Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

Stokrotka_26 - Ja mam 28 lat i nie rodziłam jeszcze, ale też brałam tabletki i zauważylam, że przytyłam po nich, a poza tym też wzmogło się wydzielanie sebum (twarz, skóra glowy), a okres mam teraz bardzo krótki, praktycznie bezbolesny i dośc skąpy. Wcześniej, jakies 3 lata temu było inaczej. Nie wiem czy to wiek czy faszerowanie się przez rok tabletkami, ale też jestem zaniepokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem w pierwszym dniu w fazie z warzywami, po 5 dniach proteinowej. Mam takie pytanie, czy gdybym na jeden dzień odstąpiła od diety, to musiałabym ją stosować od nowa? Albo czy dużo bym przytyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezsc dziewczynki, caly dzien mnie dzis nie bylo eshhhh... problemy z przebokowaniem biletow lotniczych i inne tak bardzo mnie pochlonely! wraaa a i tak spraw nie dokonczylam. zorzeta - bardzo dobrze, ze sie wyplakalas.. teraz jest juz macz macz better prawda? zaloze sie ze mamy podobne budowy... dlatego tez wyeksponuj nogi szpileczka a sukienke zaloz dopasowana a la victoria beckham.. pod piersi pasek gruby i bedziesz wygladała szykownie i elegancko... kopertówka do raczki i bedziesz gwiazda! gdzie takie sukienki mozna spotkac, moze cie zaskocze bardzo sprawdz w tesco F&F ma swietna linie sukienek i jakie sliczne i jakie tanie !!!! moze wydawac sie to beznadziejnym pomyslem, ale naprawde maja boskie sukienieczki. cierpie z powodu braku wagi, nie wiem ile waze bo moja waga w kolko pokazuje 80kg! wraaaaa dzis jogurt, placuszki z wcz, ale nie do konca zjedzone bo byly wstretne! no i teraz kanapka z serkiem i wedzony sledz (ale ma duzo osci takich, ktorych sie nie czuje, ale jednak wkurzajace jest ich wydlubywanie...) mialam farbowac sobie wlosy, ale nie chce mi sie bardzo, jutro ostatnie 12 h w tym tygodniu, a pozniej zamierzam odpoczywac, cwiczyc i dalej sie odchudzac - pozdrawiammmm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy karnisza to albo na tej diecie jestes albo nie... czyzby byla jakas specjalna okazja ?? wiecej szczegolow, zastanow sie czy warto niweczyc caly wysilek zwiazany z uderzeniowka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja niestety dzisiaj zgrzeszyłam, buuu zjadłam 1 kawałek pizzy :( byłam tak głodna z ze chłopak zmowił to zeżarłam..ehhh no ale cóż teraz po fakcie wiec nic nie poradze. A moje tycie zaczęło sie od pracy przedstawiciela i spędzaniu większości czasu w aucie ..potem mały wypadek samochodem i brak ruchu przez jakiś czas ze względu na kręgosłup szyjny...w marcu minęły 2 lata od stłuczki a ja nie moge dojsc z waga do ładu składu ehhh..a najgorzej to chyba u mnie z silną wolą...:( żorżeta - niestety teraz te ubrania tobią jakies takie małe i niezgrabne...podejdz sobie do h&m jesli jest u Ciebie i zerknij bo tam czasami co fajnego mozna przyczaić ...na pewno bedziesz ładnie wygladała na weselu, trzymam kciuki i niczym sie nie martw :) alem sie opisałą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zapomniałam się pochwalić, że kupiłam w LIDLu serek homo 3% :) Jest w takim małym kubełku i kosztuje 3,29 zł, więc niedrogo. W kubełku jest 500g. Na dodatek zawartośc białek to 7g, a węglowodanów 6g, a więc jak najbardziej nadaje się do naszej dietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaaa
Witam Wszystkie dziewczyny! Dzisiaj na śniadanie zjadłam: -dwa jaja na miękko -herbata zielona -mufinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nivencja prawdopodobnie hormony Ci się rozregulowały po tych tabletkach, objawy na to wskazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Wy mi odpowiecie czy na uderzeniówce można słodzik??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaaa
