ;) my cię zawsze z otwartymi ramionami przyjmiemy :) i juz sobie wyobrazam jak sie Pia ucieszy jak wroci i cie zobaczy ;) Izu przykro mi z powodu wujka :( dobra lece, bo Nadia nade mną stoi i pyta: mamusiu juz skonczylas?? skonczylas?? nooo! idziemy do klepu?? ;) mendoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×