Oczywiście,że tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, u mnie juz nawet nie wiem, ktory dzień diety, robie sobie 3/3, wiec dzis jest drugi dzien białek, od poniedzialku znowu warzywka! waga caly czas wskazuje 80kg, ale mysle, ze to przez to, ze jest zepsuta (bububu) nawet nie mam czasu pojechac po nowa, albo poprosze plec meska, zeby jakos naprawili sprzet ;) nivencja - jestesmy w tym samym wieku... zauwazylas, ze trudniej spala sie zgormadzone kg ? ze przemiana wolnijesza itd ? zorzeta mam nadzieje, ze samopoczucie lepsze ! i jak potzrebuijesz porady to wal jak w dym ;) pomoge, bo mamy taki sam rozmiar i wiem jak sie czujesz ;) olensja - nie przjemuj sie, nie głódź się, next time zrob cos na co masz wyjatkowa ochote, a twoj mezczyzna niech tak nie kusi... duc25 - jasne ze mozna, ale z umiarem, bo wiadomo szkodzi a gdzie Katarzyna_j ?? gdzie cakeGirl? ja dzis na sniadanie standardowo jogurcik z otrebami, na drugie sniadanie mam kanapeczki z serkiem light, na obiad mam zamiar zjesc pieczonego kurczaka, jak sie po niego dostane bo w kerfie kolejka po niego jak tralala... a na podwieczorem do kawki serniczek.. caly tydzien go jadlam haha! ;) of kors pije pijeee zalecana mi dawke wody :) pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Moje śniadanie dziś: - 2 jajka - 2 plastry szynki z indyka - 1 cebula - woda. Na teflonie wyszła wspaniała jajecznica. Oczywiście dodałam ociupinkę soli i więcej pieprzu. Zaczynam się dziś gorzej czuć, jakby osłabiona. Chyba do diety dołożę witaminy ale nie wiem czy to dozwolone. Może jest to też spowodowane tym, że wczoraj miałam straszne stresujący dzień w pracy i mam wrażenie, że jeszcze nie odpoczełam. Już nie wspomnę o tym jak włączam telewizor i wiecznie te trumny non stop mnie to przygnębia nie raz ryczę jak głupia :(. Dziś w lustrze zobaczyłam się jakby szczuplejszą osobę :), talię wyraźnie zaczyna być widać, boczki się zmniejszają, na plecach powoli też widzę poprawę, ale pojawia się kolejny problem, skóra na brzuchu po ciąży zaczyna wisieć jak siadam, jak stoję to idealnie. No i coś wyszło mi też dziwnego na brzuchu odznacza mi się męski kaloryfer, taka kratka różowe line w miejscu gdzie kiedyś miałam super mięśnie, przed ciążą 6 lat pływałam parę razy w tygodniu, jak mały się urodził to już nie było czasu. W drugiej fazie chciałabym zacząć ćwiczyć tzn. 1 na tydzień basen. Pozdrawiam. Żorżeta jak humor, u mnie piękne słońce, zabieram się za sprzątanie i obiad jeśli nie padnę ze zmęczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a ja chyba po tej wczorajszej pizzy musiała sie zaprzyjaznic na dłuzszy czas z kibelkiem i dzisiaj rano niestety tez, na szczescie juz troszke lepiej... japonkii - ja tez robie 3/3 jakos tak mi lepiej :) miłej oboty życze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonkii - właśnie jest szczególna okazja, jade dziś na wesele, więc nie wiem czy mogę na ten jeden dzień odstąpić od tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornisze - to moze postaraj sie jesc to cojest dozwolone, ale bez weglowodanow, tluszczu... i cukru... czyli np. miesko z satalka, czy wedline z jajkiem bez chleba.. of kors ciastom mówimi nie ;) dasz rade wierzymy w Ciebie ! stokrotka - pieknie ci idzie! ja tez u siebie zauwayzlam zmiany.. olensja, wydaje mi sie ze 3/3 to takie najlpesze rozwiazanie :D przed moim wylotem czeka mnie 5 dni bialek na 100% co bym na wyjezdzie mogla miec b+w :) chociaz, kto wie, moze uda mi sie byc tak silna i dam rade nie ulegajac pokusie.... :) iskaaaa jak waga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chyba przeniosę sie tu, bo na drugim topiku jakieś pustki i cisza.... Mogę? Przyjmiecie mnie >? 🌻 Ja od pn na pierwszej fazie schudłam 4 kg mam zamiar stosować pierwszą fazę przez 10, a jak wytrzymam to przez 14 dni. Jak na razie dieta przychodzi mi łatwo, jak już baaaaaaaaaaaardzo mam ochotę na coś niedozwolonego - jem owocowy jogurt light jogobeli polecam panna cotta z jagodami - odzwyczaiłam się od słodkiego i wyfaje mi się on mega słodki, odechciewa się słodkości na dłuuuuuugo. a grzeszek wydaje mi się niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toga witaj :) ja tez jem ta sama jogobelle, jest rowniez panacotta truskawkowa.. apropo 14 dni nie obciazaj watroby i nerek.. nie ma sensu, wprowadz warzywa i zobaczysz jak kg beda spadac, z jakiej wagi startujesz i jaka chcesz osiagnac ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaaa
japonkii- waga stoi w łazience ;))) A tak poważnie to się nie ważyłam,ale pewnie mam z 82 kg,na razie się tylko mierze,jak poczuje,że schudłam to wtedy wejde na wagę. Na razie sie boję.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczonka:) no jasne, dzisiaj jest maaaacz maaaaaaacz maaaaaaaaaacz better :D humor mam rewelacyjny bo właśnie byłam w H&M i jeszcze w Vissavi i właśnie w H&M znalazłam cudną sukieneczke!! i to 44!!! ahhh :D a w Vissavi wcisnełam się w sukienke w którą jeszcze 2 tyg temu nie mogłam się dopiąć także serce mi rozkwitło po prostu:) stokrotko, dziekuje kochana za wszystkie allegrowe sukieneczki, jednak kupie coś w sklepie bo jak się okazuje jednak coś dla mnie jest :):) a co do brzucha to stosujesz jakies kremy? może stosuj jakieś pilingi czy coś japonkii, no właśnie dzisiaj w tym H&M znalazłam sobie taką granatową dopasowaną w talii wszystko bardzo fajnie, noi nogi na pewno jakoś chcę wyeksponować bo to jeden z moich niewielu atutów, tylko jeszcze jakieś buty na lekkiej szpilce muszę znaleźć:) będę gwiazdą a co!:D co prawda idę bez osoby towarzyszącej, no ale za to pewnie wszystkie kuzynki będą trzymać swoich chłopów zdala ode mnie hahaha :P Olensja, haha widzisz w przyrodzie nic nie ginie :D Twój organizm już wie że możesz mu zaoferować coś znacznie lepszego niz pizza i się zbuntował :D ale nie przejmuj się, to tylko kawałek i masz nauczke na przyszłość:) Nivencja dzięki!! właśnie nigdzie nie mogę znaleźć tych serków homogenizowanych, no cóż trzeba będzie zrobić sobie wycieczke do Lidla :) a to jest jakiś smakowy czy zwykły naturalny? Toga hej:) podpisuje się pod tym co mówiła japonkii, 14 dni to już trochę przesada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukanisa
mam pytanie czy możemy jeść jogurty light z jogobelli bez ograniczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pochlonelam kurczaka takiego jak mozna kupic w tesco czy z kerfura z rozna bez skory.. niebo w gebie a glodna bylam jak tralala... czy to grzech ? czy male ustepstwo od diety, of kors nie zjadlam go calego, zajelam sie piersiami ;) jeszcze tylko 4 godizny i zmykam z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żorżeta chyba wiem o której sukience mówisz :D lalala ale bedziesz laska, chętnie ogladniemy fotoseszyn ;) i wszyscy faceci drdrdrdrrrzyjcie !!!!! Żorżeta-żyleta nadchodzi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOKROTKA 1. witaminy - TAAAK!!! dziś wyczytałam, że przejadanie się białkiem może być szkodliwe jeśli jednocześnie nie dostarczamy witamin, składników mineralnych i błonnika. kup sobie jakieś preparaty i zażywaj. szczególnie ważne są witaminy z grupy B i wapno, ja popijam codziennie. 2. brzuch - rób codziennie kilkuminutowy (ok. 3 ) masaż suchą gąbką antycellulitową ( np. Syrena ) tą szorstką stroną, wcześniej smarując brzuch jakimś balsamem ( wszystko jedno jaki, oby dość dużo żeby się łatwiej masowało, ja używam waniliowego masła do ciała Joanna, albo Nivea balsam Q10 ). Rób go dość mocno, żeby skóra była czerwona ale też nie przesadzaj bo ja czasami miałam krwiaki :-D Wymaga cierpliwości ale ja kiedyś w ten sposób bardzo fajnie ujędrniłam sobie skórę brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też optuję za tym, żeby żorżeta fotkę wstawiła , najlepiej już teraz próbną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze kazda z nas by wrzucila jakas fotencje, ja osoboscie przed dieta zrobilam takowe zdjeci a w stroju kapielowym (fuu) dlatego tez za kilka dni zrobie next i zobaczymy czy bedzie jakas roznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to dobry pomysł... też postaram się pstryknąć tylko musze aparat wykombinować bo mam popsuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w kolejnym dniu diety :) żorżeta - gratuluję kupienia wymarzonej sukienki!:) Na pewno będziesz wyglądać super, ale najważniejsze, żebyś się dobrze bawiła:) Co do serka to jest naturalny i wygląda tak: http://www.e-commerce.pl/Lidl-Pilos-Serek-homogenizowany-3,36120.html japonkii - masz rację, zauważam zmiany na minus w moim organiźmie. Pare lat temu jadłam po jednej tabliczce czekolady dziennie i miałam płaski brzuch. Nigdy nie stosowałam żadnych diet, bo ważyłam normalnie, a moje BMI było w normie. Teraz nagle wszystko się zmieniło i od 2 lat systematycznie tyję ;/ Jak na razie udało się zatrzymac ten proces, a nawet schudlam 2,3 kg przez pierwszy tydzień tej diety. Mam nadzieję, że jakoś wytrwam dzięki Wam i moja waga będzie się zaczynała od 5 a nie od 6 :) Z opisanych przez Dukana rytmów fazy II wybrałam rytm 2/5. Na pewno będe chudła wolniej niż wy, ale nie lubię monotonii w jedzeniu, a nie chcę sobie czegoś narzucać, bo będę bardziej podatna na zgrzeszenie i odstepstwa od diety. Czy są jeszcze jakieś inne rytmy prócz 1/1 i 5/5, o których nie wiem? japonkii wspominała, że wybrała 3/3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam dzisiaj bułeczki i wyszły jakieś dziwne:( strasznie mokre. Wam tez takie wychodzą? Ja z takiej masy to zawsze smażyłam placuszki na patelni, ale juz mi się znudziły dlatego postanowiłam je upiec. Japonka cos pisała o tym ze dodaje mąkę kuku do tych bułek. Ja zapomniałam, a moze wtedy byłyby lepsze:) Zrobiłam dzisiaj tez babeczki, takie na oko:) w smaku dobre, ale w środku puste wyszły;) marna ze mnie kucharka:) ale co tam nie poddaję się:) Moj luby miał wczoraj urodzinki i skusiłam się na tort, piwko i kilka frytek:( oj ja grzesznica:( Co tam u was dziewczyny słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonkii, rozwaliłas mnie tym żorżeta-żyleta! hahahahahahah :D:D:D niiieeee nie nie nieee nie wstawie tu mojej fotyyyyyy :P:D mogę wam pokazać tą sukienke co sobie narazie upatrzyłam w H&M, to dokładnie ta: (tylko rozm 44 ofkors:P) http://www.allegro.pl/item996562294_nowa_sliczna_sukienka_h_m_34_rarytas_bcm.html szczerze się przyznam że nienawidze gdy ktoś mi robi zdjęcia, nie cierpie robić zdjęć innymi i w ogóle mam jakąś obsesje na tym punkcie bo jak ktoś chce mi zrobić zdjęcie to się zawsze chowam albo robie tak głupią mine że szok :D jestem strasznie niefotogeniczna:o w związku z tym nie mam zbyt wielu swoich zdjęć a już na pewno nie zdjęć całej sylwetki tylko sama twarz, ale chętnie bym zobaczyła jak wy wyglądacie także popieram ten pomysł:D Nivencja, dzięki:) jeszcze jej nie kupiłam no, ale przynajmniej mam już na oku :D o widzisz to już wiem czego szukać:) powiedzcie coś więcej o tej drugiej fazie, co tzn że jest system 5/5 albo 2/5? nie doczytałam się o tym w tej książce jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